Νέα

Grand Ritorno

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kostas41

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
παρασκευη βραδυ βολτα απο το γνωστο ιδρυμα που ειχα καιρο να παω και νομιζω οτι παει απο το κακο στο χειροτερο. η απολυτη παρακμη. οι γυναικες ιδιες και ολο και πιο παλιες. μεχρι και η λουντα ηρθε πισω με νεο ονομα. συνταξη δεν παιρνουν αυτες οι γυναικες? μεχρι και οι καναπεδες εχουν βαρεθει τον κωλο τους :headbang: ο ηχος αποκρουστικος και ο dj σαν να σου λεει φυγε....με τις μαλακιες του...νομιζω οτι τον εχω πετυχει στο lindo πριν και τα ιδια εκανε... ελεος πια :s&m_1: ουτε για τα μπαζα ο ανθρωπος. δεν τον ακουνε τα αφεντικα? εκτος αμα πληρωνει και δουλευει....τωρα στη κριση :fuck1: οι χοροι στην πιστα για πουθενα ισως οι χεισωτεροι που εχω δει. τα ποτα δεν ξερω. μπυρα ηπια. χορο πριβε απο οσες πηρα μονο η ρουσλανα ελεγε. οι αλλες μονο για κανα μπουρδελο ειναι και οχι σε κανα καλο.... οι σερβιτωροι αψογοι χωρις κλεψιες. τους τσεκαρισα :dancing: σε γενικες γραμμες το απολυτο αισχος. παρακμιακο σαν τα περισσοτερα. εμφανες η κριση. τωρα εμειναν μονο αλκατραζ και κινκυ καπως πιο ομορφα στριπ κλαμπ οπου μπορεις να περασεις καλα. αποψη μου φυσικα αλλα δεν περασα οπως παλια που οντως ηταν πιο οικογενειακο το περιβαλλον του και λυπαμε για αυτο. :tickedoff:
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
165
Like
238
Πόντοι
21
Κωστα σταμπαρες αν εχουν απομεινει οι Γιαννα,Ιολη,Ναταλυ στο ροστερ του μαγαζιου?
 

kostas41

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ναι απο οτι ειδα εκει ειναι. οι ιδιες οπως παλια. :2funny:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Μα καλά, υπάρχει ακόμα αυτό το μαγαζί;
 

jimbeam

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πήγα χτες για λίγο. η αγαπούλα μου Ρουσλάνα, με είπαν ότι δεν δουλεύει εκει πια, εδώ και κανένα μήνα. τα άλλα τεμάχια δεν μου λέγανε τίποτα. η μουσική χάλια. ξέρει κανείς που πήγε η ρουσλάνα;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πήγα χτες για λίγο. η αγαπούλα μου Ρουσλάνα, με είπαν ότι δεν δουλεύει εκει πια, εδώ και κανένα μήνα. τα άλλα τεμάχια δεν μου λέγανε τίποτα. η μουσική χάλια. ξέρει κανείς που πήγε η ρουσλάνα;

μιλένα,κρυστάλ,ναταλύ ήταν χθές εκεί?
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
πήγα χτες για λίγο. η αγαπούλα μου Ρουσλάνα, με είπαν ότι δεν δουλεύει εκει πια, εδώ και κανένα μήνα. τα άλλα τεμάχια δεν μου λέγανε τίποτα. η μουσική χάλια. ξέρει κανείς που πήγε η ρουσλάνα;

προ ολίγων μηνών μου είχε πει ότι σκεφτόταν να επιστρέψει στην πατρίδα της. δεν της άρεσε η ελλάς πιά. προφανώς με την λιτότητα που βαστάει τα ευρουδάκια πού 'πεφταν στα πόδια της έκαναν φτερά. ίσως να έφυγε, τελικά.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
μιλένα,κρυστάλ,ναταλύ ήταν χθές εκεί?

πήγα πριν από μία βδομάδα, καθημερινή. μόνο δέκα τεμάχια. κρυστάλ, ναταλύ (όχι η μπατσίνα, άλλη είναι), τζάκι, μια λεπτή πετίτ ρουμάνα σε στύλ τσιγγανέ, μία γιάννα (πρώτη φορά τη βλέπω), μια βραζιλιάνα (κατά τα λεγόμενά της) που μού'πε και αϊ γαμήσου όταν της είπα όχι, ειρήνη ή κάτι τέτοιο, λάουρα, μια μελαχροινή με τεράστια κομμάτια σιλικόνης και μια ρωσσίδα μελαχροινή και όμορφη. η καλύτερη κατ' εμέ.... άννα, νομίζω.

πολύ πεσμένα τα πράγματα σε σχέση με πέρυσι. χάλια. παρακμή. τί έγιναν εκείνες οι νεαρές ρωσσίδες που βλέπαμε πέρυσι; οι σερβιτοροι/μπαργούμαν μειώθηκαν σε αριθμό. ίσως παρασκευή και σάββατο να είναι καλύτερα.

τουλάχιστον δεν είχε τόση τσιγαρίλα!
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
λοιπον, για να ειμαι δικαιος, δοκιμασα και παρασκευη/σαββατο μια με παρεα και μια μονος. τα πραγματα ηταν σαφως καλυτερα απο τις καθημερινες αλλα καμια σχεση με τα προ ενος ετους. καμια 20αρια γκομενες, μια ντιβα που δεν ειχα ξαναδει ονοματι ελενα η κατι τετοιο, απο βλαντιβοστοκ, λεει. ωραια μεν, καβαλωντας το (τεραστιο) καλαμι, δε.

πληροτητα 40% σε σχεση με περισυ, για να μην πω 30%, για τελος εβδομαδος, ελαχιστα πραγματα. τα ποτα ξανα σε κλιμακα απο 15 και πανω, τερμα το 15/50 που ειχαν βαλει. προφανως δεν τους βγηκε!

οι πελατες δεν ειναι γιδια για να κανουν γιαουρτακια, ποτε θα το καταλαβουν τα στριπ στην αθηνα επιτελους;

συμπερασμα, τιποτα σπουδαιο, ουτε χαλια θα το ελεγα, για παρασκευη/σαββατο και ηρεμες καταστασεις, πλεον, καλουτσικα ειναι. καθημερινες;  ...... χεστα...........

προσωπικο καλο για μπαρ του ειδους, χωρις μαλακειες και κλεψιες.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
α)οποιος θέλει να πάει για κρυστάλ ας μή πάει για κανα μήνα λόγω αναρρωτικής...β)η μιλένα ευρίσκεται πλέον στο αλκατράζ και γ)η λουίζα ντα μάτα ειναι το νιού έντρυ :2funny: απο λιντο...άραγε θα τον εβαράει τον σωλήναρο? :2funny:
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
α)οποιος θέλει να πάει για κρυστάλ ας μή πάει για κανα μήνα λόγω αναρρωτικής...β)η μιλένα ευρίσκεται πλέον στο αλκατράζ και γ)η λουίζα ντα μάτα ειναι το νιού έντρυ :2funny: απο λιντο...άραγε θα τον εβαράει τον σωλήναρο? :2funny:

μου φαινεσε κατατοπιστικοτατος! μηπως ξερεις που πηγε η σασα; καλο νιμου για την ηλικια της. η ιολη μου 'παν οτι εχει παει καπου συγγρου μερια αλλα δε θυμαμαι, μαλλον κινκυ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
μου φαινεσε κατατοπιστικοτατος! μηπως ξερεις που πηγε η σασα; καλο νιμου για την ηλικια της. η ιολη μου 'παν οτι εχει παει καπου συγγρου μερια αλλα δε θυμαμαι, μαλλον κινκυ.

την ιόλη δεν την είδα ούτε κινκυ,ούτε αλκα πάντως.
 

men

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μια τρομερη γκομενα που δουλευε παλια μισελ η λαρισα ειναι ακομα εκει?
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
πρόσφατη επίσκεψη. πολλά μουνιά και ωραία. καλύτερο επίπεδο σε σχέση με προ εξαμήνου, σίγουρα. είσοδος στα 15 δε την ρίχνουν με τίποτα. ίσως επειδή γνωρίζουν την κατάντια των περισσοτέρων μαγαζιών της αθήνας. χοροί νορμάλ χωρίς έξτρα υπηρεσίες.

θα προσπαθήσω να θυμηθώ το ρόστερ -

κρυστάλ. ξανθιά, μεγάλο κώλο, άφθονη σιλικόνη.
γιάννα. μελαχροινή ρωσσίς. νταρντάνα. σιλικόνη.
άνα. ρωσσία. μικρό σωματάκι.
ρουσλάνα. ρωσσία.
ξένια. ρωσ. ξανθιά. γεματούλα. όχι πολλά ελληνικά ούτε αγγλικά. συμπαθητική.
μια μελαχροινή ουγγαρέζα με καυτό σώμα. πρόσωπο όχι τόσο καλό.
αλμάζα. ρωσ. μιλφ. σιλικόνη. μελαχροινή.
δυό ρουμάνες. τζάκι κια μια κοντή μελαχροινή.
μια αδιάφορη απο καζακσταν.
μια που φαίνεται βορειοαφρικανή.
ένα μιλφ που για μένα είναι πατσαβούρα αλλά έχει πελάτες.
μια πωλονή ξανθιά με καρέ μαλλί.
άλλη μια ρουμάνα μελαχροινή.
(δυστηχώς δεν άκουσα όλα τα ονόματα, αφηρημένος όντας...)
μιά ναταλύ.

και άλλες που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή.

γενικώς για οφθαλμόλουτρο καλά είναι. προσωπικό ευγενικό. κορίτσια χωρίς πολλές ξυνίλες. ίσως να τις έχουν πει κάτι.




 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
ίσως νά 'ταν από τη βαλτική η ... πολωνή ξανθιά που ανέφερα και με ... λάθος ορθογραφία...

και συμπληρώνω ότι οι τρείς πολωνές που είχε πριν από δυό μήνες δεν ήταν εκεί.
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
165
Like
238
Πόντοι
21
Rαm,ποια ναταλυ το τουμπανο με τις βυζαρες,τα σοου ,η σεξυ μπατσινα κτλ η καποια αλλη με το ιδιο ονομα? :tits2: :cum:
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Rαm,ποια ναταλυ το τουμπανο με τις βυζαρες,τα σοου ,η σεξυ μπατσινα κτλ η καποια αλλη με το ιδιο ονομα? :tits2: :cum:

όχι η μπατσίνα. κατά τα άλλα, δεν την πρόσεξα καθόλου. έκανε ένα σόου και φορούσε μάσκα. από κει και πέρα, δεν την είδα καν!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom