Νέα

Ιερόδουλες που άφησαν εποχή στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonderage
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Γαμωτο... Ποσων χρονων εισαι?   :rockon:

Που να θυμαμαι τετοια  φίλε μου...παντως  νομιζω οτι πρεπει να ειμαι καπου  στα  24...ο μπουρδελιαρης και της πουτανας  ο  κώλος δε γερναει ... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Και ειδα και το "Κορίνα" απο  πανω και θυμηθηκα τωρα  ενα φοβερο μούναρο ,Κορίνα,που γαμιοταν στα 1969 περιπου στη Βαλτετσιου,ψηλη,ξανθια,24-5 ,ο  ορισμος της μουναρας,και καλη μεσα..σπανια  πια βρισκεις τετοιες  σε μπουρδελα,ελληνιδες  εννοώ,μαλλον εχουν γυρισει  στη βιζιτα  οι αναλογες.Ισως  η κριση τις ξαναφερει ! Αμην!
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
τεραστια κουβεντα!!

το σκεφτομουν πριν καμια βδομαδα που χα παρει τη τζουλια αλκαμενους 117,η οποια εχει επισης αφησει ιστορια...(και ως λολιτα μιχαηλ βοδα) και ειναι πανω απο 45 πλεον και τοσο φρεσκο κωλο δε βλεπεις ουτε σε 18χρονη :rockon: :rockon: :rockon:

Καμμια  παροιμια δεν ειναι ΠΟΤΕ  τυχαία...
 

Επισκέπτης
Και ειδα και το "Κορίνα" απο  πανω και θυμηθηκα τωρα  ενα φοβερο μούναρο ,Κορίνα,που γαμιοταν στα 1969 περιπου στη Βαλτετσιου,ψηλη,ξανθια,24-5 ,ο  ορισμος της μουναρας,και καλη μεσα..σπανια  πια βρισκεις τετοιες  σε μπουρδελα,ελληνιδες  εννοώ,μαλλον εχουν γυρισει  στη βιζιτα  οι αναλογες.Ισως  η κριση τις ξαναφερει ! Αμην!

:new_shocked:   Ρε γαμωτο... επιτηδες το κανεις? Θα μας τρελανεις!   :2funny:  :2funny:  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν την εχω παρει αλλα με αυτα που διαβασα στις κριτικες λεω να την παρω αν ξαναρχισει! Το μαγαζι χωρις αυτη λεει, εχει κι αλλα καλα κομματια, ή μονο αυτη το κραταγε?

αναλογα τα γουστα σου τυπε. Σε γενικες γραμμες δεν μαζευει μπαζα το μαγαζι στην εμφανιση
ο μεσος ορος ειναι απο κανονικες και πανω... ελαχιστα μπαζα εχω δει σε αυτο...
εκει επαιζαν η χριστινα (ξανθια ρωσιδα απο διδυμου 8 πανω μετα που πηγε) φυσικα η βανεσσα
μια αλλη βανεσσα (σαν πρεζου πολυ αδυνατη) η οποια παιζει να ηταν το μοναδικο μπαζο που εχω δει εκει εγω προσωπικα
μια αλεξια , ενα φετινο κοκκινμαλικο κοντοπουτανο με συμπαθητικα και ελαφρα αχλαδοειδες σωματοτυπο -ειχε καμπυλες-
γενικα το μαγαζι ειναι αστερι παντως  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
παντως και φοβερη γκομενα να μην ειχε παντοτε αν περνουσα απο αγαθουπολεως και δεν ειχα μπει
σε κανα αλλο... παντα εμπαινα τις περισσοτερες φορες χωρις πολλες σκεψεις επειδη με φτιαχνε ο χωρος
ειναι γαματο μαγαζακι εχω τιμησει και τα 2 δωματια και το μεσα το χωμενο και το εξω εξω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η πιο ωραια γυναικα - για τα δικα μου γουστα - που εχω γαμησει ποτε ειναι η Σοφια απο Φυλης 200, Ιασωνος 1 κτλ. Δεν εχω κανει μαζι της τα καλυτερα γαμησια - πολλες φορες μαλιστα με ξενερωνε πολυ η τυπικη συμπεριφορα της - αλλα παραμενει η ωραιοτερη γυναικα που εχω γαμησει και απο τις ωραιοτερες που εχω δει στη ζωη μου. Οταν την ειχα πρωτοδει θυμαμαι οτι ειχα μεινει αφωνος για μερικα λεπτα, πραγματικα δεν μπορουσα να πιστεψω οτι ηταν αληθινη. Βεβαια - ειπαμε - γουστα ειναι αυτα!  ;)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
To θέμα είναι πολύ υποκειμενικό, και νομίζω ότι υπάρχει και αντίστοιχο κάπου στον πίνακα, που θα μπορούσε να γίνει συγχώνευση.

Ως ενεργό μέλος στο bou, μπορώ να θυμηθώ τις εξής πολύ δημοφιλείς:

- Βαλεντίνα, ελληνίδα με απίστευτο κώλο και μέτριο κρεββάτι. Την έπαιρνα τακτικά στο Κολωνού και Λεωνίδου το γωνιακό.
Πάντα φουλ αναμονή.

- Σαμπρίνα - Μελίνα, από Λιοσίων 278 και μετά Φυλής 67 και 59. Εξαιρετικό κρεββάτι. Ελληνίδα εν δράσει.

- Μάρθα η πολωνέζα. Ίσως ο πιο πολυσυζητημένος κώλος εδώ.

- Κατερίνα, δούλεψε για ένα διάστημα στο Κολοκυνθούς το πάνω. Απίστευτο πρωκτικό και πίπα - κώλο - εμπλοκή.

- Σοφία η αλβανίδα, η γνωστή πιπόβια. Φυλής 54.

- Άννα η Σέρβα. Η μόνη που δεν κατάφερα να πηδήξω από την λίστα.

- Βανέσσα η πριγκίπισσα, μεταγραφή από μετάξι, πέρασε από Αγαθουπόλεως, Φιλλιπίδου και Φυλής 54.
Η τελευταία που πάντα είχε αναμονή για δωμάτιο.

- Μπάρμπορα. Φανατικό κοινό, δεν κατάλαβα ποτέ το γιατί.

- Μαρία η Βουλγάρα, Φυλής 80 και τώρα Κασσάνδρας.
 

Νικήτας_2

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Σάντρα φυλης 109α. Ήμουν πελάτης της 4 χρόνια. Απίστευτη γυναίκα, δεν έφευγε εάν δεν τελείωνες.
Ο φίλος που λέει για το Ιουλιανού μήπως εννοεί την Λίζα?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

μαρια η βουλγάρα φυλης 80 ,νυν στουντιοκόριτσο στην αλυσιδα κασσάνδρας.

Ρωξάνα φυλης 86β,οταν δουλευε αυτη εκει χαμος εξω απο το συγκεκριμενο σπιτη, η σειρα πολυ μεγάλη,και αυτη στουντιο πλεον

και μονιμα πιστευω,δεν βλεπω να ξαναγυρνάνε πισω.

 

Επισκέπτης
- Μπάρμπορα. Φανατικό κοινό, δεν κατάλαβα ποτέ το γιατί.
Επειδή κάθε γαμήσι μαζί της ήταν και μια περιπέτεια  :rockon:

Ξέχασες το Χριστινάκι παρεμπιπτόντως εφόσον έπιασες τις πιο δημοφιλείς. Αν και δεν τον έχω πηδήξει ποτέ επειδή μου βγάζει μεγάλη γλύκα η φάτσα της και ξενερώνω...
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Ντορίν από τριγγετοαλυσίδα. Τι μουνάρα ήταν αυτή ρε παιδιά !!! Ακόμα τη θυμάμαι.
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
:new_shocked:   Ρε γαμωτο... επιτηδες το κανεις? Θα μας τρελανεις!   :2funny:  :2funny:  

Με χαμπάριασες,μπαγάσα! Λοιπόν,πέρα  απο πλακα (κι ατη απαραίτητη),αυτα καποτε θα τα διαβαζουν  "αι  επερχομεναι γενεαί",αλλα και μπορει και καποιος να ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ,οχι βεβαια  οι κώλοι των πανεπιστημιων,που ελεγε και ο Ηλιας Πετροπουλος,αλλα καποιος σοβαρος  ερευνητης.Αρα πρεπει να υπαρχουν καπου...αλλωστε ειναι και  ωραιο  αναγνωσμα ...δηλαδη  ενας που καθεται και  ακουει τις παπαριες των πουστοπολιτικων ,τι κατάλαβε? Τιποτα...
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
μαρια η βουλγάρα φυλης 80 ,νυν στουντιοκόριτσο στην αλυσιδα κασσάνδρας.

Ρωξάνα φυλης 86β,οταν δουλευε αυτη εκει χαμος εξω απο το συγκεκριμενο σπιτη, η σειρα πολυ μεγάλη,και αυτη στουντιο πλεον

και μονιμα πιστευω,δεν βλεπω να ξαναγυρνάνε πισω.

Να, ο Σταμ δε μας λυπάται καθολου ,ο σαδιστης...Κοιτα τι βασανιστηριο πηγε και σκεφτηκε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.005
Κριτικές
1.245
Like
190.216
Πόντοι
45.465
εγω θα πω απο τις ποιο προσφατες (τελευταια 6ετια) μπαρμπορα , βανεσσα απο αγαθουπολεως κ φυλης , η αννα η ρωσσιδα απο φυλης 71 κ απο ποιο παλια η αφροδιτη η μελαχρινη μουναρα που δουλευε στη διδυμου(ειχε εξαφανιστει ξαφνικα,φυμες ελεγαν οτι παντρευτηκε πλουσιο σαουδαραβα) με την καλτ φισιογνωμια τον πουστη την τσα τσα που τα τελευταια χρονια δουλευε στην αγκυρας,ενω για ποιο μιλφ καταστασεις παλι πριν κανα 8αρι χρονια ειρηνη μελαχρινη ρωσιδα γυρω στο 1.82 κοντα στα 38 τοτε με απιστευτους φυσικους βυζους περασμα κυριος απο διδυμου κ ξεπετες για λιγο φυλης,βεβαια κατα καιρους εχουν περασει πολλοι διατωντες αστερες.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.005
Κριτικές
1.245
Like
190.216
Πόντοι
45.465

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom