Νέα

Γυφταριά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Angel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • psi8yroi_kardias.jpg
    psi8yroi_kardias.jpg
    16,4 KB · Εμφανίσεις: 105

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
φαντασίωση και καύλα νυχτιάτικα. thanks. :rolleyes:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Εντάξει, το παραδέχομαι, είμαι στερημένος άνθρωπος από τη ζωή (τις χαρές της δηλαδή). Δεν έχω τον τρόπο και το λέγειν, ή μπάρμπα στην Κορώνη. Ευτυχώς, απέχω αρκετά από το να με έχουν πάρει τα χρόνια, κι από εμφάνιση μέτρια πράγματα, δεν είμαι κανένα τέρας. Όμως, είμαι στα πρόθυρα της ξενιστικωμάρας και της απόγνωσης. Κι επειδή διαβάζω Online διάφορα "νέα" κι ειδήσεις, παρατηρώ πως τελευταία, ολοένα και περισσότερο, αυξάνεται το Gypsy Trafficking. Και πως εκτός από πολύ οικονομικά (διάβασα άρθρα σύμφωνα με τα οποία κάθονται για ελαφριές φάσεις όπως τσιμπούκια και χουφτώματα, μέχρι και για 5 ευρώ), είναι και λίγο παράνομα (δεν σχολιάζω, δεν επεκτείνομαι).

Μήπως ρε παιδιά, λέω μήπως, θα μπορούσα να βολευτώ με Gypsy κορίτσια μεριά; Έχει πάει κανείς; Ξέρει να μου πει που και πως τις βρίσκει; Διάβασα κάτι λίγα για διπλές καπότες και τριπλά μπάνια από κάτι... "συναγωνιστές", αλλά κάτι πιο συγκεκριμένο ίσως;

για εδω εισαι
  :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.619
Like
67.734
Πόντοι
12.756
ανταλλαγη αποψεων μεταξυ μπαρου και πακιστανου εραστη ...ιστορικα ποστ  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom