Νέα

Η αυθεντική Ελληνίδα Domina Lola

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
αθηνα ειναι η λολα...? μεσω της σελιδας της δλδ κανονιζεις...? ποσο παει...?αμ ξερει κανενας ας γραψει..ευχαριστω!
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
εχθες ειδα την λολα σε δραση με την ηλεκτρα στην ερωτηκα μιλησαμε απο κοντα ειναι μια πολυ γλυκια κοπελα ωμορφη βλεπω εφετος κατι διαφωρετηκο επανω της ποιο καταδεχτικη ισως και ποιο συνεργασιμη μου αρεσε πολυ και θα την επισκεφθω συντομα.
 
OP
OP
A

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
εχθες ειδα την λολα σε δραση με την ηλεκτρα στην ερωτηκα μιλησαμε απο κοντα ειναι μια πολυ γλυκια κοπελα ωμορφη βλεπω εφετος κατι διαφωρετηκο επανω της ποιο καταδεχτικη ισως και ποιο συνεργασιμη μου αρεσε πολυ και θα την επισκεφθω συντομα.
Καλα θα κανεις να πας.
Τις ειδα και εγω συμπτωματικα και τις δυο στο περιπτερο της sirina. Επαθα την πλακα μου δικε μου. Η Ηλεκτρα εχει γυρισει τσοντα αν και ειναι καταπληκτικη Αφεντρα. Λετε να ποαιζει και τιποτε με sirina και Λολα; Αν γινει κατι τετοιο εκει να δεις μουνοπλακα που θα παθει το πανελληνιο. Πια Αλεξανδρατου και πια Ντουβλη μπροστα σε αυτο το πλασμα αυτες οι δυο ιναι κατσαρες μουνοτριχες.  :think:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Καλα θα κανεις να πας.
Τις ειδα και εγω συμπτωματικα και τις δυο στο περιπτερο της sirina. Επαθα την πλακα μου δικε μου. Η Ηλεκτρα εχει γυρισει τσοντα αν και ειναι καταπληκτικη Αφεντρα. Λετε να ποαιζει και τιποτε με sirina και Λολα; Αν γινει κατι τετοιο εκει να δεις μουνοπλακα που θα παθει το πανελληνιο. Πια Αλεξανδρατου και πια Ντουβλη μπροστα σε αυτο το πλασμα αυτες οι δυο ιναι κατσαρες μουνοτριχες.  :think:
η λολα ειναι που ηταν στην εκθεση με μια αλογοουρα πιασμενη ψηλα και ηταν ντυμενη στα μαυρα? νομιζω εχει και ενα σημαδακι σαν κοψιμο παλιο καπου στο προσωπο... στα χειλια αν θυμαμαι καλα. αυτη ειναι?ειχε μπει και σε ενα κλουβι σε μια φαση
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
..domina lola και κουραφεξαλα.. :idiot: :idiot: :idiot: κατσε να σφιξουν οι πεινες απο την οικονομικη κριση και θα δεις για ποτε το καθε μπαζακι που το παιζει και καλα αφεντρα :jerking: :jerking: θα αρχισει να στηνει το κωλαρακι της για ενα 20ευρω.. :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
..domina lola και κουραφεξαλα.. :idiot: :idiot: :idiot: κατσε να σφιξουν οι πεινες απο την οικονομικη κριση και θα δεις για ποτε το καθε μπαζακι που το παιζει και καλα αφεντρα :jerking: :jerking: θα αρχισει να στηνει το κωλαρακι της για ενα 20ευρω.. :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:

Εγώ πάλι ήξερα ότι εσείς μας στήνετε κωλαράκι κι όχι εμείς!
Αν είναι έτσι μαύρα μεσάνυχτα έχεις καλό μου εσύ απο αφέντρες και domination τζάμπα στα παίρνουν τα λεφτα.
:s&m_1: :s&m_3:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Εγώ πάλι ήξερα ότι εσείς μας στήνετε κωλαράκι κι όχι εμείς!
Αν είναι έτσι μαύρα μεσάνυχτα έχεις καλό μου εσύ απο αφέντρες και domination τζάμπα στα παίρνουν τα λεφτα.
:s&m_1: :s&m_3:

μπα ατυχησες κοριτσακι..σε λαθος ατομο απευθυνεσαι..αμα θες να σου περιποιηθω το κωλαρακι :fuck2: και να φας και τα μπατσακια σου :s&m_3: τοτε ευχαριστως τα βρισκουμε..τα περι αφεντρας αντε πουλα τα αλλου.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
μπα ατυχησες κοριτσακι..σε λαθος ατομο απευθυνεσαι..αμα θες να σου περιποιηθω το κωλαρακι :fuck2: και να φας και τα μπατσακια σου :s&m_3: τοτε ευχαριστως τα βρισκουμε..τα περι αφεντρας αντε πουλα τα αλλου.. :rockon: :rockon: :rockon:
Παίχτη ξανασκέψου τι πας να κάνεις.Ξέρεις  η εν λόγω κυρία τα έχει λίγο τα πιασιματάκια της(για να το πω κομψά)





























156 κιλά είναι παίχτη μου, την παλεύεις? Αν και είπε πως θα χάσει 20 κιλά,άρα στην καλύτερη 136,ξανασκέψου το :headbang: :headbang: :headbang:
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ απευθύνεσαι σε λάθος άτομο. Τα μπατσάκια, δώστα σ'αυτές που τα χρεώνουν για να στα πάρουν χοντρά. Αν νοιμίζεις ότι μόνο με μπατσάκια και κωλαράκι γίνεσαι άντρακλας μάλλον εσύ είσαι σε λάθος νήμα.
:lheel: :kissass:

Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε.  :2funny:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Εσύ απευθύνεσαι σε λάθος άτομο. Τα μπατσάκια, δώστα σ'αυτές που τα χρεώνουν για να στα πάρουν χοντρά. Αν νοιμίζεις ότι μόνο με μπατσάκια και κωλαράκι γίνεσαι άντρακλας μάλλον εσύ είσαι σε λάθος νήμα.
:lheel: :kissass:

Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε.  :2funny:
προς τι ο τοσο ζηλος χοντρουλα?..ενοχλουν αυτα που γραφω?φοβασαι μην ελαττωθει η πελατεια σου?οπως εσυ μπορει να τη βρισκεις μαμωντας και δερνωντας αγορακια ετσι κι εγω τη βρισκω μαμωντας :fuck1: και δερνωντας κοριτσακια :s&m_3:..ο καθενας τη βρισκει με τον τροπο του..τιποτα κατακριτεο..
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Το δεύτερο κομμάτι (απο παιχτη και πέρα) πήγενε στον house of fun λάθος μου αν παρέλειψα να το σημειώσω.

Αλλά δεν ανυσηχώ για την πελατία μου... όσο υπάρχουν ελλέηνες και μίντια, εγώ θά χω πελατεία.

Αλλά το ίδιο μάλλον θα πρέπει να πώ και σε σένα.

]"Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε. "

 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
πόσοι πούστηδες ακόμα σε αυτή την χωρα...έλεος...τελικά μερικοί άντρες έπρεπε να γεννηθούν γυναίκες...καλά κοπελια άμα σου ρίξει μερικές σφαλιάρες κάποιος θα σου πω εγώ αφέντρα και mlkies
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Το δεύτερο κομμάτι (απο παιχτη και πέρα) πήγενε στον house of fun λάθος μου αν παρέλειψα να το σημειώσω.

Αλλά δεν ανυσηχώ για την πελατία μου... όσο υπάρχουν ελλέηνες και μίντια, εγώ θά χω πελατεία.

Αλλά το ίδιο μάλλον θα πρέπει να πώ και σε σένα.

]"Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε. "
ελλεηνες?  :jerking: :jerking: :jerking: χοντρουλα φαινεται εχεις καιρο να μαμηθεις και σε πειραζουν τα παντα..ας προσεχες να μην ετρωγες ολο σου το φαγητο οταν ησουνα μικρη..τωρα ειναι πια αργα και δε σε παιρνει ουτε..ο υπνος :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
πόσοι πούστηδες ακόμα σε αυτή την χωρα...έλεος...τελικά μερικοί άντρες έπρεπε να γεννηθούν γυναίκες...καλά κοπελια άμα σου ρίξει μερικές σφαλιάρες κάποιος θα σου πω εγώ αφέντρα και mlkies
Με παρεξήγησες. Εγω δεν είπα πότέ ότι είμαι αφέντρα. Δε φταίω εγώ άν μπήκαν 200-300 λιγούρια στο grnet πριν χρόνια και παρακαλούσαν την κάθε χαμένη να τους ποδοπατήσει, ούτε και κάθε απόλυτο αρσενικο σαν αυτό που υπονοείς ότι είσαι και υποσχόταν στην κάθε υποτακτική κατακαημένη γυναικούλα χωρίς αυτοπεποίθηση,  ότι θα της χαρίσει τον παράδεισο με 2-3 χαστουκάκια  :headbang:

 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
ελλεηνες?  :jerking: :jerking: :jerking: χοντρουλα φαινεται εχεις καιρο να μαμηθεις και σε πειραζουν τα παντα..ας προσεχες να μην ετρωγες ολο σου το φαγητο οταν ησουνα μικρη..τωρα ειναι πια αργα και δε σε παιρνει ουτε..ο υπνος :2funny: :2funny: :2funny:
Μη στεναχωριέσαι για μένα μωρό μου, εγώ περνάω πολύ καλύτερα απο ότι περνας εσύ και τα φιλαράκια σου. Κράτα τη λύπη σου για τον εαυτό σου. Όσο για το ποιός με πέρνει και ποιός όχι, αυτός/ή/οί ξέρει/ουν καλήτερα
:fuck2:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Μη στεναχωριέσαι για μένα μωρό μου, εγώ περνάω πολύ καλύτερα απο ότι περνας εσύ και τα φιλαράκια σου. Κράτα τη λύπη σου για τον εαυτό σου. Όσο για το ποιός με πέρνει και ποιός όχι, αυτός/ή/οί ξέρει/ουν καλήτερα
:fuck2:
πέρα από πλακα τώρα είσαι 140 κιλά περίπου και λες ότι σε γαμάνε και πολλοί μάλιστα? τις φαντασιώσεις όχι in public...
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Μη στεναχωριέσαι για μένα μωρό μου, εγώ περνάω πολύ καλύτερα απο ότι περνας εσύ και τα φιλαράκια σου. Κράτα τη λύπη σου για τον εαυτό σου. Όσο για το ποιός με πέρνει και ποιός όχι, αυτός/ή/οί ξέρει/ουν καλήτερα
:fuck2:
οτι πεις χοντρουλα.. επειδη ερχεται και καλοκαιρακι ομως τωρα,μια φιλικη συμβουλη..μακρια απο παραλιες μην ερθει καμια greenpeace και σε μαζεψει..  :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Εσύ απευθύνεσαι σε λάθος άτομο. Τα μπατσάκια, δώστα σ'αυτές που τα χρεώνουν για να στα πάρουν χοντρά. Αν νοιμίζεις ότι μόνο με μπατσάκια και κωλαράκι γίνεσαι άντρακλας μάλλον εσύ είσαι σε λάθος νήμα.
:lheel: :kissass:

Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε.  :2funny:
Eσύ έγραψες ότι είσαι 156 κιλά,σωστά ή λάθος?
Για το αν σου έσκασα εγώ 50ρικο, πήγαινε ως το ταμ τουμ να δεις αν έρχομαι

:jerking: :jerking: :jerking:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
παληκαρια,


θρεντ εκτος ενδιαφεροντος μας δεν τα διαβαζουμε αν δεν γουσταρουμε και κυριως ΔΕΝ τα γαμαμε.

βαζω στην πριζα τη σκουπα..


αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαα κοιτατε ρε ποιος μιλαει. . ..  :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μα αυτό δεν καταλαβαίνουν, ότι όσο προμότιον και να κάνουν οι μερέντες ΔΕΝ τις γαμάμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom