Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Φιλε μιλησα πριν φυγω με ενα μιλφογκιλφ,και μου ειπε κατσε ,εγω την ρωταω ποσο εχει το ποτο το δικο σου, μου απανταει 5 ευρω.Τωρα ηταν λιγο περιεργα τα πραγματα ,2 κοπελεs ηταν εκει και μετα φυγανε, και μεινανε 2 στο μαγαζι....Μπορει να εχειs δικιο ....
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Προχτές έκανα μια βόλτα από Συγγρού. Πρώτα casa babylon. Αν και πήγα σχετικά νωρίς είχε ήδη αρκετό κόσμο (από κοπέλες.) Ήταν από ωραίες μέχρι εντυπωσιακές. Καμιά που να πεις ότι είναι χάλια. Όλες είχαν το στυλ πάμε πάνω δωμάτιο κατευθείαν. (Προφανώς λόγω 100ρικου). Εγώ ήμουν σε όρεξη μόνο για μπαρ οπότε ορισμένες ξίνισαν. Κέρασα κανά δυο ποτά αλλά δεν είχαν την επικοινωνία. Υπήρχε pole dancing κάθε τέταρτο, οπότε δεν βαριέσαι. Μου φάνηκαν ,όμως, όλες κάπως ανυπόμονες να ανέβουν  δωμάτιο οπότε μετά από λίγο έφυγα τελείως. Μετά πήγα από Ράδιο Μπαρ που δεν υπήρχαν πολλές πληροφορίες εδώ. Ένα μικρό μαγαζί 7-8 τραπέζια. 3-4 κοπέλες σύνολο μέσα και έξω από το μπαρ. Καθαρά για κουβέντα, ούτε καν για χούφτομα. Από συμπαθητικές μέχρι αδιάφορες. Καμιά τόσο που να θες να κεράσεις δεύτερο ποτό. Μουσική βαριά λαϊκά. Πέρασμα και από baby gold. Κλειστό και μάλιστα καλυμμένα παράθυρα. Σαν να γίνεται ανακαίνιση ή να αλλάζει τελείως σαν μαγαζί.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Προχτές έκανα μια βόλτα από Συγγρού. Πρώτα casa babylon. Αν και πήγα σχετικά νωρίς είχε ήδη αρκετό κόσμο (από κοπέλες.) Ήταν από ωραίες μέχρι εντυπωσιακές. Καμιά που να πεις ότι είναι χάλια. Όλες είχαν το στυλ πάμε πάνω δωμάτιο κατευθείαν. (Προφανώς λόγω 100ρικου). Εγώ ήμουν σε όρεξη μόνο για μπαρ οπότε ορισμένες ξίνισαν. Κέρασα κανά δυο ποτά αλλά δεν είχαν την επικοινωνία. Υπήρχε pole dancing κάθε τέταρτο, οπότε δεν βαριέσαι. Μου φάνηκαν ,όμως, όλες κάπως ανυπόμονες να ανέβουν  δωμάτιο οπότε μετά από λίγο έφυγα τελείως. Μετά πήγα από Ράδιο Μπαρ που δεν υπήρχαν πολλές πληροφορίες εδώ. Ένα μικρό μαγαζί 7-8 τραπέζια. 3-4 κοπέλες σύνολο μέσα και έξω από το μπαρ. Καθαρά για κουβέντα, ούτε καν για χούφτομα. Από συμπαθητικές μέχρι αδιάφορες. Καμιά τόσο που να θες να κεράσεις δεύτερο ποτό. Μουσική βαριά λαϊκά. Πέρασμα και από baby gold. Κλειστό και μάλιστα καλυμμένα παράθυρα. Σαν να γίνεται ανακαίνιση ή να αλλάζει τελείως σαν μαγαζί.

Το Ραδιο εχει τεραστια ιστορια και εχουν γινει τα γλεντια εκει να θυμηθω 1997 Πεπη τσεσμελη με Λεωτσακο. Ποτε δεν ηταν μπαρ για κονσομασιον και υπαρχει πριν γεννηθουμε
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
55
Πόντοι
0
Υπάρχουν στην Αθήνα κωλόμπαρα που ανοίγουν από νωρίς, "κωλοκαφέ" ας πούμε; Ή όλα ανοίγουν μετά τις 23:00;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Υπάρχουν στην Αθήνα κωλόμπαρα που ανοίγουν από νωρίς, "κωλοκαφέ" ας πούμε; Ή όλα ανοίγουν μετά τις 23:00;

Σκαραβαιος. Κωλοπυρφοραδικο ανοιχτα απο πρωι για καφε και σαββατα ψηνει και κανα χταποδι στο πεζοδρομιο
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Nα ενημερωσω οτι το "Bonne Nuit Club- Bar Παρασχου 40 γκυζη" επαναλειτουργει, με νεο αφεντικο απο 15.00 μεσημερι ,αλλα τα γνωστα ,μονο για μπιριμπιρι ειναι.......ηπια μια μπυρα και την εκανα.....
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Nα ενημερωσω οτι το "Bonne Nuit Club- Bar Παρασχου 40 γκυζη" επαναλειτουργει, με νεο αφεντικο απο 15.00 μεσημερι ,αλλα τα γνωστα ,μονο για μπιριμπιρι ειναι.......ηπια μια μπυρα και την εκανα.....

Τι μου θυμησες ρε φιλε! Το παλιο αφεντικο μιλαγε και επεφταν τα τσιμεντα. Ουτε μπυρα επρεπε να πιεις
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Επισκεψη στο Baby Gold.
Καμια 20ρια πελατες.
7 γυναικες.
Εντυπωσιακη Μαρια 22χρονο κουκλι πισω αλλα και μπροστα απο τη μπαρα.
Κατερινα. 30χρονο Σιβηρικο κοριτσι. Ομορφο και δεκτικό.
Δουλευει μεσα και η Σανυ Wild.
Οπως την ξερουμε. Τσακπινα και κουβαλα αερα απο Πειραια που δουλευε μεχρι προχτες.
Ποτα. 7 το δικό μας. 10 και 20 το γυναικειο.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Επισκεψη στο Baby Gold.
Καμια 20ρια πελατες.
7 γυναικες.
Εντυπωσιακη Μαρια 22χρονο κουκλι πισω αλλα και μπροστα απο τη μπαρα.
Κατερινα. 30χρονο Σιβηρικο κοριτσι. Ομορφο και δεκτικό.
Δουλευει μεσα και η Σανυ Wild.
Οπως την ξερουμε. Τσακπινα και κουβαλα αερα απο Πειραια που δουλευε μεχρι προχτες.
Ποτα. 7 το δικό μας. 10 και 20 το γυναικειο.

7 το αντρικο 10 και 20 το γυναικειο? Τι πιρφορια ειναι αυτη? Ψαχνει για κοροιδα?

Οχι ρε φιλε
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Βρηκα καποια προφιλ απο κολομπαρουδες στο FB οπως απο την pub life
   και
και η ιδιοκτητρια του Lucy
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Βρηκα καποια προφιλ απο κολομπαρουδες στο FB οπως απο την pub life
   και
και η ιδιοκτητρια του Lucy
  Παναγία μου αυτές είναι πολύ μεγάλες ηλικιακά .... Ο χειρότερος εφιάλτης είναι να φύγουν οι νεαρές αλλοδαπές και να έχουμε από εδώ και πέρα μόνο τέτοιας ηλικίας Ελληνίδες αλλά και λιγοστές αλοδαπες ....
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.195
Like
10.568
Πόντοι
2.256
  Παναγία μου αυτές είναι πολύ μεγάλες ηλικιακά .... Ο χειρότερος εφιάλτης είναι να φύγουν οι νεαρές αλλοδαπές και να έχουμε από εδώ και πέρα μόνο τέτοιας ηλικίας Ελληνίδες αλλά και λιγοστές αλοδαπες ....

Εφιάλτης, δε λες τίποτα τύπε οι κωλομπαρόβιες. Να πλένεις το μάτι με αντισηπτικό μ΄αυτά που βλέπεις...
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
παιδια με ενα απλο μπαρ τι γινεται ?παιζουν φορτωτικες ?για μια νιγηριανοσερβα ενδιαφερομαι!!τη εχει φορτωσει κανεις εχετε τηλεφωνο η ξερει ποσο παει το μαλι μαζι της?ευχαριστω
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
μα καλά δεν υπάρχουν και πιτσιρίκες κολομπαρουδες ;;
Σπανια συνηθως ειναι κατι χωρισμενες οι οποιες σου λενε οτι ολες το κανουν για να μεγαλωσουν τα παιδια τους  και οτι το παιδι τους ειναι πανω απ ολα!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σπανια συνηθως ειναι κατι χωρισμενες οι οποιες σου λενε οτι ολες το κανουν για να μεγαλωσουν τα παιδια τους  και οτι το παιδι τους ειναι πανω απ ολα!
το θέμα είναι πηδιούνται στην τουαλέτα ;; Η μόνο κουβέντα ...και κανα χούφτωμα ;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τι μου θυμησες ρε φιλε! Το παλιο αφεντικο μιλαγε και επεφταν τα τσιμεντα. Ουτε μπυρα επρεπε να πιεις
θα ήταν καλός άνθρωπος αλλά για αυτό τον λόγο και αλαξε το αφεντικό !! Θα έμπαινε μέσα ...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
θα ήταν καλός άνθρωπος αλλά για αυτό τον λόγο και αλαξε το αφεντικό !! Θα έμπαινε μέσα ...

Φιλε ειχα μπει μια φορα με το παλιο αφεντικο και ειμαι χαλια ψυχολογικα και οπως μπαινω παω να φυγω με τη μια πρωτη φορα δε το εβλεπα καλα. Με βλεπει το αφεντικο μου κανει νοημα παω μου λεει παληκαρι καταθλιψη? Λεω ναι αστα. Μπυ λεει κατσε τραπεζι να ερθει το φαρμακο. Μου στελνει μια μιλφαρα ανεβηκε το ηθικο ανεβηκε και η τσαπου. Και λεει το θεεικο: Πιπα τωρα και αμα δε χυσει το παιδι δεν εχει μεροκαματο. Αυτο ηταν το παλιο αφεντικο. Και λεει πηγαιντε τουαλετα να πεσουν τα τσιμεντα. Και πεσανε και με εκανε πελατη
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Συναγωνιστες γεια σας.Σε κωλομπαρο δεν εχω ξαναπαει θα ειναι πρωτη φορα εχετε να μου προτεινετε καποιο? γιατι αν εξαιρεσουμε μπουρδελα και στριπτητζαδικα δεν εχω ιδεα απο κωλομπαρα.Σκεφτομαι επισης να παω με ενα ατομο ακομα.Τι λετε να παω μονος μου η με φιλο τι ειναι καλυτερο?.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Αφου ειναι πρωτη φορα ξεκινα με Κιςς Περιστερι. Η Λανα το αφεντικο θα σε κανονισει οπως πρεπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom