Νέα

Γυμνό τσιμπούκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
κατερινα 69 ,ποτε δουλευεις ? Θελω να ερθω ,να συζητησουμε καποια θεματα ....
Άμα είναι να κάνουμε συζήτηση...τότε να κλείσω το "μπουρδέλο" και ν'ανοίξω
"γραφείο"...
Χαχαχαχαχαχ....πλάκα κάνω...
Αν νομίζεις ότι θες πραγματικά να κάνουμε συζήτηση...μέσα είμαι...
Στείλε μου πμ...και να ορίσουμε τόπο και χρόνο...δεν υπάρχει πρόμπλεμ...!!!!
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Άμα είναι να κάνουμε συζήτηση...τότε να κλείσω το "μπουρδέλο" και ν'ανοίξω
"γραφείο"...
Χαχαχαχαχαχ....πλάκα κάνω...
Αν νομίζεις ότι θες πραγματικά να κάνουμε συζήτηση...μέσα είμαι...
Στείλε μου πμ...και να ορίσουμε τόπο και χρόνο...δεν υπάρχει πρόμπλεμ...!!!!
θελω και εγω να συζητησουμε καποια στιγμη
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρε συ δεν χρειαζεται να την καλοπιανεις την κοπελα.θα σου κατσει μην ανησυχεις.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ςραιοσ και εσυ εχεισ χιουμορ οξω οι ξενερωτοι.και δεν ειμαι και καλοσ στα καλοπιασματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Εγω παντως τρελαινομαι να πινω σπερμα οσο για τον κωλο μου δεν υπαρχει ψωλη που να μην την χωραει.

Λίλας speaking... :2funny: :2funny: :2funny:

ΟΥΣΤ παλιοπουστρα πρωι πρωι σκετο σιχαμα εισαι επινα καφε και τον παρατησα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κατερινα 69 ,ποτε δουλευεις ? Θελω να ερθω ,να συζητησουμε καποια θεματα ....

Κυπριακό??? :think: :think: :think:

 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ΟΚ, οπως νομιζετε, κυριοι, εγω μιλαω με πραγματα που εχω διαβασει και οχι με μαλακιες, αυτη ειχε κονδυλωματα κλπ κλπ, η αλλη γλυφει κωλους κλπ. Οι εππαγγελματιες τσεκαρονται. Επισης Ηπαττιτιδα Α κολλας απο αυτο αλλα δεν ειναι επικινδυνη. εμβολιο για την Β υπαρχει και η Γ δεν κολλαει απο το σεξ, πολυ δυσκολο. Βλενοροια κολλας αμα γλυφεις μουνακι, διοτι δεν υπαρχει στο στομα, δυσκολο και αυτο. Στατιστικα, για το ΗΙV, εννοω οτι ποτε δεν εχει κολλησει καποιος αντρας απο το να λαμβανει τσιμπουκι. Καποιοι ομοφυλοφιλοι κολλησαν ενω επαιρναν αλλα ειχαν σοβαρα στοματικα προβληματα. Οποτε πιο πιθανο ειναι να ταξιδευεις με αεροπλανο και να πεσει. Τωρα, αν καποιοι γιατροι σας λενε αυτο τοτε να αποφευγετε να ταξιδευετε με αεροπλανα. Απο ακαποτο τσιμπουκι μπορει να κολλησεις ερπητα και αλλα αφροδισια ναι αλλα παρα πολυ δυσκολα και πρεπει η ασθενεια στο στομα της να ειναι σε εξαρση. Κονδυλωματα ναι μπορει να κολλησεις ομως αυτα κολλανε και με επαφη με δερμα εφοσον αυτη η περιοχη του δερματος ειναι μολυσμενη, πραγμα που φαινεται. το ιδιο ισχυει και για τη στοματικη κοιλοτητα. επισης τα κονδυλωματα, τα εχουν αρκετες γυναικες και μη πουτανες και δε σημαινει οτι δε τσεκαρονται, απλα εχουν εξαρση οπως και ο ερπητας. αμα σιχαινεστε μη πατε ρε παιδια με πουτανες, τι μας τα πρηζετε? για να μην πηγαινουμε και εμεις? Αμα αρχιζετε τις μαλακιες σας, τουλαχιστον να μπορειτε να τις υποστηριξετε με στοιχεια και οχι με τι εχετε ακουσει απο τη σαρα και τη Μαρα.

Π



θα συμφωνησω με  τον προλαλησαντα. Υπαρχουν χίλιες δυο παραμετροι που πρεπει να λαβει κανειις υποψιν του .(εξαρση τις νοσου στην αλλη , πληγες στο δερμα σου , ΧΑΜΗΛΟ ανοσοποιητικο κλπ) Και για να μην παρεξηγουμαστε, ΠΑΝΤΑ ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ.

ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ....

α) για να κολησεις απο ακαποτο υπαρχουν πραματα που κολανε πιο  ευκολα και αλλα που δεν κολανε παρα μονο αν εισαι εκεινος ο ατυχος που ουτως η αλλως του ηταν να του .συμβει. και συνηθως πιο πολυ κινδυνο διατρεχουν οι πουτανες που κανουν την πιπα παρα ο λαμβανων την πιπα.  :grin:. και πρπεπει στις περισσοτερες περιπτωσεις να ειναι σε εξαρση η νόσος.

οντως απο τη κοπρανοστοματικη οδο κολας Ηπ. Α. και θεραπευεται . ευκολα . για τη Β υπαρχει εμβολιοκαι καλο ειναι να το κανουμε ολοι. Πλεον για τ απαιδια ειναι υποχρεωτικο απο το Προγραμμα εθνικου εμβολιασμου.. Για τη C που ειναι και η χειροτερη, δεν υπαρχει εμβολιο αλλα καθε μερα βγαινουν καινουριες θεραπειες  . και ειναι πολυ δυσκολο να κολησεις (ουσιαστικα δεν εχει καταγραφει γεγονος τετοιο παγκοσμια) απο πιπα. Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν μπορει να συμβει στο μελλον. Απλα εδω ερχομαστε σαυτο που ειπα πριν οτι αν ειναι νασαι εσυ το πρωτο καταγεγραμενο γεγονος παγκοσμιωσ.....  :fuck2:
γαμα τα.
Βλενορροια για να κολησεις πρεπει να ειναι σε εξαρση στην αλλη και απο πιπα? ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ.
το πιο πιθανο ειναι τα κωνδυλωματα για τα οποια υπαρχει αυξημενος κινδυνος ακομη και με  το προφυλακτικο να κολησεις απο απλη επαφη με την μολυσμενη περιοχη (οπως σμβαινει και με τις μυρμηγκιες για παραδειγμα) οποτε αν ειναι μην γαμας ολοτελα.. Τα κωνδ. ειναι ιος που μοιαζει με αυτον της μυρμηγκιας. και οπως καθε ιος δεν ειναι απαραιτητο οτι θα κολησει καποιος ακομη και αν η αλλη ειναι αρωστη . Οπως και δεν κολανε γριπη ολοι οσοι βρισκονται σε ενα δωματιο που ειναι καποιος αρωστος απο  αυτη. Καποιοι κολλανε πουλ ευκολοτερα και καποιοι δεν κολανε καθολου.. ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΙς ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕς ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ .ΔΕΝ ΤΙς ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΙ ακομα και αν τηρηθουν ολοι οι κανονες σωστης χρησησ καιεφαρμογης του. ο καθενας παιρνει τις αποφασεις του. Αλλα οπως ειπε και ο φιλος αν ειναι να λετε κατι ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ  πρωτα και μην ακουτε αυτα που ειπε ο φιλος του 3ου ξαδερφου που του τοπε ενας γνωστος του που ειχε οηδηξει μια κατσικα και μια πουτανα στη Φυλης ουτε να διογκωνετε μια ιστορια που ειχατε ακουσει. και να ξερετε οτι παιρνετε τα ρισκα σας οπως και ναχει.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
το πρόβλημα για μένα δεν είναι αν θα κολλήσω, αφού αλλωστε τις κοπέλες μέχρι ενός σημείου τις εμπιστευομαι (αν δεν τις εμπιστευόμουν δεν θα πήγαινα καθόλου) αλλα σιχαίνομαι με την ιδέα οτι πρίν απο εμένα είχε πάρει στο στόμα της το πουλί άλλων δέκα, πόσο μάλλον το χύσι τους.
Βαλε και οτι ειχε γλειψει και καμμια 15ρια κωλοτρυπίδες (π.χ. Ζαννα,Αντριαννα,Ναταλι  και  δε  συμμαζεύεται) και εισαι πλήρης...
Και ξαναγραφω οτι  οι  εξετασεις ειναι  για ορισμενα βασικα ΜΟΝΟ,δεν ειναι για τα παντα,αρα καμμια  εγγυηση  δεν υπαρχει ,μονο  η δικη  μας προσοχη ...
Και επισης ,στο μεσοδιαστημα  αναμεσα  στις εξετασεις,τι γινεται,τα μικροβια εχουν σταση εργασιας?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Βαλε και οτι ειχε γλειψει και καμμια 15ρια κωλοτρυπίδες (π.χ. Ζαννα,Αντριαννα,Ναταλι  και  δε  συμμαζεύεται) και εισαι πλήρης...
Και ξαναγραφω οτι  οι  εξετασεις ειναι  για ορισμενα βασικα ΜΟΝΟ,δεν ειναι για τα παντα,αρα καμμια  εγγυηση  δεν υπαρχει ,μονο  η δικη  μας προσοχη ...
Και επισης ,στο μεσοδιαστημα  αναμεσα  στις εξετασεις,τι γινεται,τα μικροβια εχουν σταση εργασιας?

Φιλτατοι, καταλαβαινω οτι υπαρχουν καποιες ανησυχιες, ομως αυτα που λετε για το ποσα ακαποτα κανουν και ποσες κωλοτρυπιδες γλυφουν, στατιστικα δεν στεκουν. Οι πιθανοτητες δεν ειναι αθροιστικες. Αμα μια κοπελα προσεχει ποιον βαζει στο στομα της και ποιανου τον κωλο γλυφει τοτε ειτε 10 ειτε 1 οι πιθανοτητες ειναι ιδιες. Για παραδειγμα, παρολο που δεν εχω παει με την Ζαννα, την Αντριαννα, η' την Ναταλι αν γλυφουν πουτσους που δεν ειναι καθαροι και κωλοτρυπιδες περιεργες, τοτε μπορει να κολλησουν με τη μια φορα.

Το ιδιο ισχυει και για τις μη-εργαζομενες κοπελες. Η δικη μου αποψη ειναι οτι υπαρχει ενα ταμπου που μπλεκει τη δουλεια (γιατι δουλεια ειναι) με τη βρωμια. Πραγματικα, θελω να μαθω αν και εστω ενας εδω μεσα εχει κολλησει κατι απο ακαποτο τσιμπουκι. αμα ειναι ας μας το πει να λαβουμε τα μετρα μας.

Π
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Φίλος κόλλησε σίφυλη από ακάποτο
ο γιατρός του έδωσε την εξήγηση:
"αν η γυναικα είχε κάνει ακάποτο με μολυσμένο άτομο, τότε ο ιος επιζεί για μερικές ώρες στο σάλιο (δε σκοτώνεται όπως του έιτζ) και στον επόμενο πελάτη, κάνει τη ζημιά!

πολύ σπάνια περίπτωση, αλλά υπαρχει"

το θέμα είναι βέβαια ότι θεραπεύεται (αν και είναι ζόρικο λίγο), με ενέσεις και ισχυρά φάρμακα, απ ότι μου είπε, αλλά η γκόμενα/σύζυγος στάνταρ θα το πάρει χαμπάρι.Εμφανίζει χαρακτηριστικά ανησηχυτικά σπυράκια.  :S
 

papaz

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Να ρωτήσω κατι ρε παιδιά.Άκουω ολα αυτά για το ακπάποτο και αναρωτιέμαι όλα τα στούντιο που προσφέρουν 69, δεν βαζουνε τις κοπέλες σε ρίσκο αν ο πελατης εχει κάποιον ιό?Δεν φοβούνται για αυτό αλλα μονο για το ακάποτο???
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Χρήμα > φόβος
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.304
Πόντοι
21.555
Φίλος κόλλησε σίφυλη από ακάποτο
ο γιατρός του έδωσε την εξήγηση:
"αν η γυναικα είχε κάνει ακάποτο με μολυσμένο άτομο, τότε ο ιος επιζεί για μερικές ώρες στο σάλιο (δε σκοτώνεται όπως του έιτζ) και στον επόμενο πελάτη, κάνει τη ζημιά!

πολύ σπάνια περίπτωση, αλλά υπαρχει"

το θέμα είναι βέβαια ότι θεραπεύεται (αν και είναι ζόρικο λίγο), με ενέσεις και ισχυρά φάρμακα, απ ότι μου είπε, αλλά η γκόμενα/σύζυγος στάνταρ θα το πάρει χαμπάρι.Εμφανίζει χαρακτηριστικά ανησηχυτικά σπυράκια.  :S


Σωστός.........καί μπορεί να συμβεί, όταν οι συγκυρίες ανάψουν πράσινο!!!!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Σωστός.........καί μπορεί να συμβεί, όταν οι συγκυρίες ανάψουν πράσινο!!!!!!
ναι βρε παιδί μου!
όλα μπορεί να συμβουν!
ακόμα και  να γλιστρίσεις στη μπανιέρα όπως είπε κάποιος πριν.

δεν το έγραψα για να αποτρέψω κάποιον για ακάποτο.
μεγάλοι άνθρωποι είμαστε, ο καθένας παίρνει τις αποφάσεις και τα ρίσκα του.

απλά η στατιστική,όσο μικρή κι αν είναι, συμπεριλαμβάνει κάποιους ανθρώπους που αποτελούν το δείγμα της.
Κάποιοι-κάπου-κάποτε, μπορεί να είναι κάποιος από μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom