Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 330K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
για εμας τους απλους πολιτες

Αυτή την ηλίθια έκφραση δεν μπορώ να την ακούω.
(Τη λέει κι ο τσίπρας)
Τι πα να πει "απλός" πολίτης.
Και τι? Σε αντιδιαστολή του "απλού" πολίτη, ποιος πολίτης είναι? Ο διπλός? Ο σύνθετος πολίτης?

Ακόμα κι ο Πάκης ο Παυλόπουλος, τι περισσότερο πολίτης είναι από σένα και μένα?

Μη παραμυθιάζεστε από τις διάφορες λεκτικές παπαριές που εφευρίσκουν τύποι σαν τον τσίπρα, τις ξεφουρνίζουν, και όλοι λένε "Ααααα!.... Τι είπε!"

ΣΚΑΤΑ απλός πολίτης.
Όλοι πολίτες είμαστε, και μάλιστα ίδιοι.
Και οι τσιγγάνοι επίσης.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
Τσιγγάνοι πυροβόλησαν οπαδούς του Παναθηναϊκού!

04/02/2012
Τα επεισόδια ξεκίνησαν στις 14:30 μ.μ., όταν πούλμαν με οπαδούς του Παναθηναϊκού, εκινείτο στην εθνική οδό με κατεύθυνση την Λιβαδειά, όπου η ομάδα του Παναθηναϊκού θα συναντούσε το Λεβαδειακό.

Οι φίλαθλοι του Παναθηναϊκού έδωσαν εντολή στον οδηγό να σταματήσει, όταν διαπίστωσαν ότι σημαία του Ολυμπιακού υπήρχε πάνω σε ένα τσαντίρι των τσιγγάνων. Οι οπαδοί του ΠΑΟ άρχισαν να πετροβολούν τη σημαία, όμως νεαροί αθίγγανοι αντέδρασαν πετροβολώντας και αυτοί με τη σειρά τους τους φιλάθλους του Παναθηναϊκού. Σε συμπαράσταση των μικρών τσιγγάνων έσπευσαν από τον καταυλισμό ομόφυλοι τους, οι οποίοι με καραμπίνες άρχισαν να πυροβολούν εναντίον των φιλάθλων του Παναθηναϊκού.

Από τα σκάγια τραυματίστηκαν δύο οπαδοί του Παναθηναϊκού οι οποίοι μεταφέρθηκαν στο Κέντρο Υγείας της Θήβας.

Στο σημείο έφτασαν ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις από τη Θήβα, τη Λιβαδειά και την Αθήνα.


 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Αυτή την ηλίθια έκφραση δεν μπορώ να την ακούω.
(Τη λέει κι ο τσίπρας)
Τι πα να πει "απλός" πολίτης.
Και τι? Σε αντιδιαστολή του "απλού" πολίτη, ποιος πολίτης είναι? Ο διπλός? Ο σύνθετος πολίτης?

Ακόμα κι ο Πάκης ο Παυλόπουλος, τι περισσότερο πολίτης είναι από σένα και μένα?

Μη παραμυθιάζεστε από τις διάφορες λεκτικές παπαριές που εφευρίσκουν τύποι σαν τον τσίπρα, τις ξεφουρνίζουν, και όλοι λένε "Ααααα!.... Τι είπε!"

ΣΚΑΤΑ απλός πολίτης.
Όλοι πολίτες είμαστε, και μάλιστα ίδιοι.
Και οι τσιγγάνοι επίσης.

ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΥΠΕ

απλος πολιτης σημαινει οτι δεν εχω κανενα πλην του εαυτου μου για να μου καλυψει τον κωλο.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
απλος πολιτης σημαινει οτι δεν εχω κανενα πλην του εαυτου μου για να μου καλυψει τον κωλο.

Ή θα μιλάς κυριολεκτικά, όπως εγώ, ή θα μιλάς μεταφορικά, οπότε δεν πρόκειται να συνεχίσω την κουβέντα.

Από τι κινδυνεύει ο κώλος σου, και χρειάζεται κάλυψη?

Και εν πάσει περιπτώσει, πες μου ένα παράδειγμα "μη απλού" πολίτη.
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Ή θα μιλάς κυριολεκτικά, όπως εγώ, ή θα μιλάς μεταφορικά, οπότε δεν πρόκειται να συνεχίσω την κουβέντα.

Από τι κινδυνεύει ο κώλος σου, και χρειάζεται κάλυψη?
:gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Ή θα μιλάς κυριολεκτικά, όπως εγώ, ή θα μιλάς μεταφορικά, οπότε δεν πρόκειται να συνεχίσω την κουβέντα.

Από τι κινδυνεύει ο κώλος σου, και χρειάζεται κάλυψη?

Και εν πάσει περιπτώσει, πες μου ένα παράδειγμα "μη απλού" πολίτη.

αγριεμενος εισαι τυπε μου :headbaning1: :headbaning1: :headbang2:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
αγριεμενος εισαι τυπε μου

Επί της μαλακίας που έγραψες ("απλός πολίτης") και των ερωτήσεων που σου έκανα, μάλλον δεν έχεις να πεις κάτι.

Οπότε μάλλον έχω δίκιο.

Απλέ πολίτη με κινδυνεύοντα κώλο.

(Και μη φοβάσαι, δεν κινδυνεύει από μένα ο κώλος σου. Απ' αυτούς που σου έμαθαν ότι είσαι "απλός πολίτης" κινδυνεύει).
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Τσιγγάνοι πυροβόλησαν οπαδούς του Παναθηναϊκού!

04/02/2012
Τα επεισόδια ξεκίνησαν στις 14:30 μ.μ., όταν πούλμαν με οπαδούς του Παναθηναϊκού, εκινείτο στην εθνική οδό με κατεύθυνση την Λιβαδειά, όπου η ομάδα του Παναθηναϊκού θα συναντούσε το Λεβαδειακό.

Οι φίλαθλοι του Παναθηναϊκού έδωσαν εντολή στον οδηγό να σταματήσει, όταν διαπίστωσαν ότι σημαία του Ολυμπιακού υπήρχε πάνω σε ένα τσαντίρι των τσιγγάνων. Οι οπαδοί του ΠΑΟ άρχισαν να πετροβολούν τη σημαία, όμως νεαροί αθίγγανοι αντέδρασαν πετροβολώντας και αυτοί με τη σειρά τους τους φιλάθλους του Παναθηναϊκού. Σε συμπαράσταση των μικρών τσιγγάνων έσπευσαν από τον καταυλισμό ομόφυλοι τους, οι οποίοι με καραμπίνες άρχισαν να πυροβολούν εναντίον των φιλάθλων του Παναθηναϊκού.

Από τα σκάγια τραυματίστηκαν δύο οπαδοί του Παναθηναϊκού οι οποίοι μεταφέρθηκαν στο Κέντρο Υγείας της Θήβας.

Στο σημείο έφτασαν ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις από τη Θήβα, τη Λιβαδειά και την Αθήνα.
και τι μας ενδιαφέρουν τι κάνουν οι γύφτοι μεταξύ τους;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.405
Πόντοι
5.577
Ο ελληνισμος βρισκεται υπο διωγμον. Πρεπει να εφαρμοσουμε τις τακτικες των Εβραιων της διασπορας αν θελουμε να επιβιωσουμε και καποτε να ξαναφτιαξουμε εθνικο κρατος.

Να παρουμε τα οπλα  :headbaning1:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Τρία πράγματα υπάρχουν γι αυτούς που δίνουν νόημα στη ζωή τους. Πουστιές-γκόμενες-τσαμπουκάδες για ξύλο όταν θα είναι διπλάσιοι.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Τους αρεσει και ο κωλος  πολυ :boobies:
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
Βραστο νερο σε ολους τους γαμωγυφτους !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
470
Like
1.717
Πόντοι
201
Απλά δεν ανήκουν στο ανθρώπινο ειδος
Δεν ξέρω πόσα χρόνια ιστορία έχουν η από που προήλθαν
αλλά η εξέλιξη τους είναι μηδέν 0
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Ξερεις ποιοι φταινε για μενα?

Αυτοι που κανουν τετοιου ειδους Threads σαν και αυτο εδω ( μη με παρεξηγησεις απλα βρηκα την ευκαιρια ) και μετα οταν ερθει η ωρα για τις εκλογες ψηφιζουν Ν.Δ. και ΠΑΣΟΚ επειδη κανενας αλλος δεν προκειται να βγει.

Αυτοι πρεπει να πληρωσουν φιλε. Ειτε εισαι εσυ, ειτε εγω ειτε ο οποιοσδηποτε.

Ενας γαμημενος φαυλος κυκλος ειναι, ο οποιος ξεκινα απο τους μαλακες Ελληνες πολιτες. Απο πουθενα αλλου.

το αξιζουμε. Τοσο απλα.   (« Απάντηση #2 στις: 16/08/07, 12:12 » )

----------------------------
Εξαιρετικα ευστοχο σχολιο αλλου μελους που απανταει σε αρκετα θεματα (χωρις να θελω να υποτιμησω κανεναν)
 

Oratios1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
62
Like
6
Πόντοι
0
Τα μεγαλύτερα σκουπίδια, κακό ψόφο να έχουν και αυτοί και όσοι αναρχοάπλυτοι τους υποστηρίζουν.
Δεν υπάρχει χώρα που να μην μισούν οι πολίτες της τους κωλόγυφτους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom