Νέα

Ιαπωνία: όποιος πάει γαμάει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lampis12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
Μιλας για Τοκυο thibet η για αλλη πολη, αν εχεις να δωσεις καποιες λεπτομεριες γιατι πιθανο ειναι να ταξιδεψω κατα εκει,οπως ξενοδοχεια,περιοχες που γινεται παιχνιδι κ.α θα το εκτιμουσα πολυ.
ευχαριστω

μιλάω για Τοκιο και για Κυοτο, εγώ έμενα στο Hilton και μετά τον πρώτο μήνα είχα σπίτι.
περιοχές που γίνεται παιχνίδι;απλά βγες με συναδέλφους σου...
θα προσπαθήσω να θυμηθώ λεπτομέριες...
πίστεψε με θα περάσεις παρα παρα πολύ καλά!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ρε τι τραβάμε για να γαμήσουμε! Μετανάστες θα πάμε στο τέλος!  :2funny:
 

ZeroBottom

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε τι τραβάμε για να γαμήσουμε! Μετανάστες θα πάμε στο τέλος!  :2funny:

Και ομως το σκεφτομαι σοβαροτατα!!
Μακαρι να μπορεσω να το στρωσω καταλληλα το ζητημα οσον αφορα σπουδες και επειτα δουλεια,κτλ και μετα καβαλα στο αεροπλανο!!

Αμα συνυπολογισω και διαφορα αλλα θετικα που εχω εντοπισει για την χωρα...με κοβω να ζηταω αδεια μονιμης παραμονης εκει!! χαχαχα

ΥΓ.Οπως ισχυουν τα οσα γραφτηκαν για τις εκρηκτικες ιαπωνεζες..επισης ισχυουν οι τρελα ψηλες τιμες..και οι πολλες ωρες δουλειας(αυτο ελπιζω να ισχυει και για τις ιερειες του σεξ)!!!
 

xaos

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Nα καταθεσω κ εγω την εμπηρια καποιασ γνωστησ μου που εμενε 6 χρονια Ιαπωνια ως φοιτιτρια
Στα μπαρ-κλαμπ τισ τιν επεφταν χωρισ προσχιματα κ στην ερωτηση μου εαν κατυενα εγς τι θα επρεπε να κανω για να γαμ...η ειλικρινεστατι απαντηση ειναι ΤΙΠΟΤΑ.
Απλα καθεσε κ ερχονται αυτεσ.Το οτι εισε ευροπεοσ τουσ φτανει.Η φραση με την οποια γινετε το ολο νταραβερι ειναι απλη κ δεν χρειαζετε να ξερετε Ιαπωνικα...  SΕΧ.Οκ?? μονο αυτο
Αλλα με προιδοποιησε οτι οταν θα κατευω να προσεχω γιατι αρκετεσ απο αυτεσ θεορουν φυσιολογικο πραγματα που εδω εμεισ τα βλεπουμε αλλιοσ...Γενικοτερα εκει κατω ειναι πιο ''δυναμικα''  τα παρργαματα..Δεν εχουν χαρακτηριστει αδικα οι πιο Διαστροφικοι...Επισεισ εγω συνομιλω με 2-3 γιαπονεζεσ τισ οποιεσ επιθημω να γνωρισω καλιτερα οταν κατευω ιαπωνια αλλα το βλεπω ποιο πιθανο να ερθουν αυτεσ πρωτεσ ελλαδα κ μετα να κατευω εγω εκει.
Οποτε οποιοσ εχει δικο του σπιτι κ μπορει να φιλοξενισει κοπελα ασ το προσπαθησει..Δεν ειναι ευκολο,θελει το σχετικο ψισιμο η φαση  αλλα σιγουρα ειναι πιο οικονομικο...και ολεσ τουσ θελουν να ερθουν απλα πρεπει να σε εμπιστευτουν κ μετα να καταφερουν να παρουν αδεια (αν δεν ειναι φοιτιτριεσ)....Αυτα
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ειναι αληθεια αυτο που λενε οτι οι Κινεζοι και οι Ιαπωνες την εχουν μικρη????
 

Nixtovatis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω για'σας μαγκες αλλα εγω πηγα πριν 2 χρονια ιαπονια και σε αρκετες πόλης ..... μάπα το καρπουζι ασε που δεν σε δεχονται στα club και στα bar only japanes σου λένε
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Είσαι σίγουρος; Εγώ είχα πάει πριν 3-4 χρόνια με ένα γκρουπ από άσχετους, που δεν τους γνώριζα, στο Τόκιο και όταν βγαίναμε με αγόρια (εγώ είμαι κορίτσι  :grin: ) πέφτανε όλοι πάνω τους και τους τραβάγανε για να μπούνε σε κλαμπ και σε αυτά τα μαγαζιά που πας για ένα ποτό και έχεις την γκόμενα να χορεύει αποκλειστικά για σένα... (δεν είναι ακριβώς στριπτιτζάδικα, είναι άλλο πράμα-νομίζω, όχι ότι είμαι σχετική κι απ' αυτά βέβαια  :grin: )
 

xaos

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι αληθεια αυτο που λενε οτι οι Κινεζοι και οι Ιαπωνες την εχουν μικρη????

Ο μεσος οροσ των Ιαπωνων ειναι αισθητα μικροτεροσ απο τον ελληνικο-ευροπαικο...Και βασικα αν εχεισ δει Ιαπωνικο πορνο τηα καταλβεισ...Μαυρουσ δεν τουσ λεσ....
 

xaos

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω για'σας μαγκες αλλα εγω πηγα πριν 2 χρονια ιαπονια και σε αρκετες πόλης ..... μάπα το καρπουζι ασε που δεν σε δεχονται στα club και στα bar only japanes σου λένε

Καλο ειναι ανα πασ για κλαμπινκ να εισε με Ιαπωνεσ μαζι γενικοτερα...Αλλα δεν νομιζω να φαει κανεισ πορτα .εκτοσ κ αν πασ να μπεισ σε πριωε μαγαζι ...παιζουν κ τετια...
 

HitmanBM

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω για'σας μαγκες αλλα εγω πηγα πριν 2 χρονια ιαπονια και σε αρκετες πόλης ..... μάπα το καρπουζι ασε που δεν σε δεχονται στα club και στα bar only japanes σου λένε

Αυτό παίδες ισχύει σε αρκετές περιπτώσεις, μιας και το έχω ψάξει το θέμα σε διάφορες ιστοσελίδες. Γίνεται επειδή μερικές φορές οι ξένοι προκαλούν φασαρίες στα κλαμπ, μιας και δεν έχουν την ιδιοσυγκρασία των Ιαπώνων. Το να πουλήσεις τσαμπουκά δε σε κάνει μάγκα, σε κάνει αγροίκο ξένο χωρίς ανατροφή. Γενικά δεν τους παίρνει να κάνουν εκεί τα έκτροπα που κάνουν οι Άγγλοι στο Mykonos Island.
Αν συνοδεύεστε από Ιάπωνες, τότε δε θα έχετε πρόβλημα. Σου λέει, για να είναι και άλλοι μαζί του θα τον προσέχουν μην κάνει μαλακίες.  :grin:

Οι Γιαπωνέζες που λέτε σίγουρα γουστάρουν Ευρωπαίους και Αμερικάνους, αλλά για την εμπειρία, μιας και αποτελούμε κάτι το ποιο... εξωτικό εκεί. Μη νομίζετε δηλαδή ότι μας έχουν και ανάγκη. Ιαπωνία είναι, όχι Αλβανία ούτε Τσεχία, και είναι 30 χρόνια μπροστά από εμάς θα πρόσθετα.

Επίσης η ιστορία ότι οι Ιάπωνες την έχουν μικρή, ισχύει μόνο εν μέρει. Οι περισσότεροι από εμάς το διαπιστώνουν αυτό από τις γιαπωνέζικες τσόντες. Όμως όπως διάβασα πριν λίγο καιρό, οι Γιαπωνέζοι πορνοπαραγωγοί προτιμούν να παίζουν άντρες που την έχουν μικρή, γιατί οι τσόντες πουλάνε καλύτερα έτσι στην Ιαπωνία. Τουτέστιν την έχουν μικρότερη μεν, αλλά όχι στο χάλι που βλέπουμε στις τσόντες τους.

Επίσης πολλές Ιαπωνίδες είναι θεές, αλλά ακόμα περισσότερες είναι πατσαβούρες. Θέλει λίγο ψάξιμο. Βέβαια όσες είναι θεές, θα είναι με όλη τη σημασία της λέξης.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παει γκαμάει :2funny:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Κι εμένα μ'αρέσουν οι Γιαπωνεζούλες και πιστεύω βγάζουν κάτι το φοβερά ερωτικό :tits: Θα 'θελα κάποια φορά να πάω αλλά τρελλά έξοδα ρε παιδια. Με τόσα λεφτά κάνω το ταπεινό Yaris, F22...  :2funny:
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Απο προσωπικές εμπειρίες (Νοεμβριος 2008)
Ειχα παει για δουλειά για 12 μερες, Τοκυο και Κυοτο. Στο Κυοτο δεν καναμε τιποτε, ειχαμε πηξει στη δουλειά. Προσοχη, αν ειστε Κυοτο και δειτε γκεισα ντυμενη να περπατάει στο δρομο, μην κανετε καμμια μαλακια και την αρχισετε στο κολλητηρι και προπαντως οχι φωτογραφίες. Κινδυνευτε να ψάχνεστε (ειχα γιαπωνέζο μεταφραστη μαζι και μας οδηγουσε).
Στο Τοκυο πηρα 2 εσκορτ απο το γραφειο asianmystique τελεια κομ. Η μια Γιαπωνέζα η αλλη Κορεατισσα. Αψογη συνεννοηση με εμαιλ, πολυ καλες τιμες (περιπου 200 ευρα το τριωρο). Εξαιρετικες εμπειριες με τις κοπέλλες. Η Ασιατισσα θα κανει τα παντα να ικανοποιησει τον παρτενερ της με δυο προυποθεσεις. Να ειναι ευγενικος και να κανει κι αυτος κατι να την ικανοποιησει. Αν τα κανετε αυτα περνατε αρχοντες (CIM εκτος προγραμματος και χωρις χρεωση κλπ). Εχει πολυ πλάκα να βλεπεις το δεος τους με το Ελληνικο πεος!
Τις ιστοριες οτι ο λευκός γαμει τα παντα σε δυο λεπτά προσωπικα τις θεωρω ραδιο αρβυλα. Μην νομιζετε οτι ο σαρανταρης για παραδειγμα θα παρει τα πιπινια. Θα παρετε κατι αναλογο της ηλικιας σας και της εμφανισης σας. Μεινετε σε καποιο καλο ξενοδοχειο στο Roppongi και εξερευνηστε την περιοχη. Μακρια απο τους Νιγηριανους που πουλανε κρεας στο δρομο και μακρια απο τις τουριστριες Ανατολικου μπλοκ. Αυτες τις φερνουν για γιαπωνεζους αντρες και φυσικα στην Αθηνα θα κανανε τα μισα λεφτα. Αν ειστε νεος υπαρχει το ειδικο μπαρ που ψωνιζουν Ευρωπαιους ρωτηστε θα σας το δείξουνε. Αν ειστε 40+ σαν εμενα πηγαιντε στα κυριλε μπαρακια και στοχευστε πιο σοφιστικε 30αρες. Εγω πηρα μια το τελευταιο βραδυ, executive  σε διαφημιστικη εταιρεια, αργα το βραδυ αφου την ποτισα καμποσο Cabernet Sauvignon. Μια χαρα, τελικό σκορ 3-0 και συνιστω την Ιαπωνια ανεπιφυλακτα, αλλα με λογικη και προσοχη
redand white
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αψογη συνεννοηση με εμαιλ, πολυ καλες τιμες (περιπου 200 ευρα το τριωρο).

το site που αναφερεις χρεωνει 45000 yen το τριωρο, δηλαδη 340 € περιπου. πεσ' μας αν θελεις γενικα τι παιζει απο τιμες στο τοκιο, ξενοδοχεια, φαγητο, διασκεδαση κτλ..

να' σαι καλα που ξεθαψες το θρεντ της ιαπωνιας, μπας και με ξεσηκωσεις λιγακι. ειναι χρησιμη καθε πληροφορια για τη χωρα με τα πορσελανινα σχιστοματικα κουκλια..

 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
κανα site για να γνωρισουμε καμια γιαπωνεζουλα υπαρχει?
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Ειχα πληρωσει τοτε 38.000 και τα θυμαμαι να ηταν 200κατι περιπου, αλλα το γιεν παιζει. Anyway  σαν τιμη ηταν καλυτερα απο εμας. Το ξενοδοχειο μου ητανε στο Roppongi, αν δεν κανω λαθος 15.000 τη βραδιά, αξιοπρεπέστατο χωρις χλιδες. Αν σε ενδιαφερει να ψαξω να βρω ποιο ητανε. Με το φαγητο κανενα προβλημα, βρισκαμε καλο και φτηνο φαγητο, εμενα μου αρεσει το σουσι πολυ κι ακομη και μεσα στα τρενα τους ειναι ποιοτικοτατο. Εχω ταξιδεψει εκτενώς και δεν βρηκα το Τοκυο ακριβοτερο απο ευρωπαικες μητροπολεις. Αυτο που ποναγε ηταν το αεροπορικο εισιτηριο αλλα εμενα μου το πληρωσανε.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Αν θελετε να γνωρισετε Γιαπωνεζα η ασιατισα, γιατι δεν κανετε ενα ταξιδακι Λονδινο?  Ειναι σιγουρο οτι με 250 λιρες θα σας φυγει η περιεργεια  :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
O.K
Αλλά προσεκτικά, γιατί κυκλοφοράνε και τέτοια....! :grin:

 

vaskore

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
174
Like
1
Πόντοι
1
Επειδη εχω παει Ιαπωνια για δουλειες.... ειναι πολυ ευκολο να βγαλεις γκομενα... μαλιστα σε περιποιειται σε φροντιζει και ειναι υποτακτικες!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom