Νέα

Η εγκυμονούσα Πηνελόπη φωτογραφίζεται γυμνή αποκλειστικά στο Sirina.Tv

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ναι, τι να σου πω. Ολες εξαναγκαζονται. Φυλακισμενες με ψωμι και νερο και τις γαμανε στα μπουντρουμια πενηντα αντρες την ωρα. Ελεος δηλαδη.
Και για το πηδημα πανε καποιοι να μας φορτωσουν ενοχες. Ε οχι.

τι ενοχες ρε. διπλα λενε οτι χυνοουν και το επιβεβαιωνει η δεσποινα  :2funny:  :crazy:
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, τι να σου πω. Ολες εξαναγκαζονται. Φυλακισμενες με ψωμι και νερο και τις γαμανε στα μπουντρουμια πενηντα αντρες την ωρα. Ελεος δηλαδη.
Και για το πηδημα πανε καποιοι να μας φορτωσουν ενοχες. Ε οχι.

κάποιες εξαναγκάζονται.δεν το κάνουν όλες με την θέληση τους.τέτοιες περιπτώσεις μπορείς να συναντήσεις κυρίως σε μπουρδέλα
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
προσωπικά άμα καταλάβω ότι η άλλη εξαναγκάζεται δεν θα ξαναπάω.
και δεν νομίζω ότι όσοι πάνε γνωρίζουν αν η κοπέλα εξαναγκάζεται ή όχι για να λες ότι συμβάλλουν στο trafficking.

και ναι είναι λάθος αυτό που έκανε η συγκεκριμένη.να σου πω αμα γυρίσει κάμια τσόντα τώρα που είναι έγκυος θα είναι όλα οκ??



Φιλε δεν ειναι αναγκη να γνωριζεις για να συμβαλλεις στο trafficking. Και δεν ειναι καθολου ευκολο να το καταλαβεις. Ποσες κριτικες εχετε διαβασει εδω μεσα στις οποιες πολλοι γραφουμε' ηταν βαριεστημενη', 'ηταν ξενερωτη', 'δεν κανει γι αυτη την δουλεια' κλπ?
Ολες βαριεστημενες ειναι? Το ενδεχομενο να μην γουσταρουν αυτο που κανουν δεν μπορει να ειναι και μια ενδειξη(ειδικα για τις πιο πιτσιρικες) οτι υπαρχει προβλημα? Οχι παντα φυσικα. Αλλα δεν μπορουμε να αρνηθουμε οτι υπαρχει.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Ναι, τι να σου πω. Ολες εξαναγκαζονται. Φυλακισμενες με ψωμι και νερο και τις γαμανε στα μπουντρουμια πενηντα αντρες την ωρα. Ελεος δηλαδη.
Και για το πηδημα πανε καποιοι να μας φορτωσουν ενοχες. Ε οχι.

Ε και συ δεν μπορεις να φορτωσεις με ενοχες την αλλη που εκανε μια απλη φωτογραφηση ρε φιλε! Αυτο προσπαθω να σου πω. Γι αυτο κι εφερα αυτο το ακραιο παραδειγμα. Ε δεν μπορεις. Πως να το κανουμε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.086
Κριτικές
1
Like
30.791
Πόντοι
8.006
Ε και συ δεν μπορεις να φορτωσεις με ενοχες την αλλη που εκανε μια απλη φωτογραφηση ρε φιλε! Αυτο προσπαθω να σου πω. Γι αυτο κι εφερα αυτο το ακραιο παραδειγμα. Ε δεν μπορεις. Πως να το κανουμε?
Τα πραγματα ειναι απλα.
Μια τετοια ενεργεια, μονο ΚΑΚΟ μπορει να κανει στο παιδι της.
Καλό σε καμια περιπτωση.
Αρα, μιλαμε για μια ΜΑΝΑ που αδιαφορει για το παιδι της (με επιχειρηματα του κωλου οπως "εχω δικαιωμα να κανω ο,τι θελω το σωμα μου" και λοιπες παπαριές).
Αρα θεωρω οτι εχω καθε δικαιωμα να την φτυσω καταμουτρα και να την κατακρινω.
Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.
Και τιποτα δεν μου αλλαζει γνωμη.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Τα πραγματα ειναι απλα.
Μια τετοια ενεργεια, μονο ΚΑΚΟ μπορει να κανει στο παιδι της.
Καλό σε καμια περιπτωση.
Αρα, μιλαμε για μια ΜΑΝΑ που αδιαφορει για το παιδι της (με επιχειρηματα του κωλου οπως "εχω δικαιωμα να κανω ο,τι θελω το σωμα μου" και λοιπες παπαριές).
Αρα θεωρω οτι εχω καθε δικαιωμα να την φτυσω καταμουτρα και να την κατακρινω.
Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.
Και τιποτα δεν μου αλλαζει γνωμη.

Δεν συμφωνω σε τιποτα απο αυτα. Δεν μπορεις να ξερεις αν το παιδι οταν μεγαλωσει θα του αρεσει αυτη η φωτογραφηση ή οχι. Μπορει να του αρεσει και πολυ μαλιστα. Δεν μπορουμε να το ξερουμε αυτο. Αλλα ειναι εναντια στα δικα σου πιστευω. Οκ σεβαστο. Να την φτυσεις δεν εχεις κανενα δικαιωμα ομως φιλος. Με ολο το respect κιολας kai χωρις διαθεση για παρεξηγηση και τσακωμο.  ;)
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.325
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
36
εγω απαντηση δεν πηρα  :-
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Δεν συμφωνω σε τιποτα απο αυτα. Δεν μπορεις να ξερεις αν το παιδι οταν μεγαλωσει θα του αρεσει αυτη η φωτογραφηση ή οχι. Μπορει να του αρεσει και πολυ μαλιστα. Δεν μπορουμε να το ξερουμε αυτο. Αλλα ειναι εναντια στα δικα σου πιστευω. Οκ σεβαστο. Να την φτυσεις δεν εχεις κανενα δικαιωμα ομως φιλος. Με ολο το respect κιολας kai χωρις διαθεση για παρεξηγηση και τσακωμο.  ;)

τι λες ρε μαν??δίνεις έστω και 0,1% να αρέσει η φωτογράφιση στο παιδί της???ελεος...
ντροπή θα αισθάνεται...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.615
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.305
Πόντοι
14.565
Τα πραγματα ειναι απλα.
Μια τετοια ενεργεια, μονο ΚΑΚΟ μπορει να κανει στο παιδι της.
Καλό σε καμια περιπτωση.
Αρα, μιλαμε για μια ΜΑΝΑ που αδιαφορει για το παιδι της (με επιχειρηματα του κωλου οπως "εχω δικαιωμα να κανω ο,τι θελω το σωμα μου" και λοιπες παπαριές).
Αρα θεωρω οτι εχω καθε δικαιωμα να την φτυσω καταμουτρα και να την κατακρινω.
Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.
Και τιποτα δεν μου αλλαζει γνωμη.
Κάτσε να το ενισχύσω με μια φωτό αυτό να είναι πιο ολοκληρωμένο....  :grin:
 

Συνημμένα

  • tatiana.jpg
    tatiana.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 48

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
εγω απαντηση δεν πηρα  :-

Sorry αδερφε δεν το ειδα  ;)
Απλουστατο. Θα σε κρινω οταν κρινεις κι εσυ τον αλλο χωρις λογο(κι οπως εννοειται οτι μπορεις να κανεις κι εσυ το αντιστοιχο σε μενα). Δεν θα εγραφα τιποτα απο ολα αυτα(και ειδικα ενα τοσο ακραιο παραδειγμα σαν αυτο που εφερα το οποιο χρησιμοποιησα για να τραβηξω την προσοχη σε αυτο που ηθελα να πω ;)) αν δεν θεωρουσα οτι αυτη η συζητηση ειναι αδικη για την κοπελα. Δεν ξερω αν αυτο που εκανε η κοπελα ειναι σωστο ή οχι. Και δεν με αφορα επισης. Ξερω ομως οτι δεν ειμαι σε θεση να το κρινω. :)
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.325
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
36
Sorry αδερφε δεν το ειδα  ;)
Απλουστατο. Θα σε κρινω οταν κρινεις κι εσυ τον αλλο χωρις λογο(κι οπως εννοειται οτι μπορεις να κανεις κι εσυ το αντιστοιχο σε μενα). Δεν θα εγραφα τιποτα απο ολα αυτα(και ειδικα ενα τοσο ακραιο παραδειγμα σαν αυτο που εφερα το οποιο χρησιμοποιησα για να τραβηξω την προσοχη σε αυτο που ηθελα να πω ;)) αν δεν θεωρουσα οτι αυτη η συζητηση ειναι αδικη για την κοπελα. Δεν ξερω αν αυτο που εκανε η κοπελα ειναι σωστο ή οχι. Και δεν με αφορα επισης. Ξερω ομως οτι δεν ειμαι σε θεση να το κρινω. :)

οχι...

εφ οσων εισαι ανηθικος δεν μπορεις να κρινεις καποιον

σε περιπτωση που μπορεις

μπορω και εγω να κραξω την κοπελα που φωτογραφηθηκε...
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
τι λες ρε μαν??δίνεις έστω και 0,1% να αρέσει η φωτογράφιση στο παιδί της???ελεος...
ντροπή θα αισθάνεται...

Φιλε παρομοιες φωτογραφησεις εχει κανει η Cindy Crawfoord, η Demi Moore και πολλες αλλες(το ποσταρε νωριτερα καποιος αν το ψαξεις). Τι σε κανει να πιστευεις οτι το παιδι της Demi Moore δεν θα γουσταρει αυτην την φωτογραφηση?
Να στο πω και πιο χυμα. Αν η μανα μου ηταν μοντελο και εκανε φωτογραφησεις θα μου αρεσε πολυ να ειχε κανει μια τετοια φωτογραφηση οσο ηταν εγκυος σε μενα. 'Αντιαισθητικο' σεξουαλικα μπορει να ειναι. Ειναι πανεμορφο ομως οσον αφορα την δημιουργια μιας ζωης. Εμενα αυτο μου βγαζει. Χαρα και περηφανεια για μια καινουργια ζωη που γεννιεται  :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.086
Κριτικές
1
Like
30.791
Πόντοι
8.006
τι λες ρε μαν??δίνεις έστω και 0,1% να αρέσει η φωτογράφιση στο παιδί της???ελεος...
ντροπή θα αισθάνεται...
Mην γινεσαι Τατιανα.
Ξερεις ποσα παιδια ξερω εγω, που ειναι υπερηφανα επειδη η μανα τους ποζαριζε γυμνη οταν ηταν εγκυος?
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
οχι...

εφ οσων εισαι ανηθικος δεν μπορεις να κρινεις καποιον

σε περιπτωση που μπορεις

μπορω και εγω να κραξω την κοπελα που φωτογραφηθηκε...

Οπως αγαπας  ;)
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
που θεωρεις πως εχω αδικο μαν?


Πουθενα αδερφε. Γι αυτο και δεν το συνεχιζω. Ειναι η οπτικη σου και ειναι σεβαστη απο την στιγμη που την στηριζεις με επιχειρημα.  :)
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Mην γινεσαι Τατιανα.
Ξερεις ποσα παιδια ξερω εγω, που ειναι υπερηφανα επειδη η μανα τους ποζαριζε γυμνη οταν ηταν εγκυος?

Κανενα δεν ξερεις που να μην εχει προβλημα. Οπως δεν ξερεις και κανενα που να εχει προβλημα.  Εκτος κι αν εχεις γνωστη μοντελο, που εχει κανει κατι παρομοιο και γνωριζεις κιολας οτι το παιδι της εχει προβλημα ;)
Αυτο ειναι το θεμα αδερφε. Δεν μπορεις να ξερεις. Ουτε εσυ,ουτε εγω , ουτε κανενας. Ειναι αναλογα τον ανθρωπο  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom