Νέα

η κοπελα μου εχει θεμα με την υγιεινη της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Αυτό με την αναπνοή το είχε και μια δικιά μου και δεν διορθωνόταν ούτε με τσίχλες ούτε με αποσμητικά ούτε με οδοντόκρεμες.
Ενώ γενικά ήταν προσεκτική με την υγιεινή της. Μάλλον προερχόταν από το στομάχι της. Έκανε κάποιες θεραπείες κάτι έγινε αλλά δεν εξαλείφθηκε εντελώς.
Πάντως υπάρχουν πολλά άτομα που βγάζουν αυτήν την σαπίλα από το στόμα τους. Η αποφορά είναι χαρακτηριστική.
:shit: :shit:
αχ φιλαρακι μου μαντευω πως η κοπελα σου ειναι Ελλεηνιδα .... υπαρχουν και διεθνως βεβαια βρωμουσες...
εγω εχω συναντησει πολλες κυριως να μην πλενουν το μουνι τους  (οχι να εχουν κατι παθολογικο οποτε να
μυριζει η γνωστη ουζο ψαριλα )  ...
και απο φιλους μου εχουν πει να βρωμαει το μουνι σαν ψοφιο κουναβι .... και η ιδια γκομενα να εχει αποριες γιατι δεν κρατανε οι σχεσεις τις και να
εχει και απαιτησεις απο τους ανδρες να ειναι καθως πρεπει , καθαροι κλπ....
για να μην τα ριχνω ολα στις ελλεηνιδες τα ειχα με μια γαλλιδα καποτε που μετα απο σεξ
καταλαβα οτι δεν εκανε ντους απλα αλλαζε εσωρουχα.....
ελληνιδα είναι τυπε
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
όπως λεει και ο τιτλος εχω σχεση 2 χρονια με μια κοπελα και το θεμα με την υγιεινη της οσο παει και χειροτερευει.στην αρχη της σχεσης μας ηταν πιο προσεκτικη στην υγιεινη της αλλα με την παροδο του χρονου τα πραγματα εχουν χειροτερεψει βασικα κανει μπανιο κάθε βδομαδα και βαλε τα δοντια της δεν τα βουρτσιζει ετσι ώστε το χνωτο της να μυριζει τα μαλλια της λαδωμένα και μια μπλουζα θα τη φοραει σερι πανω από 5 μερες.
εσεις τι θα κανατε θα τις το λεγατε και με ποιον τροπο ετσι ώστε να μην την προσβαλω η θα την κανατε και θα κοιτουσατε για άλλη.

Προφανώς αυτό είναι το λιγότερο. Κάτι δε πάει καλά με το κεφάλι της...Μπορεί να περνάει καμιά φάση τύπε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Εσκασε Κυριακάτικο??
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Την κρατάς τύπε! Σκέψου ότι θα κοιμάσαι ήσυχος τα βραδιά! Με τόση μπίχλα και να θέλει να σε απατήσει δεν θα βρει υποψήφιο κασκαντέρ εύκολα!
Αν βέβαια δεις να θέλει να βγει «με τις φίλες της» και κάνει μπανιο και παρφουμαριζεται τότε ψαξου για εξογκώματα στο κεφάλι...

Πέραν πλάκας, η υγειινη είναι πολύ σημαντικό κομμάτι σε έναν άνθρωπο. Μιλά της με ειλικρίνεια, σοβαρά, και αν δεις ότι δεν βγαίνει άκρη, πάνε γι αλλά!
 
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
212
Like
11
Πόντοι
1
Φίλε αν μετά από 2 χρόνια σχέση δεν έχεις την άνεση να της πείς να κάνει κανα μπάνιο, γάμησέ τα. Τι θα πει δε θες να την προσβάλλεις;

Μίλα σε καμιά φίλη της, σε καμιά αδερφή άμα ντρέπεσαι, αλλά νταξ, βασικά θέματα υγιεινής είναι αυτά.

Άλλοι σε 2 χρονια εχουνε γνωριστει, παντρευτεί, κανει παιδι, πάρει την κουμπάρα και χωρίσει ήδη.

:happy:
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
εγω θα την επαιρνα σηκωτη κ θα την εκανα με το ζορι μπανιο. Κ μαζι της κ εγω κ κουρσα μετα στο κρεβατι μεχρι να ιδρωσουμε ξανα.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
Αυτό με την αναπνοή το είχε και μια δικιά μου και δεν διορθωνόταν ούτε με τσίχλες ούτε με αποσμητικά ούτε με οδοντόκρεμες.
Ενώ γενικά ήταν προσεκτική με την υγιεινή της. Μάλλον προερχόταν από το στομάχι της. Έκανε κάποιες θεραπείες κάτι έγινε αλλά δεν εξαλείφθηκε εντελώς.
Πάντως υπάρχουν πολλά άτομα που βγάζουν αυτήν την σαπίλα από το στόμα τους. Η αποφορά είναι χαρακτηριστική.
πολλες φορες η κακοσμια προερχεται απο την πετρα στα δοντια  ;)

η πετρα δεν μπορει να αφαιρεθει με το βουρτσισμα

η απομακρυνση της γινεται με επαγγελματικο οδοντοιατρικο καθαρισμο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.447
Κριτικές
31
Like
12.129
Πόντοι
5.097
Να αγοράσεις πλυντήριο αυτοκινήτων.  :S
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις για καλλιέργειες διαφόρων εξωτικών ασθενειών, μετά να τις εξάγεις από το σώμα της και να τις πουλάς σε εργαστήρια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
πολλες φορες η κακοσμια προερχεται απο την πετρα στα δοντια  ;)

η πετρα δεν μπορει να αφαιρεθει με το βουρτσισμα

η απομακρυνση της γινεται με επαγγελματικο οδοντοιατρικο καθαρισμο
Ακριβως. Ενας καθαρισμος ανα εξαμηνο κανει θαυματα
 

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
όπως λεει και ο τιτλος εχω σχεση 2 χρονια με μια κοπελα και το θεμα με την υγιεινη της οσο παει και χειροτερευει.στην αρχη της σχεσης μας ηταν πιο προσεκτικη στην υγιεινη της αλλα με την παροδο του χρονου τα πραγματα εχουν χειροτερεψει βασικα κανει μπανιο κάθε βδομαδα και βαλε τα δοντια της δεν τα βουρτσιζει ετσι ώστε το χνωτο της να μυριζει τα μαλλια της λαδωμένα και μια μπλουζα θα τη φοραει σερι πανω από 5 μερες.
εσεις τι θα κανατε θα τις το λεγατε και με ποιον τροπο ετσι ώστε να μην την προσβαλω η θα την κανατε και θα κοιτουσατε για άλλη.
αντικατάσταση
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
όπως λεει και ο τιτλος εχω σχεση 2 χρονια με μια κοπελα και το θεμα με την υγιεινη της οσο παει και χειροτερευει.στην αρχη της σχεσης μας ηταν πιο προσεκτικη στην υγιεινη της αλλα με την παροδο του χρονου τα πραγματα εχουν χειροτερεψει βασικα κανει μπανιο κάθε βδομαδα και βαλε τα δοντια της δεν τα βουρτσιζει ετσι ώστε το χνωτο της να μυριζει τα μαλλια της λαδωμένα και μια μπλουζα θα τη φοραει σερι πανω από 5 μερες.
εσεις τι θα κανατε θα τις το λεγατε και με ποιον τροπο ετσι ώστε να μην την προσβαλω η θα την κανατε και θα κοιτουσατε για άλλη.
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • gettyimages-578258256-612x612.jpg
    gettyimages-578258256-612x612.jpg
    27,7 KB · Εμφανίσεις: 24

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
Μπορεί να λέει αλήθεια  :orchestra:
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Τυπε μήπως μυρίζει η κολονια της έτσι ?
:S :S :S
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
όπως λεει και ο τιτλος εχω σχεση 2 χρονια με μια κοπελα και το θεμα με την υγιεινη της οσο παει και χειροτερευει
το χνωτο της μυριζει τα μαλλια της λαδωμένα και μια μπλουζα θα τη φοραει σερι πανω από 5 μερες.
εσεις τι θα κανατε θα τις το λεγατε και με ποιον τροπο ετσι ώστε να μην την προσβαλω
Δώρο για εκείνη ενα μηχάνημα υδροβολής την ημέρα του Αγ.Βαλεντίνου, και θα πιάσει το νόημα  ;)
 

Συνημμένα

  • images (5).jpg
    images (5).jpg
    6,6 KB · Εμφανίσεις: 29
  • images (7).jpg
    images (7).jpg
    4,1 KB · Εμφανίσεις: 24

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.660
Like
1.262
Πόντοι
366
η πλειονοτητα οσων ειχα γνωρισει δεν πλεναν τον κωλο τους μετα το χεσιμο...(και πηγαινες μετα σα μαλακας κι εγλυφες το μουνι τους)  :jerking:

 

Επισκέπτης
Αυτό με την αναπνοή το είχε και μια δικιά μου και δεν διορθωνόταν ούτε με τσίχλες ούτε με αποσμητικά ούτε με οδοντόκρεμες.
Ενώ γενικά ήταν προσεκτική με την υγιεινή της. Μάλλον προερχόταν από το στομάχι της. Έκανε κάποιες θεραπείες κάτι έγινε αλλά δεν εξαλείφθηκε εντελώς.
Πάντως υπάρχουν πολλά άτομα που βγάζουν αυτήν την σαπίλα από το στόμα τους. Η αποφορά είναι χαρακτηριστική.
:shit: :shit:
Αν δεν κλεινει καλα η βαλβιδα του οισοφαγου οι αναθυμιασεις απο τα αποσυντιθεμενα φαγητα βγαινουν απο το στομα. Μονο η εγχειρηση θολοπλαστικης τη θεραπευει. Μετα ομως δε μπορεις να ρευτεις καθολου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom