Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα caenus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Συναγωνίστη πες μας πόσο στοίχισε η καβατζα ; πόσα ποτά κέρασες;
5 κερασα στη καβατζα και αλλα 2 στη μπαρα πριν παμε πισω, συνολο 7 και μου ειπε και χιλια ευχαριστω το κοριτσι. Εχουν δυσκολεψει πολυ τα πραγματα και γι αυτες , 2-3 φορες τη βδομαδα μπορει να φυγουν και χωρις ευρω μεροκαματο.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πολύ  λάιτ κατάσταση...................................................................





Αναμένω τα πριγκιπικά!

ναι, εχθές κινήθηκα σε ήρεμα νερά θα τα γράψω πιο μετά τα σκηνικά βαριέμαι τώρα.....

το κεφάλαιο Πρίγκηπας έχει μπει πλέον στο χρονοντούλαπο της ιστορίας δεν ξέρω αν θα πάω ξανά.....
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Εχθές το βράδυ συνάντηση με τον δάσκαλο jerry5 ο οποίος κατέφθασε με το τεθωρακισμένο όχημα των 220 αλόγων για να κάνουμε επιλεκτική τσάρκα σε κωλόμπαρα που δεν έχω επισκεφθεί τον τελευταίο καιρό :grin:

Ξεκινήσαμε από Πανόρμου μερία στούψος της Λ.Κηφησίας όπου εισήλθαμε σε ένα καταγώγι ονόματι Bar Planet :rockon: :rockon: σκοτεινό μαγαζί με καβάτζα για χειρομάλαξη :cum:.Στα μείον του μαγαζιού το πολύ μικρό ρόστερ μόλις 3 κοπέλες και μια μπαργούμαν που μας κοιτούσε επίμονα ;)

Δεύτερη στάση στην Μιχαλακοπούλου στο Bar Bella Vita εντυπωσιακό μαγαζί,μεγάλος χώρος που σου αφήνει μια αίσθηση πιο αριστοκρατική με πολλές κοπέλες να περιμένουν την κινησή σου.Αράξαμε για λίγο να κοζάρουμε τα κοριτσάκια του μαγαζιού τα οποία μας έφαγαν με τα μάτια τους.

Υ.Γ Δάσκαλε με τρέλεανες εχθές με τα καψουροτράγουδα που έβαλες σε όλη την διαδρομή έχω που έχω την καψούρα μου ήρθες και εσύ να με αποτελειώσεις :headbang: :headbang:
Συναγωνιστη να σε διορθωσω, οχι χειρομαλαξη στο planet , πιπουλα και μαλιστα τελειωτικη απο ουκρανεζα και μαυρουλα. η τριτη που αναφερεις ειναι γλαστρα δεν αφηνει ουτε το κωλο να της πιασεις, ειναι επι των δημοσιων σχεσεων.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Συναγωνιστη να σε διορθωσω, οχι χειρομαλαξη στο planet , πιπουλα και μαλιστα τελειωτικη απο ουκρανεζα και μαυρουλα. η τριτη που αναφερεις ειναι γλαστρα δεν αφηνει ουτε το κωλο να της πιασεις, ειναι επι των δημοσιων σχεσεων.

θα τα γράψω μετά πιο αναλυτικά στο θρεντ βαριέμαι τώρα......σε γενικές γραμμές για τον πούτσο το μαγαζί δεν θα ξαναπήγαινα :(
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
:s&m_3:
θα τα γράψω μετά πιο αναλυτικά στο θρεντ βαριέμαι τώρα......σε γενικές γραμμές για τον πούτσο το μαγαζί δεν θα ξαναπήγαινα :(
Ναι συμφωνω απολυτως μαζι σου , το βλεπω για κλεισιμο αν συνεχισει ετσι
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
δάσκαλε μην ξεχνάς την υπόσχεση που μου έδωσες εχθές το βράδυ.....θα περιμένω με αγωνία να μάθω τα νέα από το μέτωπο ;)
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μαζεύτηκε η παρέα με το Λέφτι  και τον Ιταλό. Αφού ηπιαμε τα μπυρόνια μας στην γειτονιά , το βραδάκι είπαμε να κάνουμε μια βολτίτσα.

Πρώτος σταθμός ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ .
Η ΟΜΆΔΑ έχει δυναμώσει για τα καλά , καθώς χειμωνιάζει μαζεύονται και τα καλά μουνιά CHAMPIONS league.
To μωρό-ΚΟΡΜΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ομόρφαινε το μαγαζί. Αφου το φίλησα και του έπιασα το υπέροχο κωλαράκι της τα είπαμε για λίγο να θυμηθούμε τα παλιά.
Εκεί που καθόμουν αμέριμνος και κουβεντιαζαμε ήρθε η μεγάλη έκπληξη η μουναρα μου η ΜΑΡΙΑ από Ουκρανία.Το βράδυ έγινε μέρα. Αυτή η γυναίκα με τρελλαίνει.
Οταν την κυκλοφορώ εκτός μαγαζιού , τα γκαρσόνια μπερδεύονται , όλοι χαζέυουν. Ο Λέφτι ασχολήθηκε κυρίως με την Ιουλία από Ουκρανία .
Ο Ιταλός με την αγαπημένη του Αννα.
Παραμονή στο μαγαζί γύρω στις 3 και πλέον  ώρες λογαριασμός για γέλια , ειναι ο Περικλής Φίλος 68 ευρώ.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Επειδή με ρωτησε ένα φίλος παραπάνω το FOX  Είναι σε  κάθετο δρόμο με την Μιχαλακοπούλου 100 μέτρα μετα από GRAND RITORNO προς τα πάνω.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το PLANET εχει πολύ μικρό ρόστερ πράγματι . Είχαμε περάσει πριν κάνα μήνα για λίγο μπήκαμε και βγήκαμε. Πολυ πέσμένο μαγαζί.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Δεύτερος σταθμός PLAYBOY.
Μετά στον ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ αντί για FOX o ΛΈΦΤΙ ήθελε να πάμε Κερατσίνι . Ρε του λέω μακρυά όχι καβαλήσαμε το βρωμόγκαζο και φτάσαμε .
Μπαίνοντας η μας υποδέχτηκε η ΝΙΚΗ μας λέει να κάτσουμε στα σκοτεινά , όχι θέλω μπάρα λέω . Αράζουμε στην μπάρα δίπλα στον ΤΑΣΟ τον dj και παιδί της Νίκης. Παίζει πολύ Τερζή ο φίλος και με τρελλαίνει.
Η ομάδα των κοριτσιών ίδια και λίγο  ανανεωμένη , με νέο πιπινάκι Ρουμανάκι που όνομα δεν συγκράτησα.  Μείναμε στο μαγαζί γύρω στην 1.30 ώρα. Αλλά ρε ΝΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ είσαι χρεωνει την μπύρα που πείνει ο
Πελάτης 5 ευρώ . Οπως είχαμε ζεσταθεί πληρώσαμε 45 ευρώ για τα μπυρόνια που ήπιαμε . Ας μην ήταν το αίσθημα μου  σιγά μην ξαναπατήσουμε.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Η τετραμελής παρέα αφού ηπιαμε τις μπύρες μας στο στέκι μας και ζεσταθήκαμε αρκετά, είπαμε να κάνουμε μια γύρα.

1 σταθμός ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ άφιξη χαιρετούρες με τον Περικλή  και τραπέζι απέναντι απο το κυρίως μπάρ.
          Εγώ ασχολήθηκα αμέσως με το μωρό μου την Μαρία που κάθησε στα πόδια μου(γίνανε 3 με το που με ακούμπησε) .
          Ο Λέφτι με την Ειρήνη από Ρωσία milf γύρω στα 40 μουνάρα .
          Ο Ιταλός τώρα το επαιζε δύσκολος , του ψάρεψα μία ΕλληνοΜολδαβέζα την Βικτώρια καβλοπιπινάκι.
          Ο Κυπριος τώρα του αφου αναγνώριζε το περιβάλλον βρήκε θαλπωρή στα πλούσια βυζιά της Ιουλίας.
    Το κέφι ανεβασμένο στην παρέα μας , αλλά η μουσική χαμηλά πολύ και λιγο μαλακία στην αρχή μετά ψιλοέστρωσε.
    Κοσμος αρκετός , Μουνάρες για όλα τα γούστα με μέσο όρο ηλικίας χαμηλά θα έλεγα.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Η παρέα μετά έγινε τριμελής και πήγαμε για Παγκράτι.

2 σταθμός LUCIANA .
Πρώτη φορά πηγαίνω στο μαγαζί. Η πλάκα αρχίζει που κτυπάς κουδούνι για μπείς . Σου ανοίγει ο dj.
Me το που μπαίνεις κυριαρχεί μια κυκλική μπάρα με μια αρχιμουνάρα μπαρwoman Αλβανίδα όνομα δεν θυμάμαι.
Γύρω γύρω σκαμπό και στις γωνίες τραπέζια . Φτάσαμε κατα τις 2 το μαγαζί αδειο.
Μπαίνουμε και πάω γύρω την μπάρα ώστε να βλέπω τα 6 μουνιά που καθόντα απέναντι.
Με το που καθόμαστε αμέσως έγιναν οι επιθέσεις από τα εργαλεία.
Σε μένα ήρθε η Βούλα Ελληνίδα 32 χρ. Κορμάρα  ψηλή με κάβλωσε αφού από το 1 λεπτό έτριβε το κωλαρακι της στον πούτσο μου.
τρομερή επιδερμίδα. ΠΡρόσωπο έτσι και έτσι , μικρό βυζί . ΑΛΛΆ γαμώ τα παιδιά.
Στο λέφτι πήγε μια ΡΩΣΙΔΑ όνομα δεν θυμάμαι μελαχρινή ωραίο κοντοπούτανο.
Στο Ιταλό μια άλλη Ελληνίδα ερωτιάρα και αγαπησιάρα . Καλές εντυπώσεις . Μου άρεσε και η Καβλο Μπαρ Μούνα πολύ.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Η παρέα μετά έγινε τριμελής και πήγαμε για Παγκράτι.

2 σταθμός LUCIANA .
Πρώτη φορά πηγαίνω στο μαγαζί. Η πλάκα αρχίζει που κτυπάς κουδούνι για μπείς . Σου ανοίγει ο dj.
Me το που μπαίνεις κυριαρχεί μια κυκλική μπάρα με μια αρχιμουνάρα μπαρwoman Αλβανίδα όνομα δεν θυμάμαι.
Γύρω γύρω σκαμπό και στις γωνίες τραπέζια . Φτάσαμε κατα τις 2 το μαγαζί αδειο.
Μπαίνουμε και πάω γύρω την μπάρα ώστε να βλέπω τα 6 μουνιά που καθόντα απέναντι.
Με το που καθόμαστε αμέσως έγιναν οι επιθέσεις από τα εργαλεία.
Σε μένα ήρθε η Βούλα Ελληνίδα 32 χρ. Κορμάρα  ψηλή με κάβλωσε αφού από το 1 λεπτό έτριβε το κωλαρακι της στον πούτσο μου.
τρομερή επιδερμίδα. ΠΡρόσωπο έτσι και έτσι , μικρό βυζί . ΑΛΛΆ γαμώ τα παιδιά.
Στο λέφτι πήγε μια ΡΩΣΙΔΑ όνομα δεν θυμάμαι μελαχρινή ωραίο κοντοπούτανο.
Στο Ιταλό μια άλλη Ελληνίδα ερωτιάρα και αγαπησιάρα . Καλές εντυπώσεις . Μου άρεσε και η Καβλο Μπαρ Μούνα πολύ.
Συναγωνιστη κι εγω εκει ημουν χτες , εφυγα 2,20 περιπου .Απο κοσμο κατι ειχε χτες αλλα σαββατα να δεις νεκρα. Η Βουλα καλο μουνι αλλα απο μαπα χαλια , οπως σκυλι και η αλλη ελληνιδα η ψηλη απο ΚΟμοτηνη κατα δηλωση της, αλλα γαμω τις μουναρες.Ολες συναγωνιστη ειναι καινουργιες λιγες μερες εχουν στη Λουτσιανα η οποια προχωρησε σε ανανεωση γιατι δεν πηγαινε αλλο ειχε πεσει πολυ το μαγαζι.Αυτα καλα πουτανακια φαινονται , ειδομεν
Μετα τη Λουτσιανα πηγα Λουσυ (αρχη Μεσογειων) εκει εχουν πεσει τα προσχηματα απο την αναδουλεια.Τις παιρνεις τις πηγαινεις στο αυτοκινητο η ξενοδοχειο αν θελεις (εχει κοντα),η  τουαλετα για  :fuck1: η στη γωνια για  :pipa2: . Απο ποιοτητα ομως ειναι δραμα , εγω μια  :pipa1: σ ενα βουλγαρακι την εδωσα
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστη κι εγω εκει ημουν χτες , εφυγα 2,20 περιπου .Απο κοσμο κατι ειχε χτες αλλα σαββατα να δεις νεκρα. Η Βουλα καλο μουνι αλλα απο μαπα χαλια , οπως σκυλι και η αλλη ελληνιδα η ψηλη απο ΚΟμοτηνη κατα δηλωση της, αλλα γαμω τις μουναρες.Ολες συναγωνιστη ειναι καινουργιες λιγες μερες εχουν στη Λουτσιανα η οποια προχωρησε σε ανανεωση γιατι δεν πηγαινε αλλο ειχε πεσει πολυ το μαγαζι.Αυτα καλα πουτανακια φαινονται , ειδομεν
Μετα τη Λουτσιανα πηγα Λουσυ (αρχη Μεσογειων) εκει εχουν πεσει τα προσχηματα απο την αναδουλεια.Τις παιρνεις τις πηγαινεις στο αυτοκινητο η ξενοδοχειο αν θελεις (εχει κοντα),η  τουαλετα για  :fuck1: η στη γωνια για  :pipa2: . Απο ποιοτητα ομως ειναι δραμα , εγω μια  :pipa1: σ ενα βουλγαρακι την εδωσα
με ποσα ποτα πας για  :fuck1: συναγωνιστη?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η  περιπτωση  να εχει  καιρο  να :fuck1:  και να παει  τζαμπα .  δεν παιζει καθολου ?  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom