Νέα

Ιερόδουλες που άφησαν εποχή στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonderage
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Την πιάσαν οι οικονομικές στενότητες ε;
Ε ρε η πορνεία σαν τα ναρκωτικά είναι... κανείς/καμία δεν ξεφεύγει ποτέ :-
E ναι φίλος.. και η εξήγηση απλή. Αμα βγάζεις 20 ευρω στο τεταρτάκι πως να πας μετά για 25 στο οχτάωρο?
Στην χειρότερη λες θα ξανακάνω την ίδια δουλειά μεχρι να σκεφτώ καμιά ιδέα
 

Επισκέπτης
ρε παιδια δεν εχετε αναφερει την θεα ντενισα την τσεχα που δουλευει ακομα στη ρεμουνδου και στα ντουζενια της περιμεναμε 1:30 ωρα μινιμουμ να γαμησουμε στο φ109 πραγματικα η πουτανα αποκαληψη πριν 4-5 χρονια που τα εκανε ολα και τα γουσταρε!!!
δεν ειχε προβλημα να μεινει αρκετη ωρα στο δωματιο για να σε κανει να χυσεις, και με τον τσατσο Χαρη στο 109 εκαναν τρομερο διδυμο!! μια μερα μου ειχε πει ο χαρης "αμα δουλευα απο την μια με ολη την φυλης μαζι και απο την αλλη με την ντενισα παλι αυτη θα διαλεγα!!" μιλαμε για 70-80 ραντεβου στην διπλοβαρδια ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!!!
 

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Εγω θα μιλησω για μια κοπελα που ανετα θα μπορουσε να γινει και θρυλος...μιλαω για ενα κοριτσι ονοματι Αντζελα που δουλεψε στην οδο διδυμου 20 την περιοδο 1998-2004...μετα εξαφανιστηκε και δεν την ξαναειδα ποτε μου...

Μιλαμε για ενα κορμι τελειο και προσωπο αγγελικο πιο ομορφη κι απο τη ζωη Λασκαρη...δουλεψε με ενα τσατσο που τον ελεγαν Αρη,γκει θεατρινος συμπεριφορα κι ειχε κι ενα σκυλο μαζι του...Η κοπελα στην αρχη ηταν ξανθια και μετα εγινε καστανη αλλα παρεμεινε μουναρα...

Ακομη τη θυμαμαι και ομοια της δεν συναντησα πουθενα ουτε σε ομορφια,ουτε σε υπηρεσιες ουτε και σε ευγενεια...Δεν θα ταν υπερβολη να πω πως ισως ειναι the best ever!!

Μια αλλη επισης ωραια και εντυπωσιακη ηταν η Βερονικα που δουλευε μεταξουργειο στην οδο Ιασωνος 19 στον κατω οροφο...περιοδος απο 2006-2008 αν θυμαμαι καλα...ξανθια με πολυ ωραιο κορμι,ματαρες σχεδον φωτομοντελο...δηλωνε ρωσο ιταλιδα/...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
Εγω θα μιλησω για μια κοπελα που ανετα θα μπορουσε να γινει και θρυλος...μιλαω για ενα κοριτσι ονοματι Αντζελα που δουλεψε στην οδο διδυμου 20 την περιοδο 1998-2004...μετα εξαφανιστηκε και δεν την ξαναειδα ποτε μου...

Μιλαμε για ενα κορμι τελειο και προσωπο αγγελικο πιο ομορφη κι απο τη ζωη Λασκαρη...δουλεψε με ενα τσατσο που τον ελεγαν Αρη,γκει θεατρινος συμπεριφορα κι ειχε κι ενα σκυλο μαζι του...Η κοπελα στην αρχη ηταν ξανθια και μετα εγινε καστανη αλλα παρεμεινε μουναρα...

Ακομη τη θυμαμαι και ομοια της δεν συναντησα πουθενα ουτε σε ομορφια,ουτε σε υπηρεσιες ουτε και σε ευγενεια...Δεν θα ταν υπερβολη να πω πως ισως ειναι the best ever!!

Μια αλλη επισης ωραια και εντυπωσιακη ηταν η Βερονικα που δουλευε μεταξουργειο στην οδο Ιασωνος 19 στον κατω οροφο...περιοδος απο 2006-2008 αν θυμαμαι καλα...ξανθια με πολυ ωραιο κορμι,ματαρες σχεδον φωτομοντελο...δηλωνε ρωσο ιταλιδα/...
μπραβο ρε φιλαρα σε αυτην αναφερομαι ποιο πανω μονο που την ειπα αφροδιτη αντι για αντζελα.......
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μιλενα

φυλης 71 ανω πριν 4 χρονια περιπου τετοια εποχη.
ηρθε δουλεψε για λιγοτερο απο 6 μηνες λαο ηταν ο,τι καλυτερο εχω δει στη φυλης απο το 95 και μετα.

συνδυαζε αριστη εμφανιση και υποδειγματικες υπηρεσιες

η καλυτερη πουτανα που εχει περασει στο 20αρικο... μακραν.



το λινκ με τις κριτικες της τα λεει ολα.
16 κριτικες σε 45 μερες,και αλλη μια ενος που μαλλον πηγε με αλλη- την γνωστη τωρα νελλη.

ολες λενε τα καλυτερα.
 

Επισκέπτης
μιλενα

φυλης 71 ανω πριν 4 χρονια περιπου τετοια εποχη.
ηρθε δουλεψε για λιγοτερο απο 6 μηνες λαο ηταν ο,τι καλυτερο εχω δει στη φυλης απο το 95 και μετα.

συνδυαζε αριστη εμφανιση και υποδειγματικες υπηρεσιες

η καλυτερη πουτανα που εχει περασει στο 20αρικο... μακραν.

φίλε αφίχθη ένα νεό 19χρονο πουτανάκι από Ρουμανία ονόματι Σοφία και δουλεύει Φωκαίας 23 αν δεν κάνω λάθος το νούμερο (το μαγαζί με τα σκαλάκια που ανεβαίνεις πάνω)...το νυμφίδιο θα αφήσει εποχή προβλέπω...ακάποτο deep throat και πολύ δυνατό στο :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Επισκέπτης
φίλε αφίχθη ένα νεό 19χρονο πουτανάκι από Ρουμανία ονόματι Σοφία και δουλεύει Φωκαίας 23 αν δεν κάνω λάθος το νούμερο (το μαγαζί με τα σκαλάκια που ανεβαίνεις πάνω)...το νυμφίδιο θα αφήσει εποχή προβλέπω...ακάποτο deep throat και πολύ δυνατό στο :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
πρωινη η απογευματινη?
 

Επισκέπτης
φίλε αφίχθη ένα νεό 19χρονο πουτανάκι από Ρουμανία ονόματι Σοφία και δουλεύει Φωκαίας 23 αν δεν κάνω λάθος το νούμερο (το μαγαζί με τα σκαλάκια που ανεβαίνεις πάνω)...το νυμφίδιο θα αφήσει εποχή προβλέπω...ακάποτο deep throat και πολύ δυνατό στο :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
φωκαιας 23 δεν υπαρχει φιλε!!!
μπορεις να δεις απο την λιστα το νουμερο και να μας πεις για μας ενδιαφερει η πληροφορια?? ;)
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ιζαμπέλα η πολονή μιλφαρα που άφησε εποχη στην τριγετοαλυσίδα.

Πανε τρια χρόνια που μας άφησε για την χωρα της
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Πιστεύω ότι και σαν χαρακτήρας αλλά και σαν γυναικάρα ήταν η Μελίνα. Την έπαιρνα αρχές των nineties στην Καλύμνου 36Α και μετά την πέτυχα Φυλής (έχει κλείσει τώρα) μετά την Πιπίνου και γωνία με τον τον πεζόδρομο Μαντώ Μαυρογέννους. Μετά εξαφανίστηκε. Από τους παλιούς υπάρχει κανένα νέο της?
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Πιστεύω ότι και σαν χαρακτήρας αλλά και σαν γυναικάρα ήταν η Μελίνα. Την έπαιρνα αρχές των nineties στην Καλύμνου 36Α και μετά την πέτυχα Φυλής (έχει κλείσει τώρα) μετά την Πιπίνου και γωνία με τον τον πεζόδρομο Μαντώ Μαυρογέννους. Μετά εξαφανίστηκε. Από τους παλιούς υπάρχει κανένα νέο της?

SΣτο μπουρδελο  αυτο μηπως ειχες παρει  1990-1 ποτε  τη Σόνια/Χριστίνα,μια μελαχροινη,με ωραιο βυζί,ωραιο προσωπο,ελληνιδα? που ειχε  ενα ροδο τατουαζ αριστερα (αν θυμαμαι καλα) στην κοιλιά? Δουλευε πιο παλια και Κολωνακι,πολυ μουναρος,γινοταν χαμος ...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
στο ιστορικό ημιυπόγειο τής καλύμνου η ουκρανεζα νομίζω την λέγαν ελενα κοντο μαλλι και αν ηθελες χωρίς σκούφο... από τίς καλύτρες άν και 40αρα.
αυτό τό μπουρδελο είχε πάντα  σχεδόν μουνάρες την 10ετια 80 με 90 δυστιχώς δέν συγκρατώ ονόματα
έχω γράψει και ποιο παλιά οτι τό συμπερασμά μου μετα από χρόνια είναι ότι οι πολύ καλές στό κρεβάτι έχουν χαρακτηριστικό ότι σταματάνε γρήγορα και οτι είναι συνήθως καλά παιδιά...τό κανουν όχι μόνο γιά τά χοντρά....αλλά αισθάνοντε υποχρέωση νά σέ ευχαριστήσουν από σεβασμό στα λεφτα πού δώσαμε...κάνουν το κάτι παραπάνω
επίσης πολλές πουτάνες επιλεκτικά είναι πολυ καλύτερες μέ μερικούς διότι είναι ευγενικοί καθαροί κλπ...χωρίς νά ζητησουν παραπάνω...
γι αυτό και τά συμπεράσματα ποικίλουν μερικές φορές...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η πιο γυναικαρα καυλιαρα στουντιογκομενα ηταν η Μελινα που επαιζε Αριστοτελους 6, Ιππωνακτος 14 και αργοτερα Σερβιων 26. Μετα χαθηκε αυτη αλλα απιστευτο μιλφ ελληνιδα που περνουσες παντα καλα μαζι της. Ητανε must το ισπανικο της.
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μετα  απο  υπόδειξη του φιλου Hardcoras,αναφέρω  εδώ και την  "Ριτα", γνωστη και ως "ειδωλο" (φυλης 66),ειναι συμβολικο προσωπο μιας και ηταν η πρωτη που εβαλε στο προγραμμα γλυφοκολι,ακαποτο τσιμπουκι και πρωκτικο...περιοδος 90-95'...[Δεν την ηξερα,διοτι την εποχη  εκεινη  δεν ημουν  ενεργός μπουρδελιαρης ...]

 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Sonderage, σου παραθετω απαντηση μου αλλα και για περιγραφη για το αυτο θρεντ,  σε μηνυμα σου στο θρεντ για τις επικινδυνες ιεροδουλες, περιγραφη μεγαλυτερου μου φιλου, για μια καιτη στα μεγαλα νουμερα της Φυλης, στα μονα νουμερα ηταν, γυρω στο '86, γυρω στο Φ.135 απο ο,τι μου ειχε δειξει ρπιν χρονια που ηταν και ερειπωμενο...

Αγαπητε, δεν εχω ιδία αποψη για την εποχη αυτη, καθοτι τοτε ανηκα στην κατηγορια των παιδων, αλλα απο φιλο 9 χρονια μεγαλυτερο απο μενα που σπουδαζε θεολογια(!!!), (μεγαλο οργιο ο τυπος) απο το '84 αν θυμαμαι καλα, ξεκινουσε τσαρκες απο νωρις βραδυ και τελειωνε τις πρωινες ωρες, καθοτι γυρνουσε ολα τα ιδρυματα του κεντρου, Φυλης-Μεταξουργειο-Ψυρρη-Θησειο-Σολωνος, Κολωνακι-Εξαρχεια...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα, μου ελεγε για μια τυπισσα, Καιτουλα μου την ανεφερε, καπου στα μεγαλα νουμερα της Φυλης, που τα εκανε ολα ακαποτα και μαλιστα τελειωνε μεσα της...
  Απο εκεινη την εποχη, εχει γ@μησει ελαχιστες φορες καθοτι και ανυπαντρος, γιατι του ειχε γινει συνηθιο το ακαποτο και δεν μπορουσε με σαμπρελα..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
εχω χασει την μπαλα , ειναι τοσες πολλες που δεν της θυμαναι ποια κ μερικες μου της θυμισατε.....ειμαι 35 χρονων κ απο την πρωτη μου φορα που πηγα φυλης
στα 13,5 το 1989 εχουν περασει 22χρονια tnx for the memmories.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom