Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τωρα παω για τα αποτελεσματα θα ενημερωσω εντος 15 λεπτου!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μαπα το καρπουζι δυο σκατουλες μικρες καστανοξανθες!!!!!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.323
Κριτικές
90
Like
32.394
Πόντοι
24.700
πρεπει να φροντιζεις καθε τρεις ωρες να καταναλωνεις γευματα υψηλης σε περιεκτικοτητα πρωτεινης υψηλης βιολογικης αξιας και υδατανθρακων υψηλου γλυκαιμικου δεικτη ωστε σε περιπτωση που σας ζητησει καποιος κοπρολαγνος να του αδειασετε το περιεχομενο του παχεους εντερου σας να ειστε σε ετοιμοτητα και γεματοι.
η αμεση αφοδευση των κοπρανων σας επερχεται μετα απο καταναλωση ομοειογενους ανακινουμενου αφρωδους μειγματος 2-3 γραμμαριων φραπε διαλυμένο σε 200ml νερου κατα προτιμηση βρυσης(για να υπαρξει καλυτερη επιταχγυνση της διαδικασιας).
ως προς το ειδος του περιεχομενου κατα ποσοστο υγρασιας το ρυθμιζεις καταναλωνοντας νερο βρυσης και προιοντα σε σταδιο τελικης ωριμανσης. για περεταιρω πληροφοριες ρωτηστε ανοιχτα.
 

Τρεις ερωτήσεις προς το παρόν.

- Το αφρώδες μίγμα το χρεώνετε έξτρα ή περιλαμβάνεται στην τιμή που αναγγείλατε;
- Πρίν αφοδεύσετε, πέρδεσθαι; Και αν ναι, έχετε την ικανότητα να πέρδεσθαι μελωδίες;
&
- Είναι δυνατή η παραγγελία συγκεκριμένης ποσότητος, π.χ. 2,78 λίτρα, ή ότι χέσατε, χέσατε;
 

thrassos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2012
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
μαπα το καρπουζι δυο σκατουλες μικρες καστανοξανθες!!!!!!!!

πιθανως λογω πολλων ωρων εγκρατειας το υπολοιπο περιεχομενο να εχει εγκλωβιστει εις τα ενδοτερα του παχεους εντερου και να μην το απεβαλες στην παρουσα διαδικασια αφοδευσης.
το χρωμα και η υγρασια του μαρτυραν το ειδος του γευματος που καταναλωσες και τα υγρα...καθως και την διαρκεια αναμονης του στα ενδοτερα του παχεους εντερου.
θα σου συστηνα να καταναλωσεις το μειγμα που προανεφερα και να περπατησεις για 10 λεπτασε κανονικο ρυθμο. εαν υπαρχουν εγκλωβισμενα υπολειματα κοπρανων στα ενδοτερα του εντερου σας αυτα αμεσα θα αποβληθουν δια πρωκτου διαδρομη.
 

thrassos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2012
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Τρεις ερωτήσεις προς το παρόν.

- Το αφρώδες μίγμα το χρεώνετε έξτρα ή περιλαμβάνεται στην τιμή που αναγγείλατε;
- Πρίν αφοδεύσετε, πέρδεσθαι; Και αν ναι, έχετε την ικανότητα να πέρδεσθαι μελωδίες;
&
- Είναι δυνατή η παραγγελία συγκεκριμένης ποσότητος, π.χ. 2,78 λίτρα, ή ότι χέσατε, χέσατε;

-το αφρωδες μείγμα περιλαμβανεται στην τιμη που προανεφερα...δεν υπαρχει καμια επιπλεον χρεωση σε μια κανονικη αφοδευση.

-το περδειν εστι φιλοσοφειν. υπαρχουν καλλιτεχνες του ειδους που εχουν την ικανοτητα να περδονται διαφορες μελωδιες κατα παραγγελια. δεν μπορω να σας βοηθησω ο ιδιος.

-η παραγγελια συγκεκριμενης ποσοτητας κοπρανων ειναι δυνατη κατα παραγγελια με την προυποθεση αυτη να πραγματοποιηθει 8 ωρες πριν. πληρωντας την προυποθεση αυτη υπαρχει δυνατοτη αποβολης κοπρανων με ακριβεια χιλιοστων του ογκου η του βαρους που επιθυμειτε.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.323
Κριτικές
90
Like
32.394
Πόντοι
24.700
-το αφρωδες μείγμα περιλαμβανεται στην τιμη που προανεφερα...δεν υπαρχει καμια επιπλεον χρεωση σε μια κανονικη αφοδευση.

Τι εννοείτε με το "κανονική"; Δύνασθαι να εκτελέσετε και άλλα προγράμματα;

-το περδειν εστι φιλοσοφειν. υπαρχουν καλλιτεχνες του ειδους που εχουν την ικανοτητα να περδονται διαφορες μελωδιες κατα παραγγελια. δεν μπορω να σας βοηθησω ο ιδιος.

Κρίμα...

Είμαι ρομαντικός τύπος βλέπετε και θα ήθελα να ξεκινήσουμε με λίγη μουσική, για να ζεσταθεί η ατμόσφαιρα...

-η παραγγελια συγκεκριμενης ποσοτητας κοπρανων ειναι δυνατη κατα παραγγελια με την προυποθεση αυτη να πραγματοποιηθει 8 ωρες πριν. πληρωντας την προυποθεση αυτη υπαρχει δυνατοτη αποβολης κοπρανων με ακριβεια χιλιοστων του ογκου η του βαρους που επιθυμειτε.

Κάνετε και παρτούζες; Γιατί σκεφτόμαστε να μαζευτούμε πέντ έξι άτομα...
 
OP
OP
ΠΥΡΑΥΛΟΣ

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
...
-η παραγγελια συγκεκριμενης ποσοτητας κοπρανων ειναι δυνατη κατα παραγγελια με την προυποθεση αυτη να πραγματοποιηθει 8 ωρες πριν. πληρωντας την προυποθεση αυτη υπαρχει δυνατοτη αποβολης κοπρανων με ακριβεια χιλιοστων του ογκου η του βαρους που επιθυμειτε.

Είσθε ένας επιστήμων, κύριε.

Και φιλόσοφος.

 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Πολλή θεωρία αγόρια, όσοι είναι φαν του είδους, ας ρίξουν μια ματιά εδώ:


(το βίντεο ξενκινάει μόνο του και κρατάει 1 λεπτό περίπου).

Άντε, μας κουράσατε με πολλά λόγια και αναλύσεις!
 
OP
OP
ΠΥΡΑΥΛΟΣ

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
-το αφρωδες μείγμα περιλαμβανεται στην τιμη που προανεφερα...δεν υπαρχει καμια επιπλεον χρεωση σε μια κανονικη αφοδευση.

-το περδειν εστι φιλοσοφειν. υπαρχουν καλλιτεχνες του ειδους που εχουν την ικανοτητα να περδονται διαφορες μελωδιες κατα παραγγελια. δεν μπορω να σας βοηθησω ο ιδιος.

-η παραγγελια συγκεκριμενης ποσοτητας κοπρανων ειναι δυνατη κατα παραγγελια με την προυποθεση αυτη να πραγματοποιηθει 8 ωρες πριν. πληρωντας την προυποθεση αυτη υπαρχει δυνατοτη αποβολης κοπρανων με ακριβεια χιλιοστων του ογκου η του βαρους που επιθυμειτε.

Δε μας χεζεις
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Είναι γνωστό ότι οι τρεις μεγάλες απολαύσεις της ζωής είναι το φαϊ, το γαμήσι και το χέσιμο.

Καθότι το φαϊ και το γαμήσι είναι χρηματοβόρα, το χέσιμο αρχίζει να ανεβαίνει στην εκτίμησή μου, το παρατηρώ περισσότερο και το απολαμβάνω...

απολαμβάνω κάθε στιγμή του χεσίματος. Συνήθως έχω μαζί μου περιοδικά κόμικ προκειμένου να διαβάζω την ώρα που αφοδεύω. Παίρνω το χρόνο μου. Αγαπημένες σκατουλες είναι οι συμπαγείς κουράδες που βγαίνουν αμέσως λες και ρίχνεις οβίδα. Έπειτα νιώθεις δέκα κιλά ελαφρύτερος.
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
απολαμβάνω κάθε στιγμή του χεσίματος. Συνήθως έχω μαζί μου περιοδικά κόμικ προκειμένου να διαβάζω την ώρα που αφοδεύω. Παίρνω το χρόνο μου. Αγαπημένες σκατουλες είναι οι συμπαγείς κουράδες που βγαίνουν αμέσως λες και ρίχνεις οβίδα. Έπειτα νιώθεις δέκα κιλά ελαφρύτερος.
Τυπε,δυσκοιλιος?
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
"Το χέσιμο είναι ζωντανή απόδειξη ότι όλοι έχουμε δικαίωμα στην πρωκτική ηδονή"

Ο λόγος συγκεκριμένα για το προϊόν Thermobol της εταιρίας Maximuscle.

To οποίο υποτίθεται ότι βοηθά στην απώλεια λίπους μέσω αύξησης του μεταβολικού ρυθμού.

Βλακωδώς το δοκίμασα για 5 μέρες (δεν άντεξα παραπάνω), σε μια προσπάθεια να χάσω όσο λίπος μου έχει απομείνει, χωρίς όμως να χάσω την μυϊκή μάζα (αυτή τη στιγμή δεν με παίρνει, την χρειάζομαι λόγω προπόνησης).

Ορισμένα από συστατικά που περιέχει και που υποτίθεται ότι αυξάνουν το ρυθμό μεταβολισμού είναι:

- Εκχύλισμα πράσινου τσαγιού
- Αιθέρια έλαια από φλούδα εσπεριδοειδών
- Καφεϊνη (εκχύλισμα γκουαράνα).

Σε Αμερική και Καναδά περιέχει επίσης εφεδρίνη, η οποία όμως είναι απαγορευμένη στην Ευρώπη.

Η σύνθεση περιλαμβάνει και φυτικές ίνες σε υψηλή περιεκτικότητα, οι οποίες είναι ορατές μέσα σε κάθε κάψουλα: Καφεπράσινοι κόκκοι, σαν το εσωτερικό γαϊδουρινής κουράδας.

Η ίδια η κάψουλα είναι τεράστια σε μέγεθος (φέρνει λίγο σε αλογόχαπο), καταπίνεται σχετικά εύκολα αλλά προκαλεί τρελλό κάψιμο στο άνω μισό του οισοφάγου, και δυσκολία στην κατάποση με επίπονο ρέψιμο για ώρες.

Παρατήρησα μεν απώλεια λίπους, μείωση όγκου και αύξηση της μυϊκής γράμμωσης από την τρίτη κιόλας μέρα, αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν οφείλεται τόσο σε αύξηση του μεταβολισμού, όσο σε υποσιτισμό και αφυδάτωση.

Τα δραστικά συστατικά ερεθίζουν τόσο πολύ το έντερο που εκτοξέυει άμεσα ό,τι και να φάω, προτού προλάβει ο οργανισμός να απορροφήσει θρεπτικά και συστατικά και νερό από ότι τρώω.

Με άλλα λόγια, από την δεύτερη κιόλας μέρα, άρχισα να χέζω 5-6 φορές ημερησίως. Μια απαίσια τσιρλοειδής μπόχα, και (αντί για κανονικές κουράδες), ένας αφρώδης πολτός σαν καφετιά μαρέγκα, με αναγνωρίσιμα κομμάτια τροφής που έφαγα πριν 5-6 ώρες. Με άλλα λόγια, όπως μπήκανε βγήκανε. Και σε όλη τη διάρκεια της μέρας, δυνατές υγρές κλανιές που δεν ξέρεις αν μπορείς να τις εμπιστευτείς.

Την τέταρτη μέρα η κωλοτρυπίδα μου έχει πιτσικάρει από το διαρκές χέσιμο-σκούπισμα, αφήνει στο χαρτί μικρές ποσότητες από όξινο διαφανες ζελέ και ίχνη αίματος. Αυτοεξέταση με καθρέφτη: Αμυχές γύρω από την τρύπα (από εκεί προέρχεται και το αίμα στο κωλόχαρτο), και το όξινο ζελέ τις κάνει να καίνε και να τζούζουν. Προσπαθώ όλη μέρα στο γραφείο να αντισταθώ στον πειρασμό να κάτσω κάτω σταυροπόδι και να ξύνω τον κώλο μου σαν πίθηκος.

Αρχίζω να νιώθω κόπωση από την αφυδάτωση, την οποία προσπαθώ να αντιμετωπίσω πίνοντας μεγάλες ποσότητες νερού. Τζίφος. Αντι για αφρώδη τσίρλα ο κώλος μου αρχίζει να χέζει καφετιά ζουμιά, σχεδόν ανεξέλεγκτα. Δοκιμάζω να προσθέσω ηλεκτρολύτες από το φαρμακείο. Κανένα αποτέλεσμα.

Πέμπτη μέρα σέρνομαι, και δυσκολεύομαι να κάτσω απο τον κωλόπονο. Πεινάω σαν τρελλός αλλά δεν ξέρω αν είναι ασφαλές να φάω ό,τιδήποτε, αφού κατά πάσα πιθανότητα θα το χέσω ακατέργαστο εντός 15-20 λεπτών. Τα παντελόνια μου έχουν αρχίσει να λασκάρουν, αλλα δεν φαίνομαι ιδιαίτερα υγιής. Ο οισοφάγος μου έχει αρχίσει να πρήζεται και δυσκολεύομαι να καταπιώ ακόμα και το σκέτο νερό. Έχω έντονη την αίσθηση ότι ανα πάσα στιγμή θα τραβηχτεί προς τα έξω το κωλάντερό μου και θα αρχίσει να κρέμεται σαν ποτήρι. Σκέφτομαι ότι δεν έχω αρκετή ενέργεια για την επόμενη προπόνηση.

Λεω "αει σιχτίρ, καλύτερα να μείνω με λίγες πατσές", και διακόπτω την χορήγηση.

Μέχρι το βράδυ έχω αρχίσει να νιώθω καλύτερα, το νερό που πίνω πιάνει τόπο (το κατουράω αντί να το χέζω) και αρχίζουν να ανακουφίζονται τα συμπτώματα της αφυδάτωσης. 48 ώρες μετά ξανακάνω το πρώτο φυσιολογικό χέσιμο (μία κουράδα, συμπαγής, χωρίς πόνο, όξινα κατάλοιπα και αίμα), και ξαναρχίζουν οι ξερές και ασφαλείς πορδές.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Είναι γνωστό ότι οι τρεις μεγάλες απολαύσεις της ζωής είναι το φαϊ, το γαμήσι και το χέσιμο.

Καθότι το φαϊ και το γαμήσι είναι χρηματοβόρα, το χέσιμο αρχίζει να ανεβαίνει στην εκτίμησή μου, το παρατηρώ περισσότερο και το απολαμβάνω...
Οι στατιστικές (αν και δεν έχω διαβάσει όλο το θρεντ ακόμα) έχουν αποδείξει
ότι εμείς οι Έλληνες αν δεν δούμε τι βγάλαμε,δεν τραβάμε το καζανάκι.
Το καλύτερο είδος χεσίματος (βάση πυκνότητας) μακράν είναι το μαλακό έως νερουλό
όπου και χωρίζεται σε δύο κατηγορίες.
Από αυτές τις δύο προτιμότερο είναι το κορδελιαστό συρταρωτό και όχι το επιταχυνόμενο πιπεράτο
γιατί μας καίει την οπή. :grin:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Οι στατιστικές (αν και δεν έχω διαβάσει όλο το θρεντ ακόμα) έχουν αποδείξει
ότι εμείς οι Έλληνες αν δεν δούμε τι βγάλαμε,δεν τραβάμε το καζανάκι.
Το καλύτερο είδος χεσίματος (βάση πυκνότητας) μακράν είναι το μαλακό έως νερουλό
όπου και χωρίζεται σε δύο κατηγορίες.
Από αυτές τις δύο προτιμότερο είναι το κορδελιαστό συρταρωτό και όχι το επιταχυνόμενο πιπεράτο
γιατί μας καίει την οπή. :grin:
:2funny:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
"Το χέσιμο είναι ζωντανή απόδειξη ότι όλοι έχουμε δικαίωμα στην πρωκτική ηδονή"

Ο λόγος συγκεκριμένα για το προϊόν Thermobol της εταιρίας Maximuscle.

To οποίο υποτίθεται ότι βοηθά στην απώλεια λίπους μέσω αύξησης του μεταβολικού ρυθμού.

Βλακωδώς το δοκίμασα για 5 μέρες (δεν άντεξα παραπάνω), σε μια προσπάθεια να χάσω όσο λίπος μου έχει απομείνει, χωρίς όμως να χάσω την μυϊκή μάζα (αυτή τη στιγμή δεν με παίρνει, την χρειάζομαι λόγω προπόνησης).

Ορισμένα από συστατικά που περιέχει και που υποτίθεται ότι αυξάνουν το ρυθμό μεταβολισμού είναι:

- Εκχύλισμα πράσινου τσαγιού
- Αιθέρια έλαια από φλούδα εσπεριδοειδών
- Καφεϊνη (εκχύλισμα γκουαράνα).

Σε Αμερική και Καναδά περιέχει επίσης εφεδρίνη, η οποία όμως είναι απαγορευμένη στην Ευρώπη.

Η σύνθεση περιλαμβάνει και φυτικές ίνες σε υψηλή περιεκτικότητα, οι οποίες είναι ορατές μέσα σε κάθε κάψουλα: Καφεπράσινοι κόκκοι, σαν το εσωτερικό γαϊδουρινής κουράδας.

Η ίδια η κάψουλα είναι τεράστια σε μέγεθος (φέρνει λίγο σε αλογόχαπο), καταπίνεται σχετικά εύκολα αλλά προκαλεί τρελλό κάψιμο στο άνω μισό του οισοφάγου, και δυσκολία στην κατάποση με επίπονο ρέψιμο για ώρες.

Παρατήρησα μεν απώλεια λίπους, μείωση όγκου και αύξηση της μυϊκής γράμμωσης από την τρίτη κιόλας μέρα, αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν οφείλεται τόσο σε αύξηση του μεταβολισμού, όσο σε υποσιτισμό και αφυδάτωση.

Τα δραστικά συστατικά ερεθίζουν τόσο πολύ το έντερο που εκτοξέυει άμεσα ό,τι και να φάω, προτού προλάβει ο οργανισμός να απορροφήσει θρεπτικά και συστατικά και νερό από ότι τρώω.

Με άλλα λόγια, από την δεύτερη κιόλας μέρα, άρχισα να χέζω 5-6 φορές ημερησίως. Μια απαίσια τσιρλοειδής μπόχα, και (αντί για κανονικές κουράδες), ένας αφρώδης πολτός σαν καφετιά μαρέγκα, με αναγνωρίσιμα κομμάτια τροφής που έφαγα πριν 5-6 ώρες. Με άλλα λόγια, όπως μπήκανε βγήκανε. Και σε όλη τη διάρκεια της μέρας, δυνατές υγρές κλανιές που δεν ξέρεις αν μπορείς να τις εμπιστευτείς.

Την τέταρτη μέρα η κωλοτρυπίδα μου έχει πιτσικάρει από το διαρκές χέσιμο-σκούπισμα, αφήνει στο χαρτί μικρές ποσότητες από όξινο διαφανες ζελέ και ίχνη αίματος. Αυτοεξέταση με καθρέφτη: Αμυχές γύρω από την τρύπα (από εκεί προέρχεται και το αίμα στο κωλόχαρτο), και το όξινο ζελέ τις κάνει να καίνε και να τζούζουν. Προσπαθώ όλη μέρα στο γραφείο να αντισταθώ στον πειρασμό να κάτσω κάτω σταυροπόδι και να ξύνω τον κώλο μου σαν πίθηκος.

Αρχίζω να νιώθω κόπωση από την αφυδάτωση, την οποία προσπαθώ να αντιμετωπίσω πίνοντας μεγάλες ποσότητες νερού. Τζίφος. Αντι για αφρώδη τσίρλα ο κώλος μου αρχίζει να χέζει καφετιά ζουμιά, σχεδόν ανεξέλεγκτα. Δοκιμάζω να προσθέσω ηλεκτρολύτες από το φαρμακείο. Κανένα αποτέλεσμα.

Πέμπτη μέρα σέρνομαι, και δυσκολεύομαι να κάτσω απο τον κωλόπονο. Πεινάω σαν τρελλός αλλά δεν ξέρω αν είναι ασφαλές να φάω ό,τιδήποτε, αφού κατά πάσα πιθανότητα θα το χέσω ακατέργαστο εντός 15-20 λεπτών. Τα παντελόνια μου έχουν αρχίσει να λασκάρουν, αλλα δεν φαίνομαι ιδιαίτερα υγιής. Ο οισοφάγος μου έχει αρχίσει να πρήζεται και δυσκολεύομαι να καταπιώ ακόμα και το σκέτο νερό. Έχω έντονη την αίσθηση ότι ανα πάσα στιγμή θα τραβηχτεί προς τα έξω το κωλάντερό μου και θα αρχίσει να κρέμεται σαν ποτήρι. Σκέφτομαι ότι δεν έχω αρκετή ενέργεια για την επόμενη προπόνηση.

Λεω "αει σιχτίρ, καλύτερα να μείνω με λίγες πατσές", και διακόπτω την χορήγηση.

Μέχρι το βράδυ έχω αρχίσει να νιώθω καλύτερα, το νερό που πίνω πιάνει τόπο (το κατουράω αντί να το χέζω) και αρχίζουν να ανακουφίζονται τα συμπτώματα της αφυδάτωσης. 48 ώρες μετά ξανακάνω το πρώτο φυσιολογικό χέσιμο (μία κουράδα, συμπαγής, χωρίς πόνο, όξινα κατάλοιπα και αίμα), και ξαναρχίζουν οι ξερές και ασφαλείς πορδές.

Αυτο θα πει ενημερωση για χεσιμο, ευγε  :rockon:

Ειχε και σασπενς
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Αυτο θα πει ενημερωση για χεσιμο, ευγε  :rockon:

Ειχε και σασπενς
Παρακαλούνται οι μοντεράτορες να τοποθετήσουν αυτό το ποστ στα καλύτερα λόγω πρωτοτυπίας
στο θρεντ "τα καλύτερα" του χρήστη leonoro (που χάθηκε αυτός;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom