Νέα

Γυναίκες που ιδρώνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Να ξέρεις όμως στο γαμησι άμα ιδρωνεται και οι δυο είναι μεγάλη καυλα αναιβαζειβτην λίμπιντο και ξυπνάει ζωοδει ένστικτα .


Βέεεβαια. Αν της εχεις στα 4 και σου ερθει αυτη η εσανς κωλιλας λογω ιδρωτα,ανεβαινει η λιμπιντο κατακορυφα, αμ πως.
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.706
Πόντοι
456
Εγώ νομίζω ότι αν ιδρώνει μια γκόμενα εύκολα..θα ανχονετε πολύ στο γαμησι..από την άλλη είναι και καλό..γιατι με τόσο πολύ ιδρώτα.θα έχει σιγουρα χαμηλή αυτοπεποίθηση..άρα πιο εύκολος στοχος..εμένα δεν με χαλάει ο ιδρώτας..αλλά μιρωδια
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Δεν ξέρω για ιδρώτα στη μασχάλη αλλά μια γκόμενα που είχα παλιά, ωραίο μουνι, μύριζε το μουνι της σαν χαλασμένο ψάρι. Το είχε ψάξει το θέμα και είχε καταλήξει οτι είχε αυξημένες αντρικές ορμόνες, ανδρογόνα, γι'αυτό είχε και αυξημένη τριχοφυία. Ένεκα αυτού είχε αυξημένες εκκρίσεις στο μουνι της που έβγαζαν αυτή τη μυρωδιά. Καυλιάρα κατά τα άλλα στο κρεβάτι όταν την πετύχαινα να μη μυρίζει ψαρίλα
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.706
Πόντοι
456
Δεν ξέρω για ιδρώτα στη μασχάλη αλλά μια γκόμενα που είχα παλιά, ωραίο μουνι, μύριζε το μουνι της σαν χαλασμένο ψάρι. Το είχε ψάξει το θέμα και είχε καταλήξει οτι είχε αυξημένες αντρικές ορμόνες, ανδρογόνα, γι'αυτό είχε και αυξημένη τριχοφυία. Ένεκα αυτού είχε αυξημένες εκκρίσεις στο μουνι της που έβγαζαν αυτή τη μυρωδιά. Καυλιάρα κατά τα άλλα στο κρεβάτι όταν την πετύχαινα να μη μυρίζει ψαρίλα
Α ναι ξέχασα να πω ότι και αυτή που ιδρώνει εχει τρίχες στα χερια αλλά τις ξιριζει.πιθανον να εχει προβλημα και να μιριζει το μουνι..και πάλι όμως είναι ωραίο γκομενάκι..εγώ έμπαινα..και ας ειναι τα.μανικια της κάτω από τα χερια γεμάτα ιδρώτα!!!το καλό με μια τέτοια γκόμενα είναι ότι αν μείνετε μαζί..θα μπορείς να έχεις με ανοιχτή τη πόρτα και να κάνεις όλη μέρα..δεν θα μπορεί να πει τίποτα!!αφού και αυτή ιδρώνει σαν αρκούδα!!τι θα σε πει?ότι κλάνεις?
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
660
Πόντοι
81
Στη δουλειά έχει ένα καλό γκομενάκι(έχει σχέση)που έχω παρατηρήσει ότι κάθε μέρα μυρίζει ιδρωτιλα!!Και χθες και σήμερα μύριζε πολύ ειδικά στα χέρια και τη μπλούζα(είχε λεκέδες στα μανίκια της)!!Χοντρή δεν είναι να πεις ότι ιδρώνει γιατί έχει κιλά..Ισως να έχει πολύ ανχος..τέτοιες γκόμενες που ιδρωνουν Θα τις γσμουσατε?Τι σημαίνει αυτό?Λέτε να είναι ανχωτικες πολύ στο γαμησι?Λέτε να ιδρώνουνε και πάνω στο γαμησι..Δεν με ξενερώνει αλλά μου κάνει εντύπωση πως μια γυναίκα αδύνατη ιδρώνει τοσο πολυ.
Θα την πήγαινα κωλοφερατζα όχι απλά γαμιοντας
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
660
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom