Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 621
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimackos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
11
Like
416
Πόντοι
310
...εμείς πάντως συνεχίζουμε!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20231019_202830.jpg
    IMG_20231019_202830.jpg
    4,2 MB · Εμφανίσεις: 138

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.312
Πόντοι
2.816

Alexmfm

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
20
Like
29
Πόντοι
0
Συνεχίζει κανείς outdoors ή indoors. ?
 

George_Yamaha

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλε μου,με ασφαλεια μπορεις να πας ολυμπιακη ακτη κατερινη,στο τερμα του οικισμου εχει χωματοδρομο που σε βγαζει στους γυμνιστες,τωρα αν θες πιο extreme καταστασεις με γαμησια και ματι,πηγαινε στον κορινο στις αλυκες.ελπιζω να βοηθησα
Στον κορινο άκουσα υπάρχουν κρούσματα κλοπών στα αυτοκίνητα.
Ισχύει;
 

Koursaros16

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
64
Like
257
Πόντοι
20
Γυμνισμό έχω κάνει μια φορά σε μια πολύ ωραία παραλία στα χανιά μαχαιρίδα λέγεται , πηγα με την δικιά μου αρχικά είχαμε έναν ενδιασμο , αλλά στο μέρος που καθίσαμε ήταν κοντά 2 ζευγάρια ιταλών 25+ που φαίνονταν να την βρίσκουν αρκετά μετάξι τους και οι 4 και μετά ήρθε το κερασάκι στη τούρτα ένα ζευγάρι και οι 2 μοντέλα , η δικιά μ χόρτασε ματι καθώς ο άλλος ήταν ψωλαρας και τον είχε μέρες στο μυαλό της , και η δικιά του επίσης φοβερό μουνι . μέχρι εκεί όμως δεν κάναμε κάτι ούτε έγινε φάση στη παραλία με .θα το ξαναέκανα
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
774
Like
1.284
Πόντοι
206
2 φορές πέρυσι. Η αίσθηση δεν υπάρχει !!! ( Φέτος δούλευα σεζόν ) Εγώ προσωπικά και χωρίς να βλέπω τίποτα ιδιαίτερα ενδιαφέρον από μουνιά αλλά ένιωσα όμορφα με το σώμα μου μετά από πάρα πολλά χρόνια.

Απλά πρέπει να ψάξεις λίγο που θα πας γιατί υπάρχουν όντως περίεργες παραλίες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Καλησπερα φιλε μου,με ασφαλεια μπορεις να πας ολυμπιακη ακτη κατερινη,στο τερμα του οικισμου εχει χωματοδρομο που σε βγαζει στους γυμνιστες,τωρα αν θες πιο extreme καταστασεις με γαμησια και ματι,πηγαινε στον κορινο στις αλυκες.ελπιζω να βοηθησα
Δηλαδή συστήνεις την Κατερίνη ως καλοκαιρινό προορισμό διακοπών? Ενδιαφέρομαι όμως μόνο για παραλίες γυμνιστών όπου θα μπορώ να βρω γυναίκες.
Από Αττική ξέρω, από όσα νησιά έχω πάει επίσης ξέρω, από Μαγνησία έχω πάρει μια ιδέα. Επειδή φέτος θα παραθερίσω στην ενδοχώρα κι όχι σε νησί (το κάνω μια - μια) εξέταζα την Κατερίνη ως προορισμό αλλά το μόνο που διαπίστωσα είναι κάποιες λαοτκι σημαίες κάπου στον Κορινό. Φαίνεται να έχει ενδιαφέρων κι ο Ρακοπόταμος τηνς Λάρισας, αλλά στην Λάρισα δεν πάει κανείς διακοπές. Θα σου είμαι υπόχρεος αν μου δώσεις πληροφορίες για Κατερίνη και Μαγνησία κι φυσικά ρώτα ότι θες για Αττική και Κυκλάδες.
 

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Like
34
Πόντοι
0
είχα βγάλει μόνο το πάνω ,αλλά σε παραλία που δεν ήταν κανένας,παρα μόνο εγω και ο γκόμενος
Είσαι πολύ καβλιαρα τελικά.
Φαντάζομαι έκανε παραπάνω από το να βλέπει ο γκόμενος στην παραλία.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.312
Πόντοι
2.816

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.903
Κριτικές
1
Like
4.409
Πόντοι
456
Με μια γκομενα μου παλια,την ειχα ψησει σε νησι,να τα πεταξει ολα...

Μου λεει μονο αν τα πεταξεις πρωτος,τα πεταω εγω,ερχεται ενα θεομουνο γυμνο που ηταν διπλα και μας ακουγε χαμογελωντας,μου σηκωνεται εμενα,το βλεπει η δικια μου κ μου κανε καζουρα.

Σε αλλη φαση,με την ιδια γκομενα,εχουμε νικιασει σκαφακι χωρις διπλωμα για τους δυο μας,της λεω ξανα να βουτηξουμε γυμνοι,ξεντυνομαι εγω πρωτος,ξεντυνω αυτην μετα,βουταμε και οι δυο μας σε φοβερα νερα,το τι γλυφομουνι της εχω κανει,τι δαχτυλο στο κωλαρινι της πεταξα,φοβερο σκηνικο.

Τριτη φορα ξανα με την ιδια,εχουμε παει σε κολπισκο με το βανακι μου νυχτα,το στηνουμε,της λεω ξανα για μπανιο νυχτερινο γυμνοι.

-φοβαμαι μην μας δει κανεις,-ελα μωρε ειναι θεοσκοτεινα λεω,ξεγυμνωνομαστε κ τζουπ σκαει μια μικτη παρεα και μας καρφωναν με φακο πολλων λουμεν.

Την επομενη το πρωι,ξυπναω πρωτος,μπαινω για μπανιο με μαγιο κανονικα,ακουλουθαει μια μουναρα ξανθουλα ολοτσιτσιδη χαμογελωντας,μου λεει -σας ειδα εχθες γυμνους που ηρθαμε,χωρις να ξερω εαν επιτρεπεται,φοβερη αυτη η αισθηση να ανοιγεις τα ματια και να βουτας στη θαλασσα μπροστα σου,

Αφου κατακαυλωσα ξανα,ημουν πιο διακριτικος μην με ξαναδει η γκομενα μου να μιλαω με τετοιο θεομουνο.

Σεπτεμβρη μετα της πλυμμηρες,με αλλη γκομενα,παμε Ρακοποταμο οι δυο μας.Μου λεει μπανακι;-της λεω σε τετοια κωλονερα μετα τον Ντανιελ δεν μπαινω κ συ καλα θα κανεις να προσεξεις το μουνι σου.
 

Alex.x

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2021
Μηνύματα
8
Like
20
Πόντοι
0
Εγω προσπαθώ πάντα να επιλέγω μέρος που μπορώ να κάνω γυμνισμο. Είναι υπέροχη αίσθηση.
ΥΓ καλό site για τις παραλίες είναι του captain barefoot
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.312
Πόντοι
2.816
Εγω προσπαθώ πάντα να επιλέγω μέρος που μπορώ να κάνω γυμνισμο. Είναι υπέροχη αίσθηση.
ΥΓ καλό site για τις παραλίες είναι του captain barefoot
Καλό είναι το σάιτ τύπε αλλά πλέον οι πιο πολλές παραλίες που αναφέρει μαζεύουν μη γυμνιστες
Γυμνισμό πλέον σε πολύ λίγες ή απόμερες παραλίες
 
  • Like
Αντιδράσεις: free

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom