Νέα

Ηλεκτρονικο εισιτήριο ΜΜΜ. Τι παιζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ChangeCase
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.863
Κριτικές
1
Like
32.651
Πόντοι
6.256
Ακολούθησα τις οδηγίες του βολταίρου αλλά μάταια,
Ουλτε καν λειτουργούσε το μηχάνημα, ουτε την καρτα αναγνωριζε, ούτε η οθόνη αφής ανταποκρινόταν,
Κολλαγε και ξεκίναγε απ την αρχή.
Ουτε ο υπαλληλος που βγήκε έξω ήξερε ή μπορούσε να κάνει κάτι, δεν ήξερε να απαντήσει ούτε στις πιο απλές απαντήσεις,
Αυριο όμως θα κάνει στάση εργασίας.
Δε μας σώζει τίποτα παιδιά, εχει  σαπίσει τόσο πολύ η χώρα .
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
υπαρχει ενα κολπο ομως να αποφευγεις τις μπαρες αλλα οχι σε ολους τους σταθμους

οποιος το βρει κερδιζει

στο πανεπιστημιο αμα θες μπορεις να παρακαμψεις τις μπαρες και δεν εννοω να τις πηδηξεις

 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.863
Κριτικές
1
Like
32.651
Πόντοι
6.256
υπαρχει ενα κολπο ομως να αποφευγεις τις μπαρες αλλα οχι σε ολους τους σταθμους

οποιος το βρει κερδιζει

στο πανεπιστημιο αμα θες μπορεις να παρακαμψεις τις μπαρες και δεν εννοω να τις πηδηξεις
Θα μας δείξει η Ζωίτσα η Κωνσταντοπούλου, αυτή ξέρει απο μπάρες, τις σηκώνει κάργα, παλιά τις σήκωνε με τον αλέξη
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Θα μας δείξει η Ζωίτσα η Κωνσταντοπούλου, αυτή ξέρει απο μπάρες, τις σηκώνει κάργα, παλιά τις σήκωνε με τον αλέξη

οχι ρε αλλο κολπο ειναι
βασικα ενα αρχιτεκτονικο κενο που σε καποιους σταθμους δεν ειχε προβλεφθει αφου δεν υπηρχαν μπαρες
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
έπρεπε να μουν εγώ εκεί. Να του το βάλω το τσιγάρο στο κολαρακο του. Και ας μου έλεγε τίποτα και κάνεις. Κατάλαβες μπεκιαρη?
ετσι τυπε :headbaning1: και γενικα μαπες σε οποιον παρασιτει στα ΜΜΜ,βαζει τα ποδια πανω στο καθισμα,αφηνει σκουπιδια κατω,δεν σηκωνεται για γερους και χρησιμοποιει ανελκυστηρα ενω δεν χρειαζεται :S :S :S
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Κι εγώ στο ασανσέρ μπαίνω ρε Νάσο  :- :S :S :S
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ολόκληρος άντρας και θέλει σεκιούριτι. Και μάλιστα του είπε του άλλου πέτα το γιατί απαγορεύετε. Ρε άει πέσε στις γραμμές του τρένου. Έτσι και αλλιώς θα τις φας από κανέναν που του κάνεις τον κομπλεξικό νομοταγή και θα σε πετάξει αυτός.
Μπεκιάρης είσαι μέγιστος Ελληναρας !
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Το αμεκ μου βγάζει την καρτα απενεργοποιημένη ενω στο site ενεργοποιημένη και φορτισμένη,
Αυτο στο αμεκ " online κράτηση ´ θα το δοκιμάσω σε λίγο.
Και μια απορία
Τιςώρες αιχμης στο σύνταγμα που σκάνε δυο τρένα γεμάτα θα ανοιγοκλείνουν οι πύλες για κάθε επιβάτη? και θα περνάς σε μισή ώρα?
Θα περιμένουν οι έλληνες τόση ώρα?
Ξεσηκωμός θα γίνει...
Οι ελληνες δεν έχουν υπομονή
Ίσως σε μερικά χρόνια που θαμπασταρδέψουν με αλβανούς πακιστανούς κλπ να αποκτήσουν και υπομονή.
Τι διαδικασία στο σάιτ ακολουθείς για να δεις ότι η κάρτα είναι ενεργοποιημένη ; Πάτησα το λινκ του βολταιρου45 αλλά νομίζω ότι εκεί κάνεις αίτηση για καρτα. Φόρτιση μέσω σάιτ δεν βρήκα λινκ. Το έχω ψάξω όλο. Μάλλον στραβος είμαι και δεν το πρόσεξα καλά.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
ετσι τυπε :headbaning1: και γενικα μαπες σε οποιον παρασιτει στα ΜΜΜ,βαζει τα ποδια πανω στο καθισμα,αφηνει σκουπιδια κατω,δεν σηκωνεται για γερους και χρησιμοποιει ανελκυστηρα ενω δεν χρειαζεται :S :S :S

Και όμως, το να σηκώνεσαι για γέρους είναι προσβολή και όχι ευγένεια όπως έχει επικρατήσει. Είναι σαν να τους λες κωλόγερους και αδύναμους, που δε μπορούν να σταθούν όρθιοι.

Μήπως να σηκωνόμαστε για να κάτσουν οι γυναίκες, όπως έκαναν πριν 80 χρόνια; Τώρα πλέον θεωρείτε και αυτό προσβολή για τις γυναίκες, άμα το δοκιμάσετε να το κάνετε.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Κι εγώ στο ασανσέρ μπαίνω ρε Νάσο  :- :S :S :S

ΜΑΚΡΙΑ. Σε πολλούς σταθμούς -ΕΙΔΙΚΑ στον Προαστιακό- μυρίζει κάτουρο (κάποιος μαλάκας πήγε και κατούρησε εκεί μέσα, για να μη το βλέπουν). Καλύτερα με τα πόδια έστω και αν κουβαλάς αποσκευές.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Και όμως, το να σηκώνεσαι για γέρους είναι προσβολή και όχι ευγένεια όπως έχει επικρατήσει. Είναι σαν να τους λες κωλόγερους και αδύναμους, που δε μπορούν να σταθούν όρθιοι.

Μήπως να σηκωνόμαστε για να κάτσουν οι γυναίκες, όπως έκαναν πριν 80 χρόνια; Τώρα πλέον θεωρείτε και αυτό προσβολή για τις γυναίκες, άμα το δοκιμάσετε να το κάνετε.
σωστος τυπε,και αμα δεις κανα γερο να καθεται τραμπουκισε τον η σηκωσε τον με μαπες,καλο θα του κανεις ,να τον σκληραγωγησεις στις κακουχιες :S :S :S
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Ε τώρα είπαμε να μιλήσουμε σοβαρά,  όχι να μαλακιστούμε.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
Οι γεροι οπως λες να  μη σηκωνομαστε για να τους παραχωρησουμε τη θεση, μπορει να εχουν προβληματα υγειας, κανα εγκεφαλικο, κανα ζαχαρο, καμια πιεση και να μη μπορουν να σταθουν. Ουτε αυτο δε καταλαβαινεις;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.044
Like
25.647
Πόντοι
5.506
τυποι οι γριες ειναι οι πιο επικυνδυνες....βαρανε ασχημα για μια θεση  :S :S :S
κομαντα ειναι
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Καλά έχω δει γιαγιά που με έκανε ρεζίλι επειδή δε σηκωνόμουν, και αναγκαστικά σηκώθηκα γιατί με είχε κάνει ρόμπα...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.044
Like
25.647
Πόντοι
5.506
παλι καλα που δεν σε πλακωσε στης τσαντιες....τυπε καλυτερα να μας την πεσουν οι τουρκοι παρα γριες για θεση στο λεωφορειο....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Καλά έχω δει γιαγιά που με έκανε ρεζίλι επειδή δε σηκωνόμουν, και αναγκαστικά σηκώθηκα γιατί με είχε κάνει ρόμπα...

και καλά σου έκανε ξεφτίλα...

έπρεπε να σκωθεί και κανένας λεβεντόγερος να σου σκάσει δύο φάπες να αναμιχτεί η μύξα που τρέχει από τα ρουθούνια σου με αίμα κοπρίτη....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.863
Κριτικές
1
Like
32.651
Πόντοι
6.256
Μην αντιστεκεστε σε γριες γερους ρε.
Τωρα με τις κομενες συνταξεις μπορει να κουβαλανε μεχρι και εκρηκτικα απ τα νευρα τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom