Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Laertis23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καπε 2023 Μάιος κ Ιούνιος:
Απουσία κοριτσοπαρεας. Έχω ψάξει και άλλες παράλιες λεγρενων και λείπουν.
Ο Ψαρομάλλης έχει πάρει πουλο γιατί λέει έβγαζε φωτός.
Ο παραλιαρχης και τα μπαρμπαδια κ οι μόνιμοι είναι εκεί.
Καθημερινές λιγότερο κόσμος αλλά πάλι βαρετά.
Ιούλιο δεν έχω πάει.
Περιμένω ιδέες.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Δεν θα βρίσκεις. Μπαμπάδια, ιδιοκτήτες και ματάκηδες διώχνουν τα κορίτσια από παντού. Η δικιά μου και 2-3 ακόμη το έκοψαν για αυτόν το λόγο. Με τις υγείες σας.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Δεν θα βρίσκεις. Μπαμπάδια, ιδιοκτήτες και ματάκηδες διώχνουν τα κορίτσια από παντού. Η δικιά μου και 2-3 ακόμη το έκοψαν για αυτόν το λόγο. Με τις υγείες σας.
Τυπε με αυτήν την λογική δεν πρέπει να ξαναπάτε σε παραλία αφού τα γεροντια παντού θα κοιτάνε, είτε κάνει γυμνισμό η δικιά σου είτε όχι. Οπότε συνεχιζετε κανονικά τον γυμνισμό και τσαμπουκαλευεσαι τα μπαρμπαδια.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Τυπε με αυτήν την λογική δεν πρέπει να ξαναπάτε σε παραλία αφού τα γεροντια παντού θα κοιτάνε, είτε κάνει γυμνισμό η δικιά σου είτε όχι. Οπότε συνεχιζετε κανονικά τον γυμνισμό και τσαμπουκαλευεσαι τα μπαρμπαδια.
Άλλο κάθε γερόντι περαστικό και άλλο οι επαγγελματίες ματακογυμνομπαρμπάδες, που μαζεύονται όπως ακριβώς οι μύγες στο σκατό, το γνωρίζεις. Κα το γνωρίζουν και οι γκόμενες.
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Άλλο κάθε γερόντι περαστικό και άλλο οι επαγγελματίες ματακογυμνομπαρμπάδες, που μαζεύονται όπως ακριβώς οι μύγες στο σκατό, το γνωρίζεις. Κα το γνωρίζουν και οι γκόμενες.
Δεν είναι θέμα περαστικό ή όχι. Είναι θέμα οτι με τον τρόπο που το κάνουν οι "ματακογυμνομπαρμπάδες" όπως λές, κάποια στιγμή καταντάει κουραστικό κι ενοχλητικό .
Καλοκαίρι του 2015 είμαι με την γυναίκα στον Άγιο Παύλο στο Νότιο Ρέθυμνο. Για όσους ξέρουν στην παραλία με την σπηλιά. Εκεί έσκασε μύτη τύπος ντυμένος - μή γέροντας, ο οποίος έκανε την ίδια δουλειά και πολύ προκλητικά. Πήγαμε 3 ζευγάρια που είχαμε γνωριστεί κοντά του και τον διώξαμε και δεν έβγαλε και άχνα. Θέλω να πώ συμβαίνει δυστυχώς παντού.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Νοσταλγησα απόψε με το ψωλοκρυο μια βουτιά στο ΚΑΠΕ, αφού βέβαια έχω ρίξει απαξιωτικό χέσιμο στην παραλία :2funny::2funny::rockon::rockon:
 

zevgaripsaxn

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
16
Like
124
Πόντοι
0
Περιμενω σχολια σας εμπειριες και ιστοριες για την παραλια γυμνιστων του Αγιου Νικολαου
 

ποδηλατης

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Η κοινή λογική λέει ότι οι ντυμένοι έχουν από το φλοισβο μέχρι το Σούνιο 100 επιλογές ενώ οι γυμνιστές 2,3. Αυτό δε δίνει το δικαίωμα να τραμπουκιζεις κόσμο που θα σκάσει ντυμένος, είναι βασικό θέμα της κοινωνίας να σέβεται τις μοιψηφιες, από εκεί φενεταξ και πόση δημοκρατία υπάρχει.. θα θελα όμως να σου πω ότι αν θες μα χαίρεσαι την παραλία γυμνιστών θα πρέπει να το κάνεις όχι με τσαμπουκάς, γιατί μπορεί ο συσχετισμός μια μέρα να μας περνει μια άλλη όχι.η λύση είναι να κάνεις οργανωμένο αγώνα για νομιμοποίηση στην Αττική 3,4 παραλιών γυμνιστών.μα είναι γνωστές να το ξέρουν και οι τουρίστες και να μην ζούμε με το άγχος ότι μια μέρα θα έχει μόνο ντυμένους όπως τόσες άλλες πρώην γυμνιστών. Αυτα
εχουν παρεξηγησει τον γυμνισμο με το σεξ
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.978
Πόντοι
216
Πως είναι τώρα; Πήγε κανείς εδώ μες στο Απρίλη για τα πρώτα μπάνια;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Τυπε είναι μυστική παραλία δεν την ξέρει κανείς στην Αττική δεν πατάει ψυχή :confused:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom