Νέα

Η καλύτερη πουτάνα που έχετε πάει τί εθνικότητας ήταν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 539
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Πάντως έμενα δεν με χαλασαν ποτέ  οι σχεσεις με ρωσίδες...

ισα - ίσα

παντα περνάω πολυυυυυυυυυυυ καλα............

Είναι αγαπησιάρες οι άτιμες....

By the way, τι έγινε την Παρασκευή? Ητο περιποιητικό το τεμάχιο?
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ΕΛΛΗΝΙΔΑ ήταν και δε δούλευε σε μπουρδέλο...τη γνώρισα μέσω chat... και τη ξεμούνιαζα για κανα μήνα :( :'(..κρίμα που δε κράτησα επαφές...
τα ιδια και εγω
μιλαμε για μεγαλη ξεκολιαρα
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Γεωργιανές :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
σαφώς δεν είναι μουνάρες, αλλά είναι απίστευτα καυλιάρες,
τα δίνουνε ΟΛΑ, καυλώνουνε γρήγορα και δεν ντρέπονται να στο δείξουν
και είναι οι πιο GFE γκόμενες που έχω πάρει!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
Γεωργιανές :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
σαφώς δεν είναι μουνάρες, αλλά είναι απίστευτα καυλιάρες,
τα δίνουνε ΟΛΑ, καυλώνουνε γρήγορα και δεν ντρέπονται να στο δείξουν
και είναι οι πιο GFE γκόμενες που έχω πάρει!!!

εχεις κατι στα υποψιν :think: :think: :think:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
εχεις κατι στα υποψιν :think: :think: :think:
Έχω αναφερθεί αρκετές φορές για Γεωργιανές στα "μασατζίδικα που γαμάς",
βέβαια τώρα δεν ξέρω που βρίσκονται γιατί έχω να πάω αρκετό καιρό,
πάντος στη Στουρνάρη 63 κατά 99% θα βρεις την Μάγια και την Ελένη,
ίσως και την Άννα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
Έχω αναφερθεί αρκετές φορές για Γεωργιανές στα "μασατζίδικα που γαμάς",
βέβαια τώρα δεν ξέρω που βρίσκονται γιατί έχω να πάω αρκετό καιρό,
πάντος στη Στουρνάρη 63 κατά 99% θα βρεις την Μάγια και την Ελένη,
ίσως και την Άννα.
:thumbsup: :smitten:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
Ρουμάνα με σουπερ βυζάρες αλλά ήταν κατ'οίκον. Αγνοήται η τύχη της απο τότε. Αναψε φωτιές και εξαφανίστηκε.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ηταν στη βιεννη και αυστρακια...amateur, 18 χρονων,πολυ τελιο σωμα,βυζαρες,πανεμορφι,ολα τα λεφτα και εννοω ΟΛΑ...αξεχαστη ντανιελα,αν ξαναπαω θα κανω τα παντα να την ξαναβρω......αχ
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
H καλυτερη πουτανα.Να μιλησω για την Bianca την γνωρισα στο sadiago της χιλης μελαχροινη βυζι τριαρι φυσικο το σωμα της αλλα τσοντα butman περα απο το οτι στο κρεβατι ηταν 10αρι με βοηθησε και στην διαμονη  και της χρωσταω ακομη και την ζωη μου να σαι παντα καλα ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ Bianca
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Η πιο καλή στο γαμίσι απο θέμα συμπριφοράς ήταν μια Ρωσιδούλα 19 χρόνων που τη λέγανε Κατερίνα. Ένας ξανθός άγγελος, υπέροχο σώμα και πρόσωπο που δεν έκανε sex αλλά έρωτα. Το κορυφαίο gfe. Το πιο τερλό ΓΑΜΙΣΙ όμως με κεφαλαία όλα τα γράμματα το έκανε μια Καζακστανή μουνάρα, πιτσιρίκα και αυτή, με το όνομα Maya. Την είχα πάρει αρκετές φορές και η τύπισα παίδες έκανε τα πάντα, με το ανάλογο αντίτιμο, αλλά όταν λέμε τα πάντα ενοούμε τα πάντα. Το top της η πίπα. Πίπα από τις λίγες. Ήταν σαν να το γούσταρε. Πίπα που να νιώθεις ότι σου ρουγάει το μεδούλι πραγματικά. Αφού ήταν τόσο έτονη η καύλα που έφτανα στο σημείο να την σταματάω γιατί με έπιαναν κράμπες στο στομάχι και πάντα τα κατάπινε, αυτό είναι κάτι που με φτιάχνει πολύ.
Ποια χρονιά επαιζες μπαλα με αυτην(για την κατερινα αναφερομαι)?
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ὅπως καὶ ἡ Ἑλληνικὴ ἀνωτέρα καὶ ἀνωτάτη ἐκπαίδευσις, ὁ ἱστότοπος μας πάσχει ἐξ ὑπερβολικῆς προσκολλήσεως εἰς τὴν θεωρίαν καὶ ἐξ ὀλιγίστης ἐμφάσεως εἰς τὴν πρακτικήν.
κοινως το γαμησαμε στην αναλυση το θεμα,αλλα δεν κανουμε τιποτα λες στην πραξη; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Δυσκολη ερωτηση,μου εχουν μεινει πολλες στο μυαλο. Μια απο αυτες παντως, ηταν Σουριναμολλανδεζα,σε men's club στο Αμστερνταμ οπως ήταν παλιά, με γκίλντες, οχι ευρω. Θυμάμαι οτι πλήρωσα περιπου 150 γκιλντες μαζι με τα ποτα ( 50 με 60 ειχε στα ρεντ λάιτς ). Εμφανισιακα ηταν σαν να εχεις πάρει μια Ολλανδεζα με Βυζαρες και ψηλα ποδια,σωματοτυπος  Μπειγοτς να την εχεις μαυρισει δυο τρεις τονους στο σολαριουμ και να της εχεις βαλει κεφαλι ταιλανδέζας. Και για έναν 19αρη- βια 20 όπως ήμουν εγώ τότε, με μονη εμπειρία σε πουτάνες αυτές στη Φυλής ( πριν την κάθοδο των Σλάβων ), οι υπηρεσιες της ηταν ( και οπως το σκεφτομαι ακομα ειναι για τα δεδομενα της Ελλαδας) εξωπραγματικες. Ας πουμε μόνο, οτι ενω τη διάλεξα κάτω στο μπάρ, μια αλλη κοπελα ανέλαβε να με πάει στο δωμάτιο .Μου εβαλε καποτα και αρχισε να μου παίρνει πιπα για να μου τον σηκωσει. Εγω σκέφτηκα πως εγινε κάποιο λάθος στη συνεννοηση.Αλλα 19χρονος οπως ημουν και θελοντας πάνω απόλα να γαμησω σκέφτηκα: " δε γαμιέται, καλη ειναι και αυτη ". Ξαφνικα, η δευτερη κοπελα σηκωθηκε να φυγει, ενω εγω εμεινα καυλωμενος και απορημένος στο κρεβατι. Και τότε ανοιξε η οροφη απο πάνω μου και η Σουριναμεζα πανω σε μια ας το πουμε "κουνια" που κατέβηκε προσγειωθηκε απαλα στον πουτσο μου  :rockon: :rockon: :rockon:. Οποιος συναγωνιστης έτυχε να βρεθει στο Αμστερνταμ 91 με 95 περιπου μπορει να ειχε ανάλογη εμπειρια. Τετοια σκηνικα ηταν πολυ της μοδας τοτε.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ρουμάνα μαυροτσούκαλο! Πιο πρόστυχο γαμήσι δεν είχα κάνει ποτέ! Εψαξα πολύ να την ξαναβρώ αλλά δεν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom