Νέα

Greek Lovers Bikers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

freddie kruger

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
χερετω παιδες, ειμαι στο γκαλατι και αυριο θα μπω ουκρανια. 2 μερες τωρα ταξιδεβω με τη μηχανη μου, στασει εχω κανει στη βαρνα , κονσταντσα και σημερα γκαλατι. αν πανε ολα καλα αυριο το απογευμα θα ειμαι οδησσο. δρομοι στη βουλγαρια χαλια, ρουμανια ετσι και ετσι. μεχρι τωρα μετραω 900 χλμ.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
χερετω παιδες, ειμαι στο γκαλατι και αυριο θα μπω ουκρανια. 2 μερες τωρα ταξιδεβω με τη μηχανη μου, στασει εχω κανει στη βαρνα , κονσταντσα και σημερα γκαλατι. αν πανε ολα καλα αυριο το απογευμα θα ειμαι οδησσο. δρομοι στη βουλγαρια χαλια, ρουμανια ετσι και ετσι. μεχρι τωρα μετραω 900 χλμ.
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:

Υ.Γ: Μη χάσεις το Ντουκάτι απ τα μάτια σου !!!!!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.156
Κριτικές
5
Like
58.760
Πόντοι
12.056
χερετω παιδες, ειμαι στο γκαλατι και αυριο θα μπω ουκρανια. 2 μερες τωρα ταξιδεβω με τη μηχανη μου, στασει εχω κανει στη βαρνα , κονσταντσα και σημερα γκαλατι. αν πανε ολα καλα αυριο το απογευμα θα ειμαι οδησσο. δρομοι στη βουλγαρια χαλια, ρουμανια ετσι και ετσι. μεχρι τωρα μετραω 900 χλμ.


Μονος σου?? Οι υπολοιποι που πηγαν? Δεν ηρθαν???
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
σε ξενοδοχια με παρκινγκ παω δεν υπαρχει προβλημα, δεν θελω να κατσο καπου πολλες μερες για να μην παρουν χαμπαρη οι ντοπηοι το εργαλιο μου. και ναι ειμαι μονος μου.
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
σε ξενοδοχια με παρκινγκ παω δεν υπαρχει προβλημα, δεν θελω να κατσο καπου πολλες μερες για να μην παρουν χαμπαρη οι ντοπηοι το εργαλιο μου. και ναι ειμαι μονος μου.
Τις καλύτερες ευχές μου για τις διακοπές σου τότε!!!
Το νού σου, να μας ενημερώνεις !! :rockon:  :rockon: :tits:
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον εμηνα οδησσο 8 μερες δεν αξειζη να πας για γκομενες, πολυ μετριου επιπεδου τετιες βρησκω και ελλαδα, ειμαι κιενο τωρα και ειναι πολυ καλητερα και πιο ευκολα, το διασημο ριβερ παλας εχει κλειση, καθαρηζουν τη περιωχη απο σκουπηδια μου ειπε ενας ταξιζης, τα καριτσια εχουν σκορπηση σε shooter, mandarin και sory babouska.  απο τημες 100ε με 200ε τη νυχτα, δεν εχω ψωνηση μεχρη τωρα αυτες της τημες μου ειπαν. απο γκομενες που θελουν απλα να γνωριστουν-γαμηθουν υπαρχουν πολες και για ολα τα γουστα.
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
θα κατσο ενα μηνα ακομα θα ενημερωνο οσο μπορω απλος εγω στοχευο σε γκομενακια και οχι πουτανες. Α χαλασε και η μηχανη μου, ενα μικρω πραβλημα με το συμπλεκτη !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom