Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kraken

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
475
Πόντοι
20
Γνωρίζει κανείς μια Ναταλί μιλφ με πολλά πιασίματα απο το bar life στο Περιστέρι που έκλεισε αν δουλεύει κάπου?
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
298
Like
178
Πόντοι
1
Καλησπέρα μαγκες. Υπάρχει κάνα κωλομπαρο σε Δαφνη-Νεα σμυρνη- Νέο Κόσμο ; Εκεί τριγύρω. Έτσι για τη φάση. Όχι να γάμος σωνει και καλα
 

agmen81

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Μια κοπέλα από το Bes-Bes στην Ν.Ιωνία ονόματι εκεί Ελένη , ηλικία 30 περίπου , μαυρομάλλα, Ελληνίδα ξέρουμε που έχει πάει;
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
373
Like
258
Πόντοι
21
για το μπαρ Νικόλ που βρισκτεται στην Θηβών 56 ξερει κανεις να μας δωσει πληροφοριες?
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
94
Like
8.169
Πόντοι
1.040
Υπάρχει κάποιο κωλομπαρο να παίζουν οι γυναίκες με ζευγάρι ; Σκέφτομαι να πάω μια τσάρκα με γυναίκα . Και κατά πόσο έχει κάποιο μπαρ πριβέ χώρο για τέτοιο σκηνικό . Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Υπάρχει κάποιο κωλομπαρο να παίζουν οι γυναίκες με ζευγάρι ; Σκέφτομαι να πάω μια τσάρκα με γυναίκα . Και κατά πόσο έχει κάποιο μπαρ πριβέ χώρο για τέτοιο σκηνικό . Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Φίλε μου έχει αναφερθεί από συναγωνιστή τέτοιο σκηνικό στο "Χαλαρά" στο νούμερο 42 στην οδό Κύπρου στο Περιστέρι αν τυχόν δε γνωρίζεις... Και το συγκεκριμένο μαγαζί έχει μια χαρά prive χώρο για τέτοιο σκηνικό. Τώρα για το κατά πόσο είναι αλήθεια δε βάζω και το χε΄ρι μου στη φωτιά γιατί είναι πολύ ριψοκίνδυνο για το μαγαζάτορα, αν π.χ. γίνει κανένα ντου εκείνη την ώρα από μπάτσους φαντάζομαι θα υπάρχει πρόβλημα. Βέβαια αν το ζητούμενο είναι απλά να παίξετε ερωτικά σαν ζευγάρι υπάρχουν και τα swingers' clubs γι' αυτήν τη δουλειά, εκτός αν θες αποκλειστικά κωλόμπαρο γιατί σε φτιάχνει ο χώρος ή το σκηνικό
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Φίλε μου έχει αναφερθεί από συναγωνιστή τέτοιο σκηνικό στο "Χαλαρά" στο νούμερο 42 στην οδό Κύπρου στο Περιστέρι αν τυχόν δε γνωρίζεις... Και το συγκεκριμένο μαγαζί έχει μια χαρά prive χώρο για τέτοιο σκηνικό. Τώρα για το κατά πόσο είναι αλήθεια δε βάζω και το χε΄ρι μου στη φωτιά γιατί είναι πολύ ριψοκίνδυνο για το μαγαζάτορα, αν π.χ. γίνει κανένα ντου εκείνη την ώρα από μπάτσους φαντάζομαι θα υπάρχει πρόβλημα. Βέβαια αν το ζητούμενο είναι απλά να παίξετε ερωτικά σαν ζευγάρι υπάρχουν και τα swingers' clubs γι' αυτήν τη δουλειά, εκτός αν θες αποκλειστικά κωλόμπαρο γιατί σε φτιάχνει ο χώρος ή το σκηνικό
Φιλε Womanholic εχει απομεινει τιποτα Περιστερι/Δυτικα προαστεια πλην Χαλαρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom