Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (11 μέλη και 154 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Θέλει καμία ροχάλα στη μούρη της και όχι μόνο, για να τιμήσει τα μαύρα φράγκα, που παίρνει και ζει μία άνετη ζωή, η σκατόφατσα!!!  :uglystupid:
:2funny: :2funny:
τσατσα σε γνωστο οικο ανοχης στας Αθηνας, ''καθαριζει'' 70 ευρω καθαρα,μαυρα κ αφορολογητα...κατω απο 50 αρι δεν πεφτει σχεδον ποτε η αμοιβη της...κ οχι δεν δουλευει καν 8-ωρο... ;) ;)
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
:2funny: :2funny:
τσατσα σε γνωστο οικο ανοχης στας Αθηνας, ''καθαριζει'' 70 ευρω καθαρα,μαυρα κ αφορολογητα...κατω απο 50 αρι δεν πεφτει σχεδον ποτε η αμοιβη της...κ οχι δεν δουλευει καν 8-ωρο... ;) ;)
ποτέ δεν κατάλαβα γιατί οι νόμιμοι τουλάχιστον οίκοι με άδειες και χαρτιά δεν κόβουν απόδειξη παροχής υπηρεσιών, οι τσατσά και η κάθε τσατσά καλά κάνουν και τα οικονομούν, ασχέτως αν μερικές καριόλες από αυτές είναι αχάριστες και άπληστες και κακό χρόνο να 'χουν, η πολιτεία τι κάνει; τι ρωτάω και 'γω τώρα..
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
8582732719_4f52daa56e_c.jpg

8583830432_5217d1b427_c.jpg


Αχαχαχαχα!
Συλλεκτικές και cult φωτογραφίες!!!!!
Ωραίος ρε Dawn!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
του Φανούρη είναι φώτος..............
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny:
τσατσα σε γνωστο οικο ανοχης στας Αθηνας, ''καθαριζει'' 70 ευρω καθαρα,μαυρα κ αφορολογητα...κατω απο 50 αρι δεν πεφτει σχεδον ποτε η αμοιβη της...κ οχι δεν δουλευει καν 8-ωρο... ;) ;)

Σε συζήτηση της τσατσάς με τη φίλη της - προφανώς τσατσά και αυτή - στο Μαραθώνος 49Α (όταν δούλευε η Λάουρα η ψηλή, η άβυζη), πριν 3 χρόνια περίπου, διαμαρτυρόταν για τα λειτουργικά έξοδα του ''σπιτιού''!

Στο τέλος προσέθεσε '' ... αμ, τα δικά μου τα λεφτά που τα πας;Τρία χιλιάρικα είναι αυτά ... '' !!!!!!!
Τη συγκεκριμένη τιμή, την επανέλαβε ουκ ολίγες φορές και η άλλη, η συνομιλούσα τσατσά, κουνούσε συγκαταβατικά και με κατανόηση για το δράμα που βίωνε η φίλη της, το κεφάλι της !!!!!!!

Δεν νομίζω ο μισθός της τσατσάς να είναι ίδιος σε όλα τα μπουρδέλα και ανεξάρτητος της πελατείας!

Οπότε, σκέψου, αν σ' αυτό το παρακμιακό και απόμακρο από το κέντρο μπουρδέλο, ''καθάριζε'' η τσατσά 3 χιλιάρικα, τι ΄κονομάνε στη Φυλής και στα μπουρδελοστούντια, ακόμη και τώρα!
 

Επισκέπτης
ποτέ δεν κατάλαβα γιατί οι νόμιμοι τουλάχιστον οίκοι με άδειες και χαρτιά δεν κόβουν απόδειξη παροχής υπηρεσιών, οι τσατσά και η κάθε τσατσά καλά κάνουν και τα οικονομούν, ασχέτως αν μερικές καριόλες από αυτές είναι αχάριστες και άπληστες και κακό χρόνο να 'χουν, η πολιτεία τι κάνει; τι ρωτάω και 'γω τώρα..


Πολύ καλό !!! :2funny: ... Το άλλο με τον Τοτό, το ξέρεις;;;

Ακριβώς!Τι ρωτάς κι εσύ τώρα!Εδώ είναι Μπανανιστάν κι όχι Ελλάδα!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
Σε συζήτηση της τσατσάς με τη φίλη της - προφανώς τσατσά και αυτή - στο Μαραθώνος 49Α (όταν δούλευε η Λάουρα η ψηλή, η άβυζη), πριν 3 χρόνια περίπου, διαμαρτυρόταν για τα λειτουργικά έξοδα του ''σπιτιού''!

Στο τέλος προσέθεσε '' ... αμ, τα δικά μου τα λεφτά που τα πας;Τρία χιλιάρικα είναι αυτά ... '' !!!!!!!
Τη συγκεκριμένη τιμή, την επανέλαβε ουκ ολίγες φορές και η άλλη, η συνομιλούσα τσατσά, κουνούσε συγκαταβατικά και με κατανόηση για το δράμα που βίωνε η φίλη της, το κεφάλι της !!!!!!!

Δεν νομίζω ο μισθός της τσατσάς να είναι ίδιος σε όλα τα μπουρδέλα και ανεξάρτητος της πελατείας!

Οπότε, σκέψου, αν σ' αυτό το παρακμιακό και απόμακρο από το κέντρο μπουρδέλο, ''καθάριζε'' η τσατσά 3 χιλιάρικα, τι ΄κονομάνε στη Φυλής και στα μπουρδελοστούντια, ακόμη και τώρα!
δεν νομίζω πιά να φτάνει σε αυτό τό πόσο...
βγάλε τα 5 τζάζ του μαγαζιού ανα βάρδια και υπολόγισε ότι στο δεκάρικο η κοπέλα πέρνει 5 ευρώ το σπίτι 3.5 και η υπηρεσία 1.5 ,
στο εικοσάρικο η κοπέλα πέρνει 10 ευρώ το σπίτι 6.5 και η υπηρεσία 3.5 , πολλαπλασίασε με τον άγνωστο Χ , όπου Χ είναι τα "ραντεβού" της κοπέλας .
άρα για να πιάσει τα 3 χιλιάρικα η υπηρεσία  δουλεύοντας 30 μέρες τον μήνα σε μπουρδέλο τον 10 ευρώ θα πρέπει να περνούν 70 πελάτες ημερησίως....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
πάντως το 70πελάτες/μέρα δεν είναι αφταστο νούμερο
εμένα μια κοπέλα μου είπε ότι συνήθως έχει 50 την ημέρα
δεν ξέρω αν αυτό το νούμερο είναι σε απλή ή διπλή βάρδια

επίσης επιβεβαιώνω ότι τα πρώτα 5  :knockinb: πάνε ατόφια στον ιδιοκτήτη
τα υπόλοιπα μοιράζονται κάπως έτσι όπως είπε ο ν.σμυρνη
 

Επισκέπτης
δεν νομίζω πιά να φτάνει σε αυτό τό πόσο...
βγάλε τα 5 τζάζ του μαγαζιού ανα βάρδια και υπολόγισε ότι στο δεκάρικο η κοπέλα πέρνει 5 ευρώ το σπίτι 3.5 και η υπηρεσία 1.5 ,
στο εικοσάρικο η κοπέλα πέρνει 10 ευρώ το σπίτι 6.5 και η υπηρεσία 3.5 , πολλαπλασίασε με τον άγνωστο Χ , όπου Χ είναι τα "ραντεβού" της κοπέλας .
άρα για να πιάσει τα 3 χιλιάρικα η υπηρεσία  δουλεύοντας 30 μέρες τον μήνα σε μπουρδέλο τον 10 ευρώ θα πρέπει να περνούν 70 πελάτες ημερησίως....
 

Εγώ έγραψα για μπουρδέλα, κυρίως, του εικοσάρικου και studio, όπου εκεί τα ποσά, πραγματικά, ξεφεύγουν!

Το μπουρδέλο στην Μαραθώνος 49Α το έφερα ως παράδειγμα, γιατί εκεί άκουσα με τα ίδια μου τα αυτιά, την παραπάνω τσατσοσυζήτηση και γιατί τότε, πριν 3 χρόνια, το 2010, η τιμή του Μ49Α, ήταν 20Ε.
Ίδια τιμή, δηλαδή, με τα μπουρδέλα στη Φυλής, τώρα!

Οπότε: 3.5Ε Χ 30 ημέρες Χ 20 ''ραντεβού''/βάρδια = 2100Ε
Επίσης: 3.5E X 30 ημέρες Χ 30 ''ραντεβού''/βάρδια = 3150Ε

Και βέβαια ως τιμημένος μπουρδελιάρης, ξέρεις ότι 20 με 30 ''ραντεβού'' για μια μέτρια προς καλή ''κοπέλα'', είναι σίγουρα ότι θα τα κάνει!

Μιλάω πάντα για μηνιαίο μισθό τσατσάς/τσάτσου.

Και μην μου πεις, ότι δεν υπάρχουν τσάτσοι/τσατσάδες, που σου σπάνε τον πούτσο και σαφώς δεν αξίζουν αυτά τα λεφτά που παίρνουν!Αφού και εσύ αρκετές φορές στην Η/Ε τους/τις καραμουζιάζεις!
Γιατί από εκεί ξεκίνησε η όλη συζήτηση.
Αυτά.  

 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
επειδή τέθηκε τέτοιο θέμα προσωπικά θεωρώ ότι πρέπει ως μπουρδελομάδα να μποϊκοτάρουμε τέτοιες κινήσες. Δέχομαι να προσφέρει αισθητά έξτρα χρόνο στο δωμάτιο (άλλωστε ο χρόνος είναι χρήμα) αλλά και να κάνει εξτραδάκια με επιπλέον αντίτιμο, τα οποία θα ανακοινώνονται στο σαλόνι, αλλά έξτρα καλύτερη περιποίηση ε όχι ρε φίλε. Θεωρώ ότι η κάθε πουτάνα πρέπει να προσφέρει τον καλύτερο εαυτό της με το αντίτιμο το οποίο η ίδια ζητάει. Άν θεωρεί ότι αξίζει κάτι παραπάνω ας ζητήσει παραπάνω λεφτά όχι να "εκβιάζει" τα έξτρα μπόνους για να κάνει τα απλά στάνταρ πράματα.
Εγω φταιω, δεν ολοκληρωσα, ο φιλος σε 5' το πολυ, τελειωνει απο ο,τι μου εχει πει και γιαυτο δινει κατι παραπανω, ποτε δεν εχει κατσει πανω απο τεταρτο, ουτε εχει κανει εξτραδακια, απλως επειδη δε γουσταρει να τελειωσει στο 5λεπτο, δινει το εξτραδακι, καθοτι ο φιλος δεν ειναι τακτικος, μια φορα το διμηνο μπορει και ξεφευγει και καταθετει, ε, ειναι κριμα να κατσει μονο ενα 5λεπτο, γι αυτο και 'σπρωχνει' λιγο την κατασταση...
Φυσικα οι κοπελες δεν το ξερουν αυτο και οντως καλομαθαινουν απο τετοιου ειδους πελατες...
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Εγω φταιω, δεν ολοκληρωσα, ο φιλος σε 5' το πολυ, τελειωνει απο ο,τι μου εχει πει και γιαυτο δινει κατι παραπανω, ποτε δεν εχει κατσει πανω απο τεταρτο, ουτε εχει κανει εξτραδακια, απλως επειδη δε γουσταρει να τελειωσει στο 5λεπτο, δινει το εξτραδακι

Πόσα δίνει συνολικά για να κάτσει ένα τέταρτο;
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Πόσα δίνει συνολικά για να κάτσει ένα τέταρτο;
Μπορεις να καταλαβεις ποσα δινει, αλλιως θα πηγαινε σε στουντιο με 50, οποτε το κατι παραπανω ειναι με το 20αρικο, κατι αρκετα κατω απο το 50αρικο... ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
πάντως το 70πελάτες/μέρα δεν είναι αφταστο νούμερο
εμένα μια κοπέλα μου είπε ότι συνήθως έχει 50 την ημέρα
δεν ξέρω αν αυτό το νούμερο είναι σε απλή ή διπλή βάρδια

επίσης επιβεβαιώνω ότι τα πρώτα 5  :knockinb: πάνε ατόφια στον ιδιοκτήτη
τα υπόλοιπα μοιράζονται κάπως έτσι όπως είπε ο ν.σμυρνη
Ποια στο ειπε αυτο? Νομιζω στα δαχτυλα του χεριου θα μετριουνται οσες κανουν στην Αθηνα τοσα ραντεβου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Απλά μαθηματικά είναι. Στη χειρότερη περίπτωση που έχεις ανά 10λεπτο και από έναν πελάτη, μέσα στις 6 ώρες που κρατάει η βάρδια ο μέγιστος αριθμός που μπορεί να εξυπηρετηθεί είναι 36.
Αλλά κάτι τέτοιο μόνο σε κανένα μεταξουργείο συμβαίνει, γιατί στη Φυλής ο ρυθμός άντε να είναι ένας κάθε μισάωρο. Ακόμα κι έτσι, ποια αντέχει να δουλεύει ασταμάτητα σαν τις μπαταρίες duracel χωρίς ένα διάλειμμα για τουαλέτα/φαγητό/ξεκούραση/άλλαγμα σεντονιών;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
 

Εγώ έγραψα για μπουρδέλα, κυρίως, του εικοσάρικου και studio, όπου εκεί τα ποσά, πραγματικά, ξεφεύγουν!

Το μπουρδέλο στην Μαραθώνος 49Α το έφερα ως παράδειγμα, γιατί εκεί άκουσα με τα ίδια μου τα αυτιά, την παραπάνω τσατσοσυζήτηση και γιατί τότε, πριν 3 χρόνια, το 2010, η τιμή του Μ49Α, ήταν 20Ε.
Ίδια τιμή, δηλαδή, με τα μπουρδέλα στη Φυλής, τώρα!

Οπότε: 3.5Ε Χ 30 ημέρες Χ 20 ''ραντεβού''/βάρδια = 2100Ε
Επίσης: 3.5E X 30 ημέρες Χ 30 ''ραντεβού''/βάρδια = 3150Ε

Και βέβαια ως τιμημένος μπουρδελιάρης, ξέρεις ότι 20 με 30 ''ραντεβού'' για μια μέτρια προς καλή ''κοπέλα'', είναι σίγουρα ότι θα τα κάνει!

Μιλάω πάντα για μηνιαίο μισθό τσατσάς/τσάτσου.

Και μην μου πεις, ότι δεν υπάρχουν τσάτσοι/τσατσάδες, που σου σπάνε τον πούτσο και σαφώς δεν αξίζουν αυτά τα λεφτά που παίρνουν!Αφού και εσύ αρκετές φορές στην Η/Ε τους/τις καραμουζιάζεις!
Γιατί από εκεί ξεκίνησε η όλη συζήτηση.
Αυτά.  
είναι πολύ λίγες οι κοπέλες που κάνουν ακόμα και 20 ραντεβού στην βάρδια.......
φυσικά και υπάρχουν τσάτσοι που δεν κάνουν σωστά την δουλεία τους , φυσικά και θα τους καραμουζιάζω , το κάνω ακόμα και αν περιμένω στο σαλόνι
και τους βλέπω να χτυπήσουν πόρτα.....
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
το 'χω ξανακούσει αυτό και μου κάνει εντύπωση χωρίς να το αμφισβητώ! έχω τελείως διαφορετική εμπειρία... η κοπέλα όχι μόνο δε βιαζόταν αλλά έκανε το παν για να περάσω καλά! αεροπλανικό γαμήσι...
Κ εγώ όσες φορές την έχω πάρει.τις περισσότερες έχω περάσει πάρα πολύ καλά...

Κάνει πολύ καλό γαμήσι...Άγριο κυρίως...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
ανεξαρτήτως των γούστων σου, αδύνατη ναι αλλά όχι κοκαλιάρα... για μένα είναι κανονικών κιλών,από τα στανταράκια της Φυλής και από τα ωραιότερα μουνιά που έχουν περάσει!!!
Συμφωνώ στην αρχή αλλά στο τέλος το παράκανες...

Όμορφη είναι,αλλά μην υπερβάλλουμε...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Βόλτα στα κεντρικά της φυλής στην απογευματινή βάρδια για να δω αν εμφανίστηκε καμία νέα κοπέλα.


ισόγειο: Εδώ έγινε κάτι το πρωτοφανές. Ενα παλικάρι πάρκαρε το σμαρτ του απο έξω, το άφησε με αναμένη μηχανή και μπήκε σε ένα απο τα δύο.



Αξιοσημείωτος είναι ο συναγωνιστής περί τα 50-55 που είδα να κάνει τσάρκα και να μπαίνει στα σπίτια κρατώντας ενα μεγάλο μπουκάλι γάλα!
Απίστευτα σκηνικά...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
ειναι η  :jerking: που δερνει μερικους.. και τις καλομαθαινειμε αποτελεσμα να  :fuck2: τους υπολοιπους νορμαλ συναγωνιστες
Συμφωνώ..

Αν έχουν παραπάνω λεφτά ας πάνε σε στούντιο,ας μην χαλάνε την πιάτσα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom