Νέα

Grand Ritorno

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
σε οτι αφορά την ρουσλάνα έχω την εντύπωση ότι δεν είναι καθόλου έτσι,αλλά πολύ προσιτή και "ευπλαστη"! Την ξέρω από το μικρό άφρο και μου φερόταν πολύ καλά άσχετα αν δεν με ενθουσίασε ποτέ ώστε να την θέλω για κάτι πιο προχωρημένο..Σε ότι αφορά τα τεμάχια θα συμφωνήσω ότι το γκράν , το σταρλάιβ και το αλκατράζ έχει μακράν τα καλύτερα κομμάτια...Στο ριτορνάκι μας θα συμφωνήσω με κρυστάλ(δηλ.πρώην μάρτα του γκόλντ),αλλά πρέπει να αναφέρω και το τούμπανο ΜΙΛΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
σε οτι αφορά την ρουσλάνα έχω την εντύπωση ότι δεν είναι καθόλου έτσι,αλλά πολύ προσιτή και "ευπλαστη"! Την ξέρω από το μικρό άφρο και μου φερόταν πολύ καλά άσχετα αν δεν με ενθουσίασε ποτέ ώστε να την θέλω για κάτι πιο προχωρημένο..Σε ότι αφορά τα τεμάχια θα συμφωνήσω ότι το γκράν , το σταρλάιβ και το αλκατράζ έχει μακράν τα καλύτερα κομμάτια...Στο ριτορνάκι μας θα συμφωνήσω με κρυστάλ(δηλ.πρώην μάρτα του γκόλντ),αλλά πρέπει να αναφέρω και το τούμπανο ΜΙΛΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
για το ΣΤΑΡ δε μπορώ να εκφέρω άποψη (δεν έχω πάει),για το ΑΛΚΑΤΡΑΖ συμφωνώ, κατά τη γνώμη μου όμως τα κορίτσια του ΕΡΟΤΙΚΑ και του ΜΟΥΣΕΣ είναι κλάσεις ανώτερες (και δεκαετίες μικρότερες) από του ΡΙΤΟΡΝΟ..προσωπική μου άποψη πάντα..
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
για το ΣΤΑΡ δε μπορώ να εκφέρω άποψη (δεν έχω πάει),για το ΑΛΚΑΤΡΑΖ συμφωνώ, κατά τη γνώμη μου όμως τα κορίτσια του ΕΡΟΤΙΚΑ και του ΜΟΥΣΕΣ είναι κλάσεις ανώτερες (και δεκαετίες μικρότερες) από του ΡΙΤΟΡΝΟ..προσωπική μου άποψη πάντα..
κ εγω ρε φιλε αυτο το κολλημα εχω, πας στο στριπτιτζαδικο για να δεις τη μουναρα, οχι τη θεια που βλεπεις και στο κολωνακι να πινει τον καφε της στο ντα καπο.
αλλα το θεμα ειναι ποιο στριπτιτζαδικο εχει την καλυτερη αναλογια αναμεσα στην ποιοτητα κοριτσιων και εξυπηρετηση.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
κ εγω ρε φιλε αυτο το κολλημα εχω, πας στο στριπτιτζαδικο για να δεις τη μουναρα, οχι τη θεια που βλεπεις και στο κολωνακι να πινει τον καφε της στο ντα καπο.
αλλα το θεμα ειναι ποιο στριπτιτζαδικο εχει την καλυτερη αναλογια αναμεσα στην ποιοτητα κοριτσιων και εξυπηρετηση.
δε ξέρω τί εννοείς με τον όρο εξυπηρέτηση..προσωπικά με ενδιαφέρει να είναι πολιτισμένο το περιβάλλον,όμορφες και νέες κοπέλες,να μη μου σπάνε τα νεύρα..δε με ενδιαφέρει ούτε να μου πάρουν πίπα ,ούτε να πηδήξω..
Στο Αλκατραζ με ενοχλέι ό,τι οι χοροί των κοριτσιών στην πίστα είναι σε δεύτερη μοίρα σε σχέση με το σόου
Στις Μούσες με ενοχλεί ο χώρος
Το Ερότικα έχει τέλειο χώρο (σε άσχημη όμως περιοχή),full nude  χορούς και πολύ όμορφες κοπέλες..πόσες φορές ομως να δεις τις ίδιες κοπέλες?
Το Ριτόρνο έχει μεγάλη πτώση από πέρσι και δε μπορώ να καταλάβω το λόγο..
Θα δοκιμάσω και το Σταρ ,που αναφέρθηκε παραπάνω και θα ενημερώσω..
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
δε ξέρω τί εννοείς με τον όρο εξυπηρέτηση..προσωπικά με ενδιαφέρει να είναι πολιτισμένο το περιβάλλον,όμορφες και νέες κοπέλες,να μη μου σπάνε τα νεύρα..δε με ενδιαφέρει ούτε να μου πάρουν πίπα ,ούτε να πηδήξω..
Στο Αλκατραζ με ενοχλέι ό,τι οι χοροί των κοριτσιών στην πίστα είναι σε δεύτερη μοίρα σε σχέση με το σόου
Στις Μούσες με ενοχλεί ο χώρος
Το Ερότικα έχει τέλειο χώρο (σε άσχημη όμως περιοχή),full nude  χορούς και πολύ όμορφες κοπέλες..πόσες φορές ομως να δεις τις ίδιες κοπέλες?
Το Ριτόρνο έχει μεγάλη πτώση από πέρσι και δε μπορώ να καταλάβω το λόγο..
Θα δοκιμάσω και το Σταρ ,που αναφέρθηκε παραπάνω και θα ενημερώσω..
για baby gold ομως δεν ακουω σχολια απο κανεναν... γιατι τοση απαξιωση?
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
δεν την εχω τιμησει,  να σου πω johnies ειναι ?

Το δίδυμο GR και στο καπάκι βρώμικο στην Πλ. Μαβίλη δεν παίζεται!!!

Αλλά αν βρεθείς προς τα κάτω, πέρνα μια βόλτα να το δοκιμάσεις. Μαζί με το Ciao στον Αγ. Σώστη είναι τα πιο αξιόπιστα, κατά την ταπεινή μου άποψη.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε σεις, η καντίνα δίπλα στο GR κάνει και delivery... σάντουιτς, όχι τα κορίτσια του μαγαζιού!!!
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Το δίδυμο GR και στο καπάκι βρώμικο στην Πλ. Μαβίλη δεν παίζεται!!!

Αλλά αν βρεθείς προς τα κάτω, πέρνα μια βόλτα να το δοκιμάσεις. Μαζί με το Ciao στον Αγ. Σώστη είναι τα πιο αξιόπιστα, κατά την ταπεινή μου άποψη.

τα χω αυτα ρε Μαθιου για το Παντειο ρωταω!
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
σε οτι αφορά την ρουσλάνα έχω την εντύπωση ότι δεν είναι καθόλου έτσι,αλλά πολύ προσιτή και "ευπλαστη"! Την ξέρω από το μικρό άφρο και μου φερόταν πολύ καλά άσχετα αν δεν με ενθουσίασε ποτέ ώστε να την θέλω για κάτι πιο προχωρημένο..

εξαρτάται σε τί μέρα θα πέσεις. πολλές φορές συμπεριφέρεται σαν γλυκούλα. όμως έχω δει και το αντίθετο. την πρώτη φορά που την γνώρισα, πριν από κάνα χρόνο, μετά που πήρα χορούς και την κέρασα μάλιστα, γύρισε και εξαφανίστηκε ξαφνικά και χωρίς λέξη! την επόμενη ήτο γλυκούλα. μετά απο λίγους μήνες ξαναεξαφανίστηκε και μ'έγραψε κανονικότατα στα 5 λεπτά του ποτού. και δεν είμαι κανένας αγενής, το αντίθετο μάλλον.

προσφέρεται για <<προχωρημένες>> καταστάσεις; είχα μια υποψία λόγω μιας ανταλλαγής που είδα μια φορά με έναν αγαπούλη πολύ μεγαλύτερό της.

αλλά εντάξει, δεν πάει νά 'ναι η απόλυτη μουνάρα, δεν θα μου φάει μια περιουσία, όπως κάνουν αρκετές στα στριπ με τους αγαπούληδές τους, για να έχω να ζω με την ιδέα οτί θα γίνει γκόμενά μου!!!!

αλίμονο!
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
δε ξέρω τί εννοείς με τον όρο εξυπηρέτηση..προσωπικά με ενδιαφέρει να είναι πολιτισμένο το περιβάλλον,όμορφες και νέες κοπέλες,να μη μου σπάνε τα νεύρα..δε με ενδιαφέρει ούτε να μου πάρουν πίπα ,ούτε να πηδήξω..
Στο Αλκατραζ με ενοχλέι ό,τι οι χοροί των κοριτσιών στην πίστα είναι σε δεύτερη μοίρα σε σχέση με το σόου
Στις Μούσες με ενοχλεί ο χώρος
Το Ερότικα έχει τέλειο χώρο (σε άσχημη όμως περιοχή),full nude  χορούς και πολύ όμορφες κοπέλες..πόσες φορές ομως να δεις τις ίδιες κοπέλες?
Το Ριτόρνο έχει μεγάλη πτώση από πέρσι

έχεις απόλυτο δίκιο στα παραπάνω. συμφωνώ 100%.

και μάλιστα, έχω δει αρκετές γρουσούζες στο ριτόρνο. ακόμα και την κρυστάλ την είδα να χέζει πελάτη που καθόταν μιά ώρα μόνος στο μπαρ. επίσης, καποια λάουρα μιλφ.

ο επαγγελματισμός διδάσκει ότι όταν έχεις τον πελάτη ευχαριστημένο επιστρέφει και ξοδεύει περισσότερα.

στο ερότικα μάλλον έχουν κάποιο <<καταστατικό>> γιατί δεν έχω δει τίποτα τέτοιο. νά'ταν στην μιχαλακοπούλου και θα πήγαινα πιο συχνα. αλλά το αχαρνανιστάν μου χαλάει το κέφι. πρέπει να καλέσεις ταξί να έρθει να σε πάρει και να κλειδώσεις και τις πόρτες.

το ριτόρνο θα πήγαινε καλύτερα και με μια αναβάθμιση του συστήματος εξαερισμού, γιατί πουθενά αλλού δεν έχω φύγει από μπαρ με ναυτία λόγω καπνίσματος, παρά μόνο εκεί.
 

TheKing532

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
δεν την εχω τιμησει,  να σου πω johnies ειναι ?


Nαι Johnies είναι έχει ανοίξει πρόσφατα κι ένα στην παραλιακή κοντά στον Άγιο Κοσμά μπροστά από την έξοδο του παλιού αεροδρομίου του Ελληνικού

Κι είναι από τα καλύτερα hot dogs
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Nαι Johnies είναι έχει ανοίξει πρόσφατα κι ένα στην παραλιακή κοντά στον Άγιο Κοσμά μπροστά από την έξοδο του παλιού αεροδρομίου του Ελληνικού

Κι είναι από τα καλύτερα hot dogs

στο αεροδρομιο εχω φαει.πολυ δυνατο κ καθαρο προτοτυπες γευσεις απο αμερικα μερια στησιμο.
corn dog με κρεμμυδακι :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom