Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 334K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Ανέλυσέ μας λίγο την κολλυσιεργία για 118 φωτιές μέσα σε 24 ώρες.

Τα στοιχεία με τον εξοπλισμό στα έγραψα παραπάνω.

Άντε, κάνε ένα μαθηματάκι στους ειδικούς πως να μην κολλυσιεργούν, αφού εσύ ξέρεις! :)
δεν τα ειδες στις ειδησεις ?

φωναζουν οι πυροπληκτοι οτι δεν ειδαν πυροσβεστικα αλλα μονο αστυνομικους να τους διωχνουν για να μην καουν

τωρα πληρωνεται η αποφαση για "ανεμβολιαστους" πυροσβεστες να μην συμμετεχουν στην κατασβεση πυρκαγιων

τωρα ειναι αργα που τους επανεφεραν

δεν επρεπε καν να ληφθει η συγκεκριμενη αποφαση

τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα εαν ειχαν ριχθει ολοι στον αγωνα την πρωτη μερα πυρκαγιων
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.584
Like
46.424
Πόντοι
6.256
FB_IMG_1628287460863.jpg
Έχουν γραφτεί πάλι αυτά...τα συριζαυγουλα βαρανε πρέζα στο μπράτσο που με τόσα δεινά τους ΓΑΜΑΕΙ ο κόσμος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.741
Πόντοι
8.006
Όταν ήμουν μικρός, 8 χρόνων περίπου, έβρισα τόν μεγαλύτερο κατά 4 χρόνια αδερφο μου, "πουστη".
Τότε αυτός άρχισε να με κοροϊδεύει, φωνάζοντας ρυθμικά, "είσαι ό αδελφός του πουστη-εισαι ο αδελφός του πουστη".
Κατάλαβα λοιπόν ότι δεν ήθελα να είμαι ο αδελφός του πουστη και από τότε δεν τον ξαναεβρισα.
Έτσι λοιπόν δεν θέλω να είμαι ο λαός που ψήφισε για πρωθυπουργό, έναν που γαμιεται. Και θα ήθελα να είμαι ο λαός που ψήφισε έναν καλό πρωθυπουργό.
Άσχετα αν εγώ δεν τον ψηφισα. Δεν είναι ώρα τώρα για βρισιδια. Είναι ώρα για αποφάσεις. Και με το υπάρχον σύστημα, αποφάσεις δεν θα παρθούν. Όπως δεν πάρθηκαν μέχρι τώρα.
Respect
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τωρα πληρωνεται η αποφαση για "ανεμβολιαστους" πυροσβεστες να μην συμμετεχουν στην κατασβεση πυρκαγιων
H EMAK δεν ειναι πυροσβεστες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.741
Πόντοι
8.006
Τι εκανε πάλι το ζώον?
Με αφορμη τη δολοφονια της γυναικας στην Δαφνη απο τον αντρα της, εκανε το επικο ποσταρισμα "Ο,τι κι αν παθαινει μια γυναικα, φταιει η ιδια"
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Όταν ήμουν μικρός, 8 χρόνων περίπου, έβρισα τόν μεγαλύτερο κατά 4 χρόνια αδερφο μου, "πουστη".
Τότε αυτός άρχισε να με κοροϊδεύει, φωνάζοντας ρυθμικά, "είσαι ό αδελφός του πουστη-εισαι ο αδελφός του πουστη".
Κατάλαβα λοιπόν ότι δεν ήθελα να είμαι ο αδελφός του πουστη και από τότε δεν τον ξαναεβρισα.
Έτσι λοιπόν δεν θέλω να είμαι ο λαός που ψήφισε για πρωθυπουργό, έναν που γαμιεται. Και θα ήθελα να είμαι ο λαός που ψήφισε έναν καλό πρωθυπουργό.
Άσχετα αν εγώ δεν τον ψηφισα. Δεν είναι ώρα τώρα για βρισιδια. Είναι ώρα για αποφάσεις. Και με το υπάρχον σύστημα, αποφάσεις δεν θα παρθούν. Όπως δεν πάρθηκαν μέχρι τώρα.
ξεροχυνω με κωλογερο. :confused: :confused: :confused: :hi: :hi: :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.741
Πόντοι
8.006
Μπαναρίστηκε το Κ29?

Έλα ρε τύπε, τώρα.
Μπαναριστηκε ιδια μερα με τον σαντ_μαν, ο οποιος εγραψε το επισης ανεπαναληπτο οτι η κοπελα στη Φολεγανδρο "τα ηθελε και τα επαθε" αφου τα ειχε φτιαξει με εναν τετοιο τύπο

(και οχι με καποιον σαν τον ιδιο, συμπληρωνω εγω)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
δεν τα ειδες στις ειδησεις ?

φωναζουν οι πυροπληκτοι οτι δεν ειδαν πυροσβεστικα αλλα μονο αστυνομικους να τους διωχνουν για να μην καουν

τωρα πληρωνεται η αποφαση για "ανεμβολιαστους" πυροσβεστες να μην συμμετεχουν στην κατασβεση πυρκαγιων

τωρα ειναι αργα που τους επανεφεραν

δεν επρεπε καν να ληφθει η συγκεκριμενη αποφαση

τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα εαν ειχαν ριχθει ολοι στον αγωνα την πρωτη μερα πυρκαγιων
Πόσοι ήταν οι ανεμβολίαστοι πυροσβέστες που αποσπάστηκαν σε άλλες θέσεις?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.448
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
τα σκατολαμογια του κερατα
Ο ΑΝΤ1 λεει στηριζει τους πυροπληκτους , ανοιξε αριθμο λογαριασμου για να καταθετει ο κοσμος λεφτα για τους πυροπλικυους..., με ξενα κολλυβα κηδεια.
γαμω το σπτι σας λαμογια , βγηκε ο καραγιοζης ο παπαδακης και ελεγε εχετε καταλαβει τι εγινε? χωρις πρασινο που θα μεγαλωσουν τα παιδια μας και τα εγγονια μας? επεσε η ποιοτητα ζωης....

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
απ την εποχή του Συγγρου έχουμε να δουμε τέτοιους ευεργέτες τυπε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.741
Πόντοι
8.006

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.494
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Όταν ήμουν μικρός, 8 χρόνων περίπου, έβρισα τόν μεγαλύτερο κατά 4 χρόνια αδερφο μου, "πουστη".
Τότε αυτός άρχισε να με κοροϊδεύει, φωνάζοντας ρυθμικά, "είσαι ό αδελφός του πουστη-εισαι ο αδελφός του πουστη".
Κατάλαβα λοιπόν ότι δεν ήθελα να είμαι ο αδελφός του πουστη και από τότε δεν τον ξαναεβρισα.
Έτσι λοιπόν δεν θέλω να είμαι ο λαός που ψήφισε για πρωθυπουργό, έναν που γαμιεται. Και θα ήθελα να είμαι ο λαός που ψήφισε έναν καλό πρωθυπουργό.
Άσχετα αν εγώ δεν τον ψηφισα. Δεν είναι ώρα τώρα για βρισιδια. Είναι ώρα για αποφάσεις. Και με το υπάρχον σύστημα, αποφάσεις δεν θα παρθούν. Όπως δεν πάρθηκαν μέχρι τώρα.
Ωραίο το σχόλιο σου, αλλά το βρισιμο και το κράξιμο κάποιες φορές βοηθά αυτούς στους οποίους απευθύνεται να συνέλθουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom