Νέα

Greek Lovers Bikers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
γιατ δεν φτιαχνουμε ενα κανονικο κλαμπ ναχουμε κ δικαιολογια απο τισ γυναικεσ μασ?για σκεφτητε το.μεχρι κ μπουρδελοτσαρκα θα κανουμε ανετα. :think:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Καταστατικό, γενική συνέλευση....  :sunglasses:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Το πορνοκαταστατικό θα είναι όλα τα λεφτα!!!
Πιστεύω ότι μόνο εσύ θα μπορούσες να το συντάξεις  :grin:
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
κ συνδρομη για τουσ μη εχωντεσ οταν πρεπη κ για τα νοικια του γραφειου.λοιπον.ειμαι ο κωστασ 52 χρ γουσταρω ουκρανια με καυλα να :knockinb: πιπινολατρησ εραστησ τησ πισω πορτασ.εχω μια v-max k ενα virago 750 .παντρεμενοσ με ρουμανα αλλα και αρωστοσ με  :fuck1:
 

Επισκέπτης
κοστα τρελε καβαλαρι ατακτον σλαβοκοριτσον εισαι ετιμοσ να εξερευνισουμε τισ ιγρεσ βαλβιδεσ τον ατακτον κορασιδον?
ανιξι πιστευο πρεπει να κανουμε ενα πορνοtour με τα λαγνα ατι μασ!!!!
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
πανετοιμοσ.διαθετο μια απο τησ μηχανεσ μου σε οποιον δεν θαχη τισ μερεσ που θα παμε.με τρελα ωρε..παλιοσ ιδιοκτητησ μαγαζιων στα νησια κ στη πλακα παλε ποτε εποχασ κ τωρα μαλον θανοιξω το καφε τησ καυλασ καπου στο κερατσινι.
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
οι ουκρανεζεσ ειναι τρελεσ με τισ μοτο bye the way.
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα πλακα
 

Συνημμένα

  • lionsmc.gif
    lionsmc.gif
    87,6 KB · Εμφανίσεις: 49

Επισκέπτης
πανετοιμοσ.διαθετο μια απο τησ μηχανεσ μου σε οποιον δεν θαχη τισ μερεσ που θα παμε.με τρελα ωρε..παλιοσ ιδιοκτητησ μαγαζιων στα νησια κ στη πλακα παλε ποτε εποχασ κ τωρα μαλον θανοιξω το καφε τησ καυλασ καπου στο κερατσινι.
να μασ ενιμεροσισ παραυλα να ερχομαστε με τουσ σιναγονιστεσ για καφεδια να λεμε καμια πορνοιστοορια απο τα ξενα να γκαυλονουμε!
θα σκαμα με τα λαγνα ατι μασ και θα κανουμε πορνοσιναξι καβαλαριδον!θα κανουμε πορνοσχεδια για τιν επομενι πορνοεκδρομι!!!
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Για να είναι νόμιμο το κατασταστικό χρειάζεται να  το συντάξει δικηγόρος (για μη λέει διάφορα άνομα ) να περάσει Πρωτοδικεία,να ορίζει έδρα,σκοπούς κ.λ.π. Αλλιως φτιάχνεται ένα άτυπο καταστατικό για την παρέα και κάπου να συναθροιζόμαστε ατύπως κάτι σαν στέκι (καφετέρια-μπαρ-μπουρδέλο-studio)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
ολοι μαζι  :fuck2: στην αλοδαπη να μασ δουν να μασ καμαρωσουν.αγρια νιατα καυλερα.εχουμε καμια ακρη στην οδυσσο?η να ψαχτουμε απο τωρα σε κανα σαιτ με γυναικεσ?
 

Επισκέπτης
Να προσλάβεις Ρωσίδια να δουλεύουν στο καφέ... :rockon:

πανετοιμοσ.διαθετο μια απο τησ μηχανεσ μου σε οποιον δεν θαχη τισ μερεσ που θα παμε.με τρελα ωρε..παλιοσ ιδιοκτητησ μαγαζιων στα νησια κ στη πλακα παλε ποτε εποχασ κ τωρα μαλον θανοιξω το καφε τησ καυλασ καπου στο κερατσινι.
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
θα τα κανονισουμε.αν κ προτιμο ουκρανιδεσ
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνηστεσ.καλα  :knockinb: ναχουμε κ καλα χιλιομετρα.
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
χερετω παιδες, ειμαι στο γκαλατι και αυριο θα μπω ουκρανια. 2 μερες τωρα ταξιδεβω με τη μηχανη μου, στασει εχω κανει στη βαρνα , κονσταντσα και σημερα γκαλατι. αν πανε ολα καλα αυριο το απογευμα θα ειμαι οδησσο. δρομοι στη βουλγαρια χαλια, ρουμανια ετσι και ετσι. μεχρι τωρα μετραω 900 χλμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom