Νέα

Η απρόσμενη κατάληξη με μια γαζέλα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.510
Like
13.464
Πόντοι
3.656
Αδελφια εμενα ποτε δεν μου εχει δωσει γαζελα αυτο το δωρο. Πάντα με προφυλακτικο ολα και ποτε εισιδος στο ίσω συστημα. παιζει κανα τηλ?

Θα σε συμβούλευα να μην πας. Έχει μείνει ο κατιμάς. Έχω πολλά χρόνια να πάρω μαύρη, για να μου μείνουν οι καλές αναμνήσεις
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Για τις πιθανότητες παρασήμου μετρά και το ανοσοποιητικό του καθενός ενάντια στην κάθε αρρώστια.
Συν ότι ανάλογα το ανοσοποιητικό μπορεί να εκδηλωθεί ή να παραμένει εσωτερικά η κάθε μαλακία μεταδίδοντας την όμως.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Θα σε συμβούλευα να μην πας. Έχει μείνει ο κατιμάς. Έχω πολλά χρόνια να πάρω μαύρη, για να μου μείνουν οι καλές αναμνήσεις
Εγω τυπε γουσταρω παρα πολλη τις μαυρουλες αλλα εδω στη Θεσσαλονικη εκτος οτι οι περισσοτερες ειναι μπαζα ειναι και για τον πουτσο σε υπηρεσιες μια χαρα σου εκατσε εσενα
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Πρεπει να γινει μια περεταιρω φιλοσοφική ανάλυση της ιστορίας του συναγωνιστου ΜΠΟΚΟΛΟΥ και της γαζέλως, (οχι απο τη στεπα) αλλα απο μια αγγλογαλλοφωνη τεως αποικια με θρησκευτικη αιρετικη ισλαμικη αντιληψη οπου μια γυναικα ζει το ανιμιστικό αφρικανικό πνεύμα (ε και χαρεμι με 70 γυναικες μαζι οπως οριζει το εκει ισλαμ δεν τη χαλαει καθολου) και φυσικα η υπαρξη μερικους κλειτοριδεκτομης φέρνει μια ανακατωσουρα στα συναισθήματα μεταξύ "ελευθερου ερωτος" (ιθαγενης αφρικανικος) με "ισλαμικου" (να γινει μια απο τις παλλακιδες του εκει πιο ευπατριδους εγχρωμου που θα την αγορασει?)..
Ο στοχασμος ειναι βαθύς, οι αφρικανες ειναι παραδοπιστες και για ενα πιατο ρυζι ακομα αλλα και τουτεστιν και καλα "μαντροσκυλα" αν τους ριξεις καθε καχυποψια και τους δωσεις που λεμε την "εχεμυθεια" τοτε θα ειναι μια πάρα πολυ καλη ΥΠΗΡΕΤΡΙΑ, θα πέφτει και κανα "ΦΙΛΙΚΟ" με αποτελεσμα σιγα σιγα να πει "σαν την ελλαδα δεν εχει τρωω και απο τον ΓΚΩΛΟ"..

ΑΠΟΨΙΣ ΜΟΥ.. καντης ολες τις εξετασεις ,πες να σου φτιαξει και κανα φαι , και βλεπω να αποκτας ενα μονιμο ατομο που δεν θα σου απαιτει γαμους-τυπικα-κουτσομπολια και λοιπα λαιφσταιλ, και οταν ολα ειναι καλα, απολαυσε το και βγαλε τον επομενο "ΣΟΦΟΚΛΗ ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ".. ;)
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.510
Like
13.464
Πόντοι
3.656
Εγω τυπε γουσταρω παρα πολλη τις μαυρουλες αλλα εδω στη Θεσσαλονικη εκτος οτι οι περισσοτερες ειναι μπαζα ειναι και για τον πουτσο σε υπηρεσιες μια χαρα σου εκατσε εσενα

Μα μου έκατσε έτσι επειδή τις έπαιρνα για μια ώρα στο σπίτι μου. Ήταν επόμενο ύστερα από λίγους μήνες να νιώσουν ασφάλεια και οικειότητα. Αν τις πηδάνε σε ξενοδοχείο για μισή ώρα δεν μπορούν να λυθούν στους πελάτες
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.510
Like
13.464
Πόντοι
3.656
Πρεπει να γινει μια περεταιρω φιλοσοφική ανάλυση της ιστορίας του συναγωνιστου ΜΠΟΚΟΛΟΥ και της γαζέλως, (οχι απο τη στεπα) αλλα απο μια αγγλογαλλοφωνη τεως αποικια με θρησκευτικη αιρετικη ισλαμικη αντιληψη οπου μια γυναικα ζει το ανιμιστικό αφρικανικό πνεύμα (ε και χαρεμι με 70 γυναικες μαζι οπως οριζει το εκει ισλαμ δεν τη χαλαει καθολου) και φυσικα η υπαρξη μερικους κλειτοριδεκτομης φέρνει μια ανακατωσουρα στα συναισθήματα μεταξύ "ελευθερου ερωτος" (ιθαγενης αφρικανικος) με "ισλαμικου" (να γινει μια απο τις παλλακιδες του εκει πιο ευπατριδους εγχρωμου που θα την αγορασει?)..
Ο στοχασμος ειναι βαθύς, οι αφρικανες ειναι παραδοπιστες και για ενα πιατο ρυζι ακομα αλλα και τουτεστιν και καλα "μαντροσκυλα" αν τους ριξεις καθε καχυποψια και τους δωσεις που λεμε την "εχεμυθεια" τοτε θα ειναι μια πάρα πολυ καλη ΥΠΗΡΕΤΡΙΑ, θα πέφτει και κανα "ΦΙΛΙΚΟ" με αποτελεσμα σιγα σιγα να πει "σαν την ελλαδα δεν εχει τρωω και απο τον ΓΚΩΛΟ"..

ΑΠΟΨΙΣ ΜΟΥ.. καντης ολες τις εξετασεις ,πες να σου φτιαξει και κανα φαι , και βλεπω να αποκτας ενα μονιμο ατομο που δεν θα σου απαιτει γαμους-τυπικα-κουτσομπολια και λοιπα λαιφσταιλ, και οταν ολα ειναι καλα, απολαυσε το και βγαλε τον επομενο "ΣΟΦΟΚΛΗ ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ".. ;)

Ξέχασα να αναφέρω ότι ήταν Χριστιανές. Μάλιστα μαζί με μια πήγα σε Εκκλησία όπου τραγούδησαν όπως το βλέπουμε στις Αμερικάνικες ταινίες.  Αλλά μάλλον δεν συνειδητοποίησες ότι οι κοπέλες αυτές έχουν φύγει από την Ελλάδα, εδώ και χρόνια. Χαίρομαι που έζησα εκείνη την εποχή, αλλά πέρασε ανεπιστρεπτί. Εν πάσει περιπτώσει, δεν θα ξανάρχιζα να μεγαλώνω παιδιά, τώρα που είμαι πια ελεύθερος
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Μα μου έκατσε έτσι επειδή τις έπαιρνα για μια ώρα στο σπίτι μου. Ήταν επόμενο ύστερα από λίγους μήνες να νιώσουν ασφάλεια και οικειότητα. Αν τις πηδάνε σε ξενοδοχείο για μισή ώρα δεν μπορούν να λυθούν στους πελάτες
Αρχιδια δε ξερω τη παιζει σε σας κατω στη Αθηνα αλλα εδω σε μας στη Θεσσαλονικη εκτος οτι σχεδον ολες ειναι μπαζα και να την παιρνεις ποσο καιρο μια μαυρη τα ιδια σκατα θα παιζουν αντε ισως βελτιωθει ελαχιστα αλλα παλι στη φαση ξεπετας θα ειναι
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.510
Like
13.464
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • JOY1.jpg
    JOY1.jpg
    162,3 KB · Εμφανίσεις: 68

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Α ρε τύποι αγχώθηκα με αυτά που γράφατε, κ έκανα εξετάσεις..

Αλλά κομπλέ όλα..  :afro:
 

Συνημμένα

  • IMG_20180531_191838~2.jpg
    IMG_20180531_191838~2.jpg
    994,2 KB · Εμφανίσεις: 72

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Φυλακές Ανηλίκων 1 " για ανοιχτε το στόμα να δω τον ουρανίσκο σας..μήπως έχετε περάσει καμία σύφιλη κανά εσκουλαμεντο αφρικανικό.."
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Θα σε συμβούλευα να μην πας. Έχει μείνει ο κατιμάς. Έχω πολλά χρόνια να πάρω μαύρη, για να μου μείνουν οι καλές αναμνήσεις
η τρλευταια μαυρη που επαιξε ηταν στην 3σεπτεμβριου,η αννα απο γκανα!μικρο στηθακη ,λεπτη μεσουλα ,και μια κολαρα πεταχτη τελεια!εχει εξαφανηστη πολυ καιρο,και εχει αλαξη και κινιτο δυστηχος
 

Επισκέπτης
Μέχρι πέρσι είχε καλά κομμάτια. Φέτος τπτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom