Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (5 μέλη και 70 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
λογικά ότι πληρώνει εξτραδάκια.....
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Ήξερα ότι πληρώνεις έξτρα για έξτρα υπηρεσίες, όπως ακά, κώλο... όχι ότι μπορείς να πληρώσεις έξτρα για να είναι πιο περιποιητική η πουτάνα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
μετά από επίσκεψη με παρέα στο xbar στην Συγγρού(τίποτα το ιδιαίτερο , θα γράψω αναφορά για το μαγαζί)κατα τις 01.00 βόλτα χωρίς κατάθεση....

Εξηκίου 18β Κάτια ξανθοκάστανη λεπτή με 2άρια στητά βυζιά , με κώλο και Ελλη ξανθιά μίλφ με πιασηματάκια και 2.5άρια βυζία ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 20 κλασσικά η Αννα η ιδιοκτήτρια ,μελαχρινή μίλφ παχουλή με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Κατερίνα ξανθό παχουλό γκίλφ με 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 3 δεξιά Ερρικα (απο Φωκαίας 27Β κάτω και πρίν Ιάσωνος 1)ξανθιά μ το μαλλί πιασμένο κοτσιδάκια κανονικό σώμα γυμνασμένα μπούτια μικρό βυζί πολλά τατου μικρά ενώ τώρα "φιλοτεχνεί" νεό τατού  που θα καλύπτει το σύνολο της πίσω πλέυρας του αριστερού της ποδιού ,απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 91 Ναταλία μελαχρινή λεπτή με πολύ ωραίο κώλο 1.5άρι βυζί τατου χαμηλα στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Αλεξάνδρα(γυρολόγος του μεταξουργείου , τελευταία φορά την είχα πετύχει Κολωνού 11α πάνω)ξανθοκάστανη παχουλή με 2.5άρια βυζιά πεσμένα με σκουρόχρωμες θηλές ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134 Τζέσικα ξανθοκάστανη λεπτή με σιλικονάτα 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Κωνσταντινουπόλεως 166β η μουνάρα Ευα ξανθιά με το μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτή ωραίο κώλο μικρό στητό βυζί με σχεδόν μόνιμα καυλωμένη ρόγα , σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 33 Ελιζέτα(νομίζω)ξανθιά με κοντό μαλλί σηκωμένο σαν την λωρίδα που έχει ο Μπαλοτέλι με σάπια δόντια κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10.
Κεραμικού 15β Δέσποινα μελαχρινή με κοντά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό βυζί φορούσε ακριβός το ίδιο ολόσωμο διχτυωτό που φόραγε και χθές , με κώλο στα 10.
καλό ξημέρωμα........      
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
Ήξερα ότι πληρώνεις έξτρα για έξτρα υπηρεσίες, όπως ακά, κώλο... όχι ότι μπορείς να πληρώσεις έξτρα για να είναι πιο περιποιητική η πουτάνα.
ακόμα και για παραπάνω χρόνο πληρώνεις..........
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
:grin: :grin: :grin: ναι η τύπισσα είναι μορφή....νόμιζε ότι είμαι αστυνομικός (και αφού δεν πέρναγα στο δωμάτιο μετά το ασφυκτικό της μαρκάρισμα , με ρώταγε ποίος είσαι ο Γιώργος?
οχι , ο Πέτρος? όχι ), μετά ήρθαν άλλοι πελάτες μου κλείνει το μάτι και μου λεέι θα τα πούμε στη δουλεία σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
:grin: :grin: :grin: ναι η τύπισσα είναι μορφή....νόμιζε ότι είμαι αστυνομικός (και αφού δεν πέρναγα στο δωμάτιο μετά το ασφυκτικό της μαρκάρισμα , με ρώταγε ποίος είσαι ο Γιώργος?
οχι , ο Πέτρος? όχι ), μετά ήρθαν άλλοι πελάτες μου κλείνει το μάτι και μου λεέι θα τα πούμε στη δουλεία σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στο facebook έχει φωτογραφία προφίλ μία που φοράει καπέλο ενός μπάτσου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Extra money για τα αυτονόητα. Έτσι να τις καλομαθαίνουμε και μετά ν' αναρωτιόμαστε γιατί έχει πέσει το επίπεδο.  :s&m_1: :headbang: :jerking: :s&m_3:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
:grin: :grin: :grin: ναι η τύπισσα είναι μορφή....νόμιζε ότι είμαι αστυνομικός (και αφού δεν πέρναγα στο δωμάτιο μετά το ασφυκτικό της μαρκάρισμα , με ρώταγε ποίος είσαι ο Γιώργος?
οχι , ο Πέτρος? όχι ), μετά ήρθαν άλλοι πελάτες μου κλείνει το μάτι και μου λεέι θα τα πούμε στη δουλεία σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Τα ίδια μου λεγε και η Κατερίνα Φ134.
Πού βρίσκεται τώρα αυτή;;
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ήξερα ότι πληρώνεις έξτρα για έξτρα υπηρεσίες, όπως ακά, κώλο... όχι ότι μπορείς να πληρώσεις έξτρα για να είναι πιο περιποιητική η πουτάνα.
Βλεπεις, ανασφαλεις δεν ειναι μονο οι γυναικες, αλλα και πολλοι ανδρες και για να ειναι σιγουροι οτι δεν θα τους κατσει φολα, δινουν το κατι παραπανω...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Φυλής 69β Νέλυ μελαχρινή με άγρια σκυλέ φάτσα κοντή λεπτή με 2άρια στητά βυζιά και ωραίο κώλο ,με ακα και κώλο.
τιμήθηκε,αρκετά καλό ακά κλαρίνο,μουνάκι στενό,κατάθεση στα 4 στην κωλάρα της. :fuck1:
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Ήξερα ότι πληρώνεις έξτρα για έξτρα υπηρεσίες, όπως ακά, κώλο... όχι ότι μπορείς να πληρώσεις έξτρα για να είναι πιο περιποιητική η πουτάνα.

ειναι η  :jerking: που δερνει μερικους.. και τις καλομαθαινειμε αποτελεσμα να  :fuck2: τους υπολοιπους νορμαλ συναγωνιστες
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.054
Πόντοι
5.435
φιλε τι ωρα ησουν περιπου?εγω στο φ134 περασα γυρω στις 13.40.λες να το πατησα και εγω και να μην το ειδα? :grin:
τέτοια ώρα ήμουνα, παίζει να μπήκες και να μην το είδες  :grin:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
επισκεψη χθες στο κολωνου 27β οροφος.Η κοπελα ηταν η χριστινα  πιπινακι απ τη ρουμανια 22 χρονων με μικρο βυζακι και μεγαλα μουνοχειλα. τιμηθηκε στο δωματιο ηταν παρα πολυ χαδιαρα 
και ομιλιτικη δεν σταματησε να μιλαει.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Βόλτα στα κεντρικά της φυλής στην απογευματινή βάρδια για να δω αν εμφανίστηκε καμία νέα κοπέλα.
...

Εκμεταλλευόμενος την αυριανή αργία και μην έχοντας τι άλλο να κάνω, ...
Καλό βράδυ να έχετε και καλή αυριανή αργία!

μετά από επίσκεψη με παρέα στο xbar στην Συγγρού...
καλό ξημέρωμα........      

Δυνατές ενημερώσεις! Μπράβο παιδιά.
Lex καλώς ήρθες πάλι στις πορνο-ενημερώσεις.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
δυστυχώς τις τελευταίες μέρες δεν μπορούσα να μπώ στο site. Όποτε πληκτρολογούσα το link μου έβγαζε ένα μήνυμα "είμαστε για λίγο off σε λίγο και πάλι μαζί". Παρόλα αυτά βλέπω ότι οι ενημερώσεις συνεχίζονταν κανονικά. Είχα κάνει και εγώ μια μικρή βόλτα στη Φυλής το πρωί του Σαββάτου. Δεν ξέρω αν έχει αξία αλλά επισκέφτηκα αυτά τα σπίτια:

Μαγνησίας 1 μούστης τσάτσος με παρουσίασε milf μελαχρινή, γεματούλα με μεγάλη περιφέρεια. Χαμογελαστή και καλοδιάθετη αλλά μακριά από τα γούστα μου
Μαγνησίας 11 η πρώην ιερόδουλη που δουλεύε εκεί με το όνομα Μαρίνα, με παρουσίασε την Μαρίνα την Γκεϊσα, γνωστή και μή εξαιρετέα στο χώρο, παλιά καραβάνα σε πολλά μαγαζιά (Καλύμνου, Αλκαμένους, Μαγνησίας, Φυλής 109Α) και με πολλές κριτικές.
Καλύμνου 48 όροφος η τουμπανέ milf Κατερίνα με το χαρακτηριστικό κοντό μαλλάκι και το σιλικονάτο βύζο. Φυσικά έγινε κατάθεση. Κλασσικά πανάξια στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων και με προσέφερε μια ακόμα όμορφη εμπειρία. Προτείνεται για όσους θέλουν ένα δυνατό τουμπανιασμένο πρόστυχο, αυθεντικό Ρώσσικο milf. Επίσης με ενημέρωση ότι η επίσης Milfάρα Μελίνα (άλλη εγγύηση ποιότητας αυτή) θα βρίσκεται εκεί απο 'βδομάδα.
Πιπίνου 65Β πετίτ καυλάκι μελαχρινό και με σκούρο δέρμα. Μάλλον γυφτάκι θα ήταν. Την έχω μπανίσει στην πρωϊνή βάρδια συχνά πυκνά μαζί με μια ακόμα κοπέλα.
Φυλής 200 κλασσικά η Ντόρα που έχει παχύνει και έχει κάνει και κοιλίτσα πολύ ντεκαυλέ. Μέτρια εμφάνιση, μέτρια επιλογή.
Αγκύρας 1 γυναικάρα ts Μαριάννα. Βγαίνει με το μουνάκι φάτσα/φόρα για όσους έχουν αμφιβολίες.
Αλκιβιάδου 16Α Ξανθιά milf με ευχάριστο πρόσωπο, ευπαρουσίαστη με λίγα κιλάκια παραπάνω που δεν έδειχναν άσχημα πάνω της όμως. Το δίπλα ήταν κλειστό.
Αλκιβιάδου 16Γ milf λεπτή/ψηλή με κοντό μαλλί "καπελάκι" σε παρδαλό χρώμα. Βγήκε με το πεσμένο στήθος έξω. Ομολογώ ότι ήταν πολύ καύλα έτσι μιας και μου θύμισε στο πρόσωπο την μάνα ενός συμμαθητή μου στο Λύκειο για την οποία τον είχα κάνει λάστιχο. Δυστυχώς ανακοινώθηκε ακάποτο/τελειωτικό, κόμπλαρα και έφυγα. Ίσως την άλλη φορά να δοκιμάσω με σκουφάκι.
Διδύμου 8Β teen ζουμερή Ανίτα με βυζάκια και λίγα κιλάκια παραπάνω που δεν την χαλάνε. Μαζί της η milf τσατσά ψιλοεκνευρισμένη αυτή την φορά πιθανών λόγω αναδουλείας.
Φωκαίας 27Α ψηλή μελαχρινή, νταρντανέ με χωριατόφατσα. Προσπάθησε να με πείσε να περάσω αλλά δεν με έπεισε ότι θα κάνει παπάδες μέσα. Προτίμω την άλλη κοπέλα που είχα δεί εκεί την ξανθούλα.
Φωκαίας 27Β Δύο κοπέλες: Μια μελαχρινή που βγήκε με κολλητό φορέματακι/τα δείχνω όλα και ψηλά πέδιλα στριπτιτζάδικου. Ομολογουμένως ήταν υπερκαύλα έτσι όπως την έβλεπα να κουνιέται. Αν ξέρει κανείς κάτι ας ενημερώσει. Μαζί της η Μαρία, πετίτ ξανθιά με κοντό μαλλί. Ψιλοχαλαρή κοιλίτσα δεν βοηθάει τη μέτρια εμφάνιση. Την είχα πάρει στη Ρεμούνδου και δεν ήταν τόσο χάλια αλλά δεν είναι για δεύτερη φορά.
Φυλής 134Α κοντή μελαχρινή γεματούλα, χαμογελαστή με μεγάλο στήθος χωμένο στο στηθόδεσμο. Δεν ήταν άσχημη...

αυτά από εμένα. Να σημειώσω ότι η βόλτα έγινε το πρωί του Σαββάτο δηλαδή πριν δύο μέρες, δεν ξέρω αν έχει αξία αλλά φαντάζομαι ότι κάποιες από τις ενημερώσεις θα ισχύουν ακόμα. Για πιο έγκυρες ενημερώσεις προτιμήστε τον Προφέσσορα, τον N.Smirni, τον Φυστίκη, τον Λέξ και τον Τζούρα. Να'στε καλά όλοι.

------------------------------------------------------------------------------------------------

8582732719_4f52daa56e_c.jpg

8583830432_5217d1b427_c.jpg

ομολογώ ότι συγκινήθηκα λίγο με την παρουσία του λούτρινου αρκούδου στο δωμάτιο. Προσθέτει ένα συναίσθημα αθώας παιδικότητας στον άσχημο, σκληρό χώρο του μπουρδέλου (δεν κάνω πλάκα :P). Κ.Τζούρα εάν επαναεπισκευτήτε την δεσποινίδα οφείλετε να της πάτε έναν μικρό αρκούδο δώρο.

Καλλέργη 33: Η Τζούλια˙μία νεαρή τρανς με καστανό ίσιο μαλλί έως τους ώμους, αρρενωπό πρόσωπο, μικρό στήθος, λεπτό κορμί και... «πουλάκι».
«Η κοπέλα κάνει τσιμπούκι, κώλο στα 10»

βγήκε με το πέος φάτσα-φόρα;  :huh: :huh: :huh: :huh:

Κολωνού 47 αριστερά (ισόγειο): Μία μαύρη "γαζέλα" η Νάνσυ˙με μακρύ σγουρό μαύρο μαλλί, ανάγλυφα χείλη, μικρό στήθος, ωραίο κορμί. Απλό στα 10

την έχω δεί αυτήν. Καύλα είναι.  :boobies: :boobies:

****Διακρίνω μια πτώση τιμών στο Μετάξι ή ιδέα μου είναι;;;****

Ιάσωνος 44 νέο Κάρλα η αντικάυλα...ξανθιά χοντρή με 2.5άρια πεσμένα και τατού ,απλό στα 10 ευρώ.

είναι η ίδια η Κάρλα η "καύλα" που έπαιζε και Φυλής πριν κανα ενάμισι χρόνο;

Μικρό βυζί, άκολη και νομίζω της λείπει ένα μπροστινό δόντι ή είναι χαλασμένο ...

πόπο ρε φίλε πολύ ντεκαυλέ αυτό. Για μένα ξέρω 'γώ καλύτερα να είχε πουλί παρά να της λείπει δόντι ή να έχει χαλασμένα δόντια...

69 όροφος: Μελαχρινή με σπαστά μαλλιά, μετρίου αναστήματος, πολύ αδύνατη, μικροκαμωμένη, μικρό στήθος και κώλο.  Απλό πρόγραμμα

αν πήγες απόγευμα μάλλον θα ήταν η Άννα.

27 ισόγειο: Εδώ έγινε κάτι το πρωτοφανές. Ενα παλικάρι πάρκαρε το σμαρτ του απο έξω, το άφησε με αναμένη μηχανή και μπήκε σε ένα απο τα δύο.

ωραίος. Ελληνάρας και στο μπουρδέλο... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

.Έπαιζε Ρώσικη μουσική και μου παρουσίασε 2 κοπέλες.Την Άννα που ρουφάει την μπανάνα όπως μου είπε.Με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους κανονικών κιλών προς το γεμάτο μέτριας εμφανίσεως.

πεθαίνω για το άκρως δημοσιογραφικό, αντικειμενικό στύλ σου προφέσσορα και ειδικά με τον τρόπο που παραθέτεις το "Άννα που ρουφάει την μπανάνα". :rockon: :rockon: :rockon:


Την κοπελα μαλλον δεν την εχω δει ποτε, αλλα ενας κολλητος παντρεμενος που παει μαζι της μια φορα στο διμηνο περιπου, με τη μεθοδο ομως "insert coin"   περναει μια χαρα μαζι της...

Ήξερα ότι πληρώνεις έξτρα για έξτρα υπηρεσίες, όπως ακά, κώλο... όχι ότι μπορείς να πληρώσεις έξτρα για να είναι πιο περιποιητική η πουτάνα.

επειδή τέθηκε τέτοιο θέμα προσωπικά θεωρώ ότι πρέπει ως μπουρδελομάδα να μποϊκοτάρουμε τέτοιες κινήσες. Δέχομαι να προσφέρει αισθητά έξτρα χρόνο στο δωμάτιο (άλλωστε ο χρόνος είναι χρήμα) αλλά και να κάνει εξτραδάκια με επιπλέον αντίτιμο, τα οποία θα ανακοινώνονται στο σαλόνι, αλλά έξτρα καλύτερη περιποίηση ε όχι ρε φίλε. Θεωρώ ότι η κάθε πουτάνα πρέπει να προσφέρει τον καλύτερο εαυτό της με το αντίτιμο το οποίο η ίδια ζητάει. Άν θεωρεί ότι αξίζει κάτι παραπάνω ας ζητήσει παραπάνω λεφτά όχι να "εκβιάζει" τα έξτρα μπόνους για να κάνει τα απλά στάνταρ πράματα.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
έχω χάσει την Μαρία την "Γαλλίδα"... γνωρίζει κανείς που βρίσκεται; :think:
 

Επισκέπτης
...
Διδύμου 8Β teen ζουμερή Ανίτα με βυζάκια και λίγα κιλάκια παραπάνω που δεν την χαλάνε. Μαζί της η milf τσατσά ψιλοεκνευρισμένη αυτή την φορά πιθανών λόγω αναδουλείας ...

Ζουμερή και όμορφη η Ανίτα, παρά τα περιττά κιλά της, αλλά απάτη ολκής σε υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο!

Όσο για την ξανθιά τσατσά, που είναι σαν την ξαδέρφη της Μάγισσας Φούρκα, εδώ και 2 περίπου χρόνια είναι εκνευριστική και όλο κάτι μουρμουράει, αν δεν περάσεις στα ενδότερα!

Θέλει καμία ροχάλα στη μούρη της και όχι μόνο, για να τιμήσει τα μαύρα φράγκα, που παίρνει και ζει μία άνετη ζωή, η σκατόφατσα!!!  :uglystupid:

Ας φέρουν φρέσκιες και ωραίες πουτάνες, που τιμάνε το εικοσάευρο, να περνάμε!Βαρεθήκαμε να γαμάμε τα ίδια κομοδίνα συνέχεια!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom