Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα caenus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
αν ναι το Ουκρανιδάκι το ποιο όμροφο μωρό εκεί μέσα με καλά Ελληνικά αλλά δεν ξέρω τι παρέχει από υπηρεσίες :dunno:

Στην αρχή μου έλεγε διάφορα ότι πρώτη φορά δίνει γλωσσόφυλλα πρώτη φορά τις πιάνουν τα βυζιά , πρώτη φορά παίζει με τον
πούτσο του πελάτη. (ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ).

Ξέρεις ΜΑΚΑΡΕ ο σεντερ φορ σου δεν αφήνει λεπτό το θύμα του , ούτε ποτό δεν τις αφήνω να πιούν.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Στην αρχή μου έλεγε διάφορα ότι πρώτη φορά δίνει γλωσσόφυλλα πρώτη φορά τις πιάνουν τα βυζιά , πρώτη φορά παίζει με τον
πούτσο του πελάτη. (ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ).

Ξέρεις ΜΑΚΑΡΕ ο σεντερ φορ σου δεν αφήνει λεπτό το θύμα του , ούτε ποτό δεν τις αφήνω να πιούν.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ναι παρθένα από τα αυτιά μας ήρθε από την Ουκρανία :grin:

πάντως είναι ωραίο μωρό αρκετά αξιόλογο από τις υπόλοιπες :)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
caenus τσέκαρε τα πμ σου ;)
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ναι παρθένα από τα αυτιά μας ήρθε από την Ουκρανία :grin:

πάντως είναι ωραίο μωρό αρκετά αξιόλογο από τις υπόλοιπες :)

Θα την τιμήσω εκτός δεν υπάρχει περίπτωση , παραλίγο να την γαμήσω μέσα στο μαγαζί το δέρμα της το κολαράκι της ,οι χειλάρες της με τρέλλαναν.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τύπε θέλω να ρωτήσω κάτι χωρίς να στραβώσεις ή να θεωρήσεις ότι έχω κάποια εμπάθεια μαζί σου.....έχω διαπιστώσει το εξής σε όποιο μπαράκι και να πας με το που θα γνωρίσεις κάποιο μωρό την επόμενη μέρα θα ποστάρεις ότι το πήδηξες ή ότι είσαι κοντά να το πηδήξεις????

σόρρυ τύπε αλλά είμαι τόσα χρόνια στο χώρο όπως και άλλοι συναγωνιστές που δεν γράφουν πολύ αλλά παρακολουθούν τα γραφομενά μας έτσι και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω με το που σε βλέπουν οι κωλομπαρούδες θέλουν να γαμηθούν μαζί σου,σε ερωτεύονται τι ακριβώς γίνεται????

πιστεύω ότι χώνεις χρήμα σε κάθε σου επίσκεψη αλλά η ζωή μου έχει δείξει ότι δεν γίνονται όλα τόσο εύκολα όπως τα ποστάρεις.....σόρρυ αλλά είμαι καχύποπτος πολύ οπότε πρέπει να φιλτράρω το κάθε τι που λέγεται.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
δες το πμ σε παρακαλώ!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
δες το πμ σε παρακαλώ!

τα είδα τα πμ και σου απάντησα......

έχεις πέσει πολυ έξω δεν έχω τέτοια κολλήματα ξέρω σε τι μονοπάτια έχω μπλέξει και με τι ανθρώπους ;)
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Είπαμε λοιπόν ο στόχος είναι το επόμενο καλό μουνάκι λοιπόν!!!!!

:knockinb: :knockinb:
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Συνάντηση της ομάδας και Παρασκευή βράδυ επίσκεψη στο στεκι του Νικόλα-ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ.

Αφού η παρέα κάθησε στο γωνιακό τραπέζι ώστε να βλέπουμε άνετα το μαγαζί. Το ρόστερ ειναι το γνωστό του τελευταίου καιρού.

Η ομάδα είχε κάνει το τελευταίο διάστημα επισκέψεις στο μαγαζί αλλά με γκόμενες μαζί. Εξάλλου το θεωρούμε δικό μας στέκι πολύ χαλαρό.
Ετσι να μουνιά του μαγαζιού ήταν ξαναμένα πολύ. Εξάλλου τις ξέρουμε όλες σε βάθος και πλάτος.
Στην αρχή λοιπόν δεν ειχαμε διάθεση για κουβέντα με γκόμενες αφου όλοι θέλαμε να πιούμε το ποτό και να πούμε καμμία μαλακία
και τα νέα της εβδομάδας.
Μετά απο κάποιες μπύρες βλέπαμε τα πράγματα αρκετά διαφορετικά και άρχισε το rotation.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Προσωπικά αφού έριξα μία υπογραφή στον κώλο πρώτα (κατα λάθος) τι να κάνω έχει ωραίο κώλο και μου τρίβεται στην Ουκρανέζα
του Λέφτι , πριν φύγει τις ρίξαμε ομαδικά γλωσσοφιλα , Αυτή πάει γυρεύοντας για παρτούζα θα την ξεκολιάσουμε δεν υπάρχει περίπτωση οικογενειακός.
Μετά ασχολήθηκα με τις φίλες μου Αλίνα και Πέτι επιφανειακά αφου πλέον τις θεωρώ φιλαράκια. Φυσικά τα καλύτερα γκολ μπαίνουν στα φιλικά.
Ο Λέφτι επαιζε με Λιθουανικά μωρά. Ειναι μια κατηγορία μόνη της αυτή. Αλλες γυναίκες.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Υστερα ηθελα κάτι σε μικρό Πιπίνι μπλέχτηκα με τα Αλβανικά μωρά του ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΥ.
Ο Περικλής κέρναγε μπύρες πέφταν και οι παραγγελιές στην μουσική και ανέβάσαμε κι άλλο θερμοκρασία.

Κατά τις πρωινές ώρες ί αρκετά χαλαροί και άνετοι την κάναμε από το μαγαζί .

Λοιπόν φτάσαμε  περίπου 9.30 φύγαμε γύρω στις 3.30  ο λογαριασμός 135 ευρώ.

Προσοχή ξέρουμε καλά τα παιδιά-αφεντικά και τα κορίτσια . Πρέπει αυτοί που δεν ξέρουν να προσέχουν γιατί 
μερικά μωρά αμα βρουν αρμέγουν καλά.

 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Επόμενος σταθμός στο fox Zωγράφου .

Στο μαγαζί παίζει ελεύθερο κυνήγι.  Φτάσαμε γύρω στις 4.00 το πρωί το μαγαζί γεμάτο . Πάρα πολύ φίλοι και ΄φίλες μέσα που στο τέλος γίνεται καλό παιγνίδι.
Ο dj - Αφεντικό έβαζε ότι του ζητάγαμε οι ζεμπεκιές πήγαν σύνεφο . Ο Λέφτι ανεβασμένος αφου συνάντησε μια φίλη του απο παλιά
άνοιγε σαμπάνιες-sprite σε κάθε παραγγελιά . Η φίλη είχε μια κολλητή και στο τέλος γίναμε ένα. Τα γλωσσόφιλα δεν άργησαν να έρθουν , μόλις είχε ξημερώσει  τις πήραμε και πήγαμε για ομελλέτα στον ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ 8.00 το πρωί.
Η Λίνα και η Αννα μόλις μας είδαν πέσανε κάτω και πριν φύγουν κεράσανε για πρωινό 4 σφινάκια την παρέα .
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Συνάντηση της παρέας σε στέκι για μπύρες , στου Ζωγράφου . Αφου τα ειπαμε  όλα και ηπιαμε ,η Ρουμούνα σερβιτόρα με κάβλωσε με αποτέλεσμα να του ξεσηκώσω όλους για βόλτα.
Η βραδιά της 6 μελής παρέας μόλις ξεκινούσε. Μετά από meeting είπαμε να ξεκινήσουμε.

ΚΑΒΟΣ πρώτος σταθμός στις παλίες μούνες .Επεφταν σαν τρελλές αλλά ειχα βάλει φρένο στα παιδιά να μην ματώσουν οικονομικά. Εγώ επαιξα με το ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ για μισή ωρίτσα ενώ ειχα στην πλάτη μου
την Λαουρα που την στρίμωχνε ο ιταλός. Ο Λέφτι μιλούσε με μία δικιά του Ρουμούνα. Ο Κύπριος χούφτωνε μία Ρωσίδα και ο Μητσος επαιζε με τις μπαρ women που ειδικά η μία ήταν μουνάρα.
Το μαγαζί επαιζε καλές μουσικές  παραγγελίες μια και ο ΑΡΚΟΥΔΑΣ είναι καλός φιλος. Επεσε πολύ χαμούρεμα με συνεχή προσοχή στους νεόφερτους που είχαμε μαζί μας για να μην γίνει οικονομική ζημιά.
Μετά από δύο ώρες την κάναμε ......για τον επόμενο σταθμό.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Δεύτερος σταθμός ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ.

Προσωπικά ασχολήθηκα με την ΜΑΡΙΝΑ από Ρωσία και τις βυζάρες της. Ειχα πιεί αρκετά και έγινα πολύ επικίνδυνος για αυτήν.
Ο Λέφτι επιμένει ΛΙΘΟΥΑΝΙΚΑ.
Ο Ιταλός είχε κουβέντα με την ΑΝΝΑ.
Ο Μήτσος με την ΑΛΙΝΑ με τον ωραίο κώλο θέλω να σκίσω.
Οι Κύπριοι ο ένας με την Πετι και ο άλλος επαιζε με ένα milf που δεν θυμάμαι το όνομα.
Μετά από κάνα 2 ωρο την κάναμε τρελλαμένοι και καβλωμένοι ......!!!!
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τρίτος σταθμός Fox Ζωγράφου.
Ηταν 4 το πρωί πάνω κάτω ρε μάγκες . Πήγαμε στο στέκι του Λέφτι που έχει γίνει το αγαπημένο μας για ελεύθερο κυνήγι με ελληνίδες.
Το μαγαζί είχε αρκετό κόσμο ,κάτσαμε στην μπάρα και πιάσαμε κουβέντα με τα 2 μωρά που σερβίρανε τα ξύδια.
Εδώ ο dj-αφεντικό παίζει ότι θέλουμε το κλίμα ανέβηκε όσπου σκάει μία παρέα με 2 τύπους και 4 γκόμενες. Μετά από κάνα μισάωρο γίναμε μία μεγάλη παρέα.
Τα παιδιά ήταν απλοί φίλοι και τα ΄4 μουνάκια  στα 30-35 γίνανε στόχος επιθέσεων από εμάς.
Το μαγαζί αυτό με το χαλαρό κλίμα το πολύ κέφι μας κράτησε μέχρι το πρωί ...!!!!!!!!!
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
ειναι ευκολο να μαθουμε που περιπου ειναι το fox ?

thanks
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Χτες πηγα στο Σταρ (τριας πανω απο πατησιων) εχει φερει μια πολωνεζα (ανιτα)καλο σωματακι ψηλη στη καβατζα δεν τη λεω και super αλλα τιμια και οικονομικη  :pipa1:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
433
Πόντοι
26
Συναγωνίστη πες μας πόσο στοίχισε η καβατζα ; πόσα ποτά κέρασες;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εχθές το βράδυ συνάντηση με τον δάσκαλο jerry5 ο οποίος κατέφθασε με το τεθωρακισμένο όχημα των 220 αλόγων για να κάνουμε επιλεκτική τσάρκα σε κωλόμπαρα που δεν έχω επισκεφθεί τον τελευταίο καιρό :grin:

Ξεκινήσαμε από Πανόρμου μερία στο ύψος της Λ.Κηφησίας όπου εισήλθαμε σε ένα καταγώγι ονόματι Bar Planet :rockon: :rockon: σκοτεινό μαγαζί με καβάτζα για χειρομάλαξη :cum:.Στα μείον του μαγαζιού το πολύ μικρό ρόστερ μόλις 3 κοπέλες και μια μπαργούμαν που μας κοιτούσε επίμονα ;)

Δεύτερη στάση στην Μιχαλακοπούλου στο Bar Bella Vita εντυπωσιακό μαγαζί,μεγάλος χώρος που σου αφήνει μια αίσθηση πιο αριστοκρατική με πολλές κοπέλες να περιμένουν την κινησή σου.Αράξαμε για λίγο να κοζάρουμε τα κοριτσάκια του μαγαζιού τα οποία μας έφαγαν με τα μάτια τους.

Υ.Γ Δάσκαλε με τρέλανες εχθές με τα καψουροτράγουδα που έβαλες σε όλη την διαδρομή έχω που έχω την καψούρα μου ήρθες και εσύ να με αποτελειώσεις :headbang: :headbang:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Πολύ  λάιτ κατάσταση...................................................................





Αναμένω τα πριγκιπικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom