Νέα

Η πρώτη σας φορά σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πρώτη απόπειρα στα 16 παω μ΄εναν απο το χωριο μου να γαμησουμε στην Πάτρα. Αυτος ηταν γυρω στα 23-24. Το μπουρδέλο ηταν στην Φιλοποιμενος. Δεν υπαρχει εδώ και χρονια. Μολις μπαινουμε και με βλεπει η πουτανα, βαζει τις φωνές να βγω εξω γιατι ημουν ανηλικος. Περιμενα μεσ΄το κρυο τον αλλο να γαμησει και να γυρισουμε στο χωριό.
Την επομενη χρονια παμε εκδρομη με το σχολειο Αθηνα (Ακροπολη, στοα Ατάλου κτλ). Βλεπω τα "κορίτσια" εξω απο τα ξενοδοχεία της οδου Αθηνας. Αυτο ηταν. Κυριακη πρωι καβαλαω το παπι ενα Honda C50 και ξεκιναω απο το χωριο να παω Αθήνα να γαμησω. Θα κανα και 5 ωρες με τις στασεις να φτασω ως την Αθηνάς. Η τύπισα ηταν μια ψιλο-μπαζολα μεταξυ 35 με 40 αλλα τότε εμενα μου φανηκε μουναρα. Εχυσα στα 3 με 4 λεπτα νομιζω. Μετα απο 2 εβδομαδες ημουν ξανα εκει, αλλα δεν την βρηκα.



 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Πρώτη απόπειρα στα 16 παω μ΄εναν απο το χωριο μου να γαμησουμε στην Πάτρα. Αυτος ηταν γυρω στα 23-24. Το μπουρδέλο ηταν στην Φιλοποιμενος. Δεν υπαρχει εδώ και χρονια. Μολις μπαινουμε και με βλεπει η πουτανα, βαζει τις φωνές να βγω εξω γιατι ημουν ανηλικος. Περιμενα μεσ΄το κρυο τον αλλο να γαμησει και να γυρισουμε στο χωριό.
Την επομενη χρονια παμε εκδρομη με το σχολειο Αθηνα (Ακροπολη, στοα Ατάλου κτλ). Βλεπω τα "κορίτσια" εξω απο τα ξενοδοχεία της οδου Αθηνας. Αυτο ηταν. Κυριακη πρωι καβαλαω το παπι ενα Honda C50 και ξεκιναω απο το χωριο να παω Αθήνα να γαμησω. Θα κανα και 5 ωρες με τις στασεις να φτασω ως την Αθηνάς. Η τύπισα ηταν μια ψιλο-μπαζολα μεταξυ 35 με 40 αλλα τότε εμενα μου φανηκε μουναρα. Εχυσα στα 3 με 4 λεπτα νομιζω. Μετα απο 2 εβδομαδες ημουν ξανα εκει, αλλα δεν την βρηκα.
τυπε και τη δευτερη φορα με το μηχανακι παλι πηγες :think: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
πρωτη μου φορα ηταν στη μυλλερου,σε ενα τσαρδι που πλεον δεν υπαρχει.νομιζω ειχα δωσει 1000δρχ και η κοπελα δουλευε ως βαλια.χαρακτηριστικο της,εν τατουαζ στο μπουτι με το σημα της αναρχιας.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Πρέπει να χω απαντήσει σε νήματα με παρόμοιους τίτλους 5-6 φορές.. Μάλλον πάει για συγχώνευση.. Ετσι για την ιστορία η πρώτη φορά ήταν στο διδυμου 16 εν έτη 1998
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom