Νέα

«H Βούλα Βαβάτση και ο Υπουργός». Νέα 3D τσόντα Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.577
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.113
Πόντοι
14.565
H νέα ταινία της Sirina κυκλοφορεί αύριο. Πρωταγωνιστεί η Σταρ Τουρισμός 2010 Βούλα Βαβάτση:fuck2:
Η ταινία είναι 3D και το DVD θα συνοδεύεται από ειδικά πορνο-γυαλιά...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
η Βουλα Βαβατση ειναι αυτη που στα μπουζουκια που τραγουδαγε η Ατζελα εδωσε το στεμμα της?
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
URL]]
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Σέξυ και με τη... Βούλα 1


Είναι 19 ετών (και όπως λέει η ίδια οδεύει στα 20), είναι εκρηκτική και βιάζεται να κατακτήσει τον κόσμο! Η Βούλα Βαβάτση έχει πάρει φόρα και τίποτα δε φαίνεται ικανό να τη σταματήσει! Ναζιάρα, σέξυ και φιλόδοξη, η σαλονικιά Βούλα έρχεται στο Shoot.gr μέσα στο καλοκαίρι με μια φωτογράφιση τόσο αποκαλυπτική που δεν αποκλείεται να απαγορευτεί από πολλούς γιατρούς λόγω... καύσωνα! Απολαύστε την!


--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
Shoot.gr: Είσαι η και λέγεσαι!
Βούλα: Είμαι η Βούλα Βαβάτση, είμαι από τη Σαλόνικα, ετών 19 και έρχομαι να σας πάρω τα μυαλά!

Shoot.gr: Έτσι, έτσι, επιθετική σε θέλω! Ποια καλή για εμάς τύχη σε έκανε να ασχοληθείς με το μόντελιγκ;
Βούλα: Τα πάντα, αγόρια, ξεκίνησαν πριν δύο χρόνια όταν ένας φίλος μου που ήταν ήδη μοντέλο μου έβαλε την ιδέα στο μυαλό. Μου έλεγε διαρκώς ότι «γράφω» καλά στην κάμερα και κάπως έτσι μου μπήκε το μικρόβιο. Έδειξε και κάποιες φωτογραφίες μου σε κάποιο πρακτορείο, τους άρεσαν και ξεκίνησα.

Shoot.gr: Τι έχεις κάνει μέχρι τη στιγμή που έκανες τη φωτογράφιση για το Shoot;
Βούλα: Πολύ πασαρέλα. Πολύ όμως, μιλάμε για... περπάτημα!

Shoot.gr: Πως είναι η εμπειρία της πασαρέλας;
Βούλα: Όταν της πάρεις τον αέρα, είναι υπέροχα. Στην αρχή όμως έτρεμα σαν το... ψάρι, μη κάνω τίποτα λάθος. Ευτυχώς όμως όλα πήγαν καλά και τώρα έχω την αναγκαία εμπειρία.

Shoot.gr: Και τώρα ποια είναι τα σχέδια σου;
Βούλα: Να αρχίσω να κάνω περισσότερες φωτογραφίσεις πια και να αξιωθώ να ανέβω στις μεγάλες πασαρέλες του εξωτερικού. Και μου αρέσει πολύ και η τηλεόραση. Είναι στους στόχους μου στο μέλλον να γίνω παρουσιάστρια.

Shoot.gr: Με ποια εξέλιξη θα ήσουν ικανοποιημένη μετά από πέντε χρόνια από σήμερα;
Βούλα: Σε πέντε χρόνια θα ήθελα να είμαι ήδη αναγνωρίσιμη και να έχω καταφέρει αυτά που θέλω να κάνω.

Shoot.gr: Τι σε γοητεύει στο μόντελιγκ;
Βούλα: Ότι είσαι μέσα στους διάσημους, στα φώτα και γνωρίζεις διαρκώς επαγγελματίες που μπορούν να σε κάνουν καλύτερη!

Shoot.gr: Και τι σε ενοχλεί;
Βούλα: Η αδικία και η ψευτιά! Παίζουν πολύ αυτά στο χώρο μας!

Shoot.gr: Δηλαδή;
Βούλα: Να, είναι απαίσιο άλλα να τάζεις σε μια κοπέλα και άλλα να κάνεις μετά. Αυτό γίνεται πολύ συχνά και χρειάζεται γερό στομάχι για να αντέξεις τέτοιες καταστάσεις!
--------------------------------------------------------------------------------
Συνέντευξη στον Στέλιο Ποτηράκη potirakis@sportaction.gr
Φωτογράφος: Πάνος Χαραμόγλου, PinkFish CS,
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Γιατί εμένα μου φαίνεται λίγο μπαζάκι? Μακάρι να πέσω έξω και να πηδιέται καλα!
 

Επισκέπτης
Σκυλί μαύρο,χάλια είναι.Στην τσόντα πιστεύω θα τα καταφέρει καλά.

00828968145017248544.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
 

Συνημμένα

  • alexis.jpg
    alexis.jpg
    10,7 KB · Εμφανίσεις: 72

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Σκυλί μαύρο,χάλια είναι.Στην τσόντα πιστεύω θα τα καταφέρει καλά.

00828968145017248544.jpg
συμφωνω οτι ειναι μαυροσκυλο, μου θυμιζει γυφτισσα (χωρις να εχω κατι εναντιον αυτου του λαου), σιγουρατζα οτι η πισω της πόρτα, θα ειναι το κλου της ταινιας.....αντε να δουμε & αυτο το παρτολη
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom