Νέα

Η εγκυμονούσα Πηνελόπη φωτογραφίζεται γυμνή αποκλειστικά στο Sirina.Tv

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.091
Like
1.338
Πόντοι
216
δεν κατάλαβα...

είπε ο τύπος....

Χίλια μπράβο στην Πηνελόπη που τόλμησε να φωτογραφηθεί γυμνή ενώ είναι έγκυος. Το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Πάρα πολύ όμορφη και σέξι. Ελπίζω να παραδειγματιστούν και άλλες έγκυες και να φωτογραφηθούν γυμνές αλλά και να γυρίσουν τσόντες. Στο εξωτερικό είναι πολύ δημοφιλείς οι τσόντες με έγκυες, στην Ελλάδα δεν έχουμε δει ακόμα. Και πάλι μπράβο στην Πηνελόπη και τη Σειρήνα. Περιμένουμε και άλλες έγκυες!

αρα εφόσον το γουστάρει και δεν τον χαλάει καθόλου δε θα είχε κανένα απολυτως πρόβλημα να δει τσόντα  πχ με τη μάνα του ή τη γυναίκα του και θα της έλεγε και μπράβο όπως και στην πηνελόπη.
πού ειναι το μεμπτό;
απλή αναγωγή κάνουμε.
Και σενα εφόσον σου αρέσει να βλέπεις τσόντες με όχι έγκυες αλλά κανονικές κοπέλες, σημαίνει ότι σου αρέσει να βλέπεις τσόντα πχ με τη μάνα σου ή τη γυναίκα σου (πριν μείνουν έγκυες) και θα της έλεγες και μπράβο. Απλή αναγωγή κάνουμε.
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Ξεφτίλισμένη κι αυτή και ο Σειρήνας.
Γαμώ τη σαπίλα τους.
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Τα πραγματα ειναι απλα.
Μια τετοια ενεργεια, μονο ΚΑΚΟ μπορει να κανει στο παιδι της.
Καλό σε καμια περιπτωση.
Αρα, μιλαμε για μια ΜΑΝΑ που αδιαφορει για το παιδι της (με επιχειρηματα του κωλου οπως "εχω δικαιωμα να κανω ο,τι θελω το σωμα μου" και λοιπες παπαριές).
Αρα θεωρω οτι εχω καθε δικαιωμα να την φτυσω καταμουτρα και να την κατακρινω.
Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.
Και τιποτα δεν μου αλλαζει γνωμη.
Σωστός !!!
Δε μπορεί να είναι τόσο αποδεκτό από όλους μας ότι στο όνομα του χρήματος επιτρέπεται οτιδήποτε.
Και αυτό να το βαφτίζουμε δικαίωμα για αυτοδιαχείριση του σώματος του καθενός.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Όλοι εσείς έχετε πρόβλημα με τις έγκυες αλλά δεν έχετε πρόβλημά να παίξει η κυρά σας και η μάνα σας (χρησιμοποιώ ότι είπατε) σε τσόντα, όταν δεν είναι έγκυες... Δηλαδή θα απαγορεύατε τη γυναίκα σας να παίξει σε τσόντα κατά τη διάρκεια της εγκυμούνης της, αλλά θα της το επιτρέπατε πρίν ή μετά την εγκυμοσύνη. Τι να πω; Ο ψυχολόγος να πιάσει δουλειά. Δεν τους πειράζουν οι γυνάικες να παίζουν σε τσόντες, τους πειράζει όμως όταν είναι σε εγκυμοσύνη... Τρικιμία εν κρανίω...

σίγουρα

αφού συνάδει με το πνεύμα της νεοφιλελεύθερης οικονομίας τότε είναι θεμιτό
άμα βγάζεις λεφτά δεν πα να είσαι πουτάνα στρίπερ πορνοστάρ (έγκυος ή μη), γιατρίνα , δικηγορίνα ή πλένεις σκάλες ,
δεν υπάρχει καμία διαφορά , όλα επιτρέπονται,αρκεί να όλα δικαιολογούνται με βάση το χρήμα.
Επίσης το χρήμα είναι και κριτήριο το πόσο άξιος είσαι , δλδ όσο περισσότερο έχεις τόσο ανώτερος αξιακά θεωρείσαι.Δεν μας ενδιαφέρει το πώς το απέκτησες (πχ ως μέλος greenpeace ή μέλος συμμορίας εμπορίου οργάνων μικρών παιδιών),γιατί όλα τα επαγγέλματα είναι το ίδιο αρκεί να σου αποφέρουν χρήμα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και σενα εφόσον σου αρέσει να βλέπεις τσόντες με όχι έγκυες αλλά κανονικές κοπέλες, σημαίνει ότι σου αρέσει να βλέπεις τσόντα πχ με τη μάνα σου ή τη γυναίκα σου (πριν μείνουν έγκυες) και θα της έλεγες και μπράβο. Απλή αναγωγή κάνουμε.
αρες μάρες κουκουνάρες.

το ότι ένα σκουπίδι περνάει απο βιολογικό καθαρισμό δεν παύει να το κατατάσσει στα σκουπίδια

κάνε τις αναγωγές σου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ο σειρηνας μια χαρα ατομο ειναι και κανει τη δουλεια του. τον παρακαλανε οι πατσαβουρες να τις βγαλει οχι το αναποδο. μεχρι και οι μαναδες τους πανε και παρακαλανε για τις κορες τους να τις βγαλει.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Μιας που το έγραψα και σε άλλο τοπικ, το γράφω και εδώ. Η Πηνελόπη δουλεύει στο Πειραιώς 193 και Αθηνών 318 ως Σύλβια. Αύριο έχει πρωινή βάρδια στο Πειραιώς!  :dancing:

 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Μιας που το έγραψα και σε άλλο τοπικ, το γράφω και εδώ. Η Πηνελόπη δουλεύει στο Πειραιώς 193 και Αθηνών 318 ως Σύλβια. Αύριο έχει πρωινή βάρδια στο Πειραιώς!  :dancing:

γι'αυτό είχε εξαφανιστεί εδώ κ καιρό από τα studio της αλυσίδας κ γύρισε με κάποια παραπάνω κιλά σύμφωνα με κριτικές ατόμων που συνευρέθηκαν μαζί της?
 

Επισκέπτης
μια και κάνει αυτό που κάνει για τα $$$$ στα @@ρια του.
Δε θα σταθώ στο αν είναι εμφανίσημη η Πηνελόπη. Εντάξει εμένα μου αρέσει. Σε άλλους από όσο διάβασα όχι. Γούστα είναι αυτά ωρέ παιδιά, εκεί θα κολλήσουμε?  :rolleyes:
Εκεί που θα την κρίνω είναι ότι αποφάσισε να γίνει μητέρα για το χαβαλέ. Το αν δεν περίμενε 20 χρόνια την επιστροφή του Οδυσσέα της πάλι δε με νοιάζει.
Αλλά τι είδους αγωγή θα δώσεις ΜΩΡΗ στο παιδί σου?
Αν σταμάταγε τη δουλειά αυτή, θα το δεχόμουνα να ξεκινήσει μια άλλη ζωή. Κι άλλες κοπέλες που ήταν εταίρες κατέληξαν να γίνουν μέχρι και βασίλισσες (Θεοδώρα, Aσπασία) click here
 

Kastoras33

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ξερεις κανεις αν εργαζεται πουθενα πλεον η Πηνελοπη?
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Μπουρδελα, ξεμπουρδελα (ντοτ κομ), τελικα ο Ελλην ανηρ ειναι συντηρητικο ον, αν κρινω απ' αυτο το θρεντ. Μπορει να γραφουμε για τσοντες, στριπτιζουδες, πουτανες και ξεκωλιασματα, αλλα τελικα απο κατω ειμαστε ολοι παραδοσιακοι. Αρχιζουν οι κουβεντες για το αν θα θελαμε να δουμε τις μαναδες ή τις γυναικες μας ξεβρακωτες οταν ειναι εγγυες, ενω δεν εχουμε κανενα προβλημα να συζηταμε (και να καυχιωμαστε) για τις μαναδες, κορες, αδερφες, και γυναικες καποιου αλλου που γαμησαμε, γαμαμε και θα γαμαμε. Και αρχιζουν και κατι οροι που θα περιμενα να ακουσω απο τη θεια μου τη Μαρικα, ετων 82, αντι για μπουρδελατζηδες (ντοτ κομ): ακομα και "σιχαμενη" την ειπε καποιος, τελειως ΤΜ της θειας μου. Το αλλο επιχειρημα που μου αρεσε ειναι το αντιστοιχο που χρησιμοποιουν οι αντιπαλοι των εκτρωσεων απανταχου: το οτι ταχα βλαπτεται το εμβρυο απο την ξεδιαντροπια (επισης ορος θειας Μαρικας) της μανας του. Που τραβαμε τη γραμμη, κυριοι; Να μη ξεβρακωνονται αυτες που ειναι 9 μηνων, ΟΚ. Αυτες που ειναι 5 μηνων; 2 που δε φαινεται κιολας; Καθολου ισως, μια και κουβαλανε τοσα αυγα μεσα τους οι γυναικες;

Τελος παντων. Οι εγγυες γυναικες ειναι πολυ ομορφες, ειδικα αν ειναι νεες και λεπτες. Το κοντραστ ειναι πολυ ομορφο στην οψη - ενα πολυ ενδιαφερον σχημα, και καμπυλες εκει που κανονικα δεν εχει καμπυλη. Δεν εχω και φετιχ να τις βλεπω ή να τις πηδαω, αλλα αναγνωριζω την ομορφια.
 

Επισκέπτης
Μπουρδελα, ξεμπουρδελα (ντοτ κομ), τελικα ο Ελλην ανηρ ειναι συντηρητικο ον, αν κρινω απ' αυτο το θρεντ. Μπορει να γραφουμε για τσοντες, στριπτιζουδες, πουτανες και ξεκωλιασματα, αλλα τελικα απο κατω ειμαστε ολοι παραδοσιακοι. Αρχιζουν οι κουβεντες για το αν θα θελαμε να δουμε τις μαναδες ή τις γυναικες μας ξεβρακωτες οταν ειναι εγγυες, ενω δεν εχουμε κανενα προβλημα να συζηταμε (και να καυχιωμαστε) για τις μαναδες, κορες, αδερφες, και γυναικες καποιου αλλου που γαμησαμε, γαμαμε και θα γαμαμε. Και αρχιζουν και κατι οροι που θα περιμενα να ακουσω απο τη θεια μου τη Μαρικα, ετων 82, αντι για μπουρδελατζηδες (ντοτ κομ): ακομα και "σιχαμενη" την ειπε καποιος, τελειως ΤΜ της θειας μου. Το αλλο επιχειρημα που μου αρεσε ειναι το αντιστοιχο που χρησιμοποιουν οι αντιπαλοι των εκτρωσεων απανταχου: το οτι ταχα βλαπτεται το εμβρυο απο την ξεδιαντροπια (επισης ορος θειας Μαρικας) της μανας του. Που τραβαμε τη γραμμη, κυριοι; Να μη ξεβρακωνονται αυτες που ειναι 9 μηνων, ΟΚ. Αυτες που ειναι 5 μηνων; 2 που δε φαινεται κιολας; Καθολου ισως, μια και κουβαλανε τοσα αυγα μεσα τους οι γυναικες;

Τελος παντων. Οι εγγυες γυναικες ειναι πολυ ομορφες, ειδικα αν ειναι νεες και λεπτες. Το κοντραστ ειναι πολυ ομορφο στην οψη - ενα πολυ ενδιαφερον σχημα, και καμπυλες εκει που κανονικα δεν εχει καμπυλη. Δεν εχω και φετιχ να τις βλεπω ή να τις πηδαω, αλλα αναγνωριζω την ομορφια.
Μικροαστική υποκρισία.

(Με δυο λέξεις)
 

Kastoras33

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Δουλευει ακομα το μωρο?αν ναι, που?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μπουρδελα, ξεμπουρδελα (ντοτ κομ), τελικα ο Ελλην ανηρ ειναι συντηρητικο ον, αν κρινω απ' αυτο το θρεντ. Μπορει να γραφουμε για τσοντες, στριπτιζουδες, πουτανες και ξεκωλιασματα, αλλα τελικα απο κατω ειμαστε ολοι παραδοσιακοι. Αρχιζουν οι κουβεντες για το αν θα θελαμε να δουμε τις μαναδες ή τις γυναικες μας ξεβρακωτες οταν ειναι εγγυες, ενω δεν εχουμε κανενα προβλημα να συζηταμε (και να καυχιωμαστε) για τις μαναδες, κορες, αδερφες, και γυναικες καποιου αλλου που γαμησαμε, γαμαμε και θα γαμαμε. Και αρχιζουν και κατι οροι που θα περιμενα να ακουσω απο τη θεια μου τη Μαρικα, ετων 82, αντι για μπουρδελατζηδες (ντοτ κομ): ακομα και "σιχαμενη" την ειπε καποιος, τελειως ΤΜ της θειας μου. Το αλλο επιχειρημα που μου αρεσε ειναι το αντιστοιχο που χρησιμοποιουν οι αντιπαλοι των εκτρωσεων απανταχου: το οτι ταχα βλαπτεται το εμβρυο απο την ξεδιαντροπια (επισης ορος θειας Μαρικας) της μανας του. Που τραβαμε τη γραμμη, κυριοι; Να μη ξεβρακωνονται αυτες που ειναι 9 μηνων, ΟΚ. Αυτες που ειναι 5 μηνων; 2 που δε φαινεται κιολας; Καθολου ισως, μια και κουβαλανε τοσα αυγα μεσα τους οι γυναικες;

Τελος παντων. Οι εγγυες γυναικες ειναι πολυ ομορφες, ειδικα αν ειναι νεες και λεπτες. Το κοντραστ ειναι πολυ ομορφο στην οψη - ενα πολυ ενδιαφερον σχημα, και καμπυλες εκει που κανονικα δεν εχει καμπυλη. Δεν εχω και φετιχ να τις βλεπω ή να τις πηδαω, αλλα αναγνωριζω την ομορφια.
ο Έλλην ανήρ σε πείραξε βλαμενε όχι οι ξεκωλιαρες πόρνες ελλεηνιδες
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
ο Έλλην ανήρ σε πείραξε βλαμενε όχι οι ξεκωλιαρες πόρνες ελλεηνιδες

ναι ρε μαλάκα (εκτός συναγωνισμού)... ο έλλην βλαξ ανήρ ο οποίος διακατέχεται από τα μύρια συμπλέγματα (κόμπλεξ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom