Νέα

Η γνώμη των strippers για μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Πάνω απ όλα είναι πρέζα και γαλήνη.
Είναι όμως και Τέχνη. Εϊναι παρατήρηση και αίσθηση της ομορφιάς. Παρατηρώ τις λεπτομέρειες, όπως σε ένα γλυπτό ή έναν πίνακα.
Είναι πρέζα με την Τέχνη!
και γαλήνη.
Δεν βαράνε τα τηλέφωνα, δεν ακούς γκρίνια, δεν παρακαλάς , πας ότι ώρα θέλεις και φεύγεις ότι ώρα θέλεις, και το κυριότερο....  μπορείς να αγγίξεις όσα κορμιά θέλεις την ίδια βραδιά.
Ναι είμαι εθισμένος και γουστάρω!!
Χαιδεύω τη βελούδινη επιδερμίδα μιας θεικής ύπαρξης ,  και λίγο μετά θέλω να αγγίξω μια άλλη, που θα έχει διαφορετικά μπούτια και διαφορετικά βυζιά από την προηγούμενη....  είναι πρέζα.
Το τέλειο είναι να δοκιμάσω 3 ή το πολύ 4 μέσα στη βραδιά (με παραπάνω , χάνεται λίγο η μπάλα ξεχνάω σημαντικές λεπτομέρειες) με λιγότερες όμως, με μόνο 2, νιώθω ότι κάτι λείπει. Με μια  μόνο για όλη τη βραδιά, νιώθω ότι η βραδιά ήταν πίκρα και σκέτη αποτυχία.
Είναι πρέζα σαν τη μουσική, αν ακούω μόνο Zeppelin σε καμμια ώρα θα βαρεθώ, αν βάλω όμως  και Jethrotull, και λίγο doors και μετά το γυρίσω σε U2 και Sting, είμαι πλήρης!



Το χειρότερο από όλα ξέρεις πιο είναι φίλε μου..ότι πληρώνουμε χωρίς να γαμαμε..ωραίο το γκαβλαντισμα ωραίο το τρίψιμο ωραίο το χαμουρεμα αλλά όταν φεύγεις από κει είσαι καυλωμενος φουλ κ σου χουν φύγει κάποια λεφτά..στο πριβε άντε να σου παίξουν μια μαλακια στη πολύ καλύτερη μια πίπα..σπάνιο φαινόμενο..τώρα για να τις γαμησεις πρέπει να σου φυγουν αρκετά το ποσό δεν ξέρω..πάντως δεν είμαι διατεθειμένος να χαλάσω μια περιουσία για να γαμησω μια στρίπερ που με 50€ γαμαω σε στούντιο την αντίστοιχη γυναίκα.. :heavymetalbig:
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Πάνω απ όλα είναι πρέζα και γαλήνη.
Είναι όμως και Τέχνη. Εϊναι παρατήρηση και αίσθηση της ομορφιάς. Παρατηρώ τις λεπτομέρειες, όπως σε ένα γλυπτό ή έναν πίνακα.
Είναι πρέζα με την Τέχνη!
και γαλήνη.
Δεν βαράνε τα τηλέφωνα, δεν ακούς γκρίνια, δεν παρακαλάς , πας ότι ώρα θέλεις και φεύγεις ότι ώρα θέλεις, και το κυριότερο....  μπορείς να αγγίξεις όσα κορμιά θέλεις την ίδια βραδιά.
Ναι είμαι εθισμένος και γουστάρω!!
Χαιδεύω τη βελούδινη επιδερμίδα μιας θεικής ύπαρξης ,  και λίγο μετά θέλω να αγγίξω μια άλλη, που θα έχει διαφορετικά μπούτια και διαφορετικά βυζιά από την προηγούμενη....  είναι πρέζα.
Το τέλειο είναι να δοκιμάσω 3 ή το πολύ 4 μέσα στη βραδιά (με παραπάνω , χάνεται λίγο η μπάλα ξεχνάω σημαντικές λεπτομέρειες) με λιγότερες όμως, με μόνο 2, νιώθω ότι κάτι λείπει. Με μια  μόνο για όλη τη βραδιά, νιώθω ότι η βραδιά ήταν πίκρα και σκέτη αποτυχία.
Είναι πρέζα σαν τη μουσική, αν ακούω μόνο Zeppelin σε καμμια ώρα θα βαρεθώ, αν βάλω όμως  και Jethrotull, και λίγο doors και μετά το γυρίσω σε U2 και Sting, είμαι πλήρης!

Άμα ανοίξω ποτέ το δικό μου στριπ θα το βάλω για μότο της επιχείρησης  :headbaning2:  :kneel:
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Το χειρότερο από όλα ξέρεις πιο είναι φίλε μου..ότι πληρώνουμε χωρίς να γαμαμε..ωραίο το γκαβλαντισμα ωραίο το τρίψιμο ωραίο το χαμουρεμα αλλά όταν φεύγεις από κει είσαι καυλωμενος φουλ κ σου χουν φύγει κάποια λεφτά..στο πριβε άντε να σου παίξουν μια μαλακια στη πολύ καλύτερη μια πίπα..σπάνιο φαινόμενο..τώρα για να τις γαμησεις πρέπει να σου φυγουν αρκετά το ποσό δεν ξέρω..πάντως δεν είμαι διατεθειμένος να χαλάσω μια περιουσία για να γαμησω μια στρίπερ που με 50€ γαμαω σε στούντιο την αντίστοιχη γυναίκα.. :heavymetalbig:

Εξαρτάται σε ποια μεριά ανήκεις, εγώ πχ πάω για την καυλάντα, μου αρέσει να τις πειράζω και να κάνουμε χαβαλέ. Αρκετές φορές από μόνες τους έχουν προτείνει να γνωριστούμε καλύτερα εκτός κλαμπ και μπορώ να σου πω ότι πολλές που μέσα στον χώρο φερόντουσαν σαν οι μεγαλύτερες καριόλες, εκτός ήταν και γαμώ τα παιδιά. Τα λεφτά τώρα είναι λεφτά, δεν γλιτώνεις, είτε σε στούντιο πας, είτε ανακαλύψεις κάποια που τιμάει το πριβέ, είτε κάνεις μπόλικες επισκέψεις και καυλάντισμα για να σε συμπαθήσει και να θέλει να βγει μαζί σου και μετέπειτα να γίνετε fuck buddies, είτε την πέσεις σε κάποια εκτός χώρο, έξω σε κάποιο μπαρ, θα πρέπει να χαλάσεις μαρούλι. Έτσι λειτουργεί ο καπιταλισμός!!  :walkingpenis:
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Εξαρτάται σε ποια μεριά ανήκεις, εγώ πχ πάω για την καυλάντα, μου αρέσει να τις πειράζω και να κάνουμε χαβαλέ. Αρκετές φορές από μόνες τους έχουν προτείνει να γνωριστούμε καλύτερα εκτός κλαμπ και μπορώ να σου πω ότι πολλές που μέσα στον χώρο φερόντουσαν σαν οι μεγαλύτερες καριόλες, εκτός ήταν και γαμώ τα παιδιά. Τα λεφτά τώρα είναι λεφτά, δεν γλιτώνεις, είτε σε στούντιο πας, είτε ανακαλύψεις κάποια που τιμάει το πριβέ, είτε κάνεις μπόλικες επισκέψεις και καυλάντισμα για να σε συμπαθήσει και να θέλει να βγει μαζί σου και μετέπειτα να γίνετε fuck buddies, είτε την πέσεις σε κάποια εκτός χώρο, έξω σε κάποιο μπαρ, θα πρέπει να χαλάσεις μαρούλι. Έτσι λειτουργεί ο καπιταλισμός!!  :walkingpenis:


Φταίμε κ εμείς που τις έχουμε μάθει ετσι
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Οι στρίπερς έτσι ήταν πάντοτε, δεν τις έμαθε κανείς, η δουλειά τους άλλωστε αυτή είναι, να πληρώνονται για να σου προσφέρουν μια φαντασίωση, όχι για να σου κατεβάσουν το παντελόνι από τον πρώτο χορό. Η δε πονηριά που υπάρχει ανάμεσά τους δεν είναι προνόμιο των στριπερς, υπάρχει παντού. Ακόμα και ο γιατρός μπορεί να κοιτάξει να σε κοροιδέψει. Μην έχετε την προκατάληψη ότι όλες είναι καριόλες, κάποιες είναι, κάποιες το παίζουν από ανασφάλεια, κάποιες είναι και γαμώ τα παιδιά. Αν είσαι εντάξει αυτές που είναι εντάξει θα έρθουν σε εσένα. Αν είσαι όπως ο καθένας που πάει εκεί και περιμένει στο τσάμπα να τις γαμήσει, ε το πιθανότερο είναι να σου φερθούν σα να σαι κορόιδο.

Για τις "κοινές θνητές", φταίνε τα σοσιαλ μιντια και ο κάθε βλακακος που τις περνάει για θεότητες και τις κάνει να το πιστεύουν. Τις πλησιάζει μετά κανάς νορμάλ και τον θεωρούν εξωγήινο.

Στο τέλος της ημέρας αυτό που μετράει είναι να σαι τυπάς και να τα χεις βρει με τον εαυτό σου. Αν κάποια αξίζει και της κόβει θα σε καταλάβει και θα έρθει από μόνη της κάποια στιγμή.

 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Φίλε μου το χρήμα σε κάνει αχάριστο..δε βλέπεις μπροστά σου..ποιος είναι ο καλός κ ποιος ο κακος..έχω μιλήσει με αρκετές κοπέλες σε στριπ κ ξέρεις τι μου έχουν πει ότι δεν μπορεις να μου βγάλεις από το μυαλό ότι όλοι οι άντρες θέλουν μόνο να μας γαμησουν..θεωρούν ότι τις βλέπουμε σαν κρέας..άμα βρουν κάποιον σωστό νιώθουν ανασφάλεια κ νομίζουν ότι τις κοροϊδεύει..πρέπει να τους κερδίσεις την εμπιστοσύνη είναι γεμάτες φόβο κ ερωτηματικά..θέλει πολύ υπομονή για να κερδίσεις μια τέτοια γυναίκα..
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Εμεις μπορει να τις βλεπουμε σαν κρεας. Αλλα αυτες μας βλεπουν σαν τον
γαιδαρο που θα ακουμπισουν τα προβληματα τους επανω μας,απο οικονομικα μεχρι..
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Μα σαν κρέας τις βλέπουμε, ποιος διαφωνεί; Όλοι με τον έναν ή τον άλλον τρόπο να τις πηδήξουμε κοιτάμε, ή έστω να τις καυλαντίσουμε μέχρι να βαρεθούμε και να πάμε στην επόμενη, θα έκανε κανείς από εμάς σοβαρή σχέση μαζί τους; Θα γινόταν κανείς τους φίλος τους και θα πήγαινε εκεί να χαλάσει λεφτά μόνο για να πουν τα νέα τους; Σίγουρα όχι!!
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

  Εγώ δεν τις βλέπω σαν κρέας.
  Τις βλέπω σαν έργα τέχνης.

Και θα μπορούσα άνετα να έχω φιλαράκι μια στρίπερ,  και άμα ήταν φιλαράκι που να κάναμε και σεξ πότε πότε, ακόμα καλύτερα.

  Ούτε όμως τις βλέπω όλες το ίδιο.
  Δε θα μπορούσε βέβαια να είναι φιλαράκι μου οποιαδήποτε, ούτε τις βλέπω όλες σαν έργα τέχνης.  Ανάλογα την περίπτωση λοιπόν
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Και αν το ζητούμενο είναι η εκσπερμάτιση, είναι σαφώς καλύτερα να πας σε στούντιο, ή αν θέλεις κάτι πιο χύμα και φθηνό σε μπουρδέλο, ή αν θέλεις κάτι πιο ποιοτικό και με καλή χρονική διάρκεια, υπάρχουν και τα σχετικά μασατζίδικα.

Αν το ζητούμενο είναι η διασκέδαση, περισυλλογή εικόνων, χαμούρεμα με πολύ ωραίες γυναίκες και προαιρετικά - αν κάτσει ΄η εκσπερμάτιση, τότε πας σε Στριπ κλαμπ

Για παράδειγμα, εμένα η γκαντεμιά μου είναι ότι  το καλύτερο ''φτιάξιμο'' το εχω συνήθως με την πρώτη στρίπερ που θα κάνω χορό. Ε λοιπόν, υπήρξαν φορές που κρατήθηκα επίτηδες να μην τελειώσω επειδή η ώρα ήταν ακόμα δωδεκάμιση και δεν ήθελα να τελειώσει τόσο γρήγορα για μένα η βραδιά (διευκρινίζω εδώ, είμαι 40 + και γενικά ο οργανισμός, το dna μου τέτοιο, που αν χύσω μια φορά, η δεύτερη θα είναι σκέτη αγγαρεία).
Δεν θέλω λοιπόν να γίνει βαρετή η υπόλοιπη βραδιά.
Όταν τύχει μετά τις μιαμιση δύο, τότε είναι η καλύτερη μου.
Απλά , δεν έχεις πάντα την κατάλληλη εκείνη την ώρα που τη θέλεις, ούτε έχει πάντα ο ίδιος την ίδια διάθεση μετά από τόση ώρα και κάμποσους χορούς. Έρχεται και ο κορεσμός σε εμάς τους λίγο μεγαλύτερους.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Και αν το ζητούμενο είναι η εκσπερμάτιση, είναι σαφώς καλύτερα να πας σε στούντιο, ή αν θέλεις κάτι πιο χύμα και φθηνό σε μπουρδέλο, ή αν θέλεις κάτι πιο ποιοτικό και με καλή χρονική διάρκεια, υπάρχουν και τα σχετικά μασατζίδικα.

Αν το ζητούμενο είναι η διασκέδαση, περισυλλογή εικόνων, χαμούρεμα με πολύ ωραίες γυναίκες και προαιρετικά - αν κάτσει ΄η εκσπερμάτιση, τότε πας σε Στριπ κλαμπ

Για παράδειγμα, εμένα η γκαντεμιά μου είναι ότι  το καλύτερο ''φτιάξιμο'' το εχω συνήθως με την πρώτη στρίπερ που θα κάνω χορό. Ε λοιπόν, υπήρξαν φορές που κρατήθηκα επίτηδες να μην τελειώσω επειδή η ώρα ήταν ακόμα δωδεκάμιση και δεν ήθελα να τελειώσει τόσο γρήγορα για μένα η βραδιά (διευκρινίζω εδώ, είμαι 40 + και γενικά ο οργανισμός, το dna μου τέτοιο, που αν χύσω μια φορά, η δεύτερη θα είναι σκέτη αγγαρεία).
Δεν θέλω λοιπόν να γίνει βαρετή η υπόλοιπη βραδιά.
Όταν τύχει μετά τις μιαμιση δύο, τότε είναι η καλύτερη μου.
Απλά , δεν έχεις πάντα την κατάλληλη εκείνη την ώρα που τη θέλεις, ούτε έχει πάντα ο ίδιος την ίδια διάθεση μετά από τόση ώρα και κάμποσους χορούς. Έρχεται και ο κορεσμός σε εμάς τους λίγο μεγαλύτερους.

Σωστός ο παίχτης..
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
  Εγώ δεν τις βλέπω σαν κρέας.
  Τις βλέπω σαν έργα τέχνης.

Και θα μπορούσα άνετα να έχω φιλαράκι μια στρίπερ,  και άμα ήταν φιλαράκι που να κάναμε και σεξ πότε πότε, ακόμα καλύτερα.

  Ούτε όμως τις βλέπω όλες το ίδιο.
  Δε θα μπορούσε βέβαια να είναι φιλαράκι μου οποιαδήποτε, ούτε τις βλέπω όλες σαν έργα τέχνης.   Ανάλογα την περίπτωση λοιπόν

Το ίδιο μου λες, κολλητάρια και κάπου κάπου να πέφτει γαμησάκι όλοι θα το δεχόμασταν. Σχέση όμως ποιος θα έκανε μαζί τους; Όπου σχέση σημαίνει την δείχνεις σε οικογένεια, φίλους, είστε επίσημα μαζί, ανέχεσαι ότι κάνει στην δουλειά, εμπιστεύεσαι ότι δεν σε κερατώνει με άλλους πελάτες κλπ κλπ. Όλοι όσοι έχουμε αξιοπρέπεια τις σεβόμαστε στον χώρο εργασίας τους,αλλά είμαστε το ίδιο διατεθειμένοι όταν το πράμα προχωρήσει; Όσες κοπέλες αξίζουν από εκεί μέσα θα σε περάσουν από 40 κύματα όπως λέει και ο Χρήστος για να δεχτούν τελικά έστω και να γίνουν φίλες σου και αυτό γιατί πολλές την έχουν πατήσει είτε με πελάτες είτε με προσωπικό του μαγαζιού κάποια στιγμή στην καριέρα τους. Αν μας τύχει τέτοια περίπτωση το πιθανότερο είναι να πάμε στην επόμενη γιατί όπως λες και εσύ εκεί πάμε για τον χαβαλέ και όχι για τους έρωτες, άσχετα αν όλοι οι τίμιοι στριποβιοι έχουμε ερωτευτεί τουλάχιστον μία φορά στην ζωή μας μία στρίπερ  :happy:
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Εμεις μπορει να τις βλεπουμε σαν κρεας. Αλλα αυτες μας βλεπουν σαν τον
γαιδαρο που θα ακουμπισουν τα προβληματα τους επανω μας,απο οικονομικα μεχρι..

Αν δεν προσπαθούν να σε κάνουν να τις λυπηθείς και να τους στάζεις λεφτά, εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να κάτσει μία και να μου πει τον πόνο της. Κάποιες όντως έχουν βιώσει άσχημες καταστάσεις και έχουν βρεθεί εκεί και καλώς ή κακώς οι περισσότεροι ξεχνάμε ότι είναι επίσης άνθρωποι με τις στραβές μέρες τους.



 

Gameas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αν δεν προσπαθούν να σε κάνουν να τις λυπηθείς και να τους στάζεις λεφτά, εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να κάτσει μία και να μου πει τον πόνο της. Κάποιες όντως έχουν βιώσει άσχημες καταστάσεις και έχουν βρεθεί εκεί και καλώς ή κακώς οι περισσότεροι ξεχνάμε ότι είναι επίσης άνθρωποι με τις στραβές μέρες τους.

Εμένα όχι μόνο δεν με πειράζει αλλά και μου αρέσει όταν ορισμένες μου λένε τον "πόνο" τους.
Δεν βγάζει γέλιο όταν προσπαθούν να σε ξεγελάσουν;  :2funny:
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Το ίδιο μου λες, κολλητάρια και κάπου κάπου να πέφτει γαμησάκι όλοι θα το δεχόμασταν. Σχέση όμως ποιος θα έκανε μαζί τους; Όπου σχέση σημαίνει την δείχνεις σε οικογένεια, φίλους, είστε επίσημα μαζί, ανέχεσαι ότι κάνει στην δουλειά, εμπιστεύεσαι ότι δεν σε κερατώνει με άλλους πελάτες κλπ κλπ. Όλοι όσοι έχουμε αξιοπρέπεια τις σεβόμαστε στον χώρο εργασίας τους,αλλά είμαστε το ίδιο διατεθειμένοι όταν το πράμα προχωρήσει; Όσες κοπέλες αξίζουν από εκεί μέσα θα σε περάσουν από 40 κύματα όπως λέει και ο Χρήστος για να δεχτούν τελικά έστω και να γίνουν φίλες σου και αυτό γιατί πολλές την έχουν πατήσει είτε με πελάτες είτε με προσωπικό του μαγαζιού κάποια στιγμή στην καριέρα τους. Αν μας τύχει τέτοια περίπτωση το πιθανότερο είναι να πάμε στην επόμενη γιατί όπως λες και εσύ εκεί πάμε για τον χαβαλέ και όχι για τους έρωτες, άσχετα αν όλοι οι τίμιοι στριποβιοι έχουμε ερωτευτεί τουλάχιστον μία φορά στην ζωή μας μία στρίπερ  :happy:


 Συμφωνώ απόλυτα!
 Και εγώ έχω τσιμπηθεί μια - δυο φορές, ή έχω σκεφτεί για άλλη '' ρε γαμώτο να μουνα φραγκάτος και να χα μια ελεύθερη σχέση με αυτή την τύπισσα'' ,   αλλά για σοβαρή σχέση είναι πραγματικά δύσκολο.

 Η μόνη περίπτωση που θα το έβλεπα πιθανό,  είναι με κάποια που θα ήταν σε ηλικία απόσυρσης, δηλαδή πάνω από 35  και να μην ήταν από τις  τοπ περιπτώσεις.
Κάποια δηλαδή πιο μέτριας εμφάνισης που δεν θα είχε την τρομερή ζήτηση (ώστε να μην έβγαζε και πολλά φράγκα και να μην έχει έτσι μεγάλες απαιτήσεις)  και σαφώς αν την έβγαζες γκόμενα για σοβαρή σχέση θα είχε αποφασίσει ήδη ότι παρατάει το χώρο και θα έπερεπε να ασχοληθεί με άλλη δουλειά ή να της παρέχεις εσύ δουλειά.
Και εννοείται ότι δεν θα έλεγες σε κανέναν για το παρελθόν της, γιατί ο περισσότερος κόσμος είναι συντηρητικός με αυτά.

(Όπως βλέπεις έβαλα πολλούς όρους και προυποθέσεις... άρα είναι σπάνια περίπτωση, ειδικά αν δεν είναι κάποιος φραγκάτος..)
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
  Συμφωνώ απόλυτα!
  Και εγώ έχω τσιμπηθεί μια - δυο φορές, ή έχω σκεφτεί για άλλη '' ρε γαμώτο να μουνα φραγκάτος και να χα μια ελεύθερη σχέση με αυτή την τύπισσα'' ,  αλλά για σοβαρή σχέση είναι πραγματικά δύσκολο.

  Η μόνη περίπτωση που θα το έβλεπα πιθανό,  είναι με κάποια που θα ήταν σε ηλικία απόσυρσης, δηλαδή πάνω από 35  και να μην ήταν από τις  τοπ περιπτώσεις.
Κάποια δηλαδή πιο μέτριας εμφάνισης που δεν θα είχε την τρομερή ζήτηση (ώστε να μην έβγαζε και πολλά φράγκα και να μην έχει έτσι μεγάλες απαιτήσεις)  και σαφώς αν την έβγαζες γκόμενα για σοβαρή σχέση θα είχε αποφασίσει ήδη ότι παρατάει το χώρο και θα έπερεπε να ασχοληθεί με άλλη δουλειά ή να της παρέχεις εσύ δουλειά.
Και εννοείται ότι δεν θα έλεγες σε κανέναν για το παρελθόν της, γιατί ο περισσότερος κόσμος είναι συντηρητικός με αυτά.

(Όπως βλέπεις έβαλα πολλούς όρους και προυποθέσεις... άρα είναι σπάνια περίπτωση, ειδικά αν δεν είναι κάποιος φραγκάτος..)

Ε μα ναι, άλλο τώρα να σαι πιτσιρικάς και να σου κάτσει να έχετε μια φρι σχέση και να μην σε νοιάζει ιδιαίτερα τι θα πουν οι άλλοι, αν και το πιθανότερο είναι η παρέα σου να σε κάνει θεό αν ρίξεις στρίπερ, άλλο να έχεις πατήσει τα "αντα" και να βλέπεις τον κόσμο πιο ώριμα. Δεν τίθεται θέμα αν αξίζουν κάποιες από εκεί μέσα για σχέση ή όχι, αξίζουν, και μάλιστα πολύ παραπάνω από κάποιες άλλες γιατί έχουν φάει το περισσότερο σκατό από άντρες, αλλά μπαίνουν άλλα στην μέση. Τα ίδια πάνω κάτω σκέφτονται και αυτές όταν βλέπουν κάποιον που τους αρέσει και έρχεται συχνά στο μαγαζί.
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Και για να το διακομωδήσω και λίγο (αλλά μεταξύ αστείου και  σοβαρού λέγονται και αλήθειες πολλές φορές), πες ότι γίνονται όλα καλά, και μια 37άρα που θέλει να κρεμάσει τα παπούτσια, σου κάθεται, και είναι και καλό παιδί, και έχει περάσει ζόρια στη ζωή της και ξέρει να εκτιμά κλπ κλπ, και ας πούμε ότί έχεις και δουλειά να την βάλεις και να βγάζει κανά χιλλιάρικο το μήνα και το δέχεται.

Τη βάζεις λοιπόν στη δουλειά και παρατάει το στριπτιζάδικο (που σε κανα χρόνο θα το παράταγε έτσι κι αλλιώς)  και τα βρίσκεται και μεταξύ σας μια χαρά.

Μετά, υπάρχει ένα άλλο πρόβλημα!

 Χε χε !!!

Είσαι με κάποια που ξέρει ότι γουστάρεις τρελά τα στριπτιζάδικα.   :thubsdown:

Αν θέλεις κανά βραδάκι να βγεις τσάρκα σε κανα μαγαζί να αλλάξεις παραστάσεις... θα σε μυριστεί αμέσως!!!

 Οπότε....   την πάτησες!!!      :2funny:

 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Εκεί πας στο μαγαζί της τελευταία της βραδιά και αποσύρετε παρέα τις τιμημένες φανέλες σας  :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom