Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Έτσι σκέφτομαι να το κάνω...απλά έχω βάλει σα πρόγραμμα Δευτέρα και Τρίτη να τρώω νουα μοσχάρι οπότε θα με κάνει να το αλλάξω.... εντωμεταξυ τι πιστεύεις ;αξίζει που έχω βάλει και νουα τελευταία; από τότε που ξεκίνησα τη δική μου διατροφή για κρέας έτρωγα μόνο στήθος φιλέτο κοτόπουλο
Δεν ξέρω , ο Έμπειρος στο youtube που παρακολουθούσα τελευταία μόνο κοτόπουλο έτρωγε και εκείνος. Αλλά γενικά δεν ξέρω αν κάνει κάποια διαφορά η ποικιλία. Ειδικός σε αυτά τα θέματα πιστεύω πως είναι ο δάσκαλος Κίμ Καραμανέας που εμφανίζεται στα τελευταία βίντεο μαζί με τον @pitsilistis
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
Δεν ξέρω , ο Έμπειρος στο youtube που παρακολουθούσα τελευταία μόνο κοτόπουλο έτρωγε και εκείνος. Αλλά γενικά δεν ξέρω αν κάνει κάποια διαφορά η ποικιλία. Ειδικός σε αυτά τα θέματα πιστεύω πως είναι ο δάσκαλος Κίμ Καραμανέας που εμφανίζεται στα τελευταία βίντεο μαζί με τον @pitsilistis
Το έβαλα καθαρά και μόνο επειδή έχει πολύ σίδηρο...γενικά όμως παίρνω και δύο κάψουλες πολυβιταμινης solgar vm2000 κάθε πρωί... πιστεύεις οι κάψουλες με καλύπτουν από θέμα σιδήρου;..τα άλλα που τρώω δεν έχουν πολύ σίδηρο γιαούρτι,βρώμη,ρύζι, μπρόκολο,μήλο, μπανάνα,αυγο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Το έβαλα καθαρά και μόνο επειδή έχει πολύ σίδηρο...γενικά όμως παίρνω και δύο κάψουλες πολυβιταμινης solgar vm2000 κάθε πρωί... πιστεύεις οι κάψουλες με καλύπτουν από θέμα σιδήρου;..τα άλλα που τρώω δεν έχουν πολύ σίδηρο γιαούρτι,βρώμη,ρύζι, μπρόκολο,μήλο, μπανάνα,αυγο
Δεν έχω ιδέα , αλλά στο google πιστεύω θα γράφουν κάπου την συνιστώμενη ημερήσια δόση σιδήρου οπότε βλέπεις πόσο σου δίνουν οι κάψουλες και συγκρίνεις τις τιμές. Εκτός αν το γράφει ηδη πάνω στο κουτί του συμπληρώματος το πόσο % καλύπτει απο την ημερήσια δόση.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Το έβαλα καθαρά και μόνο επειδή έχει πολύ σίδηρο...γενικά όμως παίρνω και δύο κάψουλες πολυβιταμινης solgar vm2000 κάθε πρωί... πιστεύεις οι κάψουλες με καλύπτουν από θέμα σιδήρου;..τα άλλα που τρώω δεν έχουν πολύ σίδηρο γιαούρτι,βρώμη,ρύζι, μπρόκολο,μήλο, μπανάνα,αυγο
τυπε μη περνεις σιδηρο...τρωγε απλα μοσχαρισιο κρεας μια τη βδομαδα και εισαι κομπλε.Σιδηρο χρειάζονται οι γυναικες λογω περιοδου
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Καλησπέρα νταήδες!!!ότι ερωτήσεις θέλετε πάνω στο κομμάτι της διατροφής και της προπόνησης με τα σίδερα μπορείτε να τις υποβάλετε στο παρακάτω λινκ και ο δάσκαλος Κιμ είναι έτοιμος να μπει νταής και να απαντήσει χωρίς ενδοιασμούς!!!
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
τυπε μη περνεις σιδηρο...τρωγε απλα μοσχαρισιο κρεας μια τη βδομαδα και εισαι κομπλε.Σιδηρο χρειάζονται οι γυναικες λογω περιοδου
Πόσα γραμμάρια νουα τη βδομάδα μου προτείνεις να τρώω για να είμαι καλλυμενος από σίδηρο;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206

Η σιδερική μάχη στο μπουντρούμι του πόνου συνεχίζεται με καλεσμένο τον Δούρειο Ίππο σε μια χαλαρή ρομαντική σιδερική περίπτυξη...ενώ φυσικά δεν λείπουν τα παράπονα του οιστρογονομένου κυρίου καμπαρντίνα περί ''μαγνητοσκόπησης''... Ο τίτλος του βίντεο εμπνευσμένος από την ατάκα του κυρίου καμπαρντίνα (εν βρασμώ ψυχής) πασχόμενου απο επικίνδυνη συσώρευση οιστρογόνων!!! Το πόρισμα μετά απο συμβούλιο με τον Δούρειο Ίππο για την θεραπεία του κυρίου καμπαρντίνα είναι ένα...σκληρά βαθιά καθίσματα στο ρακ!μονο έτσι θα πέσουν τα οιστρογόνα και θα πάψει πλέον να κάνει σαν παλαβή υστερική γκόμενα!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Οι σκοτεινές ομιχλώδεις γεμάτες υγρασία ξεφτιλισμένες νύχτες, όπου οι άτακτες σιδερένιες κορασίδες ζητούν τον λάγνο επιβήτορα να τους χαρίσει ατελείωτους 12λεπτους απανωτούς σιδερικούς οργασμούς,χτυπούν την κερκόπορτα του κάστρου της παράνομης ερωτικής σιδερικής λαγνείας....ψάχνοντας τον ακάποτο ιππότη για να τοποθετήσουν τα υγρά τους στην σκληρή πλατιά βασταγερή σιδερο-ασπίδα του....στο Βασίλειο του Αττίλα....!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Ο Δάσκαλος της σιδερικής ηδονής Κιμ μπαίνει νταής να ξετυλίξει το σιδερικό κουβάρι περί προπόνησης και διατροφής! Απολαύστε τον σε ένα βίντεο που απαντάει σε μία ερώτηση που απασχολεί πολλούς ασκούμενους πάνω στο σιδερένιο άθλημα όσα χρόνια και αν περάσουν!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Πόσα γραμμάρια νουα τη βδομάδα μου προτείνεις να τρώω για να είμαι καλλυμενος από σίδηρο;
εγω που και που περνω μια πολυβιταμινη και ειμαι οκ..η solgar ειναι καλη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι εχεις φαγωθει να παρεις σιδηρο εχεις κάποια ελλειψη?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
αυτο που θα σου ελεγα να περνεις οπωσδηποτε καθημερινα που θα σε βοηθησει και στις προπονήσεις σου,ειναι βιταμινη d..εγω επειδη εχω και τον θυροειδη που την ριχνει περνω καθημερινα 4000iu
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Δεν ξέρω , ο Έμπειρος στο youtube που παρακολουθούσα τελευταία μόνο κοτόπουλο έτρωγε και εκείνος. Αλλά γενικά δεν ξέρω αν κάνει κάποια διαφορά η ποικιλία. Ειδικός σε αυτά τα θέματα πιστεύω πως είναι ο δάσκαλος Κίμ Καραμανέας που εμφανίζεται στα τελευταία βίντεο μαζί με τον @pitsilistis
δασκαλος κιμ αναγκαρα μυστη μου!!!:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
εγω που και που περνω μια πολυβιταμινη και ειμαι οκ..η solgar ειναι καλη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι εχεις φαγωθει να παρεις σιδηρο εχεις κάποια ελλειψη?
Το Μάρτιο είχα κάνει εξετάσεις και η φεριτινη ήταν αρκετά χαμηλή ενώ ο σίδηρος ήταν εντός ορίων,δε ξέρω πως γίνεται αυτό...και γω έχω θυρεοειδή παίρνω τ4.... παίρνω και βιταμίνη d και επίσης mollers
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Το Μάρτιο είχα κάνει εξετάσεις και η φεριτινη ήταν αρκετά χαμηλή ενώ ο σίδηρος ήταν εντός ορίων,δε ξέρω πως γίνεται αυτό...και γω έχω θυρεοειδή παίρνω τ4.... παίρνω και βιταμίνη d και επίσης mollers
Εγώ περνώ καθημερινά ω3 .αραιώνει το αίμα και καθαρίζει τις αρτηρίες.Σε συνδιασμό με αερόβιο που κάνω ο γιατρός με βρήκε υγιέστατο
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Κάθε μέρα βαράω ένα βαρύ σάκο που έχω γύρω στα 60 κιλά.Μια ωριτσα σε συνδιασμό με πάγκο.οχι πολλα βάρη όμως δεν θέλω να τουμπανιασω.Αυτο μου δίνει και το αερόβιο που θέλω και τα νεύρα που ξεσπαω.
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
Κάθε μέρα βαράω ένα βαρύ σάκο που έχω γύρω στα 60 κιλά.Μια ωριτσα σε συνδιασμό με πάγκο.οχι πολλα βάρη όμως δεν θέλω να τουμπανιασω.Αυτο μου δίνει και το αερόβιο που θέλω και τα νεύρα που ξεσπαω.
Πρέπει να ξέρεις τεχνική για να βαράς σωστά...εγώ δεν έχω κάνει μποξ
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Πρέπει να ξέρεις τεχνική για να βαράς σωστά...εγώ δεν έχω κάνει μποξ
δε χρειαζεται απλα βαρα τον με ευθειες γροθιες και με ολη σου τη δυναμη.Μετα μπες παγκο με λιγα κιλα (εγω βαζω 40)...ισως ειναι και πολλα....και κανε γρηγορες επαναληψεις.Αυτο δε θες κατι αλλο.Μετα τη προπονηση βαρα μαγνησιο εγω περνω το trofocard σε σκονη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχω και μια πρωτεινη αλλα τη λιβανιζω
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
562
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους !!!
Ερώτηση , θέλω γνώμη για το μαγνήσιο αξίζει να πάρει κάποιος ; Γυμνάζομαι και απ'ότι διαβάζω στο ΝΕΤ έχει αρκετά οφέλη . Επίσης να αναφέρω ότι στις τελευταίες εξετάσεις αίματος που είχα κάνει ήταν σε καλή τιμή ούτε χαμηλή ούτε υψηλή
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους !!!
Ερώτηση , θέλω γνώμη για το μαγνήσιο αξίζει να πάρει κάποιος ; Γυμνάζομαι και απ'ότι διαβάζω στο ΝΕΤ έχει αρκετά οφέλη . Επίσης να αναφέρω ότι στις τελευταίες εξετάσεις αίματος που είχα κάνει ήταν σε καλή τιμή ούτε χαμηλή ούτε υψηλή
ναι βεβαια εννοειται...χαλαρωνει τους μυες
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
1697877683775.png

ξερει καποιος κανα μαγαζι εδω αθηνα η πειραια που να πουλάει τετοια? μη παραγγέλω βαριεμαι ασε που θελω να το τσεκάρω απο κοντα....
καλησπερα γαμια!!!
δες olympus sport στην αγρια πιατσα βρισκεται το μαγαζι!!!
Τήνου 8 & Πατησίων
μπορεις να το δοκιμασεις κιολας πορνε μου!εχει πολλη πραμα εκει αυτο το μαγαζι απο εξοπλισμο!μεγαλη εκθεση!
και μετα πιτσιλισμα στην αγρια πιατσα ψωλαρα!!!να τα τρανταξεις τα πουτανακια μυστη μου!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom