Νέα

Η καλύτερη πουτάνα που έχετε πάει τί εθνικότητας ήταν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 539
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Εκτιμώ ότι δεν έχει αξία η εθνικότητα της μίας και καλύτερης γιατί θα είναι πολύ υποκειμενικό και τυχαίο.
Συμφωνώ.

Γενικά, πιστεύω ότι οι ρωσίδες είναι η καλύτερες... και όσο από πιο ανατολικά τόσο καλύτερα.
Οι ρωσίδες έχουν (στο μέσο όρο και συγκριτικά με τις άλλες εθνικότητες) εξαιρετική εμφάνιση, αλλά έχουν συνήθως και εξαιρετική συμπεριφορά και ζεστασιά... συχνά τα δίνουν όλα για την ικανοποίηση του άνδρα...
Καλύτερες σύμφωνα με τη γνώμη μου, από όσες εθνικότητες έχω πάει αρκετές φορές για να έχω άποψη, ειναι κατά σειρά: Λατίνες, Ρουμάνες, Ουκρανίδες, Τσέχες, Ρωσίδες, Βουλγάρες, Ελληνίδες, Αλβανίδες.

 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Από τάνες το καλύτερο  :knockinb: το έχω κάνει με μία Σέρβα, στην οποία είχα γίνει τακτικός πελάτης.

Απο κανονικές γκόμενες είχε τύχει να μου κάτσει Ισραηλίτισα σε διακοπές και ήταν το κάτι άλλο. Μία Εβραια έχω πάρει στη ζωή μου και μου έμεινε αξέχαστη.

Χειρότερη ήταν μία Ρουμανοελληνίδα (έτσι δήλωνε και καλά καταγωγή από...Καλαμάτα) από γραφείο. Δεν θυμάμαι όνομα, αν και γενικά από τις Ρουμάνες έχω καταλάβει πως πρέπει να τα περιμένεις όλα. Υπάρχουν αυτές που σε απογειώνουν, υπάρχουν και κάποιες άλλες που λες: "Καλύτερα θα περνούσα... μόνος μου  :bigdick: "
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Από τάνες το καλύτερο  :knockinb: το έχω κάνει με μία Σέρβα, στην οποία είχα γίνει τακτικός πελάτης.

Απο κανονικές γκόμενες είχε τύχει να μου κάτσει Ισραηλίτισα σε διακοπές και ήταν το κάτι άλλο. Μία Εβραια έχω πάρει στη ζωή μου και μου έμεινε αξέχαστη.
τυπε μου οι σερβες,κροατισσες,μαυροβουνιες,βοσνιες  κανουν απτα καλυτερα γαμησια
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
τυπε μου οι σερβες,κροατισσες,μαυροβουνιες,βοσνιες  κανουν απτα καλυτερα γαμησια

Αν και δεν εχω παρει πολλες τάνες από τα κράτη της πρώην Γιουγκοσλαβίας θα συμφωνήσω μαζί σου. Η συγκεκριμένη που αναφέρω μου το έδωσε και κατάλαβα.
Το κακό είναι πως έχουμε πήξει στην Ελλάδα από τις τάνες Ρουμάνες και Ρωσίδες και δεν μπορώ να βρω γραφείο που να φέρνει κοπέλες από την πρώην Γιουγκοσλαβία.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αν και δεν εχω παρει πολλες τάνες από τα κράτη της πρώην Γιουγκοσλαβίας θα συμφωνήσω μαζί σου. Η συγκεκριμένη που αναφέρω μου το έδωσε και κατάλαβα.
Το κακό είναι πως έχουμε πήξει στην Ελλάδα από τις τάνες Ρουμάνες και Ρωσίδες και δεν μπορώ να βρω γραφείο που να φέρνει κοπέλες από την πρώην Γιουγκοσλαβία.
και βουλγαρες
ε.ε βλεπεις
:2funny:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
ΕΛΛΗΝΙΔΑ ήταν και δε δούλευε σε μπουρδέλο...τη γνώρισα μέσω chat... και τη ξεμούνιαζα για κανα μήνα :( :'(..κρίμα που δε κράτησα επαφές...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
1. Ρωσσιδα
2. Βουλγαρα
3. Τσεχα
4. Ολλανδεζα
5. Ελληνιδα

Με αυτη τη σειρα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Αν και δε μου αρέσουν γενικώς... αλλά ρουμάνα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Ειπαμε ρε τυπε το ξεφτυλισες!!!!! :huh: :grin:

καλο το ντενιζακι,αλλά μεγαλωσε και εκοψε και τα καλα εξτρα του παρελθοντος!!!Νομιζω οτι ξερεις ποια ηταν η καλυτερη μου,την εχεις δει  :tits2: .

1 τσεχα λοιπον
2 Βουλγαρα
3 ρουμανα και
4 πολλες ρωσσιδες...
 

tazmania81

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
μια μαροκινη πριν χρονια στο παρισι
μιλαμε για τρελο αλογο :knockinb:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ΤΣΕΧΑ με τα ολα της

και μου εκανε εντυπωση οτι με κρατησε στο δωματιο μιση ωρα και δεν με αφηνε να τελειωσω (μολις καταλαβαινε οτι τελειωνω τραβιοταν και μου αρχιζε αλλα)

ενω επεσε και τρελο φιλι.......



3 φορες την πετυχα και μετα την εχασα .... εφυγε μου ειπε η τσατσα.....

ας ειναι τουλαχιστον καλα οπου ειναι....

3 χρονια τωρα που εφυγε και η αναμνηση της παραμενει και θα παραμεινει για παντα


ουτε κοπελα μου να ηταν (μηπως ειχα και ποτε ?)
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Η πιο καλή στο γαμίσι απο θέμα συμπριφοράς ήταν μια Ρωσιδούλα 19 χρόνων που τη λέγανε Κατερίνα. Ένας ξανθός άγγελος, υπέροχο σώμα και πρόσωπο που δεν έκανε sex αλλά έρωτα. Το κορυφαίο gfe. Το πιο τερλό ΓΑΜΙΣΙ όμως με κεφαλαία όλα τα γράμματα το έκανε μια Καζακστανή μουνάρα, πιτσιρίκα και αυτή, με το όνομα Maya. Την είχα πάρει αρκετές φορές και η τύπισα παίδες έκανε τα πάντα, με το ανάλογο αντίτιμο, αλλά όταν λέμε τα πάντα ενοούμε τα πάντα. Το top της η πίπα. Πίπα από τις λίγες. Ήταν σαν να το γούσταρε. Πίπα που να νιώθεις ότι σου ρουγάει το μεδούλι πραγματικά. Αφού ήταν τόσο έτονη η καύλα που έφτανα στο σημείο να την σταματάω γιατί με έπιαναν κράμπες στο στομάχι και πάντα τα κατάπινε, αυτό είναι κάτι που με φτιάχνει πολύ.
 

Επισκέπτης
Ὅπως καὶ ἡ Ἑλληνικὴ ἀνωτέρα καὶ ἀνωτάτη ἐκπαίδευσις, ὁ ἱστότοπος μας πάσχει ἐξ ὑπερβολικῆς προσκολλήσεως εἰς τὴν θεωρίαν καὶ ἐξ ὀλιγίστης ἐμφάσεως εἰς τὴν πρακτικήν.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ρωσσιδα!!!!!!!Τελος!!!
Και οχι μονο μια αλλα αρκετες!

Αμεσως μετα οι Τσεχες!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
ρωσιδες.............. μακραν καλητερες.
και αν θελης τις πιανης και γκομενες.............. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλυτερα να μη θελεις!!! :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16

μπορει ενα καλο γαμησι που να το θυμομαστε να εχει γινει με οποαδηποτε εθνικοτητα,ομως αυτο δεν λεει τπτ στατιστικα.
λογω του οτι το θεμα ειναι συμπεριφορας-επικοινωνιας-επαγγελματισμου,και μετα μακροχρονη μελετη,νομιζω οτι η κουλτουρα καθε λαου παιζει σημαντικο ρολο.
κατα μεγαλο ποσοστο λοιπον σημειωνω τις Λατινες και μετα ρωσιδες-ουκρανες-μολδαβεζες-τσεχες-ουγκαρεζες.
στον πατο ειναι οι αλβανιδες-ρουμανες-βουλγαρες διοτι σαν τις ελληνιδες εχουν στο μυαλο τους αρνητικη ιδεα και για σενα, αν και θελουν τα λεφτα σου, και για τον εαυτο τους που ειναι πουτανες και δεν εγιναν πρηγκιπεσες.
εξαιρεσεις παντα θα τυχαινουν και ετσι θα δοκιμαζουμε παντα και θα μετανοιωνουμε μετα!!!

οσοι ζησαν τα πρωτα χρονια της καταρευσης της ΕΕΣΔ θα θυμουντε τις ρωσοουκρανες που πρωτες διδαξαν την ανθρωπινη πουτανια που εμεις εδω δεν ειχαμε ουτε κατα φαντασιαν πλησιασει!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom