Νέα

Η απρόσμενη κατάληξη με μια γαζέλα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
γουσταρουν ακαποτους κρεμπιεδες οι μαυρουλες? δινουν και το ωραιο τους ακυτταριτιδιστικο κωλαρακι τους? μηπως πρεπει να βγει επιτελους το εμβολιο για το αιητζ να ησυχάσουμε?

Και βέβαια όχι, δεν γουσταρουν ακαποτους κρεμπιεδες. Ελάχιστες έδιναν κωλαράκι, τώρα έχει παραμείνει ο κατιμάς. Ακόμα κι αν βγει εμβόλιο για το Aids υπάρχει η ηπατίτιδα, η βλεννόρροια (την είχε περιγράψει ο Ιπποκράτης σαν γονόρροια, από τότε υπήρχε), και πάμπολλα άλλα. Ποτέ χωρίς σκούφο 
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • Eva4.jpg
    Eva4.jpg
    388,8 KB · Εμφανίσεις: 72

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Γιαννάκη πολύ ωραία η ιστορία σου.. και καλά γραμμένη.. με μαύρες τριπλό προφυλακτικό.. παιδιά..
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Γιαννάκη πολύ ωραία η ιστορία σου.. και καλά γραμμένη.. με μαύρες τριπλό προφυλακτικό.. παιδιά..

Κορίτσι της δουλειάς με πληροφόρησε ότι το διπλό προφυλακτικό σπάει, λόγω της τριβής λάστιχο με λάστιχο
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Κορίτσι της δουλειάς με πληροφόρησε ότι το διπλό προφυλακτικό σπάει, λόγω της τριβής λάστιχο με λάστιχο
Πολυ σωστό.επισης θελει προσοχη να μην χρησιμοποιειται το προφυλακτικο με λιπαντικα που εχουν βαση πετρελαιοειδη,βαζελινη,baby oil κ.λ.π.Μονο με λιπαντικα που εχουν βαση το νερό.
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Πολυ σωστό.επισης θελει προσοχη να μην χρησιμοποιειται το προφυλακτικο με λιπαντικα που εχουν βαση πετρελαιοειδη,βαζελινη,baby oil κ.λ.π.Μονο με λιπαντικα που εχουν βαση το νερό.

Ναι, έχεις δίκιο. Μου έσπασε προφυλακτικό με τον τρόπο αυτό (baby oil λίπανση σε κώλο) και τρελάθηκα. Τελικά πήρα ανάλογη αντιβίωση και τη γλίτωσα   
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Ρε μπόκολε γράφε λίγο πιο απλά την ιστορία σου και μην μπερδεύεις με το 2 σε 1  :S :S :headbang: :headbang:. Έλα τώρα μεταξύ μας τις γάμησες ακάποτος και τις 2,παραδέξου το  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :happy: :happy:.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Τύποι μου σπασε και μένα η καπότα με μιά μαύρη, κ δε το πήρα κ γραμμή εγκαίρως?

Να πάω για εξετάσεις?   :priest:
 

Επισκέπτης
Ειδα ενα γνωστο σχετικα ηθοποιο 55αρη να κανει ποδηλατο με ενα μαυρο βρεφος. Ισως τολμησε αυτο που φοβηθηκε ο μποκολης.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τύποι μου σπασε και μένα η καπότα με μιά μαύρη, κ δε το πήρα κ γραμμή εγκαίρως?

Να πάω για εξετάσεις?  :priest:
ααααααν είναι φορεας η πιθανότητα να κολλησες με 1 κολπικη επαφη είναι 1/200 αν θυμαμαι καλα κατι αμερικανικα στατιστικα (για αιητζ για ηπατιτιδα είναι πολύ πιο πιθανο)
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Ρε μπόκολε γράφε λίγο πιο απλά την ιστορία σου και μην μπερδεύεις με το 2 σε 1  :S :S :headbang: :headbang:. Έλα τώρα μεταξύ μας τις γάμησες ακάποτος και τις 2,παραδέξου το  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :happy: :happy:.

Υπέθετα ότι ξεκαθάρισα ότι μέχρι τη μέση ήταν με την πρώτη κι από εκεί και πέρα συνέχισα την ιστορία με τη δεύτερη. Καμία από τις δύο δεν γάμησα ακάποτα, με άλλη γαζέλα μου έσπασε το προφυλακτικό επειδή δεν γνώριζα ότι το Baby Oil κάνει χημική αντίδραση, δεν είμαι τρελός
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Ποτέ δεν περίμενα ότι αυτή η ιστορία θα είχε διαβαστεί από περισσότερο από 2.500 άτομα μέσα σε δύο μέρες. Θα επανέλθω με καινούρια, Ανατολίτικης Κουζίνας, αφού αυτοπειθαρχήσω γιατί μου δημιουργεί ανάμεικτα συναισθήματα 
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ποτέ δεν περίμενα ότι αυτή η ιστορία θα είχε διαβαστεί από περισσότερο από 2.500 άτομα μέσα σε δύο μέρες. Θα επανέλθω με καινούρια, Ανατολίτικης Κουζίνας, αφού αυτοπειθαρχήσω γιατί μου δημιουργεί ανάμεικτα συναισθήματα 
[size=30pt]ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΓΙΑΝΝΑΡΕ!!! [/size]
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Τύποι μου σπασε και μένα η καπότα με μιά μαύρη, κ δε το πήρα κ γραμμή εγκαίρως?

Να πάω για εξετάσεις?   :priest:

Πριν 6-7 χρονια:
Εσπασε η καποτα
-με πουτανα
-μαυρη
-στην αφρικη
-γαμουσα κωλο

Κ δεν επαθα τιποτα κ εσεις ανησυχειτε για το τιποτα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Πριν 6-7 χρονια:
Εσπασε η καποτα
-με πουτανα
-μαυρη
-στην αφρικη
-γαμουσα κωλο

Κ δεν επαθα τιποτα κ εσεις ανησυχειτε για το τιποτα
αφρικη κ κωλο
Οοως λεμε ρωσικη ρουλέτα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αφρικη κ κωλο
Οοως λεμε ρωσικη ρουλέτα
ενταξει όχι ακριβως.
ρωσικη ρουλετα
6 θαλαμοι 1 σφαιρα.
πιθανοτητα 1/6

φορεις στην αφρικη 1 στις 4 και πιθανοτητα να το αρπαξεις με 1 ακαποτη συνευρεση από κωλο 1/20
πιθανοτητα 1/80

παντως θελει προσοχή να βγεις μολις το καταλάβεις , πριν τελειώσεις , πλυσιμο και εξετασεις να δεις αν το εχει αυτή ή και προληπτικη αγωγη μην το κολλησεις εσυ.


σωστα ειπε ο γουντι αλλεν, αν υπαρχει θεος πρεπει να εχει μια καλη δικαιολογια.

τι τα εκανε τοσα παρασιτα-αρρωστιες-μικροβια να υποφέρουμε ο ενας από τον αλλον και να μην μπορούμε να ευχαριστηθούμε το ακαποτο σεξ, το τσιγαρο, το αρνακι με την χοληστερινη του. θα τον πειραζει να φτιαξει μια καλυτερη ρυθμιση στο ανοσοποιητικο να μην παθαινουμε καρκινους και λοιμώξεις?

θεος σου λεει υστερα παντοδύναμος, πανσοφος και μας αγαπάει


ε όχι ρε αν μας αγαπας τον καρκινο και το αιητζ τι τα εφτιαξες?
δηλαδη αν μας μισούσες τι άλλο θα μας εκανες θα μας εκαιγες από την αρχη στην κολαση?
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Αδελφια εμενα ποτε δεν μου εχει δωσει γαζελα αυτο το δωρο. Πάντα με προφυλακτικο ολα και ποτε εισιδος στο ίσω συστημα. παιζει κανα τηλ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom