Νέα

«H Βούλα Βαβάτση και ο Υπουργός». Νέα 3D τσόντα Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ρε μαγκες μηπως ξερεις κανενας κανενα πορνοσαιτ που ειναι ανεβασμενη η τσοντα,να στειλω το λινκ σε ενα φιλο.
λειπει η γυναικα του και ειναι ευκαρια να τι δει.
αλλα αν ειναι καλυτερα να ειναι σε κανενα πορνοσαιτ με βιντεο,να μην χρειαζετε καταβασμα δηλαδη η ταινια.
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
εχτες το βραδυ ανεβηκε ενα thread απο καποιον (νομιζω λεγοταν poutsaras?) που ισχυριζονταν οτι δουλευει σε πρακτορειο και επεσε στα χερια η τσοντα της σασας με ονομασια ΣΑΣΑ ΜΠΑΣΤΑ-ΚΑΥΤΕΣ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ και κυκλοφορια Πεμπτη  30/12 και περιεγραψε και αναλυτικα τισ σκηνες, τι ανε η σασα κτλ αλλα μετα απο μιση ωρα το thread διαγραφηκε απο τον admin. ξερει κανεις τιποτα για αυτο?  :helpplea:
 

Επισκέπτης
εχτες το βραδυ ανεβηκε ενα thread απο καποιον (νομιζω λεγοταν poutsaras?) που ισχυριζονταν οτι δουλευει σε πρακτορειο και επεσε στα χερια η τσοντα της σασας με ονομασια ΣΑΣΑ ΜΠΑΣΤΑ-ΚΑΥΤΕΣ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ και κυκλοφορια Πεμπτη  30/12 και περιεγραψε και αναλυτικα τισ σκηνες, τι ανε η σασα κτλ αλλα μετα απο μιση ωρα το thread διαγραφηκε απο τον admin. ξερει κανεις τιποτα για αυτο?  :helpplea:
Σοβαρά???
Δεν το ήξερα αυτό.Το μόνο που έχω ακούσει είναι οτι η Πετρούλα της είχε προτείνει να κάνουν μαζί dvd αλλά η Σάσα αρνήθηκε.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
εχτες το βραδυ ανεβηκε ενα thread απο καποιον (νομιζω λεγοταν poutsaras?) που ισχυριζονταν οτι δουλευει σε πρακτορειο και επεσε στα χερια η τσοντα της σασας με ονομασια ΣΑΣΑ ΜΠΑΣΤΑ-ΚΑΥΤΕΣ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ και κυκλοφορια Πεμπτη  30/12 και περιεγραψε και αναλυτικα τισ σκηνες, τι ανε η σασα κτλ αλλα μετα απο μιση ωρα το thread διαγραφηκε απο τον admin. ξερει κανεις τιποτα για αυτο?  :helpplea:

κάτι παίζει με τον admin, εμένα μου έσβησε το θρεντ που ζητούσα πληροφορίες για το αν η Βούλα κάνει βίζιτες :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
εχτες το βραδυ ανεβηκε ενα thread απο καποιον (νομιζω λεγοταν poutsaras?) που ισχυριζονταν οτι δουλευει σε πρακτορειο και επεσε στα χερια η τσοντα της σασας με ονομασια ΣΑΣΑ ΜΠΑΣΤΑ-ΚΑΥΤΕΣ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ και κυκλοφορια Πεμπτη  30/12 και περιεγραψε και αναλυτικα τισ σκηνες, τι ανε η σασα κτλ αλλα μετα απο μιση ωρα το thread διαγραφηκε απο τον admin. ξερει κανεις τιποτα για αυτο?  :helpplea:
ο συγκεκριμενος τυπος ανεβαζει συνεχως μουφες θρεντ,δεν παιζει τιποτα τετοιο με την μπαστα,ψεμα ηταν και για αυτο σβηστηκε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
κάτι παίζει με τον admin, εμένα μου έσβησε το θρεντ που ζητούσα πληροφορίες για το αν η Βούλα κάνει βίζιτες :think:
αν δεν σου αρεσει τυπε μπορεις να φυγεις,δεν σε κραταμε με το ζορι.δεν σου σβηστηκε κανενα θρεντ,συγχωνευση εγινε,γιατι υπηρχε και αλλο θρεντ για την βαβατση.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
αν δεν σου αρεσει τυπε μπορεις να φυγεις,δεν σε κραταμε με το ζορι.δεν σου σβηστηκε κανενα θρεντ,συγχωνευση εγινε,γιατι υπηρχε και αλλο θρεντ για την βαβατση.

εσύ είσαι ο admin καραγκιοζάκο??? :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

Επισκέπτης
Πάψτε με το σπαμ πια.Τελειώστε επιτέλους.Παιδάκια.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Nαι και εγω το πετυχα το συγκεκριμενο thread με την Σασα Μπαστα χτες βραδυ,αλλα καθως εγραφα απαντηση δεν μπορεσε να την στειλει ποτε,μιας και το thread ειχε διαγραφει.. :think:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
υπαρχει κανενα λινκ τελικα με την ταινια ?
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
ΗΡΕΜΉΣΤΕ αδερφια....

χρονιαρες μερες & εσεις "πλακωνεστε" ????

ΗΡΕΜΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom