Νέα

Ιδού η λίστα Λαγκάρντ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kompe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Το αντίθετο...απλά λέω πως το επιχείρημα ότι θα μας αγοράσουν με δραχμές είναι για τα μπάζα....κανείς δεν θέλει να αγοράσει σε μια κατεστραμμένη χώρα.
Τα μυαλά των "οικονομικών εγκεφάλων" δεν παλεύονται.
Τον τελευταίο καιρό ζούμε τα ηλίθια αποτελέσματα του 'έξυπνου χρήματος"  :jerking:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
περασες τιποτα τωρα?

1200 ευρω απο το αλλο εξαμηνο θα σκας

κομμενα κ τα θεατρα κ το ιντερνετ κ οι πακηδες κ ολα  :birdman:
για τον παπαζολη απλα θα ειναι μια καλη δικαιολογια στην οικογενεια του που ξεκινησε να κανει πιατσα... ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ακόμη δραχμές ονειρεύεσαι εσυ?
Παντως ο εκδοτης του περιοδικου βλεπω να τρωει γερη καμπανα.
Δικαίως όμως.
Και η μαλακια εχει τα ορια της.
Σε λιγο θα αρχισει ο καθε εκδοτικος οικος να βγαζει λιστες στα εντυπα του και να περιλαμβανει μεσα οσους δεν γουσταρει, ή θα αρχισει να εκβιαζει οποιον θελει "για να μην τον βαλουν στη λιστα".

Εγώ έφτιαξα πάντως σήμερα T-Shirt που λέει ότι είμαι στην λίστα.

:2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Σιγά μην σκάω κ 2500e!!! :2funny: :2funny:

Ας κάνουν καμιά πλάκα κ λίγα τα ψωμιά τους...

για τους αιωνιους 1200 λενε  :birdman:

τι θα κανεις θα τους επιτεθεις με τον μονολογο του αμλετ κανοντας την λεμονια που ανθιζει?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
μεγαλοδικηγορος Ραγκουσης στη λιστα Μπαξεβανη. Ο τυπος μονιμος υπερασπιστης των αποκαλουμενων αντιεξουσιαστων οταν αυτοι δικαζονται για αξιοποινες πραξεις.  Που βρισκουν οι τελευταιοι τα χρηματα για ακριβους δικηγορους ?  :think:
 

Difra76

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
162
Like
4
Πόντοι
1
Tο πρόβλημα είναι η δημοσίευση της λίστας (αν είναι αληθινή) ή ποιος του την πάσαρε την ώρα που οι υπουργοί καθαρίσανε με ένα <<δεν ξέρω, την έχασα>>

Η μήπως το πρόβλημα είναι ότι η <<ανεξάρτητη>> δικαιοσύνη τον στόλισε σε χρόνο dt, ακριβώς δηλ. όπως κάνει με πολιτικούς , δικαστές, επιχειρηματίες κτλ
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
για τους αιωνιους 1200 λενε  :birdman:

τι θα κανεις θα τους επιτεθεις με τον μονολογο του αμλετ κανοντας την λεμονια που ανθιζει?
Όπα αν είναι να πληρώσουμε οι αιώνιοι κ να πάρουμε πτυχίο βγαίνω κ πιάτσα για να τα βγάλω...εδώ φοβόμουν καμιά διαγραφή.

Υπάρχει link???
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Καλά ρε μαλάκα τράβα εσύ επένδυσε στην Ανγκόλα...και με 1200e να βρίσκεις εξοχικό,θα το αγόραζες ποτέ;;;  :idiot: :uglystupid:


σου εμεινε το 1200 ε?  :2funny: :2funny:


θα βλεπεις εφιαλτες το βραδυ σταρλετιτσα



[size=10pt]1200[/size]
 

Επισκέπτης
Η αδελφή του καθηγήτρια γναθοχειρουργικής.
Ο γιός της , οδοντίατρος , πάει για καθηγητής ...

θα διαδεχθεί την έδρα της μαμάς ...

Η Μαμά , υποψήφια του ΚΚΕ ...

Τελικά είναι ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΟΥ και ΟΧΙ ΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ.
Και ο ίδιος είναι αυτός που έστειλε στο διάολο
πέθανε τον Κακαουνάκη ...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Ακόμη δραχμές ονειρεύεσαι εσυ?
Παντως ο εκδοτης του περιοδικου βλεπω να τρωει γερη καμπανα.
Δικαίως όμως.
Και η μαλακια εχει τα ορια της.
Σε λιγο θα αρχισει ο καθε εκδοτικος οικος να βγαζει λιστες στα εντυπα του και να περιλαμβανει μεσα οσους δεν γουσταρει, ή θα αρχισει να εκβιαζει οποιον θελει "για να μην τον βαλουν στη λιστα".

τυπε μου δεν εγραφες ενα τζοκερ καλυτερα;το γαμημενο ελληνικο κρατος που δεν μπορει να κανει ουτε μια αποκρατικοποιηση,και οταν βρεχει πνιγομαστε γιατι τα κοπροσκυλα στις δημαρχιες δεν καθαριζουν ουτε ενα φρεατιο,στην περιπτωση τπυ Βαξεβανη κινηθηκε αμεσως.ιδου:

www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63730174]http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63730174[/url]

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
σου εμεινε το 1200 ε?  :2funny: :2funny:


θα βλεπεις εφιαλτες το βραδυ σταρλετιτσα



[size=10pt]1200[/size]
Το αντίθετο...αν ισχύει αυτό που λες πως οι αιώνιοι που θα πληρώνουν θα μένουν κ θα πάρουν πτυχίο μου έδωσες μεγάλη χαρά.

Φοβόμουν τις διαγραφές..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Το αντίθετο...αν ισχύει αυτό που λες πως οι αιώνιοι που θα πληρώνουν θα μένουν κ θα πάρουν πτυχίο μου έδωσες μεγάλη χαρά.

Φοβόμουν τις διαγραφές..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


εσενα μολις ακουμπησεις τα 1200 στον γκισε στην γραμματεια θα σε διαγραψουν αυτοματα  :zfuck:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
date=1351361437]
Καλά ρε μαλάκα τράβα εσύ επένδυσε στην Ανγκόλα...και με 1200e να βρίσκεις εξοχικό,θα το αγόραζες ποτέ;;;  :idiot: :uglystupid:
[/quote]ρε παπαρα αν ημουνα λεφτας αγκολεζος που ειχε τα λετα του εξω την μιση αγκολα θα αγοραζα και θα ειχα να δουλευουν για ενα κομματι ψωμι για παρτη μου οι υπολοιποι.ποσο βλακας εισαι?δεν παλευεσαι ξεπερασες και την παπια. :idiot: :uglystupid: :jerking:
 

Difra76

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
162
Like
4
Πόντοι
1
τυπε μου δεν εγραφες ενα τζοκερ καλυτερα;το γαμημενο ελληνικο κρατος που δεν μπορει να κανει ουτε μια αποκρατικοποιηση,και οταν βρεχει πνιγομαστε γιατι τα κοπροσκυλα στις δημαρχιες δεν καθαριζουν ουτε ενα φρεατιο,στην περιπτωση τπυ Βαξεβανη κινηθηκε αμεσως.ιδου:

www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63730174]http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63730174[/url]

Φίλε η φυλλάδα έβαλε ότι τον κυνηγάνε αλλά δεν έβαλε την δήλωση του στη κουτί της πανδώρας. Η ενημέρωση από όλες τις πλευρές...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ρε παπαρα αν ημουνα λεφτας αγκολεζος που ειχε τα λετα του εξω την μιση αγκολα θα αγοραζα και θα ειχα να δουλευουν για ενα κομματι ψωμι για παρτη μου οι υπολοιποι.ποσο βλακας εισαι?δεν παλευεσαι ξεπερασες και την παπια. :idiot: :uglystupid: :jerking:
Καλά θα το δούμε το έργο....αν θα μείνουν εδώ να αγοράσουν αυτά που δεν αξίζουν τίποτα ή αν θα πάνε σε σαλέ στην Ελβετία κ θα μας αφήσουν εδώ να σφαχτούμε.

 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Κάθησα και διάβασα την λίστα, μέσα σ΄αυτήν είναι παιδικός μου φίλος (σχετικά άγνωστος στην Θεσσαλονίκη) ο οποίος  έφυγε ξαφνικά για Αμερική πριν δύο χρόνια όταν έσκασε η ιστορία στο εξωτερικό αφήνοντας γυναίκα και παιδί πίσω. Τώρα κατάλαβα γιατί.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom