Νέα

Η πρώτη σας φορά σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
D

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
Ωραιες, εποχες! ανεμελες!
 
OP
OP
D

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
Και ομως τυπε. αληθεια λεω.εχυσα. Στο κατω ,κατω γιατι να πω ψεματα??
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
2007 στην τριπολη με μια γαζελα το πιο αστειο μαμηση της ζωης μου ακομα θυμαμαι τα γουρλωμενα απορειμενα ματια της, οταν εφευγε με ρωτησε αν ηταν η πρωτη μου φορα  :dancing: :dancing:
τωρα που το σκεφτομαι οταν της τον εδωσα για πιπα παραλιγο να της βγαλω το ματι
ωραια χρονια λεφτα υπηρχαν τοτε  :(
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυπε δεν μπορω να κανω  εγω κατι για το φιδι,μακαρι αλλα δεν :dunno: :S :S :S

φιλε ειναι κατι κωλοφυδα στην μανη σαιτες τα λενε που κανουν σαλτα απο του πεθανα
αυτα μου θυμιζουν οι φυδεμπορες του σαιτ
μακρια απο διαβατους γιατι θα μας δαγκωσουν
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
φιλε ειναι κατι κωλοφυδα στην μανη σαιτες τα λενε που κανουν σαλτα απο του πεθανα
αυτα μου θυμιζουν οι φυδεμπορες του σαιτ
μακρια απο διαβατους γιατι θα μας δαγκωσουν
τυπε δεν μιλαμε για μια απλη σαιτα δυστυχως :S :S :S
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυπε δεν μιλαμε για μια απλη σαιτα δυστυχως :S :S :S

ναι ξερω μέλος με σχεδον 5000 μνμ και 30 κριτικες γιατι να πει κατι τετοιο και τι σημαινει στην τελικη....
αν και μεσα απο την καρδια μου ελπιζω να εχει κανει την φιλη της μαμας του αλογο στο γαμησι....
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
ναι ξερω μέλος με σχεδον 5000 μνμ και 30 κριτικες γιατι να πει κατι τετοιο και τι σημαινει στην τελικη....
αν και μεσα απο την καρδια μου ελπιζω να εχει κανει την φιλη της μαμας του αλογο στο γαμησι....
τυπε τελικα εγινε μπερδεμα,αλλος αξιζε να φαει το φιδι,αλλος πηγε να το φαει,τελικα ο Ιακωβος κοιμηθηκε και δεν το εφαγε κανεις :S :S :S
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Καλά θα είμαι ο πρώτος "παππούς" που θα γράψει εδώ μέσα στο νήμα? Άκου λέει ο άλλος με πάς πολλά χρόνια πίσω... πριν 12 χρόνια.   :grin: :grin: :grin:

Λοιπόν... εν έτη 1986, ετών 13, ημέρα Κυριακή... αξέχαστη ημέρα... παρεμπιπτόντως αυτή η ιστορία θα αρέσει και στον Νάσο Αθανασιάδη...
Παρέα 5 φίλοι είχαμε πάει όπως προανέφερα ημέρα Κυριακή πρωϊ στο Μοναστηράκι για πρώτη φορά μόνοι μας χωρίς γονείς.
Αφού τελειώσαμε την τσάρκα μας στο παζάρι, ξεκινάμε να πάμε με τα πόδια από Μοναστηράκι προς Ομόνοια να πάρουμε το τραίνο.
Καθ'οδόν επί της οδού Αθηνάς κάνουμε παράκαμψη και συνεχίζουμε την πορεία μας από την οδό Σωκράτους. Στο ύψος Σωκράτους και
Αναξαγόρα στην γωνία βλέπουμε το πρώτο μας "Κόκκινο" φωτάκι. Κόκκαλο όλοι μας και οι 5 φίλοι. Πρώτη φορά βλέπαμε κάτι που
μόνο ακούγαμε από τα μεγαλύτερα παιδιά ετών 16,17,18.

Κοιτάμε και αρχίζουμε... να μπούμε να δούμε? Ή να μην μπούμε να δούμε?  :think:
Βασικά όλοι κωλώναμε αλλά μάλλον εγώ ως πιο αρχιδιάρης, τους λέω... εγώ μπάινω να δω και όποιος θέλει ακολουθεί.
Φυσικά με το που μπήκα όλοι ακολούθησαν.

Βγαίνει λοιπόν ο "Μούνος", ετών 40φεύγα, απροσδιόριστων κιλών αλλά σίγουρης Ελληνικής εθνικότητας.
Κοκομπλόκο όλοι μας... "Θα περάσουν τα αγοράκια"? "400 δραχμές".... " πιο αγοράκι θέλει να δοκιμάσει".
Ξέχασα να πω ότι η τάνα ήταν και η τσατσά.

Γρήγορη συνεδρίαση, και φυσικά ο μόνος που δεν κώλωσε τόσο όσο οι άλλοι ήμουν εγώ.
ΟΚ... να μπω παίδες... αλλά έχω μόνο 100 δραχμές. Βγάζουν όλοι και τσοντάρουν.

"Εγώ θα περάσω".... λέω το κατσίκι.

Μπάινω μέσα... μετά από λίγο έρχεται η μαντάμ. Όπως προανέφερε κάποιος... και εγώ με τα ρούχα.
Που να ξέρω ο άμοιρος ότι έπρεπε να τα βγάλω...
"Έλα παλικαράκι μου να σε γδύσω. Βλέπω ότι μάλλον πρώτη φορά μπαίνεις σε μπουρδέλο".
"Να πω ότι θα σου πάρω και την παρθενιά?"

Κουβέντα εγώ....

Με γδύνει, με ξαπλώνει και αρχίζει με μεγάλη προσοχή να με περιποιείται με το στόμα της,
λες και ήμουν μπιμπελό κρυστάλλινο και φοβόταν μήν τυχόν και σπάσω στα χέρια της.

"Έλα αγοράκι μου από πάνω. Έλα να σε μάθω".

Καλά... μιλάμε λες και είχα καταπιεί την γλώσσα μου... κιχ εγώ.

Η διάρκεια του "μαθήματος" κράτησε 10 λέπτα.
Αλλά παρόλο που ήμουν σε ένα γενικό σοκ με την όλη κατάσταση... (βλέπεις 13 ετών ακόμα),
και καύλες είχα... και τελείωσα. Όλα καλά.

Καλό ξημέρωμα κύριοι!  :hi:



 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Τί θυμηθήκαμε πρωΐ-πρωΐ. Ήμουν 18 καί ήταν 45αρα. Μέ περιποιήθηκε πολύ καλά. Να'σαι καλά, όπου κι'άν είσαι!  :)
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Δε θα πω πότε, αλλά θα δείξω που.

Αλωπεκής 14 (γωνία με Λουκιανού, όπου στο Λ20 ήταν άλλο μπουρδέλο - κι αυτό ίσως υπάρχει ακόμα).

Το θυμάται κανείς αυτό το Αλωπεκής 14 όταν ήταν μπουρδέλο?

Στο κουδούνι έγραφε:
"Έλσα Μπλανς"
 

Συνημμένα

  • Alopekis14.jpg
    Alopekis14.jpg
    278,6 KB · Εμφανίσεις: 94

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Επρεπε να βγαλω τα παπουτσια για να μπορεσω να βγαλω και το παντελονι..!

Τυπε μαλλον δεν φορουσες το ''ειδικο'' παντελονι  που μπορεις να το βγαλεις και με τα παπουτσια :S :S :S

URL]]
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
τυπε Φυλης στα ζυγα,δεν θυμαμαι νουμερο,3η γυμνασιου.Βελα την λεγανε.Ουτε εκατοστο δεν σηκωθηκε :priest: πολυ ευγενικη ομως,την ρωτησα αν 'ειμαι ανικανος',με καθησυχασε.7 ατομα ειχαμε παει,οι εξι πρωταρηδες,κανεις δεν εχυσε :zombie: ειχα μπει πρωτος,καθε φορα που εβγαινε απο τους υπολοιπους μου εκανε νοημα στο σαλονι που περιμενα οτι ΄δεν' και ο αλλος Την πετυχα λιγο καιρο μεσα σε λεωφορειο,εγω απο εξω,στο δρομο,και ετρεχα πισω απο το λεωφορειο στην Αλεξανδρας :rockon: :rockon: :rockon:

Σε ενα γνωστο μου του ειπε οτι ειναι κοριτσακι και οτι πρεπει να του γαμησουν τον κωλο για να αρχισει να δουλευει και αυτος σε μπουρδελο. Μετα εκανε αποπειρα αυτοκτονιας.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Σε ενα γνωστο μου του ειπε οτι ειναι κοριτσακι και οτι πρεπει να του γαμησουν τον κωλο για να αρχισει να δουλευει και αυτος σε μπουρδελο. Μετα εκανε αποπειρα αυτοκτονιας.
Τελικα τι εγινε τυπε  :think: :S :S :S
Τα καταφερε μονος του ή τον βοηθησες  :think: :priest: :priest: :priest:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Σε ενα γνωστο μου του ειπε οτι ειναι κοριτσακι και οτι πρεπει να του γαμησουν τον κωλο για να αρχισει να δουλευει και αυτος σε μπουρδελο. Μετα εκανε αποπειρα αυτοκτονιας.
εδωσε κωλαρακι τελικα :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom