Νέα

η κοπελα μου εχει θεμα με την υγιεινη της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

IntoRed

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
3
Πόντοι
0
Αν και υποπτεύομαι τρολλιά από τον νηματοθετη, εννοείται οτι στο θεμα καθαριότητας δεν παίζουν εκπτώσεις... τον πουλο τάχιστα!
 

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
Κλάστην στη μούρη και άλειψε το κορμί της με μπακαλιάρον και γλείψτην
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
όπως λεει και ο τιτλος εχω σχεση 2 χρονια με μια κοπελα και το θεμα με την υγιεινη της οσο παει και χειροτερευει.στην αρχη της σχεσης μας ηταν πιο προσεκτικη στην υγιεινη της αλλα με την παροδο του χρονου τα πραγματα εχουν χειροτερεψει βασικα κανει μπανιο κάθε βδομαδα και βαλε τα δοντια της δεν τα βουρτσιζει ετσι ώστε το χνωτο της να μυριζει τα μαλλια της λαδωμένα και μια μπλουζα θα τη φοραει σερι πανω από 5 μερες.
εσεις τι θα κανατε θα τις το λεγατε και με ποιον τροπο ετσι ώστε να μην την προσβαλω η θα την κανατε και θα κοιτουσατε για άλλη.

Βρήκες γκόμενα οικονόμα, που δεν ξοδεύει αβέρτα κουβέρτα λεφτά, σε σαπούνια, αφρόλουτρα, σαμπουάν, κοντίσιονερ κρέμες, αρώματα, λάδια, πούδρες, ταλκ, κ.λπ. και έχεις και το θράσος να γκρινιάζεις;;;

 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Βρήκες γκόμενα οικονόμα, που δεν ξοδεύει αβέρτα κουβέρτα λεφτά, σε σαπούνια, αφρόλουτρα, σαμπουάν, κοντίσιονερ κρέμες, αρώματα, λάδια, πούδρες, ταλκ, κ.λπ. και έχεις και το θράσος να γκρινιάζεις;;;
Σωστά .Και οταν την γαμαει..να τραγουδάει.. γύφτισσα βρώμα στο σιχαμενο το κορμί σου εκτός από την  απλυσια σου ξερνω και με το φιλί σου.. :vomit:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
αχ φιλαρακι μου μαντευω πως η κοπελα σου ειναι Ελλεηνιδα .... υπαρχουν και διεθνως βεβαια βρωμουσες...
εγω εχω συναντησει πολλες κυριως να μην πλενουν το μουνι τους  (οχι να εχουν κατι παθολογικο οποτε να
μυριζει η γνωστη ουζο ψαριλα )  ...
και απο φιλους μου εχουν πει να βρωμαει το μουνι σαν ψοφιο κουναβι .... και η ιδια γκομενα να εχει αποριες γιατι δεν κρατανε οι σχεσεις τις και να
εχει και απαιτησεις απο τους ανδρες να ειναι καθως πρεπει , καθαροι κλπ....
για να μην τα ριχνω ολα στις ελλεηνιδες τα ειχα με μια γαλλιδα καποτε που μετα απο σεξ
καταλαβα οτι δεν εκανε ντους απλα αλλαζε εσωρουχα.....


 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ο τύπος εδώ τρώει πολλές αρωματισμένες στην μάπα!

:shit:

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
όπως λεει και ο τιτλος εχω σχεση 2 χρονια με μια κοπελα και το θεμα με την υγιεινη της οσο παει και χειροτερευει.στην αρχη της σχεσης μας ηταν πιο προσεκτικη στην υγιεινη της αλλα με την παροδο του χρονου τα πραγματα εχουν χειροτερεψει βασικα κανει μπανιο κάθε βδομαδα και βαλε τα δοντια της δεν τα βουρτσιζει ετσι ώστε το χνωτο της να μυριζει τα μαλλια της λαδωμένα και μια μπλουζα θα τη φοραει σερι πανω από 5 μερες.
εσεις τι θα κανατε θα τις το λεγατε και με ποιον τροπο ετσι ώστε να μην την προσβαλω η θα την κανατε και θα κοιτουσατε για άλλη.


αναρχοαπλυτη τσυριζαια;
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Απιστευτο

35 μελη και 70 επισκεπτες για την βρωμιαρα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.426
Πόντοι
5.577
Τυπε εψαχνες για θεμα ΣΚ αλλα. το σκεφτηκες καθυστερημενα  :headbaning1:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
α θυμηθηκα και μια απο χωριο που μυριζε αρνιλα το μουνι .... :heavymetalbig:

έπινα μετα κρασι λευκο σε σωστη θερμοκρασια!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
όπως λεει και ο τιτλος εχω σχεση 2 χρονια με μια κοπελα και το θεμα με την υγιεινη της οσο παει και χειροτερευει.στην αρχη της σχεσης μας ηταν πιο προσεκτικη στην υγιεινη της αλλα με την παροδο του χρονου τα πραγματα εχουν χειροτερεψει βασικα κανει μπανιο κάθε βδομαδα και βαλε τα δοντια της δεν τα βουρτσιζει ετσι ώστε το χνωτο της να μυριζει τα μαλλια της λαδωμένα και μια μπλουζα θα τη φοραει σερι πανω από 5 μερες.
εσεις τι θα κανατε θα τις το λεγατε και με ποιον τροπο ετσι ώστε να μην την προσβαλω η θα την κανατε και θα κοιτουσατε για άλλη.
Θα ειχε φυγει πακετο τυπε
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Βάλτη να τρώει είδη υγιεινής...
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom