Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (11 μέλη και 154 επισκέπτες)

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Σε εμένα αναφέρεσαι billako? Την Αλεξάνδρα από Φωκαίας 27 την έχω πάρει 2 φορές με καλές εντυπώσεις, έχω κάνει ρεκτιφιέ στο μουνί της και δεν ένιωσα κάτι περίεργο μέσα, ενώ γύρω από το μουνί της, αν δεν κάνω λάθος, αλλά όχι εκεί μόνο, γενικά στο σώμα της, έχει κάποιες ελίτσες. Δε θυμάμαι να πρόσεξα τίποτα περίεργο αν και είμαι πολύ καχύποπτος σε αυτά...  :think:

Από κει και πέρα, γιατρός δεν είμαι, αν τα καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με απλές ελίτσες, ας μας το πει κάποιος που ξέρει! Το μόνο που μπορώ να πω στο billy είναι αν θέλεις πάμε μαζί το απόγευμα τσάρκα και να περάσουμε να ρωτήσουμε το μωρό τι παίζει, να δούμε τι θα μας πει... Και να πω και κάτι ακραίο, δεν ξέρω ΑΝ θα το δεχτεί, να μας δείξει το μουνί της και να το τραβήξουμε μια φωτογραφία να την ανεβάσουμε με την έγκριση της...

Αλλά ρε πούστη μου, να μου πει κάποιος ότι στην επώαση τους τα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, να το δεχτώ, ότι καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, δε μου κολλάει...  :S

Μήπως έχουμε γίνει πολύ καχύποπτοι ρε μύστες με τις κοπέλες; Προφανώς και κάποιες έχουνε και κονδυλώματα περάσει στο παρελθόν και μπορεί να κουβαλάνε ηπατίτιδες και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, αλλά τουλάχιστον τα δερματικά είναι εμφανή και κάνουν μπαμ, αν ήταν έτσι δε θα δούλευε... Μη σπέρνουμε φήμες και κάνουμε τις κοπέλες να μην μπορούν να δουλέψουν, το λέω εκ πείρας...

Μέχρι νεωτέρας, billy, για μένα η κοπέλα είναι καθαρή, άνευ κονδυλωμάτων. Αν έχω κάτι νεώτερο θα το αναφέρω.  :sunglasses:

Ορέστη έχεις γίνει τελείως προμότορας και άρα αναξιόπιστος. Μία η Μαρία η σπυρομούνα που αυτοιάθηκε, μία η Αλεξάνδρα με τις "ελίτσες"... Αρκούμαι να σου πω ότι είναι απαράδεκτο να παίζεις με την υγεία των συναγωνιστών.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε μαγκες η ανκα απο το φωκαιας 27 β μια καινουργια πιτσιρικα ποτε δουλευει ?
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ορέστη έχεις γίνει τελείως προμότορας και άρα αναξιόπιστος. Μία η Μαρία η σπυρομούνα που αυτοιάθηκε, μία η Αλεξάνδρα με τις "ελίτσες"... Αρκούμαι να σου πω ότι είναι απαράδεκτο να παίζεις με την υγεία των συναγωνιστών.

φιλε γιατρος δεν είμαι, δεν μπορω να βαλω το χερι μου στη φωτια για καμια από τις 2. εχω παει και με τις 2 και μιλησα μαζι τους μετα τα περιστατικα και δεν ειδα κατι περιεργο. δηλαδή ειδα αυτά που ειπα, να μην τα ξαναλέμε... γιατρος δεν είμαι, τελος. αλλα ειλικρινα από οσο με ξερεις και από οσα εχεις διαβασει απο μενα, θεωρεις ότι υπηρχε περιπτωση να παιξω με τη δικη μου υγεια και των φιλων μου; γιατι και εγω πηγαινω με αυτές τις κοπελες και οι φιλοι μου πανε, μπορεις ευκολα να μαθεις αν λεω αληθεια. θα θυσιαστω για να εχουν δουλεια οι πουτανες; και ποιος ο λογος να προμοταρω; ποιο το κερδος μου; νομιζεις ότι παιρνω λεφτα από τα μπουρδελα; επειδή μπηκα 5-6 φορες σερι σε εκεινο το μαγαζι με άλλες κοπελες για να πικαρω την πουτανα;

ρε μαγκες η ανκα απο το φωκαιας 27 β μια καινουργια πιτσιρικα ποτε δουλευει ?

φιλε 3η βαρδια δουλευει η κοπελα, αλλα τωρα κανα 2 μερες δε δουλευε, μηπως εχει περιοδο, δεν ξερω...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Η σημερινή τσάρκα στη βροχερή και άδεια πιάτσα έγινε μεταξύ 20.30-22.30 και τα σπιτάκια καταγράφονται με τη σειρά που τα επισκεφτήκαμε με συναγωνιστή. :tits2:

Ιάσωνος 46 δεξιά,η μαρία η φυλακόβια παρουσιάστηκε μόνη της μόνο με το κιλοτάκι...πρώτη φορά που την έβλεπα γυμνόστηθη και ομολογώ ότι ψιλοκαύλωσα. :< :< :<

Ιάσωνος 46 μεσαίο,η στέλλα με τις βυζάρες της. :tits: όποιος γουστάρει μαστάρια πρέπει να πάρει στέλλα.μέσα είναι φιλότιμη αλλά έχει και ένα βουκολικό χοντρόπετσο στυλάκι που με ξενερώνει.δεν θα τη χαρακτήριζα και ιδιαίτερα εκλεπτυσμένη ας πουμε...

Ιάσωνος 44 αριστερά,ήταν το καυλοπρομιλφ σάντρα,αλβανίδα έκφυλη,όμορφη και σκουρόχρωμη.
Δεξιά η λουμινίτσα!έχει πλάκα στο σαλόνι αλλά μέσα ψιλοφόλα.10 ευρώ απλό,15 κώλο.εντωμεταξεί ο κώλος της είναι πέτρα.έχει παχύνει αρκετά σε σχέση με όταν είχε πρωτοξεκινήσει.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28,η λίντα από το κολωνού 53 και κάποτε φυλής, η οποία έχει γίνει βουβάλι :uzi: και η γυφτοπούλα φλόρα.

Ιάσωνος 37 δεξιά,η μιλφ μπάρμπαρα κι άλλο ένα στεγνό γυφτάκι με τατού γνωστό κι αυτό από ιάσωνος 43 που δεν θυμάμαι το όνομα του.Τσατσά η γλυκιά μιλφ τσατσά του 43. :cum:
Στο πάνω μαγαζί άλλη μια μινιόν αθίγγανη.Γνωστή φάτσα,δε θυμάμαι όνομα,είναι εμφανίσιμη με σέξυ κορμάκι και φουσκωμένο βυζάκι.

Ιασωνος 36,η όμορφη τσιγγάνα με το τσαχπίνικο προσωπάκι που δουλεύει τελευταία εκεί.

Ιάσωνος 33,η μαρία η σέξυ κοντοπούτανη προμιλφ αλβανίδα με λάτιν στυλάκι ομορφιά.

Ιάσωνος 31 υπόγειο,3 κοπέλες.Το όμορφο νανάκι χριστίνα,η καθυστερημένη υπερκάλτ τζώρτζια να στέλνει φιλάκια :helpplea: και η τσιγγάνα μιλφ κάρμεν.

Ιάσωνος 30 κάτω,ένα καινούργιο στυλιάρι,μιλφ,με μακριά μαύρα μαλλιά,έκφυλη τσοντόφατσα και κενό ανάμεσα στα μπροστινά δόντια αν είδα καλά.

Ιάσωνος 30 πάνω,αλεξάνδρα,η καινούργια όμορφη μελαχρινή που έχει εμφανιστεί στα μαγαζιά αυτά.φαίνεται να χει και δυνατό βυζόμπαλο.

Λεωνίδου 28 κάτω,η καινούργια λεπτή ξανθούλα που πήρε ο προφέσορ το πρηγούμενο σάββατο.

Ιάσωνος 20 αριστερά,η εσμεράλντα.

Ιάσωνος 20 δεξιά,δε θυμάμαι τι είδα. :huh:

Ιάσωνος 1γ,η ξανθιά γύφτισσα μαγδαλένα από κολωνού 15,ιάσωνος 20,κολωνού 23 κτλ.

Ιάσωνος 1β,μόνο το αριστερό ανοιχτό,όπου είχαμε έκπληξη...η πωλίνα με το τατού από βέργας 3 και η σόνια η ξανθιά όμορφη σλάβα νταρντάνα μιλφ από βέργας 3 επίσης!10 ευρώ έκαστη,20 για παρτούζα.

Ιάσωνος 2 δεξιά,γκάμπι νομίζω άκουσα την τσατσά να τη φωνάζει,το στεγνό καλτ προφεσοριακό μιλφάκι με ωραίο βυζάκι.


Πάμε στην άτακτη [size=18pt] [glow=pink,2,300]ΚΟΛΩΝΟΥ[/glow][/size]...

11 μεσαίο,μια ξανθιά νοστιμούλα που δούλευε και πριν κάνα χρόνο.καλό σώμα αλλά πολύ κοντά αλβανικά πόδια.ξέχασα το όνομα της γαμώτο.

11 υπόγειο,η άννα το μαιμουδάκι και η όμορφη μελαχρινή άντζελα η οποία σήμερα καυλάντιζε στο σαλόνι.

15 αριστερά,η ξερακιανή κοντή ζωή και η πολύ κοντή νάντια με τις βυζάρες. :tits: καύλωσα με τη νάντια και μπήκα.ήταν πολύ καλή μέσα(την έχω πάρει και παλιότερα) και έχει καυτό μουνάκι! :knockinb:

αναχώρηση από μεταξούπολη και πάμε για λίγη φυλής...


άτακτη [size=18pt][glow=pink,2,300]ΦΩΚΑΙΑΣ
[/glow][/size] ...
27β πάνω,η φλώρη κι η αλεξάνδρα,ένα πιπινάκι που πρώτη φορά έβλεπα και είχε κωλαράκι γλαφυρότατο! :kissass2: :kissass:
27β κάτω,η άνκα απ'το 25.

25 κάτω,η τζοάνα γνωστή και από έλλης και ιάσωνος 44/46 με φουλ πρόγραμμα.κάτι περίεργο μου θυμίζει η συγκερκιμένη. :huh: :huh: :huh:

19,ένα μελαχρινό στυλιάρι.

17 αριστερά,η ιρίνα η βουλγάρα με την κωλάθρα.


άτακτη [size=18pt][glow=pink,2,300]ΦΥΛΗΣ
[/glow][/size] ...

74 δεξιά,η νάνσυ :tits:

84 δεξιά,νικόλ καινούργιο αδιάφορο πιπίνι.ότι να ναι φέρνουν και ζητάνε και 20 ευρώ.

86 αριστερά,η αλίνα με την κωλάρα και φάτσα σαν ποντικάκι.

71 κάτω,το νταρντανομωρό στεφανία.πολύ δυνατό εργαλείο όπως έχω ξαναπεί.



αυτά χύστες...  :2on1:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η σημερινή τσάρκα στη βροχερή και άδεια πιάτσα έγινε μεταξύ 20.30-22.30 και τα σπιτάκια καταγράφονται με τη σειρά που τα επισκεφτήκαμε με συναγωνιστή. :tits2:

Ιάσωνος 20 αριστερά,η εσμεράλντα.

Ωραίος...ο λούστ..... Να πω ότι προχωρώ σε μποϊκοτάζ Εσμεράλντας,μέχρι να κάνει μπάνιο... :S Την τελευταία φορά που την πήρα,η μπίχλα βάρεσε κόκκινα... :)
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ψάχνω κάποια που το σώμα της να έχει ωραία αίσθηση στο ζούληγμα όπως της Μίκης από Φ86 παλαιότερα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Φαντάσου,μου είπε από μόνη της να μην κάνουμε 69...ώστε να με προστατέψει (προς τιμήν της)...  :)


Ψάχνω κάποια που το σώμα της να έχει ωραία αίσθηση στο ζούληγμα όπως της Μίκης από Φ86 παλαιότερα.

Δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο αυτή την στιγμή... :)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ωραίος...ο λούστ..... Να πω ότι προχωρώ σε μποϊκοτάζ Εσμεράλντας,μέχρι να κάνει μπάνιο... :S Την τελευταία φορά που την πήρα,η μπίχλα βάρεσε κόκκινα... :)
Εγώ ρώτησα στο σαλοναρισμα αν προσφερει 69 και μου λεει αστο, όχι γιατι δεν εχω ζεστο νερο...
1 Φορά τη βδομαδα θα πλενεται η τυπισα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Εγώ ρώτησα στο σαλοναρισμα αν προσφερει 69 και μου λεει αστο, όχι γιατι δεν εχω ζεστο νερο...
1 Φορά τη βδομαδα θα πλενεται η τυπισα

Κάπως έτσι....αλλά για κάθε 15 μέρες την κόβω να πλένεται... Κρίμα και μου αρέσει σαν στυλιάρι... :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
βόλτα στην πρώτη βάρδια του Μεταξουργείου μέχρι πρίν απο λίγο....

Κολωνου 53 δούλευαν δυό κοπέλες , Μαρία καστανή παχουλή με 2άρια και Ευα ξανθιά μίλφογκίλφ χοντρή με 2.5άρια βυζιά ,απλό ανακοινώθκε και για τις δύο ενώ κάνουν και παρτούζα.
Κολωνού 48 Βαλέρια ξανθιά μίλφ με κανονικό σώμα ωραίο κώλο τατού χαμηλά στη μέση και 2.5άρια βυζία , απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνου 47 κάτω ξανθιά χοντρούλα με 2άρια βυζιά , με απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 32α δύο κοπέλες και εδώ , ξανθιά με κανονικό σώμα και 2άρι στητό βυζί και ακόμα μία ξανθιά χοντρή με 3.5άρια βυζιά και τατού στον δεξί ώμο ,απλό πρόγραμμα και για τις δύο στα 10 ευρώ ενώ κάνουν και παρτούζα.
Κολωνού 32γ Ντάνα μελαχρινή ψηλή με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 30β μελαχρινή κοντή πιτσιρίκα με κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 30α δυο κοπέλες και εδώ , η ξανθιά μουνάρα Ντάρια κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 2άρια στητά βυζιά και μιά μελαχρινή με το μαλλί αλογοουρά με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί και οι δυο απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Κολωνού 27α Ντενίσα καστανή λεπτή καυλίτσα με 2αράκι βυζί τατού χαμηλά στη μέση , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 27γ κλασσικά η ξανθιά φάλαινα με ακα και κώλο στα 10 ευρώ.
Κολωνού 27β Μαρία καστανή κοντή κοπελίτσα με κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 23β Τζοάννα ξανθιά χοντρή με 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 23 Αντελίνα ξανθιά κανονικό σώμα ωραίο κώλο 1.5άρι στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 15α , δυό κοπέλες Νάντια ξανθιά με σγουρό καρέ μαλλί χοντρή με με 4άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Γιάννα(την παρουσίασαν για ελληνίδα)ξανθιά τα μαλλιά πιασμένα πάνω χοντρούλα με 3.5άρια βυζιά , δίνει και κώλο στα 10 ευρώ.
Κολωνού 15β Αντριάννα μελαχρινή πιτσιρίκα λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11α δεξιά Αννα ξανθιά λεπτή με ωραίο κωλαράκι και 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 2α Μαρία μελαχρινή χοντρή με 4άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 2β Μπέλα καστανή πιτσιρίκα με sexy εσώρουχα , με κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1α Σοφία χοντρή με κοντό μαλλί και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1β αριστερά Σόνια , την είχα πάρει πρίνα κανα μήνα στο Βέργας 3 το δεξιά και δεν έβγαζε τα ρούχα της και γενικά ήταν χάλια , ψηλή μίλφ ξανθιά με κοντό μαλλί και 3.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1 δεξιά δύο κοπέλες(λέμε τώρα) Μαρίνα γκράνι με κόκκινα μαλλιά κοκκαλίαρα και άβυζί , με κώλό στα 10 ευρώ και Ατζέλικα μίλφ με λεπτά πόδια και 3.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 1γ Μανταλένα ξανθιά χοντούλα με 2άρια βυζιά και σπυριά στο πρόσωπο ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ιάσωνος 20γ κλασσικά κορίνα με το ατσούμπαλο σώμα και τα υπέροχα βυζόμπαλα ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20β Μαρία κοκκινομάλλα με πιασηματάκια  ωραίο κώλο και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α Βιολέτα μελαχρινή χοντρή με 3.5άρια βυζιά και Αλίνα μελαχρινή ε ίσια μακριά μαλλιά λεπτή άκωλη 1.5άρι βυζι και οι δύο σε απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ιάσωνος 19β ξανθιά με πιασήματα και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 27α μελαχρινό κοντό πιτσιρίκι με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι και μικρό βυζί ,σπλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30α Μαρία ξανθιά με αρκετά πιασήματα είδικά στα μπούτια , με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30β Κάρμεν λεπτή μελαχρινή κοπελα με μικρό βυζί και ωραίο κωλαράκι και Ντενίσα μελαχρινή μίλφ με πιασήματα και 2άρι βυζί και οι δυό απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 31 Αντζέλα με την χαζόφατσα καστανή με κοντά μαλλιά παχουλή με 2άρια , στα 10 ευρώ με ακα όποιος θέλει.
Ιάσωνος 31β Τζωρτζιάννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα άβυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 33 Αννα μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5άρι βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 37α Πάολα κοντό κατσαρομάλλικο πιπίνι με κανονικό σώμα και μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 44 Μαρία ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ιάσωνος 44 νέο Αλεξάνδρα καστανόξανθη μαυριδερη κανονικό σώμα ωραίο κώλο 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Κλαούντια ξανθιά χοντρούλα με κοντό μαλλί και 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , κάνουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 46 Αλίνα μελαχρινή χοντρή μίλφ με 3.5άρια βυζιά . απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στα βυζιά στα 10 ευρώ , σαλονάρισε ντυμένη δασκάλα με καρό φουστίτσα και κόκκινα γυαλιά.
Ιάσωνος 46β Βίκη το ξανθό κοντό καυλάκι κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 46α Μαρία η ξανθιά πρεζοφυλακόβια με τα τατού , κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί , με ακα και κώλο στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 43 Χριστινα μελαχρινή τσιγκανόφατσα λεπτή με μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ και μία ξανθιά χοντρούλα με 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Κολωκυνθους 38β Μαρία η μελαχρινή γκίλφ με ακα και κώλο στα 10 ευρώ.
Κολωκυνθούς 38α Κατερίνα  μελαχρινή κοντή φάλαινα με 2άρια βυζιά , πίπα με καποτούλα χωρίς στα 10 ευρώ.
Κολωκυνθούς 63 δεξιά , βγήκε η υπηρεσία και με ενημέρωσε ότι δουλέυει τραβεστί και αν ενδιαφέρομαι ...φυσικά απάντησα όχι και έφυγα χωρίς να τον δώ , θέλω να πώ ότι μπαίνοντας
κάτω στην είδοδο λείπουν πέντε εξι πλακάκια και πρέπει όποιος πάει να είναι προσεκτικός για να μην σκοντάψει.
καλό μεσημέρι σε όλους.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Φαντάσου,μου είπε από μόνη της να μην κάνουμε 69...ώστε να με προστατέψει (προς τιμήν της)...  :)

Την επόμενη φορά, να την επισκεφτείς , έτσι:

reportint20130429180526633.jpg
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο αυτή την στιγμή... :)

Μπίλη το σώμα της είχε μια ευχάριστη αίσθηση στο ζούληγμα που δεν την έχουν πολλές. Δεν είναι η ιδέα μου, έτσι; Στο στούντιο δεν την έχω επισκεφθεί γιατί είναι επίφοβη για ξεπέτα.

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μπίλη το σώμα της είχε μια ευχάριστη αίσθηση στο ζούληγμα που δεν την έχουν πολλές. Δεν είναι η ιδέα μου, έτσι; Στο στούντιο δεν την έχω επισκεφθεί γιατί είναι επίφοβη για ξεπέτα.

Έτσι ακριβώς...πριν λίγο καιρό την πετυχα σε στούντιο ως "Ρούλα",αλλά δεν περασα μαζί της... :)

Την επόμενη φορά, να την επισκεφτείς , έτσι:
:grin:

βόλτα στην πρώτη βάρδια του Μεταξουργείου μέχρι πρίν απο λίγο....

Ωραίος ο n.smirni76.  :sunglasses:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
τα καινούρια της ιασωνος στην πρεζόπιατσα υπάρχουν στον κατάλογο
ή εγώ δεν τα βλέπω ?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
οκ thnx φανούρη  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom