Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (6 μέλη και 109 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μια ερωτηση γιατι τα σπιτια εχθες κλεισανε απο της 7 μμ στην φυλης αλκιβιαδου και λιωσιον?ξερει κανεις?
Για τον ίδιο λόγο που κλείνουν πάντα......................... :police:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Χθες το πρωι εκανα τσαρκα στο Μεταξι με διπλη καταθεση. Εχω την εντυπωση πως εχει περιοριστει κατα πολυ ο σκουροχρωμος κοσμος, τι εγινε ξεμειναν απο λεφτα και τα πακια  :think: . Απο οτι ειδα καλυφθηκε διεξοδικα η πρωτη βαρδια οποτε δε νομιζω πως εχει νοημα να γραψω κι εγω ενημερωση. Ειδικα με τον προφεσσορα πρεπει να την καναμε μαζι τη βολτα, στα ιδια μπουρδελα μπηκαμε  :grin:

Στο Μεγ Αλεξάνδρου 17 μετά απο χρόνια είδα κάτι αξιόλογο.Αλβανικό  μιλφ,ψηλό,με ξανθά κοντά μαλλιά,κανονικών κιλών,πρόσωπο σκυλέ καβλωτικό.Απλό στο δεκάρικο.

η συγκεκριμενη μπηκε στα υποψη, μιλαμε για αρχοντικο μιλφομουνι

Η Φωτεινη Γκμοχ (Κολωνου 53 πρωινη βαρδια) τι λεει στο δωματιο? Τοσες φορες την εχω πετυχει στις τσαρκες μου και ολο λεω πως θα την τιμησω και ολο κατι συμβαινει και τελικα καταθετω αλλου. Θα μου μεινει απωθημενο στο τελος...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
τώρα σε κάποια πιο απομέρα......

Αγ.Πέτρου 7 Ελενα μελαχρινή κανονικό σώμα μεσαίο βυζί , πολλά τατού ειδικά στην πλάτη , απλό πρόγραμμα.
Ρεμούνδου 21α καστανή με κακρύ ίσιο μαλλί παχουλή 2.5 βυζιά πεσμένα  , απλό πρόγραμμα.
Αλκαμένους 113 Μαρία η πρώην τρελοκοτσιδού , τώρα έχει μαλλί σαν του Βαλντεράμα....ξανθιά κοντή λεπτή μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Αλκαμένους 117 Ελενα ξανθιά κοντή κανονικό σώμα σιλικονάτο βυζί , ακα και κώλο.
Ξανθίππης 2 Αλεξάνδρα καστανή ίσιο μαλλί κανονικό πρός παχουλό σώμα ωραία 2.5 βυζιά , απλό πρόγραμμα.
Κωνσταντινουπόλεως 206 Χριστίνα ξανθοκάστανη μαλλί μέχρι τους ώμους , λεπτή 1.5 στητό βυζί , απλό πρόγραμμα.
Πιπίνου 65α Αντέλα κοντή μελαχρινή χοντρούλα με 3άρια βυζιά , με ακα.
Φυλής 136 Τζένη(Νταιάννα απο Αλκιβιάδου 16α)ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα 3άρια βυζιά , απλό πρόγραμμα πια....
Φυλής 134α Πάολα καστανή κοντή με μικρά στητά βυζιά και πεταχτώ κωλαράκι , σήμερα ήταν πολύ σέξι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134 Αννα καστανή κοντή λεπτή με πολύ ωραίο σώμα ειδικά κώλο και στητό μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Καλύμνου 48β Μελίνα ξανθιά γκίλφ με καρέ μαλλί κανονικό σώμα πολύ καλό για την ηλικιά της μικρό βυζί , απλό πρόγραμμα.
Καλύμνου 48α Αναστασιά το γκίλφ με τα ωραία μάτια και το τατού πετάλούδα στο μπράτσο απο Βεργας 2 , απλό πρόγραμμα.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η Φωτεινη Γκμοχ (Κολωνου 53 πρωινη βαρδια) τι λεει στο δωματιο? Τοσες φορες την εχω πετυχει στις τσαρκες μου και ολο λεω πως θα την τιμησω και ολο κατι συμβαινει και τελικα καταθετω αλλου. Θα μου μεινει απωθημενο στο τελος...
τρομερη μορφη τυπε :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Είναι ιδέα μου ή είναι η πρώτη φορά που κλείνουν Σάββατο?
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
[[[το Κωλονού 27 όροφος πέτυχα την Έρρικά,αδύνατη με καστανόξανθά μαλλιά,πεταχτά αυτιά και ποντικόφατσα.Με καβλάντιζε για να μπώ στο δωμάτιο.Κώλος στο δεκάρικο.Έχω γράψει για αυτήν όταν την είχα πάρει στο Κεραμικού 15 όροφος σχετικά πρόσφατα.Άλλα σπίτια που έχει δουλέψει είναι και το Κεραμικού 13 υπόγειο και πρόσφατα το Φυλής 136 όροφος που αποχώρησε γρήγορα γιατί η κοπέλα κακά τα ψέμματα δεν κάνει για Φυλής.Έχει παίξει και στα μεγάλα της Ιάσωνος παλιότερα.]]]Τι μουρλο ειναι αυτο τυπε μου;;σημερα την δοκιμασα ωρα 4 και μιση...θα αναιβασο κριτικη πολυ γελιο μειλαμε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κώλος στο δεκάρικο , γάμησέ τα . 
Σχεδόν πιάσαμε πάτο ...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Το σχεδον τυπε μου τι γιατι το ειπες;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ετσι ετσι αστα να πανε,μειλαμε το κοριτσι αυτο ειναι θεοτρελο δεν υπαρχη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
μιας και συναντήθηκα με τον farkeli  κάναμε μια μικρή βόλτα(13.50 – 14.20) στα κεντρικά της Φυλής……

Φυλής 66δ Αννι ξανθοκόκκινο καρέ μαλλί λεπτή με 2.5 βυζιά , με κώλο και τελειωτικό στα βυζια.
Φυλής 74 αριστερά Αννα μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα μικρό στήθος , με κώλο.
Φυλής 74 δεξιά με ξανθιά πολύ ασπρουλιάρα και χοντρή γκόμενα με μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Ανναμαρια και  Εμμυ , το δίδυμο του κώλου χα χα (εννοώ ότι δίνουν κώλο, μην πάει πουθενά αλλού το μυαλό σας χαχαχα)  Εμμυ ξανθιά κανονικό σώμα αν και έχει πάρει κιλά με μεσαίο βυζί , με κώλο και Άνναμαρία  ξανθοκάστανη παχουλή άβυζί , με κώλο  κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 84α Τζούλια καστανή εδώ και λίγο καιρό κοντή με πίρσινγκ τατού και πιασηματακιά με 2.5 βυζί , με κώλο.
Φυλής 84β Μαργαρίτα μελαχρινή λεπτή ωραίο κώλο άβυζι , με κώλο 
Φυλής 86α Αντριάννα ξανθοκάστανη κοντή μεσαίο στητό βυζί πεταχτώ κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Λάουρα ξανθιά παχουλή με 2.5 βυζιά και αφράτη πεταχτή κωλάρα , με κώλο.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα ξανθιά λεπτή άβυζι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αλίσια(Αντριάννα) ξανθιά λεπτή με 2αράκια σιλικονάτα βυζιά , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Τατιάνα(Λούβα)ξανθιά καρέ μαλλί λεπτή με μικρό βυζί  , ακα και κώλο.
Φυλής 71α  Έλενα ξανθιά κοντό μαλλί με κανονικό ωραίο σώμα ωραίο κώλο και μεσαίο στητό βυζί , με ακα , φεύγοντας λέει η τσα τσα στον στρατηγό  πέρνα είναι καλή στο δωμάτιο(όντως είναι)εγγύηση 2 χρόνια  ο Κοτσόβολος δίνει 1….
Φυλής 71β Τζούλια(Ιλόνα , Αννα , Τζουλιάννα) το παλιό μου στανταράκι , καστανή(έτσι της πάει πιο πολύ ούτε ξανθιά ούτε μαλαχρινή)με πράσινες ματάρες λεπτή ωραίο σώμα που το υποστηρίζει με ωραία εσώρουχα , σήμερα φόραγε γκέτες ψηλές άσπρες μέχρι τα γόνατα ,  1.5 στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στα βυζιά.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Eναρξη απογευματινης βαρδιας τωρα στη φυλης
54β χριστινα,το ψηλο ξανθο σεξι mlf απο φυλης 59
80 αννα μαρια, η τσεχα
67 αλεξια,η ξανθια νταρντανοκοπελα που δουλευε ως μελαγχροινη με φουλ προγραμμα στο 66δ
71α ελενα,το ξανθο πολυ ελκυστικο μωρο που ειναι στασθερα εκει
Αγκυρας
12α ελενα,η αρχοντικη μελαγχροινη  mlf σημερα ηταν εντυπωσιακη με το κοκκινο σετ εσωρουχων
12β αννα,εκφυλο διαστροφικο μελαγχροινο ψηλο και λεπτο mlf,ανακαλυψεις του zero και τα δυο κοριτσια
Διδυμου
8α γιασμιν ,η γνωστη ξανθια
8β καρινα,αφησε μετριες εντυπωσεις σε αγνωστο συναγωνιστη
Φωκαιας
25β ιρενα,το λατιν στουντιοκοριτσο προσφατως,γνωστο απο την αλυσιδα 84-86 στη φυλης με φουλ προγραμμα
27 οροφος ελενα
27 ισογειο γιαννα
27 υπογειο μαρια,το μινιον κοντοξανθο κοντοπουτανο
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Τι μουρλο ειναι αυτο τυπε μου;;σημερα την δοκιμασα ωρα 4 και μιση...θα αναιβασο κριτικη πολυ γελιο μειλαμε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Eίναι αρκετά παλαβιάρα όντως. Μάλλον με το μποξ ήθελε να βγάλει τα απωθημένα της.


Χθες το πρωι εκανα τσαρκα στο Μεταξι με διπλη καταθεση. Εχω την εντυπωση πως εχει περιοριστει κατα πολυ ο σκουροχρωμος κοσμος, τι εγινε ξεμειναν απο λεφτα και τα πακια  :think: . Απο οτι ειδα καλυφθηκε διεξοδικα η πρωτη βαρδια οποτε δε νομιζω πως εχει νοημα να γραψω κι εγω ενημερωση. Ειδικα με τον προφεσσορα πρεπει να την καναμε μαζι τη βολτα, στα ιδια μπουρδελα μπηκαμε  :grin:

η συγκεκριμενη μπηκε στα υποψη, μιλαμε για αρχοντικο μιλφομουνι
Στο Ιάσωνος 46 όροφος έπρεπε να έμπαινες με την ψηλή φαινόταν αρκετά καβλιάρα.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 17 μου έκανε κλικ αλλά το πρόγραμμα που είπε ήταν απλό.Πάντως την έχω και εγώ στα υπόψη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Eίναι αρκετά παλαβιάρα όντως. Μάλλον με το μποξ ήθελε να βγάλει τα απωθημένα της.

Στο Ιάσωνος 46 όροφος έπρεπε να έμπαινες με την ψηλή φαινόταν αρκετά καβλιάρα.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 17 μου έκανε κλικ αλλά το πρόγραμμα που είπε ήταν απλό.Πάντως την έχω και εγώ στα υπόψη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Προφεσορα μειλαμε δεν υπαρχη η τυπισσα.,,Φαντασου να παει με αυτην ενας προταρης..θα του μεινη ψυχολογικο μετα  :grin: Εγω ομολογο οτι αν δεν ειμουν χρονια μπουρδελιαρης θα ειχα τρομαξι παρα μα παρα πολυ..Ισως η καρατια που της εκανα την ηρεμησε...Αν δεν εκανα αυτη την κινηση στανταρ θα ειχα φαει πολυ βρομοξυλο  :2funny:
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
(φωκαιας 27 ισογειο γιαννα)  Τι προγραμμα κανει η γιαννα????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
για όσους ψάχνουν την μελαχρίνη Κατερίνα την Κρητικια θα την βρείτε πρωινή βάρδια στο Μαγνησιας 1 με φουλ πρόγραμμα (και κώλο)
εχει παχυνει πολύ ομως

κατά τα λοιπά σήμερα το μεσημέρι:
Καλύμνου 36 υπόγεια η λεπτη αλογομούρα Λαρίσα (ρωσιδα μιλφ, με φάτσα σαν τραβεστί, έχει κανει παλαιοτερα και περασμα απο στουντιο )
ελευθερο τελειωτικο
Καλύμνου 48 α οροφος η Ρωσιδα μιλφ -γυρολόγος αναστασια (πρωην διδυμου 16, περγάμου 27, βεργας κτλ κτλ). Ματάρες πράσινες, καλό σαλοναρισμα, επικοινωνιακή , αλλά στο δωμάτιο κάρο με πατάτες....το μπουρδελάκι πεντακάθαρο και ομορφο.
Καλύμνου 48 ισόγειο η άλλη ρωσιδα μιλφ γυρολογος  Μελίνα. Ξανθιά με μικρό στηθος , αδύνατη και με καλό σώμα(πρωην Λουκιανου, Τροφωνιου, κτλ) με πολλά νέυρα που δεν είχε δουλεια.

στην 2η βαρδια:
Μαγνησίας 1, Βερόνικα, μελαχρίνη νταρντάνα παχουλη 30 αρα με πολύ μεγάλο φυσικό και κρεμασμενο στήθος (5αρι περιπου). κωλαρα μπουταρες...Τατουαζ στο μπρατσο. Οσοι θελουν μεγαλα βυζια ας προσελθουν

Αγκυρας 12 τα 2 ρωσικά προμιλφ στανταράκια , οπως ειπε και ο xilnik, Αννα αδύνατη μαυρισμένη, με καλτσοδετες. Το μαλλι το έχει κάνει μπουκλες. Εξπέρ στο τσιμπουκι , σιλικονατο μικρο στηθος, διαστροφικη φάτσα και "αερας" ξεπεσμένης αριστοκράτισς.
Διπλα στο αδελφό μαγαζι η Έλενα, με τα καζάκικα χαρακτηριστικά προσπωπου. Ομορφο σώμα, αερινες κινήσεις και σαλονάρισμα, θυμίζει Ιταλίδες στάρ του σινεμα περασμένων δεκαετιών. Κορμάρα, καρέ κοκκινο μαλλι μπουκλέ, ομορφο μικρο στητό φυσικό στήθος. Ελευθερο τελειωτικο. Φοραγε υπεροχο σέτ κόκκινων εσωρουχων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom