Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
τα περισσότερα λινκ είναι προβληματικά.
Επίσης στα ξενοδοχεία αυτά, κυκλοφορείς παντού γυμνός;
Δηλαδή τι σημαίνει "ξενοδοχεία γυμνιστών";
Στους εξωτερικούς χώρους ναι. Τα λινκ μπορεί να μην παίζουν λόγω ότι είναι από άρθρο του 2019 και πολλά μπορεί να έχουν αλλάξει σελίδα ή ακόμα να έκλεισαν λόγω Covid
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Απόψε έχει πανσέληνο οπότε το ΚΑΠΕ είναι ότι πρέπει για βραδινό μπανάκι.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Επίσης στα ξενοδοχεία αυτά, κυκλοφορείς παντού γυμνός;
Στους εξωτερικους χώρους μόνο, στην πισίνα , στη θάλασσα και στις διάφορες δραστηριότητες που οργανωνουν τα ξενοδοχεία.
 

tvn

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
118
Like
16
Πόντοι
1
Αυτοι μπηκαν απο την παραλια γυμνιστων? ξερει κανεις? γιατι κατα καιρους εβλεπα ενα τυπο ψηλο που εκανε καταδυσεις με φιαλες ΓΙΑΝΝΗ νομιζω τον ελεγαν

 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους....ξερετε τι μου θυμιζουν οι ντυμενοι Λουομενοι στην παραλια γυμνιστων......Τους Μαλακες που οταν παω σε αδειανη Παραλια να ψαρεψω ερχονται και καθονται 2-3 μετρα απο εκει που ψαρευω και μου διωχνουν τα ψαρια με το ατσουμπλαλο κολυμπι τους.....Γαμω την τρελλα σας...ολοκληρη αδεια παραλια....διπλα μου γιατι ερχεστε????για να μου την χαλασετε????πολυαγκιστρο αφρου ριχνω.... θα διπλωσει στο σωμα τους και θα τρεχουν....τα μαζευω και φευγω.......αμα ο αλλος ειναι Μαλακας......
Καλα να περνατε.....
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
έχει περάσει ένας μήνας από τότε
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Την Καλησπερα στους Φιλους....ξερετε τι μου θυμιζουν οι ντυμενοι Λουομενοι στην παραλια γυμνιστων......Τους Μαλακες που οταν παω σε αδειανη Παραλια να ψαρεψω ερχονται και καθονται 2-3 μετρα απο εκει που ψαρευω και μου διωχνουν τα ψαρια με το ατσουμπλαλο κολυμπι τους.....Γαμω την τρελλα σας...ολοκληρη αδεια παραλια....διπλα μου γιατι ερχεστε????για να μου την χαλασετε????πολυαγκιστρο αφρου ριχνω.... θα διπλωσει στο σωμα τους και θα τρεχουν....τα μαζευω και φευγω.......αμα ο αλλος ειναι Μαλακας......
Καλα να περνατε.....
Ελα μωρε, μιλαμε για τελειως ηλιθιους....εχεις εκατονταδες παραλιες η Αττικη για να πανε ντυμενοι και ερχνται ντυμενοι σε 2-3 που απεμειναν για τους γυμνιστες?
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
οι παραλιες γυμνιστων πλεον ειναι μονο για γκει και καποια ζευγαρακια που ισως να γουσταρουν καποια φαση ! ολες οι γυναικες που κανουν κεφι βαζουν απλα ενα στριγκακι και αραζουν σε οποια παραλια γουσταρουν και κανουν το παιχνιδι τους οποτε και αν γουσταρουν ! αλλωστε προτασεις συνεχεια πεφτουν και αν δεν πεφτουν οταν τις θελουν ισως κανουν και εκεινες καποια κινηση !
οσο αφορα το μαυρισμα τους οι γυναικες πανε και σε κανα σολαριουμ και μαυριζουν τις γραμμες του μπικινι αν κανουν κεφι ! δεν υπαρχει κατι που να τις ελκυει σε μια παραλια γυμνιστων!
το να δουνε πεσμενες πουτσες δεν λεει κατι διοτι ακομη και μεγαλη να φαινεται μπορει σε στυση να ειναι μελατη αρα ουτε αυτο δεν τις καλυπτει αν το βλεπανε οτι πανε διαλεξουν πουτσα κατα καποιο τροπο! ισως καποιες φορες να πανε για να χαζεψουν αλλα μεχρι εκει !

οτι καταλαβατε καταλαβατε , θελετε καμακι και πηδημα μονο στη κανονικη παραλια υπαρχουν ελπιδες ! σε ολες αυτες αν γινει κατι αποτελει εξαιρεση !
 
  • Like
Αντιδράσεις: leon23

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
καποιες γυναικες που πανε μονες ή μαζι με αλλες παρεα , συνηθως θα τις δεις περιορισμενες φορες ! καποιες που πανε πιο συχνα συνηθως ειναι λιγο "ιδιαιτερες" ή "διαφορετικες" οπως θες μπορεις να το πεις !
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
ειχα παει μια φορα στη ραμνουντα ! τεραστιος χωματοδρομος , μετα που εφτασα ενω ειχε μια πρωτη παραλια εκει μονο ντυμενοι και επρεπε σκαρφαλωσω περασω στις επομενες που ειχε το γυμνο ! καλη αναλογια ανδρων γυναικων ! ιδιαιτερος κοσμος φυσικα ! αλλα ειλικρινα τοσο χωματοδρομο δυσκολο και σκαρφαλωματα για να ξεγυμνωθω και μηπως μου τυχει καποια φαση εεε σιγουρα δεν αξιζει !
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
στο ΚΑΠΕ απο την αλλη μιας και ειναι το θεμα της συζητησης να πας να κατεβεις τοσα σκαλια , περασεις ψιλοσκαρφαλωνοντας στη διπλανη για να ξεγυμνωθεις παλι δεν αξιζει !

ισως καποιες φορες μεσα στο καλοκαιρι να το κανεις αλλα σιγουρα παντως δεν αξιζει να γινεσαι θαμωνας σε τετοια μερη ! ιδιως στη ραμνουντα ! μεγαλη απορια μου εχει μεινει πως ο κοσμος τραβιεται μεσα απο χωματοδρομο και σκαρφαλωματα για να κανει ενα μπανιο (ισως και κατι περισσοτερο)!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Φίλε hany στην Ραμνουντα πας να απολαύσεις την διαδρομη, την φύση τα καθαρά νερά και την απομόνωση. Συμφωνώ ότι πιο εύκολα γίνεται παιχνίδι σε παραλίες που δεν είναι γυμνιστών. Για αυτό το λόγω έχω αρχίσει και απαξιώνω όλα τα μέρη γυμνισμού από Βούλα μέχρι Σούνιο.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
.........! μεγαλη απορια μου εχει μεινει πως ο κοσμος τραβιεται μεσα απο χωματοδρομο και σκαρφαλωματα για να κανει ενα μπανιο (ισως και κατι περισσοτερο)!
για να απολαμβάνουν μπάνιο / ξάπλα / ηλιοθεραπεία μακριά από τύπους με τον δικό σου τρόπο σκέψης / αντίληψης περί γυμνισμού
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.903
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Δεν πρέπει να είναι καλά.Σήμερα μου έλεγε φίλος που πάει τακτικά,νομίζει ότι του ανήκει το δεξί άκρο της παραλίας.Αν είσαι εκεί έρχεται και στήνει την ομπρέλα δίπλα σου για να σε αναγκάσει να φύγεις.Μια φορά ήρθαν κάποιες κοπέλες μόνες,κι ενώ έφευγε όταν τις είδε γύρισε έστησε ξανά την ομπρέλα και τηλεφώνησε σε κάποιον/ους.Μετά ήρθε και παρέα...Τι να πω;Τον βλέπω αρκετές φορές,αλλά δεν του έχω μιλήσει ποτέ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom