Νέα

Γυναίκες που ιδρώνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.712
Πόντοι
456
Στη δουλειά έχει ένα καλό γκομενάκι(έχει σχέση)που έχω παρατηρήσει ότι κάθε μέρα μυρίζει ιδρωτιλα!!Και χθες και σήμερα μύριζε πολύ ειδικά στα χέρια και τη μπλούζα(είχε λεκέδες στα μανίκια της)!!Χοντρή δεν είναι να πεις ότι ιδρώνει γιατί έχει κιλά..Ισως να έχει πολύ ανχος..τέτοιες γκόμενες που ιδρωνουν Θα τις γσμουσατε?Τι σημαίνει αυτό?Λέτε να είναι ανχωτικες πολύ στο γαμησι?Λέτε να ιδρώνουνε και πάνω στο γαμησι..Δεν με ξενερώνει αλλά μου κάνει εντύπωση πως μια γυναίκα αδύνατη ιδρώνει τοσο πολυ.
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.607
Like
10.482
Πόντοι
2.256
powdered-hot.gif
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.688
Like
3.552
Πόντοι
1.706
Η υπερβολική εφίδρωση είναι γνωστή καί ως υπεριδρωσία.
Λόγοι πού οι άνθρωποι μπορούν νά ιδρώνουν περισσότερο

-Καιρός

-Αλκοόλ

-Φάρμακα

-Ανησυχία

-Ορμόνες

-Πυρετός

-Καφεΐνη και πικάντικα τρόφιμα

*Πηγή HealthStories
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.712
Πόντοι
456
Τι λέτε γαμιουντε οι γυναίκες που ιδρωνουν εύκολα?η θα έχουν ψυχολογικά προβληματα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η υπερβολική εφίδρωση είναι γνωστή καί ως υπεριδρωσία.
Λόγοι πού οι άνθρωποι μπορούν νά ιδρώνουν περισσότερο

-Καιρός

-Αλκοόλ

-Φάρμακα

-Ανησυχία

-Ορμόνες

-Πυρετός

-Καφεΐνη και πικάντικα τρόφιμα

*Πηγή HealthStories
Αυτή που λεω ιδρώνει πολύ και κάθε μέρα και μύριζει κιόλας.κριμα είναι καλό τεμάχιο..μάλλον έχει πολύ ανχος
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.688
Like
3.552
Πόντοι
1.706
Τι λέτε γαμιουντε οι γυναίκες που ιδρωνουν εύκολα?η θα έχουν ψυχολογικά προβληματα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτή που λεω ιδρώνει πολύ και κάθε μέρα και μύριζει κιόλας.κριμα είναι καλό τεμάχιο..μάλλον έχει πολύ ανχος
Λογικά κάτι από όλες αυτές τίς αιτίες παίζει!!
Η συνδυασμός...τών αιτιών αυτών!! :dunno:
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
λίγο αποσμητικό ή έστω αυτό που λένε "κρύσταλλο" για να μη μυρίζει άσχημα τουλάχιστον
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.310
Πόντοι
206
Στη δουλειά έχει ένα καλό γκομενάκι(έχει σχέση)που έχω παρατηρήσει ότι κάθε μέρα μυρίζει ιδρωτιλα!!Και χθες και σήμερα μύριζε πολύ ειδικά στα χέρια και τη μπλούζα(είχε λεκέδες στα μανίκια της)!!Χοντρή δεν είναι να πεις ότι ιδρώνει γιατί έχει κιλά..Ισως να έχει πολύ ανχος..τέτοιες γκόμενες που ιδρωνουν Θα τις γσμουσατε?Τι σημαίνει αυτό?Λέτε να είναι ανχωτικες πολύ στο γαμησι?Λέτε να ιδρώνουνε και πάνω στο γαμησι..Δεν με ξενερώνει αλλά μου κάνει εντύπωση πως μια γυναίκα αδύνατη ιδρώνει τοσο πολυ.
Μπορεί να βλέπει και να έχει εξάψεις το έχεις σκεφτεί αυτό . Έχεις σκεφτεί ότι άμα ιδρώνει μπορεί να έχει καυλες τρελές
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.971
Πόντοι
446
Η υπεριδρωσια συναντάτε περίπου στο 3% των ανθρώπων γύρω μας, και καταπολεμάτε με ενέσεις νευροτοξινης ή laser, είχα γνωστό με αυτό το πρόβλημα και έκανε laser. Η θεραπεία ήταν άμεση και ανώδυνη. αυτά όσον αφορά την αρρώστια την υπερβολικής εφίδρωσης , και μετά εξαρτάται και άλλους παράγοντες όπως παραθέσαν οι συνάδελφοι παραπάνω.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.862
Πόντοι
3.656
εγώ έμπαινα ... αν είναι αυτό που λένε οι ... γιάνκηδες ... λέγκυ !
κι ας ιδρώνει !
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
όποιος έχει θέμα να πάρει αυτό
και καθάρισε!
 

Συνημμένα

  • AF18CE69-BA82-4BB4-A3A8-9C57B0201A3C.jpeg
    AF18CE69-BA82-4BB4-A3A8-9C57B0201A3C.jpeg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 16

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.423
Πόντοι
1.056
Τι λέτε γαμιουντε οι γυναίκες που ιδρωνουν εύκολα?η θα έχουν ψυχολογικά προβληματα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτή που λεω ιδρώνει πολύ και κάθε μέρα και μύριζει κιόλας.κριμα είναι καλό τεμάχιο..μάλλον έχει πολύ ανχος
Καλά, μη βάλεις και τη γάτα σου να κλαίει.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Δεν ξέρω για το μουνί αν ιδρώνει
ξέρω πως το μουνι και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει, ιδρώνει.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Στη δουλειά έχει ένα καλό γκομενάκι(έχει σχέση)που έχω παρατηρήσει ότι κάθε μέρα μυρίζει ιδρωτιλα!!Και χθες και σήμερα μύριζε πολύ ειδικά στα χέρια και τη μπλούζα(είχε λεκέδες στα μανίκια της)!!Χοντρή δεν είναι να πεις ότι ιδρώνει γιατί έχει κιλά..Ισως να έχει πολύ ανχος..τέτοιες γκόμενες που ιδρωνουν Θα τις γσμουσατε?Τι σημαίνει αυτό?Λέτε να είναι ανχωτικες πολύ στο γαμησι?Λέτε να ιδρώνουνε και πάνω στο γαμησι..Δεν με ξενερώνει αλλά μου κάνει εντύπωση πως μια γυναίκα αδύνατη ιδρώνει τοσο πολυ.

Μου χε τύχει πρίν χρόνια να χω σχέση με κοπέλα που χε ακριβώς το ίδιο θέμα.. ΔΕ μπορείς να φανταστείς την αιτία εφίδρωσης (μιλάμε για ποτάμια.. λες και κάναμε μαραθώνιο).. η υπερβολική κατανάλωση ζάχαρης!!!!!
* Εν τω μεταξύ η τύπισσα 55 κιλά ΜΗ φανταστείς κάνα μοσχάρι...
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.974
Πόντοι
13.636
Στη δουλειά έχει ένα καλό γκομενάκι(έχει σχέση)που έχω παρατηρήσει ότι κάθε μέρα μυρίζει ιδρωτιλα!!Και χθες και σήμερα μύριζε πολύ ειδικά στα χέρια και τη μπλούζα(είχε λεκέδες στα μανίκια της)!!Χοντρή δεν είναι να πεις ότι ιδρώνει γιατί έχει κιλά..Ισως να έχει πολύ ανχος..τέτοιες γκόμενες που ιδρωνουν Θα τις γσμουσατε?Τι σημαίνει αυτό?Λέτε να είναι ανχωτικες πολύ στο γαμησι?Λέτε να ιδρώνουνε και πάνω στο γαμησι..Δεν με ξενερώνει αλλά μου κάνει εντύπωση πως μια γυναίκα αδύνατη ιδρώνει τοσο πολυ.
Βάλε γλώσσα κάτω από τις μασχάλες τύπε να πάρεις μεζέ .
Μήπως τρώει κάθε μέρα παστουρμά η τύπισσα ? :think:
 

Gianis717

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
112
Like
106
Πόντοι
1
οτι καλυτερο να ιδρωνει η γκομενα
 

ac69

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
15
Like
14
Πόντοι
0
Στη δουλειά έχει ένα καλό γκομενάκι(έχει σχέση)που έχω παρατηρήσει ότι κάθε μέρα μυρίζει ιδρωτιλα!!Και χθες και σήμερα μύριζε πολύ ειδικά στα χέρια και τη μπλούζα(είχε λεκέδες στα μανίκια της)!!Χοντρή δεν είναι να πεις ότι ιδρώνει γιατί έχει κιλά..Ισως να έχει πολύ ανχος..τέτοιες γκόμενες που ιδρωνουν Θα τις γσμουσατε?Τι σημαίνει αυτό?Λέτε να είναι ανχωτικες πολύ στο γαμησι?Λέτε να ιδρώνουνε και πάνω στο γαμησι..Δεν με ξενερώνει αλλά μου κάνει εντύπωση πως μια γυναίκα αδύνατη ιδρώνει τοσο πολυ.

Είμαστε σίγουροι ότι κάνει μπάνιο τακτικά? Γιατί εκτός από όλα αυτά που αναφέρουν οι πιο πάνω που είναι σωστά υπάρχει και αυτή η κατηγορία γυναικών/ανδρών όσο και αν σου φαίνεται παράξενο.
Αναφέρεις ότι μυρίζει και αν κατάλαβα καλά υπολογίζεις ότι ιδρώνει αλλά μήπως και δεν το πλένει τακτικά!
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.423
Πόντοι
1.056
Δεν ξέρω για το μουνί αν ιδρώνει
ξέρω πως το μουνι και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει, ιδρώνει.
Π έ θ α ν α
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάλλον η τύπισσα έχει βγάλει σκουλαμέντρα από τη βρώμα τύποι.
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.712
Πόντοι
456
Μπορεί να βλέπει και να έχει εξάψεις το έχεις σκεφτεί αυτό . Έχεις σκεφτεί ότι άμα ιδρώνει μπορεί να έχει καυλες τρελές
Χαχα λες?δεν το είχα σκεφτεί..με έβαλες σε σκέψη τώρα..μιλάμε για πολύ βρωμσ.σηκερσ βρωμουσε από τα δυο μέτρα..κατάλαβε ότι τη μύριζα.και έκανε προσπάθεια να πάει πιο μακρυα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.310
Πόντοι
206
Χαχα λες?δεν το είχα σκεφτεί..με έβαλες σε σκέψη τώρα..μιλάμε για πολύ βρωμσ.σηκερσ βρωμουσε από τα δυο μέτρα..κατάλαβε ότι τη μύριζα.και έκανε προσπάθεια να πάει πιο μακρυα
Να ξέρεις όμως στο γαμησι άμα ιδρωνεται και οι δυο είναι μεγάλη καυλα αναιβαζειβτην λίμπιντο και ξυπνάει ζωοδει ένστικτα .
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Η υπερβολική εφίδρωση είναι γνωστή καί ως υπεριδρωσία.
Λόγοι πού οι άνθρωποι μπορούν νά ιδρώνουν περισσότερο

-Καιρός

-Αλκοόλ

-Φάρμακα

-Ανησυχία

-Ορμόνες

-Πυρετός

-Καφεΐνη και πικάντικα τρόφιμα

*Πηγή HealthStories
Συνήθως είναι ορμονικό που μπορεί να είναι το αποτέλεσμα κάποιας φαρμακευτικής ουσίας που παίρνει.
Απο την άλλη, υπάρχουν γυναίκες που εκ φύσεως ιδρώνουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom