Νέα

Ι5 και απαλλαγή (και επιπτώσεις σε δουλειά κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lordos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
έβαλα ένα βαρβάτο μέσο εντός και με έβγαλε Ι3 αοπλο
κλασσικη περιπτωση ανολοκληρωτου αντρα, τουλάχιστον τωρα καταλαβαίνετε ποια η διαφορα του αντρα που κανει την θητεια του και αυτου που κανει την θητεια του και δεν γινεται αντρας. αυτό ακριβως εννοω όταν λεω το 1950 δεν ειχε αδερφες και βυσματα ηταν αντρες ολοι τους σχεδόν και τωρα με τις ορμονες που μας εχουν ταησει εχουμε τετοια κρούσματα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σοβαρα τα λες αυτα ρε?
σε χωρες που δεν εχει υποχρεωτικη στρατευση δλδ δεν εχει αντρες?  :2funny:
οι καλογεροι που δεν εχουν γαμησει τους θεωρεις και αυτους εξισου αντρες επειδή βιολογικα γεννηθηκαν αντρες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στις ηπα πχ καποιοι που δεν γινονται λεγεωνάριοι γιατι εχουν καλυτερη δουλεια, οσοι αισθάνονται ότι επιτελους μεγαλωσαν και πρεπει να γινουν αντρες παιρνουν οπλο, μηπως και καταλάβετε γιατι ο στρατος σε κανει αντρα.
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
δεν καταλαβες φιλε.
δεν φαινεται αν εισαι αντρας από το αν πηγες στρατο.
ΣΕ ΚΑΝΕΙ αντρα ο στρατος, που σου δινει να κρατας οπλο αντι για μολυβι ή μπαλα ποδοσφαιρου.
πχ εχεις δει πολλους κουνιστούς να κρατανε οπλο και πως το κρατανε????
φιλος παραπονιότανε που δεν ειχε γκομενα και μετα από κουβεντα βγηκε ότι ηταν ο μονος που δεν ειχε κανει στρατιωτικο ...από αποψη.

ε για αυτό κουσουρλης.

Πηγαίνω σκοποβολή, έκανα 3 χρόνια kick box, δουλεύω από τα 18 μου και όταν μου δίνεται η ευκαιρία πέρνω υπνοσακό και κάνω πορείες στην φύση μόνος ή με κανα φίλο. Ε, μάλλον άντρα με λές.... :cheesy: Παλιότερα, ναι, ο στρατός ήταν μέσο κοινωνικοποίησης και σε "έκανε άντρα". Ο πατέρας μου π.χ ήταν 1 χρόνο Κύπρο, λοκατζής και από παιδί της πόλης έγινε Άντρας με πυγμή και αντοχές. Παλιά. Τώρα, όπως έχει γίνει η φάση στρατός, μόνο σε μάχιμες μονάδες γίνεται κάποιος "άντρας" - όπως το θέτεις. Δεν γίνεται σωστή εκπαίδευση, δεν ζορίζονται οι φαντάροι για να ξεπεράσουν τους εαυτούς τους και γενικά η κοινωνία μας έχει φλωρύνει, δυστυχώς... Σε πολλούς τομείς
:gay:
 

Johnny doe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
280
κλασσικη περιπτωση ανολοκληρωτου αντρα, τουλάχιστον τωρα καταλαβαίνετε ποια η διαφορα του αντρα που κανει την θητεια του και αυτου που κανει την θητεια του και δεν γινεται αντρας. αυτό ακριβως εννοω όταν λεω το 1950 δεν ειχε αδερφες και βυσματα ηταν αντρες ολοι τους σχεδόν και τωρα με τις ορμονες που μας εχουν ταησει εχουμε τετοια κρούσματα.
Κλασσικη περιπτωση μαλακα και κοροιδου θα ήμουν αν έμενα ένοπλο.. Με είχαν χώσει σε σκοπιές και υπηρεσίες τα άλλα βυσματα και γέλαγαν.."οι ολοκληρωμένοι άντρες" που το όπλο τους είχε σκουριάσει γιατί δεν ήξεραν ούτε πως να το λύνουν και να το καθαρίζουν..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στο ισραηλ πχ αυτές οι αμαζόνες είναι περισσοτερο αντρες από αμερικανακια που δεν εχουν παει στρατο ή από τον σακη ρουβα που πηγε στρατο όπως πηγε...
 

Συνημμένα

  • israel.jpg
    israel.jpg
    134,7 KB · Εμφανίσεις: 16
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πηγαίνω σκοποβολή, έκανα 3 χρόνια kick box, δουλεύω από τα 18 μου και όταν μου δίνεται η ευκαιρία πέρνω υπνοσακό και κάνω πορείες στην φύση μόνος ή με κανα φίλο. Ε, μάλλον άντρα με λές.... :cheesy: Παλιότερα, ναι, ο στρατός ήταν μέσο κοινωνικοποίησης και σε "έκανε άντρα". Ο πατέρας μου π.χ ήταν 1 χρόνο Κύπρο, λοκατζής και από παιδί της πόλης έγινε Άντρας με πυγμή και αντοχές. Παλιά. Τώρα, όπως έχει γίνει η φάση στρατός, μόνο σε μάχιμες μονάδες γίνεται κάποιος "άντρας" - όπως το θέτεις. Δεν γίνεται σωστή εκπαίδευση, δεν ζορίζονται οι φαντάροι για να ξεπεράσουν τους εαυτούς τους και γενικά η κοινωνία μας έχει φλωρύνει, δυστυχώς... Σε πολλούς τομείς
:gay:
κι από πατερα λοκατζή δεν ντρεπεσαι να μην υπηρετήσεις? σαν να εισαι εγγονή του κολοκοτρωνη και τραγουδάς για την ελληνοτουρκικη φιλία
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
οι καλογεροι που δεν εχουν γαμησει τους θεωρεις και αυτους εξισου αντρες επειδή βιολογικα γεννηθηκαν αντρες?
χεσε τοους καλογερους ρε

και τα πουσταρια βιολογικοι αντρες ειναι
πανε και στρατο μερικοι να δουνε κανενα πουτσο στα ντουζ

και?
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Κλασική απάντηση χουντικού "το '50 που πήγαιναν στρατό ήταν όλοι άντρες" "ο στρατός σε κάνει άντρα" και διάφορα άλλα!

Χάρη σ'όλους αυτούς που τα λένε ωραία και στακατα, πηγαίνουμε στρατό κάνοντας έτσι το μισθοφορικό του προσωπικό "καραβαναδες" ενδιαφερόμενοι πως θα λουφαρουν φωνάζοντας το φαντάρο να κάνει την δουλειά για την οποία αυτοί πληρώνονται πάνω από 1000€ το μήνα.

Εύχομαι κάποια στιγμή σε όλους αυτούς να δουν τα παιδιά τους σε κορνίζα με G3 έξω από σκοπιά και με στριγκακι ροζουλι αντί για παραλλαγή  :gay:  :gay:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
στις ηπα πχ καποιοι που δεν γινονται λεγεωνάριοι γιατι εχουν καλυτερη δουλεια, οσοι αισθάνονται ότι επιτελους μεγαλωσαν και πρεπει να γινουν αντρες παιρνουν οπλο, μηπως και καταλάβετε γιατι ο στρατος σε κανει αντρα.

Στην Αμερική τυπε δεκάχρονα πυροβολούν συμμαθητές τους! Χαίρεσαι που αντρωθηκαν;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
κι από πατερα λοκατζή δεν ντρεπεσαι να μην υπηρετήσεις? σαν να εισαι εγγονή του κολοκοτρωνη και τραγουδάς για την ελληνοτουρκικη φιλία

Τον Κολοκοτρώνη δεν τον σκότωσαν Τούρκοι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
χεσε τοους καλογερους ρε

και τα πουσταρια βιολογικοι αντρες ειναι
πανε και στρατο μερικοι να δουνε κανενα πουτσο στα ντουζ

και?
συμφωνούμε απολυτα
καλογεροι,
πουσταρια,
βυσματα,
αδερφες,
κλπ βιολογικα αντρες που δεν είναι του χαρακτηρα τους να κανουν "αντρικια" την θητεια τους
ΔΕΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ "ΑΝΤΡΕΣ"
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
εδω τι πηγε στραβα?
ο σεργουλοπουλος ειναι αν δεν τον γνωρισες που εγινε προσφατα και μητερας  :2funny:

photo_9_0.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στην Αμερική τυπε δεκάχρονα πυροβολούν συμμαθητές τους! Χαίρεσαι που αντρωθηκαν;
δεν χαιρομαι, αλλα όπως ομολογησες αντρωθηκαν.
και αν καποιος γαμησει καποια εγω δεν χαιρομαι αλλα είναι κατι που κανουν οι ΑΝΤΡΕΣ.
οι αλλοι που δεν γαμανε δεν τους λεμε και τοσο αντρες.
ομοιως τους δειλους ανανδρους τους αποκαλουν.
και τους προδοτες.
και τους ριψασπιδες.
και λοιπους που "δεν πανε στρατο"
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κλασσικη περιπτωση μαλακα και κοροιδου θα ήμουν αν έμενα ένοπλο.. Με είχαν χώσει σε σκοπιές και υπηρεσίες τα άλλα βυσματα και γέλαγαν.."οι ολοκληρωμένοι άντρες" που το όπλο τους είχε σκουριάσει γιατί δεν ήξεραν ούτε πως να το λύνουν και να το καθαρίζουν..

Εγώ ήμουν ήσυχος με αυτούς τους "ολοκληρωμένους άνδρες" γιατί ειχα μια εγκυκλοπαιδεια πιστοποιητικά.
Απλα αν μου ελεγαν μαλακίες
ή πήγαιναν να ξεφύγουν ευθυνών
τους θύμιζα οτι ήμουν ΑΟΡΚΟΣ!!!

Μόνο θαλαμοφύλακας έκανα.

Για να παιζω τάβλι με ησυχία!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εδω τι πηγε στραβα?
ο σεργουλοπουλος ειναι αν δεν τον γνωρισες που εγινε προσφατα και μητερας  :2funny:

photo_9_0.jpg
οσο πας και με επιβεβαιώνεις.

καμμια φωτο να βγαινει από τις λασπες με το οπλο και να τρυπαει με την λογχη καμμια αδερφη δεν εχεις.

βυσματικο ναυτακι όπως αναμενοταν για ομοφυλοφιλο και ΟΧΙ ΑΝΤΡΑ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ ήμουν ήσυχος με αυτούς τους "ολοκληρωμένους άνδρες" γιατί ειχα μια εγκυκλοπαιδεια πιστοποιητικά.
Απλα αν μου ελεγαν μαλακίες
ή πήγαιναν να ξεφύγουν ευθυνών
τους θύμιζα οτι ήμουν ΑΟΡΚΟΣ!!!

Μόνο θαλαμοφύλακας έκανα.

Για να παιζω τάβλι με ησυχία!
καλα εκανες, δεν ηταν να σου εμπιστευτουν οπλο, το οπλο είναι για τους αντρες, που δεν το αποφευγουν αλλα θελουν να μαθουν να το χρησιμοποιουν. οι υπολοιποι βγειτε φωτο και παρτε ι . οσο λιγοτεροι αντρες τοσο χειροτερα για την χωρα αλλα τοσο καλυτερα για τους πραγματικούς απντρες που δεν εχουμε ανταγωνισμο. ξες τι ωραια είναι να μπαινεις σε ένα γραφειο και ολοι να ξερουν ότι υπαρχουν 2 αδερφες , 3 κοτες και εσυ εισαι στους 4 αντρες? μαλλον δεν το εχεις δει στην συμπεριφορά των συναδελφων, αντρων και γυναικων.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
καμμια φωτο να βγαινει από τις λασπες με το οπλο και να τρυπαει με την λογχη καμμια αδερφη δεν εχεις.
που υπηρετησες ρε νικολα και κανατε τετοια εκπαιδευση?

εμεις κατι χαρτινους στοχους βαραγαμε με τα στραβοκανα μας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
που υπηρετησες ρε νικολα και κανατε τετοια εκπαιδευση?

εμεις κατι χαρτινους στοχους βαραγαμε με τα στραβοκανα μας
και γι αυτό γινατε αντρες και βλέπεις γυρω σου τα βυσματα και τις αδελφες που δεν εγιναν.
στον ελληνικο στρατο καπου υπηρετησα και εγω αλλα δεν ειπα φλωρικα "αχ δεν μπορω αχ δεν θελω" αυτά δεν είναι για αντρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom