Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (6 μέλη και 130 επισκέπτες)

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, προχτες τριτη πηγαινωντας για την Αλονα στην Διδυμου, μπηκα αρχικα στο 16 οπου μου παρουσιαστηκε μια milf γεματη ξανθια κ μου επιασε την κουβεντα λεγωντας μου οτι θα περασω καλα, κ πως θα φυγω χαλαρωμενος και ηρεμος , μαλιστα μου προτεινε αν δεν μεινω ευχαριστημενος να μου δωσει τα χρηματα πισω. Μαλιστα μου ειπε πως αν διαβασω στο site mas θα δω καλες κριτικες. Η αληθεια ειναι πως δεν περασα να την  τσεκαρω αλλα κ εδω δεν εχω βρει κατι, το ονομα της μου ειθπε οτι ειναι αγαπη και πως συνηθως ειναι πρωοι, αν κ εγω την ωρικα απογευμα κ εκανε καποιο ρεπο αλλης, γνωριζει κανποιος συναγωνιστης κατι?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Πρωινή τσάρκα στη Φυλής. Ακόμα προλαβαίνετε!!!!
Όταν πήγα ψιχάλιζε λίγο, αλλά στην συνέχεια άρχισε μία δυνατή μπόρα όπου έγινα μούσκεμα...

Φυλής:

200: Κλειστό.
136: Άννα. Την έχω πετύχει και στο 109 κάτω. Μελαχρινή κοντούλα. Μου είπε για την πίπα της με μέλι, με άρχισε στα γλωσσόφιλα και στα χουφτόματα, με κάβλωσε απίστευτα.
134 κάτω: Ένα μπαζάκι.
109 κάτω: Κλειστό.
92 αριστερά: Ένα μελαχρινό απίστευτο μωρό. Εμφανίστηκε ολόγυμνο. Τεράστιες βυζάρες(μάλλον φυσικές), αδύνατο κολαράκι, η χαρά του βυζολάγνου.
92 δεξιά: Μάλλον Λάουρα, μελαχρινό κοντούλι με ωραία βυζάκια και φοβερό κόλο.
67: Ένα χοντρούλικο, φεύγοντας η τσατσά μου είπε ότι αυτή θα έπρεπε να με πληρώσει για να την γαμήσω και όχι εγώ  :2funny: :2funny:
86 κάτω: Αγάπη, καινούρια μου είπε η τσατσά, ωραίο κορίτσι, κοντό, ξανθό με μικρά βυζάκια.
84 πάνω: Ένα ψηλό ξανθό αδιάφορο.
65 κάτω: Ξανθό πανέμορφο, με μεγάλες σιλικονούχες βυζάρες, μπήκαν κάτι αλβανοί και είπε only greeks
65 πάτω: Μελαχρινό με καρεδάκι, μικρά βυζάκια, αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα στο σαλόνι, με άναψε και αυτή, είχε και ένα τατού αριστερά στα πλευρά. Όποιος ξέρει όνομα ας με ενημερώσει.
74: Τάνια. Ξανθό κοντό μαλλί και μεγάλη κολάρα.
66 αριστερά: Μελαχρινό πολύ όμορφο μωρό που μου κούναγε το κολαράκι της.
66 δεξιά. Μία χοντρούλα. Κάτι πρέπει να γίνει με την ηχομόνωση σε αυτό το μπουρδέλο. Ακούγονται τα πάντα από τα δωμάτια πεντακάθαρα...


Φωκαίας:

17 κάτω: Μπιάνκα. Μελαχρινό κοντοπούτανο με μικρά βυζάκια και λίγο μεγάλο κόλο.
17 πάνω: Τατιάνα. Ρωσίδα μεγαλοκοπέλα που ήθελε να την φάω για πρωινό.  :dancing:
19: Κλειστό.
25 κάτω: Αντριάννα από Φυλής 86 πάνω. Καστανόξανθη με μεγάλες βυζάρες.
25 πάνω. Πανέμορφο μελαχρινό μωρό, από τις ωραιότερες της σημερινής ημέρας.
27: Κλειστό.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Πρωινή τσάρκα στη Φυλής. Ακόμα προλαβαίνετε!!!!
Όταν πήγα ψιχάλιζε λίγο, αλλά στην συνέχεια άρχισε μία δυνατή μπόρα όπου έγινα μούσκεμα...

Φυλής:

200: Κλειστό.
136: Άννα. Την έχω πετύχει και στο 109 κάτω. Μελαχρινή κοντούλα. Μου είπε για την πίπα της με μέλι, με άρχισε στα γλωσσόφιλα και στα χουφτόματα, με κάβλωσε απίστευτα.
134 κάτω: Ένα μπαζάκι.
109 κάτω: Κλειστό.
92 αριστερά: Ένα μελαχρινό απίστευτο μωρό. Εμφανίστηκε ολόγυμνο. Τεράστιες βυζάρες(μάλλον φυσικές), αδύνατο κολαράκι, η χαρά του βυζολάγνου.
92 δεξιά: Μάλλον Λάουρα, μελαχρινό κοντούλι με ωραία βυζάκια και φοβερό κόλο.
67: Ένα χοντρούλικο, φεύγοντας η τσατσά μου είπε ότι αυτή θα έπρεπε να με πληρώσει για να την γαμήσω και όχι εγώ  :2funny: :2funny:
86 κάτω: Αγάπη, καινούρια μου είπε η τσατσά, ωραίο κορίτσι, κοντό, ξανθό με μικρά βυζάκια.
84 πάνω: Ένα ψηλό ξανθό αδιάφορο.
65 κάτω: Ξανθό πανέμορφο, με μεγάλες σιλικονούχες βυζάρες, μπήκαν κάτι αλβανοί και είπε only greeks
65 πάτω: Μελαχρινό με καρεδάκι, μικρά βυζάκια, αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα στο σαλόνι, με άναψε και αυτή, είχε και ένα τατού αριστερά στα πλευρά. Όποιος ξέρει όνομα ας με ενημερώσει.
74: Τάνια. Ξανθό κοντό μαλλί και μεγάλη κολάρα.
66 αριστερά: Μελαχρινό πολύ όμορφο μωρό που μου κούναγε το κολαράκι της.
66 δεξιά. Μία χοντρούλα. Κάτι πρέπει να γίνει με την ηχομόνωση σε αυτό το μπουρδέλο. Ακούγονται τα πάντα από τα δωμάτια πεντακάθαρα...


Φωκαίας:

17 κάτω: Μπιάνκα. Μελαχρινό κοντοπούτανο με μικρά βυζάκια και λίγο μεγάλο κόλο.
17 πάνω: Τατιάνα. Ρωσίδα μεγαλοκοπέλα που ήθελε να την φάω για πρωινό.  :dancing:
19: Κλειστό.
25 κάτω: Αντριάννα από Φυλής 86 πάνω. Καστανόξανθη με μεγάλες βυζάρες.
25 πάνω. Πανέμορφο μελαχρινό μωρό, από τις ωραιότερες της σημερινής ημέρας.
27: Κλειστό.

Φυλής 69Β: Αλίνα παπάκι, ξανθιά με πανέμορφο πρόσωπο και κορμί.

Στο 136 αυτή είναι η λεγόμενη Άννα Πίτσος????
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ολοκληρωνοντας σημερα την μεσημεριανη ενημερωση
Περγαμου
27α σοφια,καστανη σγουρομαλλα mlf  μ εντελως πλαδαρο σωμα,την εχω ξαναπετυχει εκει
27β βικυ η  ξανθια παχουλη gilf από διδυμου 16 παλαιοτερα
Αλκαμενους
113 λορα,ψιλη ξανθια mlf με ζαρτιερες ,μου αρεσε σαν εμφανιση,από σωμα δε μπορεσα να καταλαβω,ξερουμε τιποτα?
117 τζουλια
Ρεμουνδου
20 η μιχαελα του τζοκερ από φυλης 136,ψηλη ξανθια χυμωδης σγουρομαλλα με καμπυλες
21 ντορα,μινιον σκουρομελαγχροινο κοριτσακι,νομιζω η κοπελα από φωκαιας 19 πανω με τις καλες κριτικες
Φυλης
54α λαουρα ,το λεπτο ψηλο μελαγχροινο κοριτσι
66α ελενη ,μελαγχροινη κοπελα με τις καμπυλες της και τα λιγα παραπανω κιλακια της,ενδιαφερουσα όμως και χυμωδης
66δ μπιανκα,η σεξι μελαγχροινη ισπανιδα που ξεκινησε από φωκαιας 25β με καλες κριτικες
59 κατω σορενα
59 πανω σαντρα-μαρινελα,σημερα εμφανιστηκε γυμνοστηθη,πολύ ωραιο στηθος αρκετα καλο και μεγαλο σε σχεση με το λεπτο της κορμι,χωραει στη παλαμη του χεριου και το καταλαβαινεις ,το νοιωθεις ότι πιανεις στηθος,όλα αυτά νοητα βεβαια γιατι δεν το χω πιασει με τα χερια μου
65α η μαρια του hardcora
65β η νελι
67 η νταιανα,το καστανο γαλακτομπουρεκο από μονης προδρομου με τη κρεμα να υπερχειλιζει
Φωκαιας
17β η τατιανα του speed
22 πανω κλαουντια λεπτη  μελαγχροινη κοντη κοπελα μαλλον προmlf αδιαφορη κατά τη γνωμη μου
Διδυμου
8α μαρια,νεα ξανθια κοπελα μετρια προς κοντουλα με ωραιο προσωπο στα 25,μαλλον στουντιοκοριτσο
8β γιαννα από αγ μελετιου,ξανθια με πολύ ωραιο σωμα ,την ειχα παρει εκει αλλα με απογοητευτικες εντυπωσεις καθως αλλο τι λεει το κορμι που ειναι γεννημενο για ερωτα και αλλο τι λεει η ψυχη,,σημερα όμως  μ εξεπληξε θετικα,ακολουθει κριτικη
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μαγνησίας 11 κλασσικα πλεόν η Κάρλα. Πρωινή καταθεση και όπως παντα αψογες υπηρεσίες!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ολοκληρωνοντας σημερα την μεσημεριανη ενημερωση
Περγαμου
27α σοφια,καστανη σγουρομαλλα mlf  μ εντελως πλαδαρο σωμα,την εχω ξαναπετυχει εκει

Αλκαμενους
113 λορα,ψιλη ξανθια mlf με ζαρτιερες ,μου αρεσε σαν εμφανιση,από σωμα δε μπορεσα να καταλαβω,ξερουμε τιποτα?
τυπε το 27 α δεν το ειχαν σφραγισει?ανοιξε ξανα?
μην χαλασεις τα λεφτα σου με την λορα
λιγα πραγματα
αδιαφορη
 

Επισκέπτης
METΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΩΡΑ 6 ΜΜ
Χαμηλά και κέντρο Ιάσωνος. Ομοίως στην Κολωνου. Αλλού δεν πήγα.
Κόσμος έξω απ' τα σπίτια. Σαλταρισμένες φάτσες μαυριδερων.
Μπάτσους δεν είδα.

(Βάλτο όταν βρέχει να τ' ακούς)


Γυρισα σπίτι να φάω χαλβά Γαβρίλη-Κοσμίδη αλλά είχε τελειώσει...
 

Συνημμένα

  • closed.jpg
    closed.jpg
    42,7 KB · Εμφανίσεις: 50

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
jop jop jopinooooo!!!!!

Μεταξι μονο μεταμεσονυχτια αξιζει....!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Εχουν γ@μηθει να "σκουπιζουν" στα στεκια!

Προβλεπω να μην εχουμε επιλογες για το ΠΣΚ!
 

Επισκέπτης
Να προσθέσω οτι η Μαρία στο Διδύμου 8 άνω το πρωί, κάνει το βασικό πρόγραμμα.
Στο Ρεμούνδου 21 άνω ήταν μία Άννα που μοιάζει στην Αναστασία-Φυλής 40.Λίγο πιο ψηλή από την Αναστασία με ελαφρά πλαδαρότητα στον κώλο.Ελεύθερο στοματικό.

Περγάμου 1 κάτω-Χριστίνα από Φυλής 134 1ος.Τα βασικά.Όχι η ΦΟΛΑ Χριστίνα-Φυλής 59,54,134.Το πάνω κλειστό.

Αγ.Πέτρου 7-Καινούργια.Αλίνα πρέπει να είπε η Ελληνίδα υπηρέτρια που φροντίζει για την καθαριότητα του χώρου και των σεντονιών.
Σε αντίθεση με την βρωμιάρα Ρωσίδα χοντρέλω Πωλίνα που άφηνε σιχαμένα τα σεντόνια μες την βρώμα για πολύ καιρό!
Η Αλίνα είναι καστανή χαριτωμένη κανονικού πάχους.Τα βασικά.





 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ναι...ειναι αυτη που στεναχωριεται γιατι δεν εχουν πλεον λεφτα οι πακιστανοι
να περασουν...ρε ουστ!
κολωνου 27 σε αυτο με το τεραστιο σαλονι που ειναι η λιλυ τωρα,αυτη που ηταν ιασ.46 παλιοτερα ακουσαμε απο τη τσατσα να λεει και το εξης θεικο..."only greek",δε θυμαμαι να το εχω ξανακουσει στο μεταξι αυτο...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
ναι...ειναι αυτη που στεναχωριεται γιατι δεν εχουν πλεον λεφτα οι πακιστανοι
να περασουν...ρε ουστ!
κολωνου 27 σε αυτο με το τεραστιο σαλονι που ειναι η λιλυ τωρα,αυτη που ηταν ιασ.46 παλιοτερα ακουσαμε απο τη τσατσα να λεει και το εξης θεικο..."only greek",δε θυμαμαι να το εχω ξανακουσει στο μεταξι αυτο...
Η Λίλη πάντως στην Ιάσωνος 46  που δούλευε έγλυφε πάκιδες και αραπάδες μέσα στο σαλόνι και τους δελέαζε λέγοντας "θα σε αφήσω να τελειώσεις στο στόμα μου". Στο δωμάτιο μέσα έκανε ακάποτο πιπόνι και τη χύνανε κανινικότατα μέσα στο στόμα αφού είχα κάνει και εγώ αυτή τη μαλακία μαζί της καμία δυο φορές. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom