Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
καλησπερα γαμια!!!
δες olympus sport στην αγρια πιατσα βρισκεται το μαγαζι!!!
Τήνου 8 & Πατησίων
μπορεις να το δοκιμασεις κιολας πορνε μου!εχει πολλη πραμα εκει αυτο το μαγαζι απο εξοπλισμο!μεγαλη εκθεση!
και μετα πιτσιλισμα στην αγρια πιατσα ψωλαρα!!!να τα τρανταξεις τα πουτανακια μυστη μου!!!
καλα ρε ηρεμησε δε γυριζουμε τσοντα..ευχαριστω παντως!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.351
Πόντοι
206

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.237
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα σε όλους !!!
Ερώτηση , θέλω γνώμη για το μαγνήσιο αξίζει να πάρει κάποιος ; Γυμνάζομαι και απ'ότι διαβάζω στο ΝΕΤ έχει αρκετά οφέλη . Επίσης να αναφέρω ότι στις τελευταίες εξετάσεις αίματος που είχα κάνει ήταν σε καλή τιμή ούτε χαμηλή ούτε υψηλή
Να μην πάρεις τίποτα αν δεν το χρειάζεσαι!!! Το μαγνήσιο το παίρνουν δρομείς που κάνουν αποστάσεις long runs και τους προστατεύει από κράμπες. Αν έχεις συμπτώματα, ρώτα γιατρό και όχι μαγαζί με συμπληρώματα ούτε το bou. com!!!!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
317
Like
532
Πόντοι
81
Να μην πάρεις τίποτα αν δεν το χρειάζεσαι!!! Το μαγνήσιο το παίρνουν δρομείς που κάνουν αποστάσεις long runs και τους προστατεύει από κράμπες. Αν έχεις συμπτώματα, ρώτα γιατρό και όχι μαγαζί με συμπληρώματα ούτε το bou. com!!!!
Τυπε δεν εχω σκοπο να το αγορασω ηθελα να ακουσω γνωμες , σε ευχαριστω για την απαντηση!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.237
Πόντοι
2.256
Κάθε μέρα βαράω ένα βαρύ σάκο που έχω γύρω στα 60 κιλά.Μια ωριτσα σε συνδιασμό με πάγκο.οχι πολλα βάρη όμως δεν θέλω να τουμπανιασω.Αυτο μου δίνει και το αερόβιο που θέλω και τα νεύρα που ξεσπαω.
Αν δεν πάρεις φάρμακα δεν πρόκειται να τουμπανιάσεις!!! Το σώμα σου θα πάρει ωραίο σχήμα γυμνασμένο και η όποια μυική μάζα θα είναι παρακαταθήκη για τα γεράματα!!! Δες τον τύπο @pitsilistis πόσο γυμνασμένος είναι χωρίς φαρμάκι!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.237
Πόντοι
2.256
δε χρειαζεται απλα βαρα τον με ευθειες γροθιες και με ολη σου τη δυναμη.Μετα μπες παγκο με λιγα κιλα (εγω βαζω 40)...ισως ειναι και πολλα....και κανε γρηγορες επαναληψεις.Αυτο δε θες κατι αλλο.Μετα τη προπονηση βαρα μαγνησιο εγω περνω το trofocard σε σκονη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχω και μια πρωτεινη αλλα τη λιβανιζω
Λάθος!!! Ο σάκος θέλει τεχνική, όχι δύναμη!!! Η δύναμη στο χτύπημα θα έρθει με τη σωστή τεχνική όσο περισσότερο το δουλεύεις!!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Αν δεν πάρεις φάρμακα δεν πρόκειται να τουμπανιάσεις!!! Το σώμα σου θα πάρει ωραίο σχήμα γυμνασμένο και η όποια μυική μάζα θα είναι παρακαταθήκη για τα γεράματα!!! Δες τον τύπο @pitsilistis πόσο γυμνασμένος είναι χωρίς φαρμάκι!!!
ναι εχει καλο σωμα αυτος.Αυτο θα ηταν οτι καλυτερο για μενα.Εγω απλα ειμαι πιο μυωδης επειδη παλια εκανα φουλ βαρη με πρωτεινη,εχω που εχω και απο τη φυση μου μεγαλη πλατη,εχω παρει και μερικα κιλακια...αστα χεστα...μπορω να κανω τα παντα εκτος απο διατροφη
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Λάθος!!! Ο σάκος θέλει τεχνική, όχι δύναμη!!! Η δύναμη στο χτύπημα θα έρθει με τη σωστή τεχνική όσο περισσότερο το δουλεύεις!!!
οτι θελει,θελει...το θεμα ειναι τι θες να κανεις θες απλά να ξεχαρμανιασεις η να το κανεις σωστα με σωστη τεχνικη για τυχον αλλες καταστάσεις...ξερω γω αγωνες η τιποτε αλλο...εμενα μου βγαινει αυτοματα αλλα δε με νοιαζει η τεχνικη και πολυ.Ομως καταλαβαινω τι εννοεις.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.237
Πόντοι
2.256
ναι εχει καλο σωμα αυτος.Αυτο θα ηταν οτι καλυτερο για μενα.Εγω απλα ειμαι πιο μυωδης επειδη παλια εκανα φουλ βαρη με πρωτεινη,εχω που εχω και απο τη φυση μου μεγαλη πλατη,εχω παρει και μερικα κιλακια...αστα χεστα...μπορω να κανω τα παντα εκτος απο διατροφη
ΟΚ, εσύ ξέρεις για τον εαυτό σου. Δεν υπάρχει μοναδικός δρόμος!!! Προσοχή στους τραυματισμούς!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.237
Πόντοι
2.256
οτι θελει,θελει...το θεμα ειναι τι θες να κανεις θες απλά να ξεχαρμανιασεις η να το κανεις σωστα με σωστη τεχνικη για τυχον αλλες καταστάσεις...ξερω γω αγωνες η τιποτε αλλο...εμενα μου βγαινει αυτοματα αλλα δε με νοιαζει η τεχνικη και πολυ.Ομως καταλαβαινω τι εννοεις.
Αν ο οποιοσδήποτε με λάθος τεχνική πάθει μια ρήξη στροφικού πετάλου για παράδειγμα, τον ήπιε!!!!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Αν ο οποιοσδήποτε με λάθος τεχνική πάθει μια ρήξη στροφικού πετάλου για παράδειγμα, τον ήπιε!!!!!
κοιτα αν στοχευσεις μονο ευθειες γροθιες...ε ποσο ευκολο ειναι να τραυματιστεις?δε ξερω μηπως θα επρεπε καποιος που ειναι εντελως αρχαριος να δεσει τον καρπο του πρωτα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.237
Πόντοι
2.256
κοιτα αν στοχευσεις μονο ευθειες γροθιες...ε ποσο ευκολο ειναι να τραυματιστεις?δε ξερω μηπως θα επρεπε καποιος που ειναι εντελως αρχαριος να δεσει τον καρπο του πρωτα
Πάρα πολύ εύκολα τραυματίζεται κάποιος που δεν ξέρει, ακόμα κι αν σκύψει να δέσει τα κορδόνια του!!!
Τα χέρια θέλουν δέσιμο κι όχι μόνο ο καρπός.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Πάρα πολύ εύκολα τραυματίζεται κάποιος που δεν ξέρει, ακόμα κι αν σκύψει να δέσει τα κορδόνια του!!!
Τα χέρια θέλουν δέσιμο κι όχι μόνο ο καρπός.
η καλυτερη γυμναστικη για αυτο ειναι πους απς με γροθιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom