Νέα

Η αυθεντική Ελληνίδα Domina Lola

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μη στεναχωριέσαι για μένα μωρό μου, εγώ περνάω πολύ καλύτερα απο ότι περνας εσύ και τα φιλαράκια σου. Κράτα τη λύπη σου για τον εαυτό σου. Όσο για το ποιός με πέρνει και ποιός όχι, αυτός/ή/οί ξέρει/ουν καλήτερα
:fuck2:

Με αυτη την αλαζονια θα φας καλα (Αν δεν εχεις φαει ηδη) και μπαινεις εδω μεσα να διοχετευσεις το κομπλεξ και τον δηθεν δυναμισμο σου...Οι πιο πολλοι συναγωνιστες κανουν και χιουμορ εδω μεσα με τις ελλεηνιδες που τις λενε ετσι... Αλλα δεν μου κανει καθολου εντυπωση που δεν εχετε μαθει να δεχεστε την πλακα... Αν οχι αυτη που γινεται εδω μεσα τουλαχιστον ουτε και την πιο ηπια... απαντατε αποτομα νομιζετε οτι καποιες ειστε καυχιεστε δρατε παρορμητικα ... και επισης εχετε την λανθασμενη αντιληψη οτι οποιος σας μιλαει εστω και αν σας ρωτησει το πιο απλο και καθημερινο πραγμα οτι το χει βαλει σκοπο της ζωης του να σας πηδηξει... λες και εχουμε αναγκη της καθεμιανης την βρωμοτρυπα... για χαλαρωσε λιγο.

Για λιγο καλμα.  Κανε και λιγο πισω να δεις τι παιζει.... Δεν θα προσαρμοστουν οι αλλοι στην δικη σου ψυχολογια -ουτε αν το κανουν για λιγο στην αρχη σημαινει πως ειναι στρατιωτακια και εχεις δικαιωμα να τους πατας- Σταματα να εισαι κακομαθημενη... εσυ θα δεις αν μπορεις να προσαρμοστεις στην δικια τους και αν αξιζει τον κοπο να το κανεις... Μεχρι τοτε ομως μην το παιζεις καποια... Γιατι θα πεσει πολυ κραξιμο.

 
OP
OP
A

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Το νήμα το άνοιξα προς χάριν της Domina Lola. Αν δεν είσαστε καλοπηδημένοι και σκούζετε σαν αγάμητες τσούλες, δεν σας φταίμε οι υπόλοιποι. Επιπλέον όταν κάποια κυρία έχει δηλώσει με ειλικρίνεια και χωρίς κόμπλεξ (και μπράβο) ότι είναι υπέρβαρη και μερικοί σαν και σας ανόητοι, τσάμπα μάγκες την κράζετε ή έχετε πρόβλημα, ποιοι λέτε ότι είναι οι μαλάκες;  :uglystupid:  Εσείς φυσικά!  :jerking:

Άντε τζάστε τώρα από εδώ και πάτε σε κανένα παιδότοπο για να πείτε τις μαλακιούλες σας, γιατί  μου χαλάτε την αισθητική.

  :grouphug:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Το νήμα το άνοιξα προς χάριν της Domina Lola. Αν δεν είσαστε καλοπηδημένοι και σκούζετε σαν αγάμητες τσούλες, δεν σας φταίμε οι υπόλοιποι. Επιπλέον όταν κάποια κυρία έχει δηλώσει με ειλικρίνεια και χωρίς κόμπλεξ (και μπράβο) ότι είναι υπέρβαρη και μερικοί σαν και σας ανόητοι, τσάμπα μάγκες την κράζετε ή έχετε πρόβλημα, ποιοι λέτε ότι είναι οι μαλάκες;  :uglystupid:  Εσείς φυσικά!  :jerking:

Άντε τζάστε τώρα από εδώ και πάτε σε κανένα παιδότοπο για να πείτε τις μαλακιούλες σας, γιατί  μου χαλάτε την αισθητική.

  :grouphug:
ισα μωρη λουγκρα που θα μας πουλησεις και νταηληκι..θες να τον φας απο την χοντρη..στα φριδια μας...μη μας ζαλιζετε αλλο τα παπαρια με τις μλκ σας.. :birdman: :birdman: :birdman:
 
OP
OP
A

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
ισα μωρη λουγκρα που θα μας πουλησεις και νταηληκι..θες να τον φας απο την χοντρη..στα φριδια μας...μη μας ζαλιζετε αλλο τα παπαρια με τις μλκ σας.. :birdman: :birdman: :birdman:
Αν ήθελα να τον φάω θα τον έτρωγα με ευχαρίστηση και δεν θα το έκρυβα όπως κάνουν μερικές τσούλες σαν του λόγου σου. Άλλωστε δεν ήρθα εγώ σε κάποιο νήμα σου να πω παρλαπίπες όπως κάνεις εσύ για να δείξεις αυτό που σου λείπει στην πραγματική ζωή, πέρα από την οθόνη του υπολογιστή σου....Αν δεν καταλαβαίνεις τι σου λείπει εννοώ το αντριλίκι ντεεεεεεεεεεεεεε!
:dancing:  :rockon:  :dancing:  :kissass2:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Αν ήθελα να τον φάω θα τον έτρωγα με ευχαρίστηση και δεν θα το έκρυβα όπως κάνουν μερικές τσούλες σαν του λόγου σου. Άλλωστε δεν ήρθα εγώ σε κάποιο νήμα σου να πω παρλαπίπες όπως κάνεις εσύ για να δείξεις αυτό που σου λείπει στην πραγματική ζωή, πέρα από την οθόνη του υπολογιστή σου....Αν δεν καταλαβαίνεις τι σου λείπει εννοώ το αντριλίκι ντεεεεεεεεεεεεεε!
:dancing:  :rockon:  :dancing:  :kissass2:

ω ρε βαρβατιλα!!!!...τρελο αγορι εσυ!!!!..δε μου λες???εκτος απο φουτσες φασολια τρως???...αντε φαε μια φασολαδα και ελα κλασε μου τα παπαρια μετα!!!!...προμοτερακο.... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
ω ρε βαρβατιλα!!!!...τρελο αγορι εσυ!!!!..δε μου λες???εκτος απο φουτσες φασολια τρως???...αντε φαε μια φασολαδα και ελα κλασε μου τα παπαρια μετα!!!!...προμοτερακο.... :2funny: :2funny: :2funny:

Αν είχες παπάρια ευχαρίστως θα μπορούσα να στα κλάσω όσες φορές θα μου ερχόταν τζουτζούκα μου, αλλά μη με παρακαλάς γιατί ποτέ δεν θα αποκτήσεις. Σε έχουν ευνουχίσει στην γέννα.
Έστω και αν με αναφέρεις "προμοτερακο" δεν έχω κανένα πρόβλημα, ούτε με θίγει ρε βλάκα. Ότι αξίζει το λέω και ότι με καβλωνει το φωνάζω. Εσύ και κάτι τυπάκια σαν και σένα που ζείτε στην μιζέρια σας περιμένοντας να κρίνετε αυτά που θα γράψω εγώ και άλλοι που ζουν την ζωή τους πέρα από τους υπολογιστές στους είστε για λύπηση. Ζωντόβολα της χοντρής μαλακίας. :bigdick:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Με παρεξήγησες. Εγω δεν είπα πότέ ότι είμαι αφέντρα. Δε φταίω εγώ άν μπήκαν 200-300 λιγούρια στο grnet πριν χρόνια και παρακαλούσαν την κάθε χαμένη να τους ποδοπατήσει, ούτε και κάθε [size=30pt]απόλυτο αρσενικο[/size] σαν αυτό που υπονοείς ότι είσαι και υποσχόταν στην κάθε υποτακτική κατακαημένη γυναικούλα χωρίς αυτοπεποίθηση,  ότι θα της χαρίσει τον παράδεισο με 2-3 χαστουκάκια  :headbang:

κοίτα βίτσια ο απόλυτος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Αν είχες παπάρια ευχαρίστως θα μπορούσα να στα κλάσω όσες φορές θα μου ερχόταν τζουτζούκα μου, αλλά μη με παρακαλάς γιατί ποτέ δεν θα αποκτήσεις. Σε έχουν ευνουχίσει στην γέννα.
Έστω και αν με αναφέρεις "προμοτερακο" δεν έχω κανένα πρόβλημα, ούτε με θίγει ρε βλάκα. Ότι αξίζει το λέω και ότι με καβλωνει το φωνάζω. Εσύ και κάτι τυπάκια σαν και σένα που ζείτε στην μιζέρια σας περιμένοντας να κρίνετε αυτά που θα γράψω εγώ και άλλοι που ζουν την ζωή τους πέρα από τους υπολογιστές στους είστε για λύπηση. Ζωντόβολα της χοντρής μαλακίας. :bigdick:

τρελο αγορι εσυ!!!μην εισαι τοσο σκληρος,βρωμισε τεστοστερονη ο τοπος.. :2funny: :2funny:.. :2funny:...προμοτερακο της καρπαζιας αντε πισω στο λαγουμι σου τωρα.. :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
τρελο αγορι εσυ!!!μην εισαι τοσο σκληρος,βρωμισε τεστοστερονη ο τοπος.. :2funny: :2funny:.. :2funny:...προμοτερακο της καρπαζιας αντε πισω στο λαγουμι σου τωρα.. :2funny: :2funny: :2funny:
Αν επειδή γράφω ότι με φτιάχνει και με καβλώνει, κάνει κάποιους να με λένε «προμοτεράκο», τότε μπορεί και να είμαι και το δέχομαι όπως είπα ευχάριστα.

Μ Α Λ Α Κ Α Σ όμως σαν μερικούς εδώ μέσα, δεν ήμουν, δεν είμαι και δεν θα γίνω ΠΟΤΕ!

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

johnjohn43

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα φιλε

που μπορω να την βρω την domina lola?
μονο μεσω email η εχει καποιο χωρο που δεχεται ?
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Ψέμμα είναι φυσικά.

Η Lola θα εμφανιστεί στο Dybbuk btw την Παρασκευή για show.

dybbuk_25-4-2014_01.jpg
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Η Lola θα εμφανιστεί στο Dybbuk btw την Παρασκευή για show.

dybbuk_25-4-2014_01.jpg

Προβλέπω LoLa-Light... στο παραπανω σόου,
καθως το συγκεκριμενο μαγαζι απευθύνεται
σε κοινό απο αρκετα εως πολυ mainstream
για τετοιου είδους fetish model&performer,
ωστοσο το σχετικο βιντεακι για το στυλακι
αυτου του μαγαζιου καλο μεεε φαινεται ;)



 

kleftomounis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Το φλάιερ είναι του 12. Ο γλ και οι κλώνοι του δεν το ψάξαν καλά.  :s&m_1: :s&m_1:
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Klapsomounis το παραπανω φλαιερ ειναι απο τη σελιδα του μαγαζιου στο fb Συνεπώς τα παραπονα σου στη διευθυνση  :s&m_3:
 

kleftomounis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Klapsomounis το παραπανω φλαιερ ειναι απο τη σελιδα του μαγαζιου στο fb Συνεπώς τα παραπονα σου στη διευθυνση   :s&m_3:

Και εσύ τύπε κλώνος;  :2funny: :2funny: :2funny:

Την διορθώσανε στο λίνκ που έβαλες. Και δεν είμαι κλαψομούνης  :headbang: :headbang:
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Σήμερα το διορθώσανε, επειδή ζορίστηκες χτες  :P

Κλώνος? αχαχαχαχαχα!!! Χιουμορίστααααα :dancing:

Αλλά έτσι πάνε αυτά.. ακόμα κ μέλη του σάιτ από το 2007, που είναι fan της ποιότητας, μετονομάζονται σε κλώνους!!

Όλα καλά αδερφέ. Νασαι καλά  ;)
 

spyrakos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
η domina lola δεν ειχε ουτε προκειται να εχει δικο της dungeon.στον μοναδικο χωρο που εργαστηκε ηταν στο same place.παντως παιδια na την πω την αμαρτια μου εχει εκπληκτικο κωλο η κοπελα για asslicking!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom