Νέα

Η ΠΟΣΠΕΡΤ ζητά πρόσληψη συγγενών Α’ βαθμού των "νεκρών" της ΕΡΤ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diomides
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Βαρέθηκα!!!

Μια ζωή θα πληρώνω Νικολάκηδες!

Tύπε ακομη θυμάμαι τη μερα που μετέφερα τα φορολογικά μου καθηκοντα εκτός Ελλάδας  :cum:

Φυσικά πηγαίνουν ακόμη κάποιες κρατήσεις από το μισθό μου στους νικολακηδες,αλλά όταν ξεγράφτηκα από την τοπική ΔΟΥ και κοιτούσα τα μούτρα της 50+ υπαλλήλου κωλόβυσμα,είχα καυλώσει τρελα. :bigdick:

Όσο για τους "νεκρούς της ερτ"... :jerking:

Η μαλακία παει σύννεφο με τους αριστεροπαπάρες,καμια εκπληξη..

 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406
Tύπε ακομη θυμάμαι τη μερα που μετέφερα τα φορολογικά μου καθηκοντα εκτός Ελλάδας  :cum:

Φυσικά πηγαίνουν ακόμη κάποιες κρατήσεις από το μισθό μου στους νικολακηδες,αλλά όταν ξεγράφτηκα από την τοπική ΔΟΥ και κοιτούσα τα μούτρα της 50+ υπαλλήλου κωλόβυσμα,είχα καυλώσει τρελα. :bigdick:

Όσο για τους "νεκρούς της ερτ"... :jerking:

Η μαλακία παει σύννεφο με τους αριστεροπαπάρες,καμια εκπληξη..

γιατί αυτό? :think:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Tύπε ακομη θυμάμαι τη μερα που μετέφερα τα φορολογικά μου καθηκοντα εκτός Ελλάδας  :cum:

Φυσικά πηγαίνουν ακόμη κάποιες κρατήσεις από το μισθό μου στους νικολακηδες,αλλά όταν ξεγράφτηκα από την τοπική ΔΟΥ και κοιτούσα τα μούτρα της 50+ υπαλλήλου κωλόβυσμα,είχα καυλώσει τρελα. :bigdick:

Όσο για τους "νεκρούς της ερτ"... :jerking:

Η μαλακία παει σύννεφο με τους αριστεροπαπάρες,καμια εκπληξη..

Τέρμα θα μεταναστεύσω κι εκτός Ε.Ε. δε θέλω ούτε σεντ να πηγαίνει σε αυτά τα βούρλα!!!
Δε μπορώ να είμαι ο κουμπάρας του κάθε ηλίθιου!

Σίγουρα όταν ξεγραφτήκατε νιώσατε το πιο γλυκό αίσθημα ηδονής!
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
H πρώτη φορά γυαλιστερά μας έχει πρήξει τα ούμπαλα με τις απίστευτες παπαριές τους  :vomit:

Τι άλλο θα ακούσουμε.... :uglystupid:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406
Τιμή στους νεκρούς της ΕΡΤ

Αν δεν ήταν τόσο γκροτέσκο το επεισόδιο με τα μπινελίκια του Τσακνή στη Ραχήλ Μακρή, θα έπρεπε να επέμβει το κοντινότερο εφημερεύον ψυχιατρείο.

Κι αυτό γιατί το σύμπτωμα (ο καβγάς) ανάμεσα στον αγωνιστή πρόεδρο της ΕΡΤ και τη Ραχήλ έκρυβε ένα βαρύ ψυχωτικό ομαδικό επεισόδιο: και οι δύο, αλλά και όσοι βρέθηκαν στο προαύλιο της ΕΡΤ πίστευαν ότι στα γεγονότα του σφραγίσματος της ΕΡΤ υπήρξαν νεκροί!!! Κάτι, δηλαδή, περίπου σαν το Πολυτεχνείο.

Ακόμα θυμάμαι με τρόμο τα βλέμματα και κυρίως τη γλώσσα του σώματος της Ραχήλ και της Ζωής, όταν ήταν σκαρφαλωμένες στα κάγκελα της ΕΡΤ.

Ένα από τα συνθήματα της (ευρωπαϊκής) Αριστεράς στο παρελθόν υπήρξε εκείνο το εμβληματικό (και πανέξυπνο) «η φαντασία στην εξουσία».

Η ελληνική Αριστερά έστειλε στην εξουσία τις φαντασιώσεις και τώρα και τις ψυχώσεις.


 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
19693542_1348596825229742_1746748387811898334_o.png
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
κριμα που σε αυτους εχω συγγενη β βαθμου και δεν θα μπορεσω να τρουπωσω  :headbang:

τυπε αν δηλωσεις 2ου βαθμου αλλα ταυτοχρονα και αλληλεγγυος μπορει να παρεις bonus μορια και να μπεις υπεραριθμος, ψαξτο. Πες ξερω γω οτι πηγαινες νερα στη Ζωη οταν κινδυνευε η ζωη της κει πανω στα κιγκλιδωματα, παιζει να παρεις και συνταξη εθνικης αντιστασης.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ζουμε μεγαλες στιγμες...μετα τους νεκρους του πολυτεχνειου τους νεκρους της ΕΡΤ, φατε ΣΑΝΟ Ελληνες σας αξιζει
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Ιδιαίτερα προκλητική και εμετική ανακοίνωση από τα κατάπτυστα πολιτικά συχάματα.....
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
ζουμε μεγαλες στιγμες...μετα τους νεκρους του πολυτεχνειου τους νεκρους της ΕΡΤ, φατε ΣΑΝΟ Ελληνες σας αξιζει

Θα μαθαίνουνε τα παιδάκια πως πέραν από τους νεκρούς του Πολυτεχνείου στη Χούντα έχουμε και νεκρούς από την Ερτ τόσο στη χούντα όσο και στη μεταπολίτευση γιατί συμπαραστάθηκαν στον ταξικό αγώνα!
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
276
Like
261
Πόντοι
21
Την επομενη φορα, αν υπαρξει, θα πρεπει να το γκρεμισουνε κιολας το ραδιομεγαρο να απαλλαγουμε για παντα απο την αριστεριστικη προπαγανδα.

Ενώ πριν το Σύριζα δεν είχαμε στην ΕΡΤ δεξιά προπαγάνδα ή Πασόκικη προπαγάνδα;Ερε κάτι μυαλά!!
 

Επισκέπτης
"αριστερά" είναι κρατισμός και βόλεμα - όχι ότι οι άλλοι δεν το ακολούθησαν για ψηφοθηρία, απλά οι αριστεροί είναι για τους βολεμένους-, αυτό για τους ιδιωτικούς υπαλλήλους, ειδικά όσους ψήφισαν τους κυβερνώντες που δεν λυπάμαι καθόλου...
 

gavliaris99

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
Σιχάματα.. δεν ντρέπονται λίγο!!!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Άλλη μία επιτυχία του Σύριζα...

Ας πανηγυρίσουν τα αχαρακτήριστα οριακά ανθρώπινα όντα που τον ψηφίζουν...

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom