Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 334 άτομα (34 μέλη και 300 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Στο 16Γ ήταν 2 κοπέλες η μία κλασσικά
η Ντάνα που τα απογεύματα εργάζεται με το παλιό της όνομα Λώρη στα Φώκαιας 27.Λεπτή με καστανόμαυρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά με φουλ πρόγραμμα.Είναι ένα απο τα λίγα αξιόπιστα στανταράκια που μου έχουν μείνει πλέον.Και η δεύτερη ήταν καινούρια κοπέλα απο την Μολδαβία και αυτή με το όνομα Αλίνα.Νεότερη της Ντάνας λεπτή, με ωραίο σώμα και καστανά μαλλιά καρέ.Να διευκρινήσω ότι η κοπέλα είναι καινούρια,δεν μιλάει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.Δεν πρόκειται για την Αλίνα που είχε δουλέψει σχετικά πρόσφατα στο 16Β που ήταν δυναμίτης και πέρασε σαν κομήτης αλλά για άλλη κοπέλα. To πρόγραμμα που ανακοινώθηκε για την Αλίνα δεν συμπεριλάμβανε το πρωκτικό.Πέρασα καλά αλλά να πληροφορήσω ότι η κοπέλα μιας και είναι στις αρχές ακόμα θέλει εκπαίδευση για να ξεδιπλώσει όλο το πηγαίο της ταλέντο που διαθέτει. Συστήνεται μόνο σε έμπειρους που ξέρουν να χειριστούν καταστάσεις απειρίας γιατί αλλιώς δεν θα περάσουν καλά.

Αυτός ο professorx όλο κάτι αστεράκια βρίσκει .   

Έχοντας , λοιπόν, υπόψη την αναφορά του, καθώς και άλλων συναγωνιστών για τα πρωινά δρώμενα στην Φυλής και πέριξ, άδραξα την ευκαιρία που είχα σήμερα για μια πρωινή εκτόνωση.

Έχουμε λοιπόν, στα ελάχιστα που πήγα:

Χωμ. 11: πήγαινα για την Λώρη , αλλά και τα 2 κλειστά.

Αλκ. 16γ: Η Ντάνα μόνο, η οποία σαν να έχει πάρει κιλάκια . . 
Αλκ. 16β: η ζουμερή Πατρίτσια
Αλκ. 16α: η βαρέων βαρών Αλεξάνδρα

Φυλ. 67: κλειστό
Φυλ. 84α: μια κοντούλα καλλίγραμμη μαυρομάλλα
Φυλ. 84β: η Τζήνα η "άπλυτη" (κατά μερικούς)
Φυλ. 65: η Αντζελίνα. Αν θυμάμαι καλά, αυτή πρέπει να είναι άλλη Ατζελίνα (πάλι πρωινή πριν 1-2 χρόνια), και όχι μια άλλη ψιλο-φόλα & πηγάδι. :helpplea:

Φωκ. 19: μια Αλίνα. Δεν ξέρω αν ήταν η ίδια του professorx, αλλά αυτή ήταν επίσης νεαρή, με καρέ μαλλάκι, ελαφρές φακίδες στο πρόσωπο και στους ώμους, ανοιχτόχρωμα μάτια, λίγο μυτερή μυτούλα, λεπτό κατάλευκο κορμάκι, μικρό στητό στηθάκι. Ανακοινώθηκε ακα και αν και ο οίκος αυτός είναι λίγο της ξεπέτας & του χρονοδιακόπτη, αποφάσισα να δοκιμάσω. Τελικά πέρασα υπέροχα, και μάλιστα έκατσα και αρκετή ώρα (15 λεπτά) χωρίς ενόχληση ή γκρίνια. :knockinb:

Θα περιμένω τον prof για τυχόν επιβεβαίωση, πριν την κριτική μου.

Αυτά και κα(υ)λό Χειμώνα, πια.
 

schubert

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδες εχει κανεις συναντησει στην φυλης ή σε στουντιο μαυρουλα ει δυνατον ευσωμη?..αν ναι που?...ας δωσει στοιχεια..ευχαριστω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
ναι billy13, το πιστεύω ότι στο είπε αλλά κράτα και μια πισινή! Στα πεταχτά που την είδα μεγαλοφάνηκε στα μάτια μου αλλά όχι και τραγικά! Να δεις και το άλλο το μωρό να χύσεις... ;)
πολύ καλό το μελαχρινό , πιο ψηλή από την Εβελίνα , με μεγαλύτερο στήθος και σέξι πρόσωπο η φίλη της Εβελίνας...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ο καιρός χειμερινός, μουντός, με δυνατό αέρα και λίγες ψιχάλες.
Δλδ, ο κατάλληλος καιρός για να "λιώσεις" στην αγκαλιά μιας γλυκιάς γυναικείας ύπαρξης.

Έτσι, ο δρόμος με έβγαλε στα άδεια σοκάκια της Φυλής, αναζητώντας μια "φωλίτσα" να ξεχαστώ & να αφεθώ . . . . .

Έχουμε λοιπόν:

Φωκ. 17: η Έλενα, ωραία κοπέλα, αλλά κάτι έλλειπε . . .
Αγκ. 12β: Νίκα
Φυλ. 54: Ορόρα
Φυλ. 56: Τζούλια
Φυλ. 66α: Ρενάτα. Πρόσθεσε στο πρόγραμμά της το 69, αλλά με φειδώ.
Διδ 7α: Τζώρτζια
Διδ 7β: Αντριάννα
Διδ 8α: μια ξανθιά παλαίστρια του σούμο
Διδ 20: η Όλγα & η Εβελίνα. Είπα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο και τα παιχνιδάκια στο σαλόνι μεταξύ των δύο ήταν αρκετά να πεισθώ να βρώ απάγκιο και απανέμη εδώ. Διάλεξα την Όλγα. Όμορφη κοπέλα, με μεγάλους οφθαλμούς, μακρυά μαλλιά, μικρό στητό στήθος, νεανικό δέρμα. Μπήκε δυναμικά στο παιχνίδι, με φιλιά και γλυψήματα στο σώμα, καθώς και μια αισθησιακή ζωηρή πίπα, με αρκετό χέρι. Το κακό είναι ότι παρόλο που με την υπηρεσία (αυτή με το μαύρο αγορέ κούρεμα και τα γυαλάκια) έχουμε καλή και συχνή συνεργασία (ελέω Άννας κυρίως, αλλά και Εβελίνας παλιότερα), δεν με ενημέρωσε ότι οι δύο κορασίδες ΔΕΝ παρέχουν 69. Αν και την ρώτησα στο σαλόνι αν οι κοπέλες κάνουν το γνωστό πρόγραμμα και με διαβεβαίωσε γιαυτό, στο δωμάτιο απογοητεύτηκα. Δεν συνέχισα την πράξη με την Όλγα, μιας και δεν ικανοποιούσε τις ανάγκες μου, αλλά και φεύγοντας εξέφρασα την απογοήτευσή μου στην υπηρεσία για την έλλειψη επικοινωνίας/ενημέρωσης.

Εφόσον με γνωρίζει ως πελάτη & γνωρίζει τα γούστα/χούγια μου, περίμενα μια πιο ειλικρινή στάση.
Οπότε, από εμένα θα φάει ένα μπανάρισμα, αν και με την σταθερή πελατεία που έχει, σιγά μην της λείψω . . . .

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
κάθε μέρα όλη μέρα.
Για μενα τελος η αννα..!Καταντησε να ξεπεταει κοσμο με τροπο..!Σαν παλαιος πελατης πηγα κ ενα φιλο μαζι..!Οπως κ σε εκεινον ετσι κ σε μενα εβαλε μισο κιλλο αλοιφη με αποτελεσμα να μην νιωθω τπτ οταν της το ειπα να σκουπιστει εκανε πως δεν καταλαβενει κ αρκεστικε στην πιππα...!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Για μενα τελος η αννα..!Καταντησε να ξεπεταει κοσμο με τροπο..!Σαν παλαιος πελατης πηγα κ ενα φιλο μαζι..!Οπως κ σε εκεινον ετσι κ σε μενα εβαλε μισο κιλλο αλοιφη με αποτελεσμα να μην νιωθω τπτ οταν της το ειπα να σκουπιστει εκανε πως δεν καταλαβενει κ αρκεστικε στην πιππα...!


ε τι να κάνει η κοπέλα να μην βάλει αλοιφή αφού την έχουν πάρει μέχρι και οι πέτρες
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ε τι να κάνει η κοπέλα να μην βάλει αλοιφή αφού την έχουν πάρει μέχρι και οι πέτρες
χαχαχαχα εκανε ενα 60ευρο το 7 ημερο απο μενα μονο για την αλοιφη...!Σοβαρα τωρα 1 φορα την ειδα να την εχει στο χερι ετσι χυμα...!Λεω θα την εφερε για κολαρακι μαλλον οπως εχει γραφτει εδω μεσα...αλλα πουυυυυ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Καμια προταση για τωρα?σκεφτομαι να κατεβω μια βολτα αλλα κανει κρυοοοοοοοοοοο
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εεεε φτιαχτε το
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο1.png
    Χωρίς τίτλο1.png
    360,4 KB · Εμφανίσεις: 16

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.050
Πόντοι
5.435
Δουλειές στο κέντρο της Αθήνας και τσουπ πετάχτηκα για ενα  :knockinb: στα γρήγορα στην Φυλής.
Στα 5 σπιτάκια που μπήκα

Φυλής 71: Ντανιέλλα, κοντή κοπέλα όμορφη με μικρό στήθος και κορμάρα, δεν την έχω ξαναματαδεί, οι γνώστες ας βοηθήσουν για το τι λέει το κορίτσι
Φυλής 65Β: Αντζελίνα, στυλιάρη για τον Billy, ξανθιά αδύνατη με ωραίο πρόσωπο αλλά στα ενδότερα δεν είχα περάσει καλά προ μηνών
Φυλής 67: Αλίσια η ολόγυμνη, ξανθιά αδύνατη, κάποιον μπινελίκονε στην κουζίνα και οι φωνές της ακουγόντουσταν ως έξω.
Φυλής 69Β: Τάνια το ξανθό μιλφ, έχει χάσει κάποια κιλά από όταν την είχα πάρει, και άριστες οι εντυπώσεις μου μαζί της
Φυλής 80: Δύο κοπέλες, η Μαρία η μελαχρινή με το ωραίο κορμί με ενισχυμένο στήθος τιμήθηκε με καλούτσικες εντυπώσεις, και μια Μαίρη με περιττά κιλά μελαχρινή μακριά από τα γούστα μου.

Για την ιστορία και μόνο ακολουθήσει κριτική , μιας και τόσο καιρό έψαχνα μια κοπέλα σε αυτό το σπιτάκι το οποίο είναι το πρώτο μου μπουρδέλο που τίμησα πριν 24 χρόνια. Τότε 2.500 δραχμές τώρα 20€. Πως αλλάζουν οι καιροί... τα υπόλοιπα στην επετειακή κριτική μου
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δουλειές στο κέντρο της Αθήνας και τσουπ πετάχτηκα για ενα  :knockinb: στα γρήγορα στην Φυλής.
Στα 5 σπιτάκια που μπήκα

Φυλής 71: Ντανιέλλα, κοντή κοπέλα όμορφη με μικρό στήθος και κορμάρα, δεν την έχω ξαναματαδεί, οι γνώστες ας βοηθήσουν για το τι λέει το κορίτσι
Φυλής 65Β: [size=14pt]Αντζελίνα, στυλιάρη για τον Billy[/size] , ξανθιά αδύνατη με ωραίο πρόσωπο αλλά στα ενδότερα δεν είχα περάσει καλά προ μηνών
Φυλής 67: Αλίσια η ολόγυμνη, ξανθιά αδύνατη, κάποιον μπινελίκονε στην κουζίνα και οι φωνές της ακουγόντουσταν ως έξω.
Φυλής 69Β: Τάνια το ξανθό μιλφ, έχει χάσει κάποια κιλά από όταν την είχα πάρει, και άριστες οι εντυπώσεις μου μαζί της
Φυλής 80: Δύο κοπέλες, η Μαρία η μελαχρινή με το ωραίο κορμί με ενισχυμένο στήθος τιμήθηκε με καλούτσικες εντυπώσεις, και μια Μαίρη με περιττά κιλά μελαχρινή μακριά από τα γούστα μου.

Για την ιστορία και μόνο ακολουθήσει κριτική , μιας και τόσο καιρό έψαχνα μια κοπέλα σε αυτό το σπιτάκι το οποίο είναι το πρώτο μου μπουρδέλο που τίμησα πριν 24 χρόνια. Τότε 2.500 δραχμές τώρα 20€. Πως αλλάζουν οι καιροί... τα υπόλοιπα στην επετειακή κριτική μου


Ωραία μίνι,ενημέρωση....... :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom