Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 686
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.853
Like
27.314
Πόντοι
5.906
Λίγο προσοχή δεν βλάπτει!
 

Συνημμένα

  • IMG-71c04c92ace971d5f0be8dd4027e89d6-V.jpg
    IMG-71c04c92ace971d5f0be8dd4027e89d6-V.jpg
    244,4 KB · Εμφανίσεις: 95

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
358
Like
2.035
Πόντοι
441
Κάποια ήσυχη παραλία γυμνιστών κοντά στην Αθήνα για αυθημερόν όπου να μπορεί να γίνει παιχνίδι γνωρίζει κάποιο μέλος;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Κάποια ήσυχη παραλία γυμνιστών κοντά στην Αθήνα για αυθημερόν όπου να μπορεί να γίνει παιχνίδι γνωρίζει κάποιο μέλος;
R.5e3885dfb9fbd28e66934a5cbd8b4a74

να μην φυσάει και σας πάρει τα χαρτιά ο αέρας
 

billakos48

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
στην χαλκιδικη που πανε και ζευγαρια
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.111
Πόντοι
5.595
εδώ και 25 χρόνια έχω κόψει τα ρούχα στη θάλασσα,
εκτός από όταν μπαίνω για υποβρύχιο κυνήγι.
Τι ρούχα, ρε φίλε; Μουσουλμάνος είσαι; Μόνο αυτοί μπαίνουν με τα ρούχα στη θάλασσα!
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Νομίζω οτι έχει καταστραφεί εδώ και πολλά χρόνια φίλε μου. τουλάχιστον 7 - 8 χρόνια. Αυτό με τις σκηνές όμως, οκ εγώ το δέχομαι εν μέρει , πας να κάνεις ελέυθερο στην Χιλιαδού. Κατανοητό. Το να μου στήνεις όμως σκηνή απο τον Απρίλιο για να έχεις καβάτζα για τον Ιούλιο και τον Αύγουστο αυτό λέγεται μαλακία. Κάτι τέτοια κάνουν και οι σκηνές φτάνουν μέχρι την θάλασσα που λες κι εσύ. Και αύριο μεθαύριο οταν θα ξανακυνηγήσουν πιο πολύ το ελεύθερο camping θα λέμε γιατί οι φασίστες; μα δεν είναι φασιστική συμπεριφορά να καβατζώνεις δημόσιο χώρο απο τον Απρίλιο για να πας 4 ΣΚ τον Ιούλιο; τέσπα ξεφέυγουμε κι απο το νήμα αλλά καταλαβαίνεις.
Στο Ρακοποταμο στη Λάρισα οι σκηνες και τα στεγαστρα μενουν ολο το χρονο, ειστε πολυ πισω εκεί στην Κρήτη.
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Εύβοια ήθελα να γράψω, σόρρυ. Πάντως, είστε πολύ πίσω. Όχι μόνο έβαλαν μόνιμες σκηνές, αλλά έχουν φέρει και νερό με λάστιχο.
Κάλλιστα μπορούν να πάρουν το λάστιχο και να το βάλουν στον κώλο τους λοιπόν. Πιο φασιστική συμπεριφορά απο το να καβαντζώσω την καβάντζα δεν υπάρχει.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Κάλλιστα μπορούν να πάρουν το λάστιχο και να το βάλουν στον κώλο τους λοιπόν. Πιο φασιστική συμπεριφορά απο το να καβαντζώσω την καβάντζα δεν υπάρχει.
Δεν είναι φασίστες, κάνουν τους αναρχοαυτόνομους (δεν είναι). Και αν πεις ότι καταπατούν δημόσια έκταση, που μάλιστα ο δημόσιος χαρακτήρας της προστατεύεται από το σύνταγμα, θα σε πουν χρυσαυγίτη.

Και στη Γαύδο πρόσφατα η δήμαρχος ξερίζωσε τα μόνιμα αντίσχοινα και βγήκε ο άλλη η πυροβολημένη η Κλέλια Ρενεση και έγραφε ότι στην παραλία συχνάζουν ποιητές! Αν πω ότι εγώ που τους βλέπω εδώ στη Θεσσαλία, είναι απλά μπυρόβιοι καταπατητές με κανένα επίπεδο και ότι μολύνουν την παραλία και το γύρω χώρο (πού νομίζεις κάνουν την ανάγκη τους, χρόνια τώρα), θα με πουν χρυσαυγίτη φασιστόμουτρο, που θέλω να φέρω μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα...
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Δεν είναι φασίστες, κάνουν τους αναρχοαυτόνομους (δεν είναι). Και αν πεις ότι καταπατούν δημόσια έκταση, που μάλιστα ο δημόσιος χαρακτήρας της προστατεύεται από το σύνταγμα, θα σε πουν χρυσαυγίτη.

Και στη Γαύδο πρόσφατα η δήμαρχος ξερίζωσε τα μόνιμα αντίσχοινα και βγήκε ο άλλη η πυροβολημένη η Κλέλια Ρενεση και έγραφε ότι στην παραλία συχνάζουν ποιητές! Αν πω ότι εγώ που τους βλέπω εδώ στη Θεσσαλία, είναι απλά μπυρόβιοι καταπατητές με κανένα επίπεδο και ότι μολύνουν την παραλία και το γύρω χώρο (πού νομίζεις κάνουν την ανάγκη τους, χρόνια τώρα), θα με πουν χρυσαυγίτη φασιστόμουτρο, που θέλω να φέρω μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα...
Ναι ποιητές, διανοούμενοι κι ό,τι άλλη μαλακία θες. Όλη μέρα με έναν μπ@φο είναι στο χέρι. Οκ ο καθένας κάνει ό,τι θέλει αλλά δεν θα με πείσουνε κιόλας για την τάχα μου ιδεολογία τους.
Τώρα Χρυσαυγίτη δεν ξέρω αν θα σε πούν αλλά σίγουρα νεοφιλελέυθερο δεξιό ή ακροδεξιό θα σε πουν ναι.

Στην Γαύδο που ανέφερες έχω πάει με την γυναίκα πριν 7 χρόνια, προς τα τέλη Αυγούστου, και όπου και να πήγαινα να στήσω τη σκηνή μας την έλεγαν, του τύπου καλά ρε σείς θα πέσετε πάνω μας; δεν πάτε λίγο παραπέρα; Εννοείται βέβαια οτι αν είναι γυναίκες μόνες μπορούν να τις φιλοξενήσουν κιόλας. Τέσπα τελικά γνώρισα ένα ζευγάρι που έφευγαν την επόμενη και μείναμε στον Άη Γιάννη σε τέλειο σημείο. Δυτυχώς το έχουν κάνει μαγαζάκι τους οι Χανιώτες, και δίνουν τα σημεία που μπορείς να στήσεις απο στόμα σε στόμα, απο γνωστό σε γνωστό και φυσικά υπάρχουν και οι άσχετοι που τους ζητάνε και λεφτά για να μείνουν σε μια καβάτζα και τα δίνουν. Αυτό τι είναι; Ελεύθερο camping και φυσιολατρία κλπ κλπ;
Το θέμα είναι να προστατεύουμε μόνοι μας αυτό που κάνουμε, και τον γυμνισμό και το ελεύθερο camping και όλα. Με το να καταπατάς , να βρομίζεις και να τα γράφεις όλα και όλους στα παπάρια σου, φέρνεις μια ώρα νωρίτερα την αντίδραση που όταν έρθει δεν θα αρέσει καθόλου σε όσους κάνουν ελεύθερο camping.
Αλλά ό,τι και να λέμε άκρη δεν θα βγεί.
Παραθέτω φωτό απο Γαύδο.
 

Συνημμένα

  • 14138005_10208888017351526_7385237486162364295_o.jpg
    14138005_10208888017351526_7385237486162364295_o.jpg
    658,9 KB · Εμφανίσεις: 128

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.638
Like
13.497
Πόντοι
2.256
Ναι ποιητές, διανοούμενοι κι ό,τι άλλη μαλακία θες. Όλη μέρα με έναν μπ@φο είναι στο χέρι. Οκ ο καθένας κάνει ό,τι θέλει αλλά δεν θα με πείσουνε κιόλας για την τάχα μου ιδεολογία τους.
Τώρα Χρυσαυγίτη δεν ξέρω αν θα σε πούν αλλά σίγουρα νεοφιλελέυθερο δεξιό ή ακροδεξιό θα σε πουν ναι.

Στην Γαύδο που ανέφερες έχω πάει με την γυναίκα πριν 7 χρόνια, προς τα τέλη Αυγούστου, και όπου και να πήγαινα να στήσω τη σκηνή μας την έλεγαν, του τύπου καλά ρε σείς θα πέσετε πάνω μας; δεν πάτε λίγο παραπέρα; Εννοείται βέβαια οτι αν είναι γυναίκες μόνες μπορούν να τις φιλοξενήσουν κιόλας. Τέσπα τελικά γνώρισα ένα ζευγάρι που έφευγαν την επόμενη και μείναμε στον Άη Γιάννη σε τέλειο σημείο. Δυτυχώς το έχουν κάνει μαγαζάκι τους οι Χανιώτες, και δίνουν τα σημεία που μπορείς να στήσεις απο στόμα σε στόμα, απο γνωστό σε γνωστό και φυσικά υπάρχουν και οι άσχετοι που τους ζητάνε και λεφτά για να μείνουν σε μια καβάτζα και τα δίνουν. Αυτό τι είναι; Ελεύθερο camping και φυσιολατρία κλπ κλπ;
Το θέμα είναι να προστατεύουμε μόνοι μας αυτό που κάνουμε, και τον γυμνισμό και το ελεύθερο camping και όλα. Με το να καταπατάς , να βρομίζεις και να τα γράφεις όλα και όλους στα παπάρια σου, φέρνεις μια ώρα νωρίτερα την αντίδραση που όταν έρθει δεν θα αρέσει καθόλου σε όσους κάνουν ελεύθερο camping.
Αλλά ό,τι και να λέμε άκρη δεν θα βγεί.
Παραθέτω φωτό απο Γαύδο.
Κάποτε στο διαδίκτυο, είχα πετύχει κάποιον από αυτούς τους "μόνιμους" που καλούσε κόσμο με αφίσες στο νησί για μόνιμο γυμνισμό και φεστιβάλ ομαδικής μαλακίας!!! Μιλάμε για μεγάλες στιγμές :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Κάποτε στο διαδίκτυο, είχα πετύχει κάποιον από αυτούς τους "μόνιμους" που καλούσε κόσμο με αφίσες στο νησί για μόνιμο γυμνισμό και φεστιβάλ ομαδικής μαλακίας!!! Μιλάμε για μεγάλες στιγμές :cheesy::cheesy::cheesy:
Καμμένος εγκέφαλος εντελώς.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.638
Like
13.497
Πόντοι
2.256
Καμμένος εγκέφαλος εντελώς.
Ήταν ένας τύπος που έμοιαζε με αυτόν με το φίδι, αν θυμάσαι, ξεβράκωτος, και τον έπαιζε πάνω σε δέντρα κλπ. Αλλά δεν μπορώ να βρω πληροφορίες γαμώτη μου. Μιλάμε για γέλιο!!!
Screenshot_20230616_110541.jpg
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Ήταν ένας τύπος που έμοιαζε με αυτόν με το φίδι, αν θυμάσαι, ξεβράκωτος, και τον έπαιζε πάνω σε δέντρα κλπ. Αλλά δεν μπορώ να βρω πληροφορίες γαμώτη μου. Μιλάμε για γέλιο!!!
Όχι δεν τον θυμάμαι τον εν λόγω. Αυτό που μου έκανε εντύπωση πάντως είναι οτι (το κατάλαβα στην επιστροφή βέβαια) μάζευε γκόμενες μόνες με πολύ χλιδάτα αυτοκίνητα. Το τζίπ πήγαινε σύννεφο δηλαδή.
 

SweetypussygiiiRL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2023
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
εννοειται πως κανουμε , και οργανωμενα και πιο μοναχικα ... το βασικο για να πεισετε την κοπελα σας ειναι να πατε για την εμπειρια και οχι γιαα το ματι στα αλλα σωματα οπως μπορει να πιστευει εκεινη. αυτη η σκεψη προκαλει ανασφαλεια και την αρνηση τους . αμα νιωσει ανετα και σας εμπειστευεται θα τα πεταξει ολααα.... χαχαχα
 

chris75

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
66
Like
906
Πόντοι
80
Εμείς έχουμε βρει μια παραλια κοντά στην Αθήνα απομερη και απολαμβάνουμε τον γυμνισμό και το σεξ στην παραλια χωρίς τον φόβο να έρθει κάποιος.
Μόνο προχθές εμφανίστηκε μια τύπισσα και τις χαρισαμε ένα υπέροχο θέαμα πρεπει να είναι ακόμα καυλωμένη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom