Νέα

Η γνώμη των strippers για μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ τις κοπέλλες των στριπ. Τώρα. Φίλε Ροπαλοφόρε πρέπει να είσαι ένας ιδιαίτερα ευτυχισμένος (και προικισμένος) άνθρωπος αφού τις κάνεις τρίβωντας το μουνάκι τους να καρακαβλώνουν. Εμένα δεν μου έχει συμβεί αυτό σε στριπ.

Φιλε studian, δεν μπορει πλακα θα μας κανεις τωρα...

Δεν υπαρχει στριπτηζου που να την μπαλαμουτιασω και να μην ειναι το μουνακι της υγρο..Πιστεψε με..Δεν σου λεω μαλακιες..

Τελευταιο quote απο στριπτηζου εχθες το βραδυ.." Σε παρακαλω οχι το δακτυλο μεσα...μπορει να μην ειναι καθαρο.." και ετρχαν τα ζουμια της σε ολη μου την παλαμη...

Τεσπα, παμε ολοι δυνατα φιλοι μου να βγαλουμε τα σωψυχα μας...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Το θρεντ φυσικά ήταν για άλλο πράγμα. Για μη στριπερς και πουτάνες, ή και τέτοιες στον ελεύθερο χρόνο τους. αλλά η διαφωνία σου ποιά είναι ακριβώς; Πιστεύεις ότι αυτές οι γυναίκες μόνο το σεξ έχουν στο μυαλό τους νυχθημερόν;

Να την καρακαβλώσω; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ζαμαί των ζαμών. Κοροιδευόμαστε τώρα;  ;) ;) ;)

Όχι δεν σκέφτονται το σέξ, το ζούν στην δουλειά τους. Και αντιδρούν θετικά πολλές. Καλά περνάνε, άντρες, λεφτά, καψούρια, ποτά...Θεές. Το πρωϊ η μαγεία σβήνει.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Παρακαλώ διευκρινείστε την έννοια του ρήματος ΚΑΡΑΚΑΒΛΩΝΩ. Προφανώς δεν εννοείτε την φυσική λίπανση του κόλπου όταν αυτός δέχεται επεξεργασία, αλλά την όλη ψυχοσωματική εμπειρία πριν την σεξουαλική πράξη και τον τυχόν οργασμό. Αν εννοείτε το πρώτο, ναι μου έχει συμβεί. Το δεύτερο σε στριπ ποτέ. Εκτός αν συνέβη κάποτε και δεν το κατάλαβα ή δεν το θυμάμαι.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Γουστάρουν οι στρίπερς και οι πουτάνες? Για ρωτήστε τες  οι κόρες τους (όσες έχουν κόρη) θα ήθελαν να κάνουν αυτή τη δουλειά? Πλάκα κάνουμε τωρα...  Τις προάλλες όπως έγραψα στο σάιτ πηγα στη Λέλας Καραγιάννη στη Γιούλη. Σας είπα τί κοπλιμέντα άκουσα. Αν ήταν αλήθεια αυτά που μου έλεγε,γιατί δεν μου κάνει ενα σκόντο στην τιμή? Αφου και αυτη υγραινόταν...
Μην κοροϊδευόμαστε... Τη δουλειά τους κάνουν.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Οι τάνες είναι στρέιτ άτομα στην ξήγα τους σε σχέση με τις στρίπερς. Μην τις βάζεις μαζί.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Παρακαλώ διευκρινείστε την έννοια του ρήματος ΚΑΡΑΚΑΒΛΩΝΩ. Προφανώς δεν εννοείτε την φυσική λίπανση του κόλπου όταν αυτός δέχεται επεξεργασία, αλλά την όλη ψυχοσωματική εμπειρία πριν την σεξουαλική πράξη και τον τυχόν οργασμό. Αν εννοείτε το πρώτο, ναι μου έχει συμβεί. Το δεύτερο σε στριπ ποτέ. Εκτός αν συνέβη κάποτε και δεν το κατάλαβα ή δεν το θυμάμαι.

Έχουν έρθει σε οργασμό πάνω σε χορούς αρκετές.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Όχι δεν σκέφτονται το σέξ, το ζούν στην δουλειά τους. Και αντιδρούν θετικά πολλές. Καλά περνάνε, άντρες, λεφτά, καψούρια, ποτά...Θεές. Το πρωϊ η μαγεία σβήνει.

Παρέχουν μιαν υπηρεσία. Την διάχυση της σεξουαλικότητας στον χώρο και την ψευδαίσθηση ότι όλα είναι δυνατά έναντι τιμήματος. Όμως το μενού είναι συγκεκριμένο. Το πρωί η μαγεία σβήνει και από τις δύο πλευρές. Αυτό το "αντιδρούν θετικά πολλές" δεν το κατάλαβα. Τι εννοείς;

Αν έχουν έρθει σε οργασμό και πάλι respect. Πιθανόν κάπου έχω πρόβλημα εγώ και δεν τα καταφέρνω, ή εννοώ αλλιώς τον οργασμό.
 

Επισκέπτης
Studian ας τα σάπια ότι δεν σου έχει συμβεί. Καρακλάσικ κατάσταση να υγραίνονται! Μέχρι απέναντι μυρίζουν μερικές. Πές ρε Lampros.

καλα οντως υγραινονται....ειτε αυθυποβαλλονται μερικες φορες σε εξαιρετικες περιπτωσεις είτε πραγματικα καυλωνουνε......παιζει ομως ρολο και ο ανδρας......με εμενα ολες καυλωνουνε ας πουμε σχεδον ολες..........στα "γωνιακα μαγαζια εννοω" και οχι τοσο στα gold-lido που και εκει μου εχει συμβει......αλλα ο ροπαλοφορος(διορθωσε με αν κανω λαθος) εννοει οτι οι στριπερ γενικοτερα πλην ΕΣΣΔ.......(ουκρανια:οι μεγαλυτερες καριολες)....κλπ την κανουν την δουλεια με επαγγελματισμο και αν γινει καποια φαση με πελατη(να τον αγαπησουν κλπ πραγματικα και να θελουν να τον παντρευτουν...να κανουν παιδια κλπ..) θα το κανουν μεν δυσκολα αλλα αν το κανουν θα το κανουν με οποιοδηποτε τιμημα ενω οι δικες μας ΕΣΣΔιανες κοπελες 1)ειτε το παιζουν ερωτα για να τυλιξουν κανα χαιβανι......2)ειτε γουσταρουν αλλα δεν θελουν να χασουν και το χρημα που ρεει..........3)ειτε το ριχνουν στην κοκα και στο αλκοολ για να ξεχνιουνται........και τα 3 δηλαδη δειχνουν το ποιον τους......και το πως καταληγουν οι περισσοτερες........δειτε για παραδειγμα απο τα στριπ της αθηνας ποιες εχουν παντρευτει ελληνα και εχουν κανει και παιδια(οπου ειναι η απολυτη δεσμευση?) αν δεν κανω λαθος μολδαβες , βουλγαρες κλπ.....εδω ολοκληρη ΛΑΡΙΣΣΑ και δεν εχει βρει εναν λεφτα να του τα φαει!!!!!!!!!και καθεται στα κωλομπαρα να πινει ποτακια..........η μεγαλυτερη αποδειξη.......ενω η Τ...Υ εδειξε το πΟΙΟν της!!!!!!!!!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ναι έτσι πάει, θέατρο σεξουαλικότητας κλπ, αλλά στην πορεία, πούτσα πούτσα, δάχτυλο στο δάχτυλο αμολάνε. Θα δείς θα πούνε εμπειρίες και άλλοι.
 

Επισκέπτης
Παρακαλώ διευκρινείστε την έννοια του ρήματος ΚΑΡΑΚΑΒΛΩΝΩ. Προφανώς δεν εννοείτε την φυσική λίπανση του κόλπου όταν αυτός δέχεται επεξεργασία, αλλά την όλη ψυχοσωματική εμπειρία πριν την σεξουαλική πράξη και τον τυχόν οργασμό. Αν εννοείτε το πρώτο, ναι μου έχει συμβεί. Το δεύτερο σε στριπ ποτέ. Εκτός αν συνέβη κάποτε και δεν το κατάλαβα ή δεν το θυμάμαι.

Εμενα μου εχει συμβει απειρες φορες τα τελευταια 10 ΧΡΟΝΙΑ
Απο που να ξεκινησω και που να σταματησω........μαρινα,κατριν,ναντια,τανια,μπελλα,λιζα,βερονικα,
 

Επισκέπτης
Εμενα μου εχει συμβει απειρες φορες τα τελευταια 10 ΧΡΟΝΙΑ
Απο που να ξεκινησω και που να σταματησω........μαρινα,κατριν,ναντια,τανια,μπελλα,λιζα,βερονικα,

μην ξεχασω και τις ντανιελα,πατριτσια,χριστινα1,χριστινα2,μια  που σκοτωθηκε πριν πολλα χρονια σε τροχαιο στη μεση της συγγρου περιπου(δεν θυμαμαι το ονομα) κλπ..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ένωση Σοσιαλιστικών Σοβιετικών Δημοκρατιών = 4 λέξεις 4 ψέματα είναι κουβέντα του Καστοριάδη. Για το μούσι που πουλάγανε ότι ήταν σοσιαλιστές ενώ ήταν χούντα. Αλλά κολλάει και σε αυτό που σκέφτηκες Λάμπρος ότι δεν είναι βασικά Ρωσίδες οι πιο πολλές. Και ναι το ποιόν αυτών στα μαγαζιά είναι για τα μπάζα. ʼν ήταν άντρες θα ήτανε απατεώνες.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Να ρωτήσω κάτι σχετικό/άσχετο; Για να φχαριστηθείτε εσείς πρέπει να καβλώσει πραγματικά και η στρίπερ; Και τι σας νοιάζει το ποιόν των παρόχων υπηρεσιών; Κολλεγιά θα κάνετε;
 

Επισκέπτης
Έχουν έρθει σε οργασμό πάνω σε χορούς αρκετές.

+ 1

Τωρα αμα σας πω οτι μου ετυχε προσφατα μια στριπτηζου να τελειωσει 2 φορες θα με πιστεψετε ?

Και ομως φιλοι μου ειναι αληθεια. Μετα δεν ειχε δυναμη να σηκωθει απο το καναπε. Και εμενα το χερι μου ειχε παθει κατι σαν ψιλογραμπα..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Να ρωτήσω κάτι σχετικό/άσχετο; Για να φχαριστηθείτε εσείς πρέπει να καβλώσει πραγματικά και η στρίπερ; Και τι σας νοιάζει το ποιόν των παρόχων υπηρεσιών; Κολλεγιά θα κάνετε;

Στα παπάρια μας βασικά αν καβλώνουν ή όχι αφου κάνουν επάγγελμα. Απλώς  μερικές φορές κάθεται καλά ερωτικά η φάση και ζούμε την στιγμή.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Στα παπάρια μας βασικά αν καβλώνουν ή όχι αφου κάνουν επάγγελμα. Απλώς  μερικές φορές κάθεται καλά ερωτικά η φάση και ζούμε την στιγμή.

Ερωτικά; define please.

Αν προσποιείται την ζεις εξίσου καλά τη στιγμή ή χάνεις κάτι;
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ερωτικά απλά. Έξαψη, επαφή. Σωματικά - αισθησιακά. Δεν χρειάζεται παραπάνω σκέψη για εκεί. Γυναίκα - άντρας ερεθισμένοι. ΟΥΓΚ.

Μην δίνεις βάση σε αυτές ποιο βαθιά φίλε Studian. Ότι φάνε ότι πιούνε και ότι αρπάξει ο κώλος τους είναι. Φτιάχνονται, φτιαχτήκανε, χαλάσανε, χαλαστήκανε. Την άλλη μέρα άλλη ζωή. Γιαυτό σκαλώσανε στο αρπαχτό χαρτί μόνο. Το θράσος και το χύμα πρωσοποποιημένο.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ΟΚ. Κατάλαβα!  :) :) Όπως προείπα! Ευτυχισμένοι (και προικισμένοι) άνθρωποι!
 

melenios

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για πρωτη φορά όσο καιρό βρίσκομαι εδώ μέσα θα κάνώ μια επισήμανση.Κυρίως γιατί αισθάνθηκα ενοχλημένος για αυτό το αμφιβόλου ποιότητος αρθρο και κατά δεύτερον επειδή καποιοι περιεργως και απροβλημάτιστα συμφώνησαν.Αν δεν κάνω λάθος αυτά τα ισχυρίζεται κάποια Ρωσίδα καμπαρετζού.Δεν μας λέει όμως με ποιούς μας συγκρίνει εμάς τους ¨Ελληνες μήπως με τούς ευγενέστατους αριστοκρατικούς γεναιώδορους Ρώσους ? Αλβαανούς? Γεωργιανούς? Λιθουανους? Λετονούς? Λευκορώσους?Ουκρανούς? ρωσοπόντιους?βουλγαρους?Ρουμάνους? μολδαβούς? Η μήπως με  Γερμανους Ολλανδους Σουηδους Φινλανδους Αγγλους Αμερικανους??  Ντροπή ρε παιδια να λέει ότι θέλει η κάθε πατσαβούρα ξεκώλα για την φάρα μας και να μην αντιδρούμε. και το χειρότερο ? να συμφωνούμε κιόλας.Σας πληροφορω οτι το πιο soft night clubbing σε όλο τον κόσμο γίνεται εδώ στη Ελλάδα μας. Και αυτό γιατί είμαστε από τούς πιο πολιτισμένουσ λαούς παγκοσμίως.Προσέξτε χωρις ιδιαίτερη αστυνόμευση ε? Μωρή σαβούρα αφού οι έλληνες έχουν όλα τα κακά του κόσμου γιατί δεν πας πίσω εκεί που σε μοσχοαναθρεψαν? Εμείς λέμε γλυκόλογα σε όλες τις γυναίκες ας είναι και πουτάνες. Εμείς έχουμε μάθει να αγαπάμε είμαστε λαός ερωτικός. Τι να κάνοθμε¨? Να βγαίνουμε όπως κάνετε στις φάρες σας και να μαχαιρωνόμαστε , να ξεκοιλιαζόμαστε μεταξύ μας ? να ξερνάμε πάνω σας? να χεζόμαστε στο μεθύση όπως μόνο εσείς ξέρετε να κάνετε καλά ?????
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Αμερικάνα στρίπερ μου είχε πεί παλιά ότι είμαστε οι καλύτεροι πελάτες. Και ήταν Καλιφορνέζα και είχε γυρίσει τον κόσμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom